PDA

View Full Version : Да го заговоря ли или да изчакам



aKsI
10-08-2008, 19:20
Здравейте :) за пръв път пиша нещо такова в някой форум :)
Въпроса е там, че отскоро харесвам едно момче, което е с година по- малко от мен, но е много готино... :) Познавам негов приятел, с който сме учили преди това в едно училище. И го питах за това момче. След това той му каза, че го харесвам :) Оттогава мисля, че започна да ме гледа повече... Писах му СМС, но никакъв отговор... |( и това момче продължава да ме гледа... не се се запознавали... просто ме е срам да го заговоря... общо взето е това :) бих искала някакъв съвет по отношение на това какво да правя :) дали да го заговоря или да изчакам още да видя дали той ще направи първата крачка :) Една приятелка ми дава съвети по принцип, но бих желала още някое мнение по въпроса :) това е от мен :) благодаря за отделеното внимание :)

Т.7
swords1010

AnGel_fReE
10-08-2008, 19:24
ponqkoga ne pre4e ti da napravi6 parvata kra4ka. pak i nm li skype tui onui da si pi6ete tam ili dr vazmojnost e da nakara6 priqtelq si da vi zapoznae ili da govori s nego

nekaf
10-08-2008, 19:59
щом знае че го харесваш и не прави нищо има няколко варианта:

1. срам го е да ти каже че е споделено
2. не те харесва
3. обмисля

аз бих ти дал следния съвет - отиваш при него насаме или по някакъв начин му предлагаш да излезнете. там го питаш каквото искаш да знаеш и горе долу ... би трябвало да намериш достатъчно отговори :)

но знам ли...

cinderella_gugutka
10-08-2008, 20:27
из4акай-ти.си.направила.достатъ4но. поред.мен

sladur4etyYy
10-08-2008, 21:07
пфф и къв е бил смисъла приятеля ти да казва на момчето че го харесваш?! тва е супер тъпо и безсмислено! според мен тва момче може и да го е срам, се пак е по-малък... ддз, така и така си почнала, поне карай докрай пък квото стане 8-) отиваш ,запознавате се, лафите си малко ,взимаш му скайпа и го почваш :D

Ev1l
10-08-2008, 22:26
Ами..Това ,че си по голяма да не ти пука..Аз повечето ми връзки са били с по-големи момичета..

Ъъ.. защо пък ти да го заговаряш..Това е негова работа..Остава и цветя да му подариш...
Ако има нещо към теб, той ще те намери :)

PeopleAlwaysLeave
10-08-2008, 23:41
Не ти е отговорил на смс-а, но все пак те наблюдава. Това е знак, че не му е безразлично. Може би е от по-притеснителните и го е срам да направи първата крачка. Ти така и така вече си се престрашила със смс-а, защо не опиташ да се запознаеш с него и да поприказвате ? Няма какво да губиш в крайна сметка - той вече знае, че го харесваш :)

aKsI
10-09-2008, 08:25
Оффф :) Благодаря хора :) Като че ли ми вдъхнахте повече кураж :D Така или иначе сте прави :) Нямам какво да губя.. :) Но както обикновено... сега ще съм готова да се запознаем и като го видя... :D:D:D оффф ще се постарая :) Благодаря ви :)

mynichka
10-09-2008, 08:40
из4акай-ти.си.направила.достатъ4но. поред.мен
+1

mickelangelo
10-09-2008, 09:47
отиваш запознаваш се ... уговаряте си среща ... ся имай малко фантазия така не става ... :)

sexa_na_kompleksa
10-09-2008, 13:31
Първо се запознайте. Най-добре е чрез общия ви приятел. Излезте в компания, опознайте се. Още не сте се запознали, пък го харесваш. Доста несериозно звучи това. Все пак той може да се окаже не такъв, за какъвто го мислиш.

Abbie_Broken
10-09-2008, 13:41
Дам, защо ти не го заговориш? Мисля, че няма от какво да те е срам. :)

vesssiii
10-09-2008, 14:14
Според мен може и да не те харесва щом не те заговаря..

Whyniser
10-09-2008, 15:28
Ми докато отивах до стола в училище едно момиче беше се затърчала такава като Ивет Лалова :D . И такава не гледа къде тарчи и аз бех се отплеснал някакъв и се блъсна в мен такава.Поля ми ризата със сок извини се такава и аз такъв няма проблем такъв и как се казваш,Непохватнице такава :oops: :lol: . Само пример давам.Ми,ако пътувате с рейса на спирката стои такава ако е при тебе измъмри такова,че ти е студено или пък "бахти студеното време" и т.н. Начини за запознаване колко щеш.Ако искаш още ЛС 8-) :-P

aKsI
10-11-2008, 14:49
Оххх, едва в петък успях :grin: Ами стана така, че отидох при моя приятел и още преди да бях казала " някой ден трябва да ни запознаеш" и той го викна, каза "запознайте се" и ние се запознахме... :) и такам :) а между другото мислех, че сърцето ми ще изхвръкне, но то си стоеше мирно :-D Благодаря за куража, който ми вдъхнахте :) Супер сте :) :grin:

venere
10-11-2008, 15:07
пфф и къв е бил смисъла приятеля ти да казва на момчето че го харесваш?! тва е супер тъпо и безсмислено! според мен тва момче може и да го е срам, се пак е по-малък... ддз, така и така си почнала, поне карай докрай пък квото стане 8-) отиваш ,запознавате се, лафите си малко ,взимаш му скайпа и го почваш :D


Абсолютно подкрепям :grin: :grin: :grin: :grin:

Sigrina
10-11-2008, 15:17
щом знае че го харесваш и не прави нищо има няколко варианта:

1. срам го е да ти каже че е споделено
2. не те харесва
3. обмисля

аз бих ти дал следния съвет - отиваш при него насаме или по някакъв начин му предлагаш да излезнете. там го питаш каквото искаш да знаеш и горе долу ... би трябвало да намериш достатъчно отговори :)

но знам ли...

aKsI
10-11-2008, 18:01
щом знае че го харесваш и не прави нищо има няколко варианта:

1. срам го е да ти каже че е споделено
2. не те харесва
3. обмисля

аз бих ти дал следния съвет - отиваш при него насаме или по някакъв начин му предлагаш да излезнете. там го питаш каквото искаш да знаеш и горе долу ... би трябвало да намериш достатъчно отговори :)

но знам ли...

всъщност мисля, че изпитва нещо към мен, но не мога да съм 100% сигурна ;)

lyfche
10-11-2008, 19:02
изчакай :)

roni4kaa
10-11-2008, 22:13
Ами според мен...е нормално и него да го е срам..или да не се чувства сигурен!!За това давай... той как реагира като се запознахте...има ли някво подобрение?! или си е същото? :D

snejana67
10-12-2008, 07:36
:-o поизчакай малко :-o

aKsI
10-12-2008, 12:55
Ами според мен...е нормално и него да го е срам..или да не се чувства сигурен!!За това давай... той как реагира като се запознахте...има ли някво подобрение?! или си е същото? :D

ами мисля, че да :) между другото му писах в петък вечерта ..... има ЛЕК напредък..... поне кликна :D:D:D

Pliok0019
10-12-2008, 17:46
Заговори го. Ако ти обърне внимание - продължавай натам, ако не....опитай пак и спирай.