PDA

View Full Version : Никога ли няма да го забрава ? ..



mimsitu
10-08-2008, 19:51
еми започвам .. бяф влюбена в едно момче никога не сме ходили, но си казвахме че се обичаме .. след няколко месеца 3-4 .. той ми разби сърцето и ми каза, че пак е започнал да харесва една от най-добрите ми приятелки, но както и да е .. два месеца аз неможех да го забравя, но след това започнах да харесвам едно момче за кратко и мислех че съм го забравила .. след като ми разби сърцето го виждах и просто се сещах каква болка ми причини и още ми боли .. и днес го видях тъй като сме в едно даскало, но сме в различни смени (whew) .. и когато го видях както винаги ми се стъжне защото не исках да го виждам и нищо нали всъщност ми беше приятно да го видя :oops: след това го поздавих и като се прибрах и започнах да мисля за него, защото мисла че не съм го забравила .. говора че той за мен е всичко .. голямата ми любов и е перфектен .. :) знам че винаги ще си мисля за него защото наистина много го обичах .. и той можеше да накара едно момиче да се чувства единственно .. еми просто исках да споделя, защото много се измъчвам :( :( :cry: :cry:

cinderella_gugutka
10-08-2008, 20:10
вие.защо.не.сте.тръгнали :-o
а.до.забравянето-стига.да.имаш.силно.желание .и.воля.ще.стане-от.ли4ен.опит.ти.казвам :)
но.пък.напълно.сиг.ли.си.4е.н яма.как.да.станат.нещата-аз.трудно.оставям.това.коет о.искам-за.теб.незн :)

Girl08
10-08-2008, 20:16
ami probvai se moje da se polu4i ne6to imai nadejda :) namekni mu 4e ima6 o6te 4uvstva kum nego a do tova da go zabravi6 napulno sum suglasna s cinderella_gugutka +1 :P

mimsitu
10-08-2008, 20:19
не мога да го забравя .. :( :( проблема е че наистина той за мене е ангел просто беше перфектен, мил .. всичко .. но нз той дали харесва мойта приятелка и за това не искам, защото не бих искала същата онази болка, която ми причини и въпреки това никога не съм го мразела ..

{P}{ViK$s$}{P}
10-08-2008, 21:31
не мога да го забравя .. :( :( проблема е че наистина той за мене е ангел просто беше перфектен, мил .. всичко .. но нз той дали харесва мойта приятелка и за това не искам, защото не бих искала същата онази болка, която ми причини и въпреки това никога не съм го мразела ..
emi za6to primerno ne se vidite ili pak mu vzemi skype da si pogovorite.Pitai go za kakvo go e kazal a posle se darji kato tapak i za kvo zapo4va ne6to kato nqma da go dovar6i, vse pak kato ti e kazal 4e te obi4a ti e dal prazni nadejdi!!! :-x Emi izvinqvai ama e bahti idiota... pravi si sama izvodite. :x mn mraza takiva mom4enca Qvno za nego si bila samo edno razvle4enie,zapalvane na vremeto,a kato e vidql 4e izpitva6 ne6to kam nego kvo li si e kazal "taq sega mi padna 6to da ne si poigraq malko s neq"...i izvednaj savsem slu4aino haresva tvoqta fr... a be prosto... NE MISLI ZA NEGO...ZABRAVI GO
uspeh mila :-)

PeopleAlwaysLeave
10-09-2008, 00:07
Болката ще намалее с времето, но никаго няма да забравиш нито него, нито това, което ти е причинил по простата причина (ти я каза), че ти е бил голямата любов :)

MiLoTo_16
10-09-2008, 06:37
v momenta i az prejivqvam po4ti sy6toto i mi e mn gadno, no v4era sre6nah edno mom4e i sega mislq samo za nego. vs 6te mine s vremeto, prez koeto ste razdeleni, za6toto kolkoto i banalno da zvu4i "vremeto lekuva vs" :) :-)

mynichka
10-09-2008, 07:27
ако имаш силна воля , ще го забравиш :)

soul1199
10-09-2008, 07:42
ne s trevoji 6e go zabravi6,kakto az po4ti po4nah da zabravqm,edno mom4e,koeto obi4am ot 4god ,4e i pove4e,taa blagodarenie na edno mom4e i se nadqvam,4e s negova pomosht 6e go zabravq izcqlo

mimsitu
10-09-2008, 10:20
ами то има едно момче което когато видя просто толкова ме кефи говора много е сладък абе кефи ме .. е да не е същото което изпитвах когато виждах онзи защото онова си беше любов и вчера като го видях просто се сетох за него и като се прибрах разбрах че не съм го забравила и винаги когато влезне в скайпа и се сещам какво ми причини може би още ме боли защото адски го обичах а и ми беше първата любов .. а всички знаем че е много трудно да кажеш на някой ей така обичам те, но на него просто си ми идваше от вътре и всеки път когато го виждах просто нещо в мене ставаше и след това само се хила :oops: и все ми казват че ми блестят очите :oops: и наистина той направи част от живота ми просто незабравим, той ми показа хубавата страна на живота .. и все пак мс момиче продължавайте да пишете защото ми е много приятно да ви споделям :-)

pinky_shine
10-09-2008, 11:45
Еми като тръгнеш с някой, който те кефи ще го забравиш :)

dimanushka
10-09-2008, 12:22
ami ot lichen opit ti kazvam che za da go zabravish purvo trqbva da poiskash da go zabravish i da ne se vkravash v razni filmi i predstavi za nego :) az 2 god bqh vlubena v edno momche i vse si mechtaeh za nego i ne mi se iskashe i da se mucha da go zabravq i edin den si kazah: "iskam da go zabravq" prosto trqbva da imash mn volq i da go iskash ama naistina. :) setish li se za nego premini kum nqkakva druga misul i taka vseki put kogato se setish za nego otkloni mislite si po nqkakuv nachin. e estestveno che v nachaloto shte e gadno no s vremeto shte zabravish za nego. pone taka beshe s mene :) uspeh :)

sexa_na_kompleksa
10-09-2008, 12:26
Явно не ви е писано да сте заедно. Всеки е минал през разочарованието на първата любов... Гадно е, но най-вероятно ще изпадаш и в по-неприятни състояния. С времето връзките ти ще се задълбочават, ще стават по-дълги и сериозни и след това ще те боли повече... Стана ти по-добре, нали? 8-) Не, не искам да кажа, че все така ще бъде, а че трябва да приемаш нещата по-леко и да не мислиш толкова за това момче. Дай всичко от себе си да го забаравиш и да си намериш друг. Още си малка, животът е пред теб. : )

mimsitu
10-09-2008, 12:32
това че съм малка неозначава че не мога да обичам .. а и аз си знам че нищо няма да стане между нас дори да стане аз никога няма да приема защото не искам после пак да ми причини болка ..

NaNa_SladuRana
10-09-2008, 13:04
не ти е проблема забравянето,а объркаността :)

jghgh
10-09-2008, 14:11
това че съм малка неозначава че не мога да обичам .. а и аз си знам че нищо няма да стане между нас дори да стане аз никога няма да приема защото не искам после пак да ми причини болка ..
Явно е първата ти любов.. Ми моята беше на 12-3, така че... И наистина го обичах.
По начина по който пишеш изглеждаш интелигентно момиче, следователно това че си на 14 не ти пречи да обичаш... Аз както ти казах, на 12 обичах за пръв път и то наистина силно. И за мен беше ангел, перфектен.. Все още мисля че този младеж няма грешка, освен че беше много сръдлив и само ми се сърдеше а аз само се молех... Бе както и да е.
Всичко се преодолява, от мен да знаеш ^^

sexa_na_kompleksa
10-09-2008, 14:54
Аз не казвам, че не можеш да обичаш. "За любовта граници няма". Просто по-натам ще имаш много по-силни чувства и не трябва отсега да се впрягаш толкова, особено при положение, че нещата не вървят и нямате бъдеще.

Whyniser
10-09-2008, 15:22
вие.защо.не.сте.тръгнали :-o
а.до.забравянето-стига.да.имаш.силно.желание .и.воля.ще.стане-от.ли4ен.опит.ти.казвам :)
но.пък.напълно.сиг.ли.си.4е.н яма.как.да.станат.нещата-аз.трудно.оставям.това.коет о.искам-за.теб.незн :)

Какво си правила с таз клавиатура,бе моме такова 8-) :lol:

jghgh
10-09-2008, 15:22
Аз не казвам, че не можеш да обичаш. "За любовта граници няма". Просто по-натам ще имаш много по-силни чувства и не трябва отсега да се впрягаш толкова, особено при положение, че нещата не вървят и нямате бъдеще.
Хубави думи, ама тя ей сега ще си каже "Я да не се впрягам отсега, че после"
Много вода има да изтече и след време ще осъзнае, че не си е струвало, че е трябвало по-малко да се вживява и т.н., ама нейсе...
На мен ми казват "Не си пилей нервите", "Не се вживявай", ама къв е чепа, след като несъзнателно пилея и чувства, и нерви. Не е като с копче STOP да престанеш. Също така човек не се усеща колко е вживян и дали е неадекватен и прочие, когато опира до чувства и емоции. Или айде, усеща се, ама трудно. :-P Така че малко безсмислено.. тя сега едва ли ще си каже "О, я да не се впрягам аз".
По-добре би звучало да се примири че нямат бъдеще, то вживяванията ще си останат и мисля че знам кво й е. Както и да е.

mimsitu
10-09-2008, 15:37
не се вживявам просто .. наистина много ми биши приятно с него и исках да споделя .. и винаги когато се сетя са него се усмихвам и се сещам как когато ми кажеше обичам те и просто сърцето ми искачаше :) и за това ме боли защото мамка му много го обичах а той после ми разби сърцето .. и колкото и да мисла сало за болката пак се сещам че тогава с него беше най хубавата ми част от живота .. и не се вживявам защото за него си заслужава .. малко са свестнити момчета като него .. той те разбира, той е мил и винаги ще ти направи щастлива .. точно като Ангел .. но дори да ми се отвори някаква възможност зо него никога няма да стане с него .. защото ще хлътна много повече от преди .. тъй като много съм мечтала за него и после все пак някога ще трябва да спре това и пак да ми разбие той .. любовта на живота ми да ми разбие сърцето .. по добре не :( и мс че ме разбирате :-) :-)