PDA

View Full Version : Въпрос към двата пола



SHEMKOV
10-09-2008, 10:00
Здравейте!!!!
Въпросът ми е повече към момичетата, но може и момчетата да се включат!
Според вас може ли едно момиче / момче цял живот да прави секс само с едно момиче / момче!
В смисъл запознават се, тръгват, след време правят секс и на дватата им е за първи път . ходят 2-3-4 години. Дали е възможно според вас да не си изневерят. Станах свидетел на много случки при които в горе описаната ситуация масово си изневеряват и то повечето е от страна на момичето.
Пускам темата защото искам да знам и вашето мнение!
Поздрави!!!

А пък ако темата е тъпа нека модераторите да я премахнат :)

hottie
10-09-2008, 10:18
Темата е много хубава, но не смятам, че е за тийнейджъри. Те не са достатъчно обективни. Друго е да отговори някой възрастен с повечко опит.

Но ето какво мисля аз по въпроса : Ако съдим по родителите ни, бабите ни и т.н. е възможно.
Но нека не забравим че те са живяли в други времена.
Като цяло според мен е трудно да се запази "чиста" една такава връзка. Всъщност много зависи от характера и културата на човека. Има хора, които въобще не ги интересува какво минава покрай тях, не искат да опитат нищо ново.

За да не навлизам в подробности моето заключение е, че такава връзка е възможна, но при малко по-зрели хора. Например на около 20 - хора които са видяли достатъчно, хора които са видяли какво се случва около тях, хора които са имали възможността да опитат и с друг, но са се отказали по една или друга причина...

ANTIHUMAN
10-09-2008, 11:10
Темата е много хубава, но не смятам, че е за тийнейджъри. Те не са достатъчно обективни. Друго е да отговори някой възрастен с повечко опит.

Но ето какво мисля аз по въпроса : Ако съдим по родителите ни, бабите ни и т.н. е възможно.
Но нека не забравим че те са живяли в други времена.
Като цяло според мен е трудно да се запази "чиста" една такава връзка. Всъщност много зависи от характера и културата на човека. Има хора, които въобще не ги интересува какво минава покрай тях, не искат да опитат нищо ново.

За да не навлизам в подробности моето заключение е, че такава връзка е възможна, но при малко по-зрели хора. Например на около 20 - хора които са видяли достатъчно, хора които са видяли какво се случва около тях, хора които са имали възможността да опитат и с друг, но са се отказали по една или друга причина...

"the_hottie" не съм съгласен този път.Напоследък даже се замислям дали е възможно изобщо да има Любов? Лично на мен всичко ми е едно нереално такова.Както и да е ,според мен няма даже и любов!Изневерите те ще са си винаги! :)

Ico_
10-09-2008, 11:24
Например на около 20 - хора които са видяли достатъчно, хора които са видяли какво се случва около тях, хора които са имали възможността да опитат и с друг, но са се отказали по една или друга причина...
Хахаха...може би смяташ, че на 20 ще си видяла достатъчно от живота?..няма да стане ;)
А и момчето имаше в предвид дали може да се случи без да си видял нищо от живота...За родители и пра-родители...само ти си мислиш те какво са и не са правили ;)
Та моето (обективно) мнение е, че не може.Вероятно има единични случай, но аз и за такива не знам.Хората се променият.Първото ти гадже на 15 е едно, а 5-6год съвсем друго...хората не се развиват до 18год...Дори и да слуиш на човек, с когото да се развиваш едновременно и то в една посока, то все пак сме хора и правим грешки...любопитни сме, егоисти...

Bellatrix
10-09-2008, 11:47
Мисля, че е възможно. Не знам, може и оптимистка да съм, но съм 100%, че ако хората се обичат истински (демек без всички тия "бикам те" изрази и без сериозно вглъбено оглеждане на най-добрата ти приятелка от страна на момчето) могат да останат заедно. Ако държат 1 на друг съвсем реално, така че да са загрижени ако ще и дали на другия му е студено или не е ял днес (колкото и майчинско да звучи) те могат да останат заедно и нищо няма да ги раздели.
Не помня кой в коя тема беше казал, че секса не омръзва стига да не се забиваш в рутина. Съгласна съм напълно. И ако секса си е добър и човека до теб те прави щастлив, едва ли ще хукнеш да изучаваш неизвестното просто за пробата. Ако си напълно доволен от човека до теб няма причина да се разделяте камо ли да скачаш от цвят на цвят за да видиш какво е.

SMoKe_BoY
10-09-2008, 11:59
Според мен не е възможно

Chingy_
10-09-2008, 12:10
Az nikoga ne bih izneveril bez znachenie ako e hubava s humor jenata s koqto sam nqma zna4enie dori i bez sex po skoro tarsa jena koqto da moje da se govori s neq za sichko sexa e vtorostepenen ako mi e priatno s jenata nikoga nqma da q ostava prosto ei taka :)


Ako na nekoi mu se lafi neshto
Skype : lipata_yeah

hahavteen
10-09-2008, 12:30
Аз мисля че е възможно...

sextazy_baby
10-09-2008, 12:53
Възможно е,но много зависи от хората

ive_nceto
10-09-2008, 12:55
da mogat da si badat verni.No tova veche e do otdelnite lichnosti.Nqkoi prosto ne mogat da badat samos edin chovek ili pak ako tova im e parviq parnior prosto sa lubopitni kakvo e s nqkoi drug.

SHEMKOV
10-09-2008, 13:02
Az nikoga ne bih izneveril bez znachenie ako e hubava s humor jenata s koqto sam nqma zna4enie dori i bez sex po skoro tarsa jena koqto da moje da se govori s neq za sichko sexa e vtorostepenen ako mi e priatno s jenata nikoga nqma da q ostava prosto ei taka :)


Ako na nekoi mu se lafi neshto
Skype : lipata_yeah


Аз съм съгласен с теб. Ноповечето момичета/момчета не мислят така даже сегя някой ще си кажат виж ги тея двамата като пенсионери расъждават - да може и така да е но по добре да расъждавам като пенсионер от колкото да карам някой да страда. А по темата доскоро мислех, че може да не се изневерява ако обичаш достатачно човека до себе си но скоро разбрах, че това си е вродено в човек да пробва ново и ново. За мен в днешното време това да останеш верен / вярна на дадено момче 3-4-5 години е невъзможно!!!
Знам какво говоря защото съм свидетел на всякакви случки.
Мисля че някой ден моята приятелка също ще ми изневери, дали ще е сега или по - нататък важното е че ще го направи. Аз съм и първия в леглото а като гадже съм и втория, точно за това пуснах и темата да чуя и вашите мнения по въпроса !!!
Който иска може да допълва ;)

SHEMKOV
10-09-2008, 13:07
Я си представете следната ситуация!
Ходите с приятела / приятелката си 3-4 год и сте си били първите обичате се и тн
И в един прекрасен момент момичето отива студентка в другия край на България.
Според мен колкото и да се обичат при тази ситуация е невъзможно да не стане някой гаф. Особено в това време в което живеем. Там са купони дискотеки тн. И някой ако се намери да я охажва и ........... става лошо.
Дори и да не поддаде в началото после ще стане ..........

Bellatrix
10-09-2008, 13:26
Я си представете следната ситуация!
Ходите с приятела / приятелката си 3-4 год и сте си били първите обичате се и тн
И в един прекрасен момент момичето отива студентка в другия край на България.
Според мен колкото и да се обичат при тази ситуация е невъзможно да не стане някой гаф. Особено в това време в което живеем. Там са купони дискотеки тн. И някой ако се намери да я охажва и ........... става лошо.
Дори и да не поддаде в началото после ще стане ..........
Да, така най-вероятно вярността е невъзможна. :( Но аз мислех, че питаш за по-обичайния вариант: 2ма които се обичат и прекарват времето си заедно, имат стабилна връзка и се обичат ИСТИНСКИ могат да останат заедно. Виж, ако наистина сте разделени за дълго и сте на голямо разстояние, въпросът е друг...

SHEMKOV
10-09-2008, 13:55
Я си представете следната ситуация!
Ходите с приятела / приятелката си 3-4 год и сте си били първите обичате се и тн
И в един прекрасен момент момичето отива студентка в другия край на България.
Според мен колкото и да се обичат при тази ситуация е невъзможно да не стане някой гаф. Особено в това време в което живеем. Там са купони дискотеки тн. И някой ако се намери да я охажва и ........... става лошо.
Дори и да не поддаде в началото после ще стане ..........
Да, така най-вероятно вярността е невъзможна. :( Но аз мислех, че питаш за по-обичайния вариант: 2ма които се обичат и прекарват времето си заедно, имат стабилна връзка и се обичат ИСТИНСКИ могат да останат заедно. Виж, ако наистина сте разделени за дълго и сте на голямо разстояние, въпросът е друг...


Ами става въпрос и за двата случея ;) но по принцип си е точно така и за това съм казал на моята приятелка стане ли студентка се разделяме предпочитам да ми е гадно от тва че сме скъсали от колкото от тва да ми е изневерила !

gia_sena_mono
10-09-2008, 14:50
С ПЪРВАТА ми истинска и ГОЛЯМА любов (както се казва) бяхме заедно 4 години.Всичко за пръв път ми се случи с него-първо гадже,сериозна връзка,първа целувка,секс...Не съм му изневерявала и той на мен не е.
НОООО тази година се разделихме по мое желание. :(
А по въпроса смятам,че е възможно,но не и в това време и в това общество!

ani00770088
10-09-2008, 15:09
[quote=the_hottie]Темата е много хубава, но не смятам, че е за тийнейджъри. Те не са достатъчно обективни. Друго е да отговори някой възрастен с повечко опит.

Но ето какво мисля аз по въпроса : Ако съдим по родителите ни, бабите ни и т.н. е възможно.
Но нека не забравим че те са живяли в други времена.
Като цяло според мен е трудно да се запази "чиста" една такава връзка. Всъщност много зависи от характера и културата на човека. Има хора, които въобще не ги интересува какво минава покрай тях, не искат да опитат нищо ново.

За да не навлизам в подробности моето заключение е, че такава връзка е възможна, но при малко по-зрели хора. Например на около 20 - хора които са видяли достатъчно, хора които са видяли какво се случва около тях, хора които са имали възможността да опитат и с друг, но са се отказали по една или друга причина...

"the_hottie" не съм съгласен този път.Напоследък даже се замислям дали е възможно изобщо да има Любов? Лично на мен всичко ми е едно нереално такова.Както и да е ,според мен няма даже и любов!Изневерите те ще са си винаги! :)[/quo

Намери си на M.W.P. ft. Blood-любвта е измама :-({|= да ти кажа честно нищо че си имам гадже и аз не мисля че има любов,а просто уважение,привързаност страст...

SpOrTs_GiRl
10-09-2008, 15:09
Аз мисля че е възможно...

SHEMKOV
10-09-2008, 15:14
[quote=the_hottie]Темата е много хубава, но не смятам, че е за тийнейджъри. Те не са достатъчно обективни. Друго е да отговори някой възрастен с повечко опит.

Но ето какво мисля аз по въпроса : Ако съдим по родителите ни, бабите ни и т.н. е възможно.
Но нека не забравим че те са живяли в други времена.
Като цяло според мен е трудно да се запази "чиста" една такава връзка. Всъщност много зависи от характера и културата на човека. Има хора, които въобще не ги интересува какво минава покрай тях, не искат да опитат нищо ново.

За да не навлизам в подробности моето заключение е, че такава връзка е възможна, но при малко по-зрели хора. Например на около 20 - хора които са видяли достатъчно, хора които са видяли какво се случва около тях, хора които са имали възможността да опитат и с друг, но са се отказали по една или друга причина...

"the_hottie" не съм съгласен този път.Напоследък даже се замислям дали е възможно изобщо да има Любов? Лично на мен всичко ми е едно нереално такова.Както и да е ,според мен няма даже и любов!Изневерите те ще са си винаги! :)[/quo

Намери си на M.W.P. ft. Blood-любвта е измама :-({|= да ти кажа честно нищо че си имам гадже и аз не мисля че има любов,а просто уважение,привързаност страст...

Има нещо такова!!!!

mishaaaaa
10-09-2008, 17:49
Въпрос на характер и възпитание. Според мен е напълно възможно, това че някои се правят на "модерни" и изневеряват, е друг въпрос.
ЗА МЕН е много по приемливо да оставиш човека, с когото си, да си ходиш и да си правиш каквото искаш, отколкото да изневеряваш.
ani00770088 а ти не си ли чувала поговорката "Не питай старило, а патило"?
Не смятам, че е само до възрастта, но и от характера на човека.

mishaaaaa
10-09-2008, 17:52
ani00770088 извини ме, ако обичаш, исках да копна това ani00770088
И пак повтарям: Ако един човек наистина е възпитан и се смята за такъв, не би изневерил!

mishaaaaa
10-09-2008, 17:54
Ох, пак се обърках, изсках да копна това: the_hottie
Хах, понякога по - големите правят грешки.

SuNsEt
10-09-2008, 19:02
Зависи от хората и то това как се държат един към друг...Дали се разнообразяват по някаквъ начин(двамата де).

SHEMKOV
10-09-2008, 19:23
Според мен колкото и да се разнообразяват каквото и да правят намеси ли се 3-ти човек. И ако по някакъв начин и е симпатичето този трети човек работата е ясна.

SoAfraid
10-09-2008, 19:34
Az nikoga ne bih izneveril bez znachenie ako e hubava s humor jenata s koqto sam nqma zna4enie dori i bez sex po skoro tarsa jena koqto da moje da se govori s neq za sichko sexa e vtorostepenen ako mi e priatno s jenata nikoga nqma da q ostava prosto ei taka :)


Ako na nekoi mu se lafi neshto
Skype : lipata_yeah


Аз съм съгласен с теб. Ноповечето момичета/момчета не мислят така даже сегя някой ще си кажат виж ги тея двамата като пенсионери расъждават - да може и така да е но по добре да расъждавам като пенсионер от колкото да карам някой да страда. А по темата доскоро мислех, че може да не се изневерява ако обичаш достатачно човека до себе си но скоро разбрах, че това си е вродено в човек да пробва ново и ново. За мен в днешното време това да останеш верен / вярна на дадено момче 3-4-5 години е невъзможно!!!
Знам какво говоря защото съм свидетел на всякакви случки.
Мисля че някой ден моята приятелка също ще ми изневери, дали ще е сега или по - нататък важното е че ще го направи. Аз съм и първия в леглото а като гадже съм и втория, точно за това пуснах и темата да чуя и вашите мнения по въпроса !!!
Който иска може да допълва ;)


Izvinqvam se za latinicata. Am ot kade si siguren che i ti nqkoi den nqma da iskash neshto i neshto po novo ami mislish che samo tvoqta priqtelka shte go iska tova. Do tozi tvoi komentar sum chel temata.

SHEMKOV
10-09-2008, 21:40
Az nikoga ne bih izneveril bez znachenie ako e hubava s humor jenata s koqto sam nqma zna4enie dori i bez sex po skoro tarsa jena koqto da moje da se govori s neq za sichko sexa e vtorostepenen ako mi e priatno s jenata nikoga nqma da q ostava prosto ei taka :)


Ako na nekoi mu se lafi neshto
Skype : lipata_yeah


Аз съм съгласен с теб. Ноповечето момичета/момчета не мислят така даже сегя някой ще си кажат виж ги тея двамата като пенсионери расъждават - да може и така да е но по добре да расъждавам като пенсионер от колкото да карам някой да страда. А по темата доскоро мислех, че може да не се изневерява ако обичаш достатачно човека до себе си но скоро разбрах, че това си е вродено в човек да пробва ново и ново. За мен в днешното време това да останеш верен / вярна на дадено момче 3-4-5 години е невъзможно!!!
Знам какво говоря защото съм свидетел на всякакви случки.
Мисля че някой ден моята приятелка също ще ми изневери, дали ще е сега или по - нататък важното е че ще го направи. Аз съм и първия в леглото а като гадже съм и втория, точно за това пуснах и темата да чуя и вашите мнения по въпроса !!!
Който иска може да допълва ;)


Izvinqvam se za latinicata. Am ot kade si siguren che i ti nqkoi den nqma da iskash neshto i neshto po novo ami mislish che samo tvoqta priqtelka shte go iska tova. Do tozi tvoi komentar sum chel temata.


Сигурен съм повярвай ми. Иначе ако не бях сигурен нямаше да пускам темата ;)

anonimnaa
10-10-2008, 07:52
Според мен е възможно. Но много зависи и от двамата.

GameMaster
10-10-2008, 07:57
Vsichko se opira na individualna osnova toest...Tova kakvo e momicheto/momcheto.Az lichno ako imam takava vryzka ne bih izneverila poneje ne sym takyv chovek i namiram iznevqrata za neshto izkluchitelno glupavo.Ta...Spored men e vyzmojno.Poznavam edna dvoika koito sa ot 4 godini zaedno i ne e imalo pri tqh izneveri i podobni gluposti.Tova se dulji na fakta che dvamata sa mnogo seriozni i umni hora.Ako neshtata primerno v tvoite sluchai ne sa bili seriozni mejdu horata....togava e normalno da si izneverqvat.

jghgh
10-10-2008, 08:37
Мисля, че е възможно. Не знам, може и оптимистка да съм, но съм 100%, че ако хората се обичат истински (демек без всички тия "бикам те" изрази и без сериозно вглъбено оглеждане на най-добрата ти приятелка от страна на момчето) могат да останат заедно. Ако държат 1 на друг съвсем реално, така че да са загрижени ако ще и дали на другия му е студено или не е ял днес (колкото и майчинско да звучи) те могат да останат заедно и нищо няма да ги раздели.
Не помня кой в коя тема беше казал, че секса не омръзва стига да не се забиваш в рутина. Съгласна съм напълно. И ако секса си е добър и човека до теб те прави щастлив, едва ли ще хукнеш да изучаваш неизвестното просто за пробата. Ако си напълно доволен от човека до теб няма причина да се разделяте камо ли да скачаш от цвят на цвят за да видиш какво е.

О, да.
И аз искам да е така. И въпреки че по принцип съм крайно песимистична (викам му реализъм :-D), в мене идеализма не умира. Сополива романтичка съм, кво да се прави.
И съм съгласна с Bellatrix.


едит: SHEMKOV, а защо и тя да не е сигурна? Какво ви интересуват тъпите пошли хора?! Ако вие не сте като тях? Тогава какво?
Аз, представи си, мога да чакам някой който е далеко от мен. Мога и чакам. Имах връзка от разстояние, която приключи наскоро (отделна тема) и през цялото време глупава наивност или прекален идеализъм ли, не знам, ме крепяха да бъда вярна и чувствата да останат. Не знам дали съм изключение, не знам дали общите правила са други, но представи си, има хора които не са като другите. Има хора с крайни виждания за света около тях, които искат да са отдадени на любовта си. Мда, аз щях да чакам тва момче. През ум не ми е минавало и не мисля че щеше да ми мине да му изневеря. Наистина зависи от човека и какъв тип е... Както и да е...

hottie
10-10-2008, 09:11
[quote=the_hottie]Темата е много хубава, но не смятам, че е за тийнейджъри. Те не са достатъчно обективни. Друго е да отговори някой възрастен с повечко опит.

Но ето какво мисля аз по въпроса : Ако съдим по родителите ни, бабите ни и т.н. е възможно.
Но нека не забравим че те са живяли в други времена.
Като цяло според мен е трудно да се запази "чиста" една такава връзка. Всъщност много зависи от характера и културата на човека. Има хора, които въобще не ги интересува какво минава покрай тях, не искат да опитат нищо ново.

За да не навлизам в подробности моето заключение е, че такава връзка е възможна, но при малко по-зрели хора. Например на около 20 - хора които са видяли достатъчно, хора които са видяли какво се случва около тях, хора които са имали възможността да опитат и с друг, но са се отказали по една или друга причина...

"the_hottie" не съм съгласен този път.Напоследък даже се замислям дали е възможно изобщо да има Любов? Лично на мен всичко ми е едно нереално такова.Както и да е ,според мен няма даже и любов!Изневерите те ще са си винаги! :)[/quo

Намери си на M.W.P. ft. Blood-любвта е измама :-({|= да ти кажа честно нищо че си имам гадже и аз не мисля че има любов,а просто уважение,привързаност страст...

Има любов и това го гарантирам ;) А изневерите не са винаги!Това, че са много около нас не означава, че винаги има изневяра просто чоевешкото око хваща точно това - негативното.
Аз лично тук ви казвам, че съм правила скъпо платено проучване от моята фирма за брака и дулготрайните връзки в България и резултатите показват , че изневерите не са толкова често срещани колкото си мислите.
И никой да не ми твърди, че изследването е грешно защото е направено от много добър екип и с измерена статистическа грешка от около 2%.

SINDEL
10-10-2008, 09:30
Аз пък мисля, 4е не е взъможно. 4овекът е гадно животно и каквото и да има, винаги гледа 4уждото и си мисли какво ли може би изпуска. Много пъти съм ставала свидетел на нещо подобно и тотално ве4е не вярвам в "ако и двамата се оби4ат, няма да имат нужда от други" :?
Според мен по-добрият вариант е и двамата да са си поживяли както се казва, да са опитали каквото им се е опитвало и 4ак тогава да мислят за сериозна връзка.

ANTIHUMAN
10-10-2008, 09:38
[quote=the_hottie]Темата е много хубава, но не смятам, че е за тийнейджъри. Те не са достатъчно обективни. Друго е да отговори някой възрастен с повечко опит.

Но ето какво мисля аз по въпроса : Ако съдим по родителите ни, бабите ни и т.н. е възможно.
Но нека не забравим че те са живяли в други времена.
Като цяло според мен е трудно да се запази "чиста" една такава връзка. Всъщност много зависи от характера и културата на човека. Има хора, които въобще не ги интересува какво минава покрай тях, не искат да опитат нищо ново.

За да не навлизам в подробности моето заключение е, че такава връзка е възможна, но при малко по-зрели хора. Например на около 20 - хора които са видяли достатъчно, хора които са видяли какво се случва около тях, хора които са имали възможността да опитат и с друг, но са се отказали по една или друга причина...

"the_hottie" не съм съгласен този път.Напоследък даже се замислям дали е възможно изобщо да има Любов? Лично на мен всичко ми е едно нереално такова.Както и да е ,според мен няма даже и любов!Изневерите те ще са си винаги! :)[/quo

Намери си на M.W.P. ft. Blood-любвта е измама :-({|= да ти кажа честно нищо че си имам гадже и аз не мисля че има любов,а просто уважение,привързаност страст...

Има любов и това го гарантирам ;) А изневерите не са винаги!Това, че са много около нас не означава, че винаги има изневяра просто чоевешкото око хваща точно това - негативното.
Аз лично тук ви казвам, че съм правила скъпо платено проучване от моята фирма за брака и дулготрайните връзки в България и резултатите показват , че изневерите не са толкова често срещани колкото си мислите.
И никой да не ми твърди, че изследването е грешно защото е направено от много добър екип и с измерена статистическа грешка от около 2%.

Аха ясно.Оказва се, че половините изневери са фалшиви сигнали?!Ок не споря и не протестирам.Щом е доказано значи е така!Аз вярвам на доказтелствата, няма проблем the_hottie много се радвам, че най-накрая някой в този форум има доказателства.Но все още не вярвам, макар, че вече ми доказа! Sorry!

hottie
10-10-2008, 09:40
[quote=the_hottie]Темата е много хубава, но не смятам, че е за тийнейджъри. Те не са достатъчно обективни. Друго е да отговори някой възрастен с повечко опит.

Но ето какво мисля аз по въпроса : Ако съдим по родителите ни, бабите ни и т.н. е възможно.
Но нека не забравим че те са живяли в други времена.
Като цяло според мен е трудно да се запази "чиста" една такава връзка. Всъщност много зависи от характера и културата на човека. Има хора, които въобще не ги интересува какво минава покрай тях, не искат да опитат нищо ново.

За да не навлизам в подробности моето заключение е, че такава връзка е възможна, но при малко по-зрели хора. Например на около 20 - хора които са видяли достатъчно, хора които са видяли какво се случва около тях, хора които са имали възможността да опитат и с друг, но са се отказали по една или друга причина...

"the_hottie" не съм съгласен този път.Напоследък даже се замислям дали е възможно изобщо да има Любов? Лично на мен всичко ми е едно нереално такова.Както и да е ,според мен няма даже и любов!Изневерите те ще са си винаги! :)[/quo

Намери си на M.W.P. ft. Blood-любвта е измама :-({|= да ти кажа честно нищо че си имам гадже и аз не мисля че има любов,а просто уважение,привързаност страст...

Има любов и това го гарантирам ;) А изневерите не са винаги!Това, че са много около нас не означава, че винаги има изневяра просто чоевешкото око хваща точно това - негативното.
Аз лично тук ви казвам, че съм правила скъпо платено проучване от моята фирма за брака и дулготрайните връзки в България и резултатите показват , че изневерите не са толкова често срещани колкото си мислите.
И никой да не ми твърди, че изследването е грешно защото е направено от много добър екип и с измерена статистическа грешка от около 2%.

Аха ясно.Оказва се, че половините изневери са фалшиви сигнали?!Ок не споря и не протестирам.Щом е доказано значи е така!Аз вярвам на доказтелствата, няма проблем the_hottie много се радвам, че най-накрая някой в този форум има доказателства.Но все още не вярвам, макар, че вече ми доказа! Sorry!

Забравих обаче да добавя, че данните са ми за всякакъв тип двойки, а не двойки, които са спали за пръв път един с друг.

За онези двойки не знам. Аз сигурно не бих издържала. Сигурно е възможно, но аз се радвам, че имам минало и то доста бурно. Защото сега не ми е любопитно какво става около мен, кой какво прави и т.н.

:-)

hottie
10-10-2008, 09:43
P.S. ANTIHUMAN не ми се извинявай ще те набия :) Всеки си има право на мнение. Не съм нищо повече от теб. Просто исках да вмъкна и данните.

:-)

SHEMKOV
10-10-2008, 10:21
Според мен по-добрият вариант е и двамата да са си поживяли както се казва, да са опитали каквото им се е опитвало и 4ак тогава да мислят за сериозна връзка.

Това си мислех и аз.
Ако найстина са си поживяли няма да има нужда да пробват нещо ново.
Като the_hottie ето тя си е поживяла и сега вече е готова за сериозна връзка .

mishaaaaa
10-10-2008, 10:22
the_hottie тук съм напълно съгласна с твоето мнение! Това не значи, че трябва да се възгордяваш от факта, че си права и да надменничиш (така мисля, че ще се получи),извини ме, ако греша.

hottie
10-10-2008, 10:32
the_hottie тук съм напълно съгласна с твоето мнение! Това не значи, че трябва да се възгордяваш от факта, че си права и да надменничиш (така мисля, че ще се получи),извини ме, ако греша.

Ами грешиш. Кога съм се възгордявала? Напровив аз обичам да споря дори да не съм правя понякога. Това ми е като хоби и доста лоша черта.

mishaaaaa
10-10-2008, 10:54
the_hottie Честно казано ... и на мен. Винаги търся спор, търся да се заяждам, но понякога се дразня от собственото си поведение, чак като съм се изказала.
Може би е пубертета, все пак съм на такива години, че хормоните ме бият навсякъде.

pinpin
10-10-2008, 11:04
Мисля, че е възможно. Не знам, може и оптимистка да съм, но съм 100%, че ако хората се обичат истински (демек без всички тия "бикам те" изрази и без сериозно вглъбено оглеждане на най-добрата ти приятелка от страна на момчето) могат да останат заедно. Ако държат 1 на друг съвсем реално, така че да са загрижени ако ще и дали на другия му е студено или не е ял днес (колкото и майчинско да звучи) те могат да останат заедно и нищо няма да ги раздели.
Не помня кой в коя тема беше казал, че секса не омръзва стига да не се забиваш в рутина. Съгласна съм напълно. И ако секса си е добър и човека до теб те прави щастлив, едва ли ще хукнеш да изучаваш неизвестното просто за пробата. Ако си напълно доволен от човека до теб няма причина да се разделяте камо ли да скачаш от цвят на цвят за да видиш какво е.

+1 :-D

slunchiceto0
10-10-2008, 12:41
в днешно време....на тази възраст наща...смисъл говоря за тинейджърите..наистина е невъзможно;] и с времето точно в това се убедих;]

TotallySexy
10-10-2008, 12:47
Не, не мисля, че е възможно :) аз примерно имам банер, който показва от колко време сме заедно, той ми беше първия, но си изневеряваме... на годините, които сме просто е много трудно... ккто не може да не се карате и тн... и въпреки всичко искам да кажа, че не мога да дишам без него, както и той без мен и не е навик... обичаме се .. така, че... не не е възможно...

hottie
10-10-2008, 13:03
Не, не мисля, че е възможно :) аз примерно имам банер, който показва от колко време сме заедно, той ми беше първия, но си изневеряваме... на годините, които сме просто е много трудно... ккто не може да не се карате и тн... и въпреки всичко искам да кажа, че не мога да дишам без него, както и той без мен и не е навик... обичаме се .. така, че... не не е възможно...

Защо съдиш само по себе си? Много лесно правиш изводи...

TotallySexy
10-10-2008, 13:57
Не, не мисля, че е възможно :) аз примерно имам банер, който показва от колко време сме заедно, той ми беше първия, но си изневеряваме... на годините, които сме просто е много трудно... ккто не може да не се карате и тн... и въпреки всичко искам да кажа, че не мога да дишам без него, както и той без мен и не е навик... обичаме се .. така, че... не не е възможно...

Защо съдиш само по себе си? Много лесно правиш изводи...

Защо си мислиш, че съдя само по себе си? ;) не мислиш ли, че на 17-18 години имам достатъчно приятели които имат сериозни връзки и виждам за какво става въпрос ;)

Housemaniata
10-10-2008, 14:10
ima lubov.. prosto nqkoi ne sa q sre6tnali... az si misleh 4e sam q otkrila no.. qvno sam gre6ala nadqvam se drugite da ne sa se zalugvalikato mene :)

TotallySexy
10-10-2008, 14:14
ima lubov.. prosto nqkoi ne sa q sre6tnali... az si misleh 4e sam q otkrila no.. qvno sam gre6ala nadqvam se drugite da ne sa se zalugvalikato mene :)

Ами да любов има, кой твърди обратното... за секс говорим... аз съм влюбена вече 4 години.. от първия ден който го видях до днес още и още, но към дръг не поглеждах 2 години... следващите 2 се случва да се загледам... случвало се е да се разделим за 1 месец, защото сме мислели, че е навик и съм опитвала с друг, даже до преди 2 дни бяхме разделени... но сексът е много различен от любовта :)

SHEMKOV
10-10-2008, 14:43
ima lubov.. prosto nqkoi ne sa q sre6tnali... az si misleh 4e sam q otkrila no.. qvno sam gre6ala nadqvam se drugite da ne sa se zalugvalikato mene :)

Ами да любов има, кой твърди обратното... за секс говорим... аз съм влюбена вече 4 години.. от първия ден който го видях до днес още и още, но към дръг не поглеждах 2 години... следващите 2 се случва да се загледам... случвало се е да се разделим за 1 месец, защото сме мислели, че е навик и съм опитвала с друг, даже до преди 2 дни бяхме разделени... но сексът е много различен от любовта :)

Чакайте сега нещо много се отплеснахме. Ставаше въпрос ако има любов и единия примерно отиде студент, захване го хормона а в същото време има друго момче да я охажва, какво правим в този случей?

TotallySexy
10-10-2008, 14:47
SHEMKOV е*ем :D :D :D

SHEMKOV
10-10-2008, 20:48
SHEMKOV е*ем :D :D :D

???????????????
Тва честно казано не го схванах

iiirish
10-10-2008, 20:56
Това е невъзможно.
Най-вече затова защото човек е създаден така, че винаги да търси новото и интересното, да търси разнообразието в живота и да не застъпва на едно място като се върти в кръг. Хората се развиват цял живот - и в работата, и в ученето, и интелектуално, и емоционално... и във секса. Невъзможно е цял живот да бъдеш с един човек - това да му познаваш и кътните зъби, да знаеш как изглежда всяка гънка по него... скукааа... Когато намериш точния човек ти трябва да си стабилен и улегнал, да си опитал от всичко, което искаш, за да не съжаляваш някой ден, че не си доизживял част от живота си

mi6unka
10-11-2008, 08:07
Аз мисля че си зависи изцяло от хората..смисъл, ако прекалено много обичаш човека до тебе надали ще изневериш на половинката си...пък де да знам и аз :grin:

pisentseto
10-11-2008, 10:04
em az mislq,4e moje da ste si verni.
Stiga i dvamata da se obi4ate mn .
No kakto kazvat drugite po gore,ako zaminesh studentka ili izobshto vi deli raztoqnie
trqbva seriozno da se zamislish dali mu imash palno doverie i toi na teb.
Zashto togava to4no shte po4nat golemite vi problemi.

SHEMKOV
10-11-2008, 11:26
Това е невъзможно.
Най-вече затова защото човек е създаден така, че винаги да търси новото и интересното, да търси разнообразието в живота и да не застъпва на едно място като се върти в кръг. Хората се развиват цял живот - и в работата, и в ученето, и интелектуално, и емоционално... и във секса. Невъзможно е цял живот да бъдеш с един човек - това да му познаваш и кътните зъби, да знаеш как изглежда всяка гънка по него... скукааа... Когато намериш точния човек ти трябва да си стабилен и улегнал, да си опитал от всичко, което искаш, за да не съжаляваш някой ден, че не си доизживял част от живота си


Напълно съгласен :)

Sigrina
10-11-2008, 11:29
Да.

ValzZi
10-11-2008, 11:33
Възможно е,но много зависи от хората

точно така... :) :)

sexy_baby_originale
10-11-2008, 11:49
Аз ходя с едно момче вече 6 месеца почти, а се познаваме от 4 години.За това време сме преживяли заедно много трудности и несгоди и за в бъдеще, поне от моя страна, никога не бих му изневерил.За нищо на света!

TotallySexy
10-11-2008, 14:55
Това е невъзможно.
Най-вече затова защото човек е създаден така, че винаги да търси новото и интересното, да търси разнообразието в живота и да не застъпва на едно място като се върти в кръг. Хората се развиват цял живот - и в работата, и в ученето, и интелектуално, и емоционално... и във секса. Невъзможно е цял живот да бъдеш с един човек - това да му познаваш и кътните зъби, да знаеш как изглежда всяка гънка по него... скукааа... Когато намериш точния човек ти трябва да си стабилен и улегнал, да си опитал от всичко, което искаш, за да не съжаляваш някой ден, че не си доизживял част от живота си


Напълно съгласен :)


то хубаво си съгласен но ова отново отговаря на автора с НЕ, защото той казва да ти е първия/та и да е един завинаги ;)

Bixel
10-11-2008, 15:13
добре ве майка му деба тея момичета като изневеряват да не изневеряват само с момичета нали треа има и ибач понякога са два понякога са и 10 баси не само момичетата са курви и мъжете сме курвари...

SHEMKOV
10-11-2008, 17:42
Това е невъзможно.
Най-вече затова защото човек е създаден така, че винаги да търси новото и интересното, да търси разнообразието в живота и да не застъпва на едно място като се върти в кръг. Хората се развиват цял живот - и в работата, и в ученето, и интелектуално, и емоционално... и във секса. Невъзможно е цял живот да бъдеш с един човек - това да му познаваш и кътните зъби, да знаеш как изглежда всяка гънка по него... скукааа... Когато намериш точния човек ти трябва да си стабилен и улегнал, да си опитал от всичко, което искаш, за да не съжаляваш някой ден, че не си доизживял част от живота си


Напълно съгласен :)

Така според мненията до тук се разбра следното!
Едно момиче да не изневери на момче трябва да си е поживяла добре и да е опитала от всичко!
Има и изключения но това са доста рядко !


то хубаво си съгласен но ова отново отговаря на автора с НЕ, защото той казва да ти е първия/та и да е един завинаги ;)

sh3_1s_7h3_0n3
10-11-2008, 17:50
По принцип е възможно направо да се оженят. Но ако са си били първи и двамата, след години може да им се прииска да опитат с някой друг. Ей тогава кръшват. Само заради любопитството да бъдат с различен.

Затова според мен е по-хубаво от полигамията да се върви към моногамията, защото сред разноообразието намираш себе си и това, което ти харесва. А не да бъдеш с един-единствен през цялото време, да се заблуждаваш, че всичко с него ти допада и един ден да осъзнаеш, че не се чувстваш удовлетворен и нещо ти липсва.
Но съм далеч от мисълта за безразборните многобройни връзки, че всяка вечер трябва да си с различен/а. ;)

WILD__BOY
10-11-2008, 18:00
светът на пълната утопия не съществува, сладък. тъй че, моят отговор е не.

SHEMKOV
10-11-2008, 20:21
По принцип е възможно направо да се оженят. Но ако са си били първи и двамата, след години може да им се прииска да опитат с някой друг. Ей тогава кръшват. Само заради любопитството да бъдат с различен.

Затова според мен е по-хубаво от полигамията да се върви към моногамията, защото сред разноообразието намираш себе си и това, което ти харесва. А не да бъдеш с един-единствен през цялото време, да се заблуждаваш, че всичко с него ти допада и един ден да осъзнаеш, че не се чувстваш удовлетворен и нещо ти липсва.
Но съм далеч от мисълта за безразборните многобройни връзки, че всяка вечер трябва да си с различен/а. ;)


С теб също съм съгласен защото след това започват изневерите и тн. Затова наживей си се и после давай сериозна връзка

Oposum
10-11-2008, 20:44
Който си е избрал заухава жена да ходи да се чука с други, това го прави не пич а жалък мизерник.

То същото важи и са жените.

(да отбележа че под заухава нямам предвит всеобщото разбиране за некомуникативен човек)

AwwwSugar
10-11-2008, 20:46
смятам,че не е възможно не и в това време нито в това общество!

Wrathchild
10-11-2008, 22:28
Не е до 'ако се обичат и двамата'. То е до самият човек. И до този до него.

mistake
10-13-2008, 12:55
Здравейте!!!!
Въпросът ми е повече към момичетата, но може и момчетата да се включат!
Според вас може ли едно момиче / момче цял живот да прави секс само с едно момиче / момче!
В смисъл запознават се, тръгват, след време правят секс и на дватата им е за първи път . ходят 2-3-4 години. Дали е възможно според вас да не си изневерят. Станах свидетел на много случки при които в горе описаната ситуация масово си изневеряват и то повечето е от страна на момичето.
Пускам темата защото искам да знам и вашето мнение!
Поздрави!!!

А пък ако темата е тъпа нека модераторите да я премахнат :)

Защо да не могат... Е изневярата е на мода сега , но не всички са модерни нали???

Mr_Crowley
10-13-2008, 14:28
Ми то сегашното жени ли са бе, братле!!! Жени няма от много години насам...истински жени...има само долнопробни разпоретини дето не са от тук и са за малко. И утре тя вече няма е сервитьорка, защото е създадена за велики дела. Сега вече всичко е позьорщина и изгода. Продават си душата за да се возят на седалката до шофьора на някоя по-лъскава кола...или за дрешки...или за концерт на Пайнер!!!! Сега тука ще почант - ама ти защо си вадиш изводи от някоя..не всички са такива...бля бля бля......Само се огледай!!! :-o :-o :-o

literbebe
10-13-2008, 15:37
в днешно време и сред вси4ки тези изкушения,които дебнат навсякъде,малко вероятно,но предполагам,4е съществува такава възможност.Имам за пример моите родители,заедно са от 9 клас,никога не са се разделяли ве4е 25 години,вси4ко им е било за първи път заедно,но те като 4е ли са една малка прашинка останала в миналото и в днешно време би било трудно да се повтори същата история,но тайно се надявам,4е все пак съществува някъде там една истинска изгаряща любов,която да може да устои на вси4ки сладки неща и да иска нейното си ежедневие.

ANTIHUMAN
10-13-2008, 15:58
P.S. ANTIHUMAN не ми се извинявай ще те набия :) Всеки си има право на мнение. Не съм нищо повече от теб. Просто исках да вмъкна и данните.

:-)

A ти луда ли си the_hottie ?Как няма да ти се извиня, ти просто си страхотен човек, нямам думи!Когато съм искал помощ ти си ми помагала за което ти БЛАГОДАРЯ!
Любов няма!Аз на глупости не вярвам!

black_and_whate
10-13-2008, 18:58
Емиии аз лично мисля че всичко е възможно ама аз лично не бих устояла на някой мускулест батка..А при момчетата е ясно..и се пак зависи и от самия него.. :P

Mr_Crowley
10-15-2008, 07:22
Ето за това говоря - "не би устояла на някой мускулест батка!". Ти представяш ли си за какво иде реч!!! Като малко по-голям от обичайните посещаващи този форум ще кажа, че едно време не беше така...имаше морал, имаше ценностна система, имаше чувства. А сега 90 процента от посетителите дори не знаят какво означава понятието ценностна система, камо ли да имат такава...то това важи и за мъжете де. И те са се изпедерастили яко, ама то каквото търсенето, такова и предлагането. Навсякъде някакви лигльовци дето са големи мъже, ама само като имат телефон за 1000 кинта (естествено купен от тати) в джоба и се перчат как ще звъннат на "техните" хора...Тъжно ми е, брате, жал ми е...

fenkatakrisi952
10-15-2008, 10:08
Завии.Ако им омръзне или ако вече не се харесват какъв е проблема?

mishaaaaa
10-15-2008, 11:10
Приятелят ми е студент, в началото ни беше много трудно, но свикнахме.
Започнахме да си имаме много повече доверие, то без него за къде?
Ако няма да си вярваме, защо ще сме заедно?
Не си изневеряваме, ако е така, за какво сме заедно, за какво ще се желаем още?
ЗАВИСИ ОТ ЧОВЕКА, НЕ СИ ЛИ ВЯРВА САМИЯТ/САМАТА ТОЙ/ТЯ , НЯМА КАК ДА МУ ВЯРВАТ И ДРУГИТЕ!!!

sexita
10-15-2008, 11:52
И аз така си мислех,че ще е,но не стана и вече имам доста над броя който съм си представяла,че ще имам...
И сигурно до края на живота ми ще стане тройно повече :D
Ухааа...времената са други 8-)

jambo_bs
10-15-2008, 19:39
НЕВЪЗМОЖНО ПИЧ !!!! :razz: :razz: :razz:

Hilary_
10-16-2008, 10:54
много зависи от хората....лично за мен изневярата е едно от най-тъпите неща които можеш да направиш към този до теб...по добре му кажи не искам да сме заедно повече и готово... :? :? :? Но ако имат уважение един към друг... обичат се....искат да са заедно...и всички останали неща от любовта мисля че може...дано има повечко такива случаи... :wink:

Attila_The_Hun
10-16-2008, 12:03
Това е невъзможно.
Най-вече затова защото човек е създаден така, че винаги да търси новото и интересното, да търси разнообразието в живота и да не застъпва на едно място като се върти в кръг. Хората се развиват цял живот - и в работата, и в ученето, и интелектуално, и емоционално... и във секса. Невъзможно е цял живот да бъдеш с един човек - това да му познаваш и кътните зъби, да знаеш как изглежда всяка гънка по него... скукааа... Когато намериш точния човек ти трябва да си стабилен и улегнал, да си опитал от всичко, което искаш, за да не съжаляваш някой ден, че не си доизживял част от живота си

То ако човека беше създаден за да се шиба наляво и надясно, нямаше да има болести, предавани по полов път... Като пипнеш един СПИН хубавичко ще се развиеш... Не било възможно?! Брей. НЯМА невъзможни неща, бе дечица. Просто не знаете как се прави секс! Колкото по-добре се познавате един друг, толкова по качествен е секса. Ако не сте свикнали да мислите си е ваш проблем! Правете каквото си искате, ТО СИ Е ВАША РАБОТА! :-x

keep_smiling
10-16-2008, 14:22
Всичко е възможно само дето аз не вярвам докато не го видя с очите си... В момента се сещам за много връзки продължили с години, но нито една без изневяра или поне без мисъл за някой друг :(

6emet4e
10-16-2008, 19:24
Мисля, че е възможно. Не знам, може и оптимистка да съм, но съм 100%, че ако хората се обичат истински (демек без всички тия "бикам те" изрази и без сериозно вглъбено оглеждане на най-добрата ти приятелка от страна на момчето) могат да останат заедно. Ако държат 1 на друг съвсем реално, така че да са загрижени ако ще и дали на другия му е студено или не е ял днес (колкото и майчинско да звучи) те могат да останат заедно и нищо няма да ги раздели.
Не помня кой в коя тема беше казал, че секса не омръзва стига да не се забиваш в рутина. Съгласна съм напълно. И ако секса си е добър и човека до теб те прави щастлив, едва ли ще хукнеш да изучаваш неизвестното просто за пробата. Ако си напълно доволен от човека до теб няма причина да се разделяте камо ли да скачаш от цвят на цвят за да видиш какво е.

Съгласна съм ;-)

Letal
10-16-2008, 20:50
В тази ситуация много зависи от хората като личности, възпитание, възгледи, опит и т.н. Но според мен да, може ,но както казаха по горе на една по зряла възраст 24-5-6 години...

Adelina
10-16-2008, 23:50
относително е. зависи от двойката. Всяккави хора има. Лично за мен.. аз съм готова да бъда вярна на един мъж до края на живота си все пак се познавам.

GerYy
10-17-2008, 18:02
Аз мисля че е възможно...

+1 :D

partychild
10-17-2008, 18:06
S moq priqtel sam ve4e ot 2 godini po4ti..az sam mu parvata.toi mi e parviq.. ne si izneverqvame i prodaljavame da se obichame vse pove4e i pove4e..vseki 4ovek sam reshava kfo da pravi ... no sam mnogo protiv iznevqrata..nqma proshka za neq :?

Bee*
10-17-2008, 19:01
Разбира се,че е възможно,друг е въпроса,че е супер рядко срещано.

therichbitch
10-19-2008, 22:19
nqma nito edin mug koito e ostanal samo s edna gena i obratno :grin:

marina star
10-20-2008, 03:47
az sa6to mn pati sa,m si zadavala tozi vapros!i sam na mn 4e naistina,za da moje6 da oceni6 naplno 1 4ovek trqbva nai-napred da si bil s drug,za da ima6 baza za sravnenie!nopri vs e razli4no i nqmam konkreten otgovor