PDA

View Full Version : Разстоянието има ли значение?



xxXroshawkaXxx
10-08-2008, 21:45
Може ли разстоянието да прекрати една прекрасна връзка?До какво води разстоянието можду двама влюбени?Вярно ли е, че невиждани очи се забравят?Или може би разстоянието и любовта са като вятъра и огъня ... угасва слабия и разпалва силния?!
;-) :smt007

angelcheeee_93
10-08-2008, 22:00
до голяма степен зависи от 2-мата.Ако държът един на друг и се обичат ,връзката ще се запази :)

Ev1l
10-08-2008, 22:07
Не се захващай с такава връзка...Няма да излезе нищо.Само ще си губите времето(Поне така стана в моя случай, но той е по специфичен)
Но , ако има любов..Разстоянието не е проблем..

slun4ice_90
10-08-2008, 22:43
Има ли я любовта,колкото и разстояние да ви дели,няма да пречи.Всичко зависи и от двамата по принцип...Има ли желание-има и начин.Истински ли обичаш някой-даваш всичко свое и се жертваш,за да сте заедно... :-P

PeopleAlwaysLeave
10-08-2008, 23:36
Абе кой каквото ще да казва разстоянието си оказва влияние. Не може до вчера да си бил ден и нощ с един човек, от утре да се чувате само по телефона или скайпа и да очакваш, че при следващата ви среща, която ще е да кажем след 1 месец, всичко ще е същото. Любовта може и да не угасва, но самите хора се отдалечават малко или много един от друг.Ако физическата раздяла е за кратко - например 2-3 месеца и след това отново сте заедно е възможно всичко да се оправи, но според мен ако стане дума за раздяла от около 1 година - нещата съвсем няма да стоят така... Ако ти си изправена пред подобен избор - мойт съвет е по-добре да приключиш с тази връзка, защото не си е работа. Кофти е и за двамата, не за друго, и само ще се мъчите :?

mIsHeTy
10-09-2008, 04:40
Има ли я любовта,колкото и разстояние да ви дели,няма да пречи.Всичко зависи и от двамата по принцип...Има ли желание-има и начин.Истински ли обичаш някой-даваш всичко свое и се жертваш,за да сте заедно... :-P
на същото мнение съм...обичате ли се нищо няма да ви попречи..дори и зазстоянието...но никък не е лесно да се поддържа такава връзка...

hahavteen
10-09-2008, 05:30
Аз лично не бих могла да живея далече от любимия за продължително време... Изнервям се, депресирам се, бла бла...
Дали ще се запази връзката зависи изцяло от характерите на двамата и от отношенията им. Зависи от това какво са готови да направят за да запазят връзката си и дали са истински убедени че има смисъл да се подлагат на такова изпитание.

Vasil40
10-09-2008, 06:19
ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ТИ КАЗВАМ ЧЕ МОЖЕ ДА ИМА ПРЕКРАСНА ВРЪЗКА ОТ РАЗСТОЯНИЕ :grin: ето аз бях пуснал тема как стоят нещата при мен виж я ;) : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=202902&postdays=0&postorder=asc&start=0

MiLoTo_16
10-09-2008, 06:30
Spored men ne moje da sy6testvuva za6toto ako ne se vijdate ne moje ni6to da se polu4i, :( a i ne moje da si sigoren kakvo pravi drugiq dokato ti go 4aka6. kazvam go ot li4en opit prosto ne se polu4ava

Lyubeto
10-09-2008, 06:42
Според мен връзка от разтояние едва ли може да съществува дълго .Колкото и доверие да си имат хората пак се съмнявам ,че ще успеят. Имам едно приятелче от София , което ми е само приятелче .Като отида там се виждаме за по кафе, но да не ви кажа по скайп колко сме се и се караме за глупости.И то само защото и двамата сме луди глави ама не можем да се виждаме и да си се връзваме един на друг на акъла. :-P А представете си ако някой има интимни отношения с някой друг.. то т'ва ше са ревности (в по -малка или по - голяма степен) , съмнения , ще има тъга и прочие . :(

mynichka
10-09-2008, 07:22
много зависи колко е силна любовта ..при едни се запазва ..при дръги не ... :P

soul1199
10-09-2008, 07:44
ami spored mene n6 nqma da se poly4i ot takava vruzka,vupreki,4e sum hodila taka s mom4eta,taka ili ina4e seki si namira dryg

scoobydors
10-09-2008, 08:12
До голяма степен зависи и от двамата :) При някои хора се получават такива връзки, при други не. Не може да се слагат всички под общ знаменател, хората са различни. ;)

crazyhair
10-09-2008, 09:10
до голяма степен зависи от 2-мата.Ако държът един на друг и се обичат ,връзката ще се запази :)

+11234543234

Abbie_Broken
10-09-2008, 09:22
От личен опит ще ти кажа че разстоянието ИМА значение. Имам доста опит с такива връзки. Мислила съм си секи път, че тази ще е различна, но не. наивно е според мен да мислим, че имаме шанс с човек, който е наистина далеч от нас и рядко се виждаме. Да не говорим, че така ни боли, когато сме далеч от човека, когото обичаме. Поне за това се замисли. Да може би са възможни тези връзки, но малко оцеляват дълго време. Зависи от хората разбира се. Но аз те съветвам да избягваш такива връзки, защото може би след време и 2мата ще си намерите някой който.. е по-близо...

GreenFairy
10-09-2008, 09:31
Зависи. Ти трябва да си дадеш сметка дали ти си готова да правиш купища компромиси, дали му имаш достатъчно доверие...

Колко е разстоянието между вас?

mickelangelo
10-09-2008, 09:39
Ми к'во да ти кажа .. в подобно .. положение съм .. момичето с което искам да бъда ... ( тя с мен също ) е на 3500 км ... но знам .. че я искам .. достатъчно силно за да почакам малко ...

WithLove
10-09-2008, 09:42
При мен километрите са много болеэнени.

sladkata_bebz
10-09-2008, 10:03
Една връзка не се определя от разстоянието!Разбира се,че щом двама се обичат и дават всичко от себе си за другия може да има такава пълноценна връзка.Когато има желание се намира и начин.Имам такава връзка от 1 година и 3 месеца и нищо в нас не се е променило.Даже се обичаме повече от преди.Мислим и говорим за връзката си и не си омръзваме,чакаме с нетърпение да се видим и всичко е наред.И аз си мислех,че няма да се получи,ама стана...

indecent
10-09-2008, 12:14
Една връзка не се определя от разстоянието!Разбира се,че щом двама се обичат и дават всичко от себе си за другия може да има такава пълноценна връзка.Когато има желание се намира и начин.Имам такава връзка от 1 година и 3 месеца и нищо в нас не се е променило.Даже се обичаме повече от преди.Мислим и говорим за връзката си и не си омръзваме,чакаме с нетърпение да се видим и всичко е наред.И аз си мислех,че няма да се получи,ама стана...

не си ли се замисляла дали ти изневерява?

jghgh
10-09-2008, 18:24
Може ли разстоянието да прекрати една прекрасна връзка?До какво води разстоянието можду двама влюбени?Вярно ли е, че невиждани очи се забравят?Или може би разстоянието и любовта са като вятъра и огъня ... угасва слабия и разпалва силния?!
;-) :smt007

угасва слабия и разпалва силния ;)

и още нещо - връзките от разстояние sucks

BrokenInnocence
10-09-2008, 19:40
Тц, не става, има ли разстояние, нещата се прецакват. Имало е моменти, в които ми се е искало да не е така, но фактите са си факти... Но пък, ако си в такава ситуация каквото и да ти казват, ти пак ще пробваш да накараш връзката да просъществува, тъй че ти желая успех.

SunShinePearl
10-09-2008, 19:49
ми зависи от хората :)

Sofff
10-09-2008, 19:53
Ами ако държат един на друг разстоянието не е чак толкова голяма пречка , но все пак зависи колко дълго време не са заедно защото ако е много няма как да издържат без чувсвата да охладнеят или без да си изневерят . . . това е моето мнение не казвам , че задължително е така при всички , но аз така смятам . :?

vikitu
10-09-2008, 20:01
Приятелката ми има същия проблем..Не се захващай няма смисъл..не си мисли че той е момчето! По принцип зависи колко далеч е от теб и от вас двамата също но аз мисля че няма смисъл..Каква връзка ще е,каква любов при условие че всичко главно ще е sms-i i skype? Едно момче от стотици километри дори и по-малко не може да ти даде това което ще получиш от едно което е от твоя град!

sladkata_bebz
10-09-2008, 20:05
Една връзка не се определя от разстоянието!Разбира се,че щом двама се обичат и дават всичко от себе си за другия може да има такава пълноценна връзка.Когато има желание се намира и начин.Имам такава връзка от 1 година и 3 месеца и нищо в нас не се е променило.Даже се обичаме повече от преди.Мислим и говорим за връзката си и не си омръзваме,чакаме с нетърпение да се видим и всичко е наред.И аз си мислех,че няма да се получи,ама стана...

не си ли се замисляла дали ти изневерява?

Ами не.Защото да просъществува таква връзка,трябва да има доверие и то голямо.Много зависи от хората.Но да подчертая аз не съм човек,който се доверява безрезервно на всеки.Щом вече имам такава прекрасна връзка значи той хиляди пъти ми е давал основание да му вярвам.

Но такава връзка не е за всеки със сигурност.Тези,които преценяват,че не може да се получи с даден човек,също си имат правото на избор.Значи не държат толкова един на друг,не си вярват толкова много и такава любов и без разстоянието няма да издържи много.Това е един вид тест.Които пробват и се получи значи наистина имат бъдеще.


П.С.Лично мое мнение ;)

Alice Cullen
10-10-2008, 20:24
ami zavisi ot chuvstvata... :)
az se razdelih s bivshiq 2 sedmici sled kato se premesti na 20 km ot nas,no tova beshe ot edna strana zaradi raztoqnieto( po negovite dumi) i ot druga poradi drugi faktori... sege puk veche 3 meseca sum s priqte;q mi a toi e na dalech poveche kilometri i tova ne ni prechi da se obichame :) :smt007 :smt057 :)

iiirish
10-10-2008, 20:42
Няма такова нещо като "пречупва слабия и разпалва силния". Любовта, каквато и да е тя, ако не се поддържа с близост, не може да просъществува дълго време. В крайна сметка какво искаме ние от любимия човек? - любов, взаимност и внимание - неща, които не можем да ги получим от растояние. Съответно не ги ли получаваме ние инстинктивно започваме да търсим друг източник на тези наши потребности. И колкото и да си набиваме в главата мисълта, че сме "заети", то винаги идва момент когато и съвестта ти започва да мълчи.

The_1nv1s1bl3
10-10-2008, 22:19
Зависи от това колко силни са чувствата.. Не е нормално да се слагат всички връзки с разстояние под общ знаменател и да се определят като невъзможни. Ако любовта е истинска какво значение имат километрите :)

sweet_baby_mimi
10-11-2008, 11:53
За любовта няма граници. Жалко, че не всички мислят така.

pisentseto
10-11-2008, 12:06
naduta_fukli4ka написа:
Абе кой каквото ще да казва разстоянието си оказва влияние. Не може до вчера да си бил ден и нощ с един човек, от утре да се чувате само по телефона или скайпа и да очакваш, че при следващата ви среща, която ще е да кажем след 1 месец, всичко ще е същото. Любовта може и да не угасва, но самите хора се отдалечават малко или много един от друг.Ако физическата раздяла е за кратко - например 2-3 месеца и след това отново сте заедно е възможно всичко да се оправи, но според мен ако стане дума за раздяла от около 1 година - нещата съвсем няма да стоят така... Ако ти си изправена пред подобен избор - мойт съвет е по-добре да приключиш с тази връзка, защото не си е работа. Кофти е и за двамата, не за друго, и само ще се мъчите Confused

snejana67
10-11-2008, 14:33
:? в по вечето случаи е така хората се забравят когато са далеч един от друг :o :o

trayana
10-11-2008, 14:42
невиждани очи се забравят!

ThePowerOfLove
10-11-2008, 14:50
И аз съм против (личен опит) ...Няма смисъл да се измъчвате само, пък и както казаха рано или късно единия изневерява и...а бе просто всичко е различно когато не се виждате..

xxXroshawkaXxx
10-11-2008, 15:05
ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ТИ КАЗВАМ ЧЕ МОЖЕ ДА ИМА ПРЕКРАСНА ВРЪЗКА ОТ РАЗСТОЯНИЕ :grin: ето аз бях пуснал тема как стоят нещата при мен виж я ;) : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=202902&postdays=0&postorder=asc&start=0

Толкова надежда ми вдъхна с тази история, че направо си нямаш представа....БЛАГОДАРЯ ТИ!
Между другото аз и приятелят ми сме заедно вече 5 месеца без няколко дни...проблема е че сега аз уча в Благоевград и се виждаме един пър в седмицата, но всеки ден си говорим и поддържаме връзка....ОБИЧАМ ГО и нямам намерение да позваля на разстоянието да прекрати страхотната ни връзка!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

kifla
10-12-2008, 12:51
По темата : За пореден път се убеждавам ,че определено разстоянието си казва своето... никоя връзка не може да съществува когато има голямо разстояние .Преди си мислех,че може да поддържаме връзка с човека на разстояние и да се виждаме само за уикендите ,но уви не -чиста заблуда и чак сега го разбирам .Просто когато не си до половинката си някак си се получава така ,че той и ти някак си вече започвате да свиквате с липсата му и рано или късно единия намира утеха в трето лице.Кофти е но нека не се залъгваме -това си е чистата и гола истина .НЕ може да се поддържа нещо от разстояние ,още повече любов.
Рано или късно всеки се убеждава в това и го приема .

LadyDy
10-12-2008, 15:42
Една връзка не се определя от разстоянието!Разбира се,че щом двама се обичат и дават всичко от себе си за другия може да има такава пълноценна връзка.Когато има желание се намира и начин.Имам такава връзка от 1 година и 3 месеца и нищо в нас не се е променило.Даже се обичаме повече от преди.Мислим и говорим за връзката си и не си омръзваме,чакаме с нетърпение да се видим и всичко е наред.И аз си мислех,че няма да се получи,ама стана...

не си ли се замисляла дали ти изневерява?

Оооо, злоба, злоба. Я стига с тия глупави въпроси. Като се обичат, живи и здрави. И аз съм така, минавало ми е през главата за изневяра, но ще се разбере рано или късно.

LadyDy
10-12-2008, 15:43
ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ТИ КАЗВАМ ЧЕ МОЖЕ ДА ИМА ПРЕКРАСНА ВРЪЗКА ОТ РАЗСТОЯНИЕ :grin: ето аз бях пуснал тема как стоят нещата при мен виж я ;) : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=202902&postdays=0&postorder=asc&start=0

Толкова надежда ми вдъхна с тази история, че направо си нямаш представа....БЛАГОДАРЯ ТИ!
Между другото аз и приятелят ми сме заедно вече 5 месеца без няколко дни...проблема е че сега аз уча в Благоевград и се виждаме един пър в седмицата, но всеки ден си говорим и поддържаме връзка....ОБИЧАМ ГО и нямам намерение да позваля на разстоянието да прекрати страхотната ни връзка!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Браво, миличка, само така!

krisiiiiito
10-12-2008, 15:45
определено има значение това че не сте един до друг но не е невъзможно

няма невъзможни неща!
:)

..... :-)

nicolepcd
10-12-2008, 16:10
Разстоянието се отразява по някакъв начин, но наистина... това, че на някой не му е провървяло с тоя тип връзки, не му дава право да е категоричен, че няма никакъв шанс такава връзка да има бъдеще ;) Зависи си от хората, зависи колко често се виждате, чувате... бе, няма точно "да" или "не" :)

sextazy_baby
10-12-2008, 17:04
Ако държите достатъчно един на друг няма невъзможни неща :)

partychild
10-12-2008, 17:42
За мен има такава връзка..мойта е такава.. на 200 километра сме един от друг , виждаме се на 2 седмици понякога 3, и много рядко на месец... винаги се справяме , имаме си пълно доверие и се чуваме постоянно по гсм-ма , вечерта се гледаме по камерата и си пишем в скайп.. чакаме се с нетарпение да се видим , прегърнем ;) и най-после да се съберем заедно ... след няколко дена ставаме на 2 години..така че има такива връзки..но си зависи от човека..и за тези които питаха "ами ако ти изневерява" не не ми изневерява .. имам му пълна вяра ..познавам го много добре и забелязвам всяка малка промяна в него..както и тои в мен !

LadyDy
10-12-2008, 17:55
За мен има такава връзка..мойта е такава.. на 200 километра сме един от друг , виждаме се на 2 седмици понякога 3, и много рядко на месец... винаги се справяме , имаме си пълно доверие и се чуваме постоянно по гсм-ма , вечерта се гледаме по камерата и си пишем в скайп.. чакаме се с нетарпение да се видим , прегърнем ;) и най-после да се съберем заедно ... след няколко дена ставаме на 2 години..така че има такива връзки..но си зависи от човека..и за тези които питаха "ами ако ти изневерява" не не ми изневерява .. имам му пълна вяра ..познавам го много добре и забелязвам всяка малка промяна в него..както и тои в мен !

И ние сме същата работа само че на 150 км, виждаме се на 2-3 седмици, имаме си пълно доверие и сме година и месец заедно :)

DevilWish
10-12-2008, 18:51
Зависи кое разбирате под 'разстояние' .Примерно моят приятел като трябва да ме вижда трябва да пътува от неговият до моят град всеки път час с автобуса ;) И както сега учи и работи максимум 1,2 пъти в седмица май ще го виждам и то за минути ,не за часове.Освен това като беше на ваканция за цял месец и двамата не спряхме да се търсим.Това е първата ми истинска любов и за това издържам.
Преди съм имала още една такава връзка и само другият да беше далеч веднага се намираше някой нов ;) Това не е любов ,обаче . .
Така че всичко зависи от двамата ;)

SaNiTy_
10-13-2008, 20:10
ZaViSI oT 4UsTvAtA I nA dVaMaTa..V mOmEnTa HoDq S mOm4e KoEtO E dOsTa DaLe4 oT MeN..ToI mI kAzVa 4e IsKa Da SmE zAeDnO i Me PoMoLi Da Go 4aKaM I zA sEgA MiSlQ dA gO NaPrAvQ Za6tOtO mNoGo IsKaM dA sUm S nEgO...nO 4EsNo KaZaNo E mNoGo GadNo 4e Ne SmE VsEKI dEN zAeDnO..NeZnAm KaKvO pRaVi I t.N....pOnQkOgA Mi PiSvA.. :lol: :lol:

Kamel4enceto
10-13-2008, 20:17
Да ОПРЕДЕЛЕНО ИМА ВЛИЯНИЕ РАЗСТОЯНИЕТО убиващо е да го чакаш, но неможе и да доведе до раздяла ако се обичате ИСТИНСКИ !

verdjitO
10-21-2008, 07:34
Ами всички казват, че ако е истинска любов разстоянието няма значение, но според мен не е така! Ако има разстояние примерно единия в Варна, другия в София (пък може и в различни държави) и не се виждат, не излизат ... и май наистина невиждани очи се забравят :)