PDA

View Full Version : малко помощ няма да е излишна..;]



kiss me baby
10-08-2008, 19:39
Еми движа се в една компания с още 6 момичета,но на една от тях никога не съм имала доверие и не съм я харесвала като човек.Също така не съм го криела от останалите,тя също го знае.Така като другите искаха тя да остане с нас,аз се примирих,но никога не съм я считала за "приятелка".Ето обаче минаха години и при всеки път когато ние си споделяхме тя мълчеше и се правеше на "божа кравичка".Мина време и време а тя е помнила всички тайни...И защо мръсната повлекана да не иде и да не разкаже на момчетата за нашите тайни.Естествено аз много се ядосах.Както и две от приятелките ми.Други две обаче застанаха на страната на другото момиче и не защото я харесват или нещо такова.щото нея никой не я харесва,а незнам и аз защо.Може би от съжеление...Вчера стана боя.Тя дойде при мен и ми каза "И... говоря ти истината не съм казвала нищо,не съм клюкарила".Ние имахме доказателства и бяхме много ядосани и както се досещате след даскало я хванахме и...Обаче другите две застанаха на нейна страна.Не сме скарани с тях,но не ги чувствам същите приятелки.Незнам но ми е много тежко да приема че най-добрите ми приятелки ми обърнаха гръб.Много ми е трудно да го осъзная.Онова тъпо същество обаче знае как да си отмъсти за боя и отиде да се зарибява с момчето което харесвам.Той няма да и обърне внимание,щото сички и се подиграват и я имат за супер проста дето е 7 клас и не знае колко е 2.2...мноо е проста наистина.Знам че със зарибявката и няма да се стигне до никъде,ама ми е мноо гадно вътрешно,макар да не го показвам пред никой.От 1 месец насам станах много злобна,обаче разбрах че да се уцелее в тоя тъп град и в тва тъпо даскало тряа да си нахален и да мачкаш...Грозно е да гледаш как момичета се бият обаче утре пак искам да я бия.Казах и да не ходи при тва момче което харесвам но тя не ме послуша и мисля че продължава да издава тайните ни...Мисля да я пребивам многократно,докато се научи да уважава приятелите си и да не е такава предателка.Вие как мислите?

gia_sena_mono
10-08-2008, 20:46
Нали си чувала израза "Прителите са до време"?Сама си прави изводите!В днешно време хората са такива,че днес ти е приятел, утре те предава по най-долния начин :-x Просто опитайте да се изясните с нея (а и с другите 2) по мирен път.Кажете си кой какво мисли и какво толкова му тежи и вероятно ще се разделите на групички - едната с това момиче и другата-ти и останалите.
Честно да ти призная винаги съм смятала,че повече от двама-трима човека трудно биха били най-добри прители,още повече пък и момичета.

"Мисля да я пребивам многократно,докато се научи да уважава приятелите си и да не е такава предателка." - а това е прекалено според мен!Все пак хора сме,а не животни,че да се бием!И да я биеш и да не я биеш като е такава няма да промениш много нещата,най-много да станат още конфликти.

{P}{ViK$s$}{P}
10-08-2008, 21:03
Нали си чувала израза "Прителите са до време"?Сама си прави изводите!В днешно време хората са такива,че днес ти е приятел, утре те предава по най-долния начин :-x Просто опитайте да се изясните с нея (а и с другите 2) по мирен път.Кажете си кой какво мисли и какво толкова му тежи и вероятно ще се разделите на групички - едната с това момиче и другата-ти и останалите.
Честно да ти призная винаги съм смятала,че повече от двама-трима човека трудно биха били най-добри прители,още повече пък и момичета.

"Мисля да я пребивам многократно,докато се научи да уважава приятелите си и да не е такава предателка." - а това е прекалено според мен!Все пак хора сме,а не животни,че да се бием!И да я биеш и да не я биеш като е такава няма да промениш много нещата,най-много да станат още конфликти.
mdaa napalno sam saglasna az ako bqh na tvoito mqsto to4no tva bih napravila =D>

PeopleAlwaysLeave
10-09-2008, 00:15
Нали не си вярвала, че всичките 4-5 момичета (или там колкото сте общо) ще си бъдете цял живот неразделни и добри приятелки, и че нито една няма да се издъни някъде или няма да отмъкне нечие гадже ? :) Както казаха - приятелите са до време. Но и ти сама си си виновна донякъде, защото хем казваш, че никой не я харесва, ти самата не я харесваш, а в същото време си й споделяла разни неща. Защо изобщо сте излизали заедно след като не я харесвате ? Как можете да наричате човек, когото не одобрявате "приятел" ? :shock: С бой нищо няма да оправиш. Нито тя ще спре да прави простотии, нито ти ще спечелиш. Най-малкото тя вече е успяла да ви обърне една срещу друга... Просто я игнорирай. Ти й обръщаш внимание, тя вижда, че те дразни и за това продължава. Ако я игнорираш и види, че не те вълнуват нейните глупости и това къде какво казва сама ще спре. :)

WinHater
10-09-2008, 18:37
Нали си чувала израза "Прителите са до време"?
Това не е вярно, приятелите са до гроб, познаните са до време, проблема е ,че може и никога да не намерим приятели... всъщност това зависи кой какъв смисъл влага в думата "приятел"... а по темата малко... с бой наистина нищо не се оправя, просто подмини и отстъпи, както е казал поетът "всичко се връща" .. което съм го изпитал и знам как е от опит

AnIcHkAtA
10-09-2008, 19:04
Не с бой, но намери как да я нараниш супер много, за да си го върнеш.Да, не е хубаво да си отмъщаваш, но тая куч*ка си го заслужава!!А ако разчиташ на Господ да й го върне считай, че само ти си пре*баната

vikitu
10-09-2008, 19:26
Не прави лапешки работи.. "Отмъщението не връща изгубеното"