PDA

View Full Version : Изгубих го ;(



KpucuTo0o92
10-08-2008, 19:53
Просто имам нужда да споделя.........С въпросното момче се познаваме от години нз колко вече :D Той е най-добрия приятел на брат ми...преди около година започнах да излизам с тяхната компания и мн яко си изкарвахме...Както и да е .тоя човек го имам за мн близък и мн си го увачавам и мн го обичам той БЕШЕ най-добрия ми приятел :lol: преди около два месеца между нас започна да става нещо...накратко-зарибявахме се(той си има приятелка от 2 години) минаха няколко седмици и една вечер той най неочаквано ми каза ОБИЧАМ ТЕ и аз го попитах как а той ми каза че не само като приятелка и ме харесвал още преди да тръгне с гаджето си,аз просто не го очаквах и реагирах мн станно но не му казах нищо..след няколко дни му писах че и аз го обичам и че искам да сме заедно...и така нищо мина почти месец откакто не се бяхме виждали и един ден в даскало приятелката му искаше да говорим-тя знаеше всичко за нас някой й беше казал но не беше той и така пита ме дали е вярно и аз и казах.Мислех че ще скъсат но още не са явно тя го обича прекалено мн а явно и той я обича щом е още с нея..миналата седмница му писах в скайп щото видях че имаше такожа плачещо и пишеше разни глупости а той ме блокира.звънях му мн пъти но той не и вдигаше-накрая вдигна един негов приятел и ми каза не го търси повече :lol: .Не мога да го рабера каза че ме обича а е с нея.Той е единсвенотот момче на което съм казвала обичам те и наистина е така искам да съм с него бих дала жсичко за него :lol: А най много ме е яд че нищо няма да е както преди жече дори не си говорим не се виждаме а имам нужда от него дори и само като приятел и нищо повече Но мисля че на него не му пука за мен щом направи всичко тоеа :lol: :lol: :lol:

Girl08
10-08-2008, 20:06
Az sum v podobno polojenie mn e skapano :( :-#

Anf3tamin4o
10-08-2008, 20:11
На него като не му пука защо на тебе трябва да ти пука.Живота продължава главата горе и Успех.

led_i_ogyn
10-08-2008, 20:15
Май и той не знае какво иска или просто го е страх да не нарани приятелката си.Обаче начина, по който постъпва е супер глупав.Първо ти пуска мухата...после бяга и не иска даже да поговорите...Лапешки работи...На колко е?

cinderella_gugutka
10-08-2008, 20:16
еми.кофти.е-ето.защо.не.се.занимавам.с.о бвързани.мом4ета :(
има.2.варианта.според.мен
1-приятелката.му.го.ревнува.м н.а.той.я.оби4а.и.ти.се.е.ядос ал.за.проблемите.им
2-оби4а.те.ама.не.може.да.оста и.приятелкаа.си.и.му.е.кофи. и.не.иска.да.има.нищо.пове4е. с.теб.та.да.не.му.е.гадно
:-o

KpucuTo0o92
10-08-2008, 20:19
From Hell ami toi e na 20 no mai misli kato 2 godi6no :D

Anf3tamin4o
10-08-2008, 20:20
еми.кофти.е-ето.защо.не.се.занимавам.с.о бвързани.мом4ета :(
има.2.варианта.според.мен
1-приятелката.му.го.ревнува.м н.а.той.я.оби4а.и.ти.се.е.ядос ал.за.проблемите.им
2-оби4а.те.ама.не.може.да.оста и.приятелкаа.си.и.му.е.кофи. и.не.иска.да.има.нищо.пове4е. с.теб.та.да.не.му.е.гадно
:-o
Защо не използваш виртуалната клавиатура вместо да пишеш тия точки
Start ==> all programs ==> Accessories==>Accessibility==>On-Screen Keyboard

cinderella_gugutka
10-08-2008, 20:25
еми.кофти.е-ето.защо.не.се.занимавам.с.о бвързани.мом4ета :(
има.2.варианта.според.мен
1-приятелката.му.го.ревнува.м н.а.той.я.оби4а.и.ти.се.е.ядос ал.за.проблемите.им
2-оби4а.те.ама.не.може.да.оста и.приятелкаа.си.и.му.е.кофи. и.не.иска.да.има.нищо.пове4е. с.теб.та.да.не.му.е.гадно
:-o
Защо не използваш виртуалната клавиатура вместо да пишеш тия точки
Start ==> all programs ==> Accessories==>Accessibility==>On-Screen Keyboard
не.мисля.4е.то4ките.пре4ат.ос обено.в.4етенето
сори.ако.пре4и.на.някой :-)

led_i_ogyn
10-08-2008, 20:25
From Hell ami toi e na 20 no mai misli kato 2 godi6no :D

За 20 годишен мн лапешки мисли...Би трябвало сега да си понесе отговорността от това,което ти е казал...И пред приятелката си и пред теб и пред себе си...а не да бяга като страхливец...

ImmortalForever
10-09-2008, 17:40
Бил е превъзбуден като те е излъгал, че те обича.. :)

soul1199
10-09-2008, 17:54
zareji go,ne ti trqbva takuv,gore glavata mome

SunShinePearl
10-09-2008, 18:32
оф мн мразя такива момчета :? :x ти пък и ти кво си го търсела по телефона изобщо щом те е блокнал в скайп?