PDA

View Full Version : Защо... ?



FrOzEn_HeAr7
10-09-2008, 10:43
Защо след 1год и половина, един човек решава , че не иска да те вижда и да е сам а преди това ти е казвал ,че те обича повече от всичко само за 1 ден нещата се обърнаха... нз още не мога да го повярвам.. според мен е заради семейството му защото имахме малки спорове с тях но.. нз :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: пиша защото и аз нз какво да правя измъчвам се.. дали ще го забравя... :(

mynichka
10-09-2008, 11:01
ами чесно казано незнам :( незнам дали ще можеш да го забравиш ..зависи си само от теб :)

Neverafter
10-09-2008, 11:19
казваш сравнително малко, за да ти се даде точен отговор. Но ако причината е в семейството, значи половинката ти е постъпила адски глупаво, както и семейството му. Все пак неговото щастие трябва да е над всичко, независимо харесват ли те, или не!

xXxScreamxXx
10-09-2008, 11:39
ами чесно казано незнам :( незнам дали ще можеш да го забравиш ..зависи си само от теб :)

НЕ ЗНАМ се пише отеделно бе дееееееееееееееееееба :x

по темата : кфо като е казвал че те обича ..
тфа не означава че го изпитва ;)

FrOzEn_HeAr7
10-09-2008, 11:47
Просто те не ме харесват.... може би им отнемам сина знам ли? аа едва ли щеше да е с мене год. и половина без да ме обича.. скапана работа :(

Ev1l
10-09-2008, 11:50
Даже и да не те харесват, ще те харесат къже ще идат.Иначе ще си като майка ми и баба ми.Не си говорят много много, но когато си идем на село ...

sexa_na_kompleksa
10-09-2008, 11:51
ами чесно казано незнам :( незнам дали ще можеш да го забравиш ..зависи си само от теб :)

НЕ ЗНАМ се пише отеделно бе дееееееееееееееееееба :x

по темата : кфо като е казвал че те обича ..
тфа не означава че го изпитва ;)

Пише се "какво" и "това". Преди да направиш забележка на някого, първо погледни себе си.

Напоследък много подобни теми се пускат - как всичко се е променило за един ден... Според мен не може промяната да стане толкова бързо...
Поговори с него, нека той да ти каже каква е причината, ние можем само да гадаем.

xXxScreamxXx
10-09-2008, 11:59
тфа са съкратените форми бре 8-)

hild
10-09-2008, 12:27
съкратените форми се пишат "к'во" и "т'ва"

FrOzEn_HeAr7
10-09-2008, 13:04
няма как изключил си е телефона... филми просто оох се пак Живота продължава... :(

NaNa_SladuRana
10-09-2008, 13:07
а споредм мен този човек е бил объркан и вътрешно се е разкъсвал,но не ти го е казал и на теб ввсичко ти е дошло като грум от ясно небе,а това е възможно най-лошото нещо коеот може да се случи на някои,не ви го пожелавам :(

Abbie_Broken
10-09-2008, 13:36
Може да има причина, която той не желае да ти каже. Но аз мисля, че трябва да уважиш решението му и да се опиташ да го забравиш.

jghgh
10-09-2008, 13:59
Може да има причина, която той не желае да ти каже. Но аз мисля, че трябва да уважиш решението му и да се опиташ да го забравиш.
Уважението на нечие решение е нещо, което трудно ми се отдава. :-D Боже, прозвуча все едно мисля само за себе си. По принцип Abbie_Broken е права, но аз те съветвам да се бориш докрай. Не се отказвай поне за да разбереш истината.. От нея може и да те заболи, но чувството е предпочитано пред това да си в пълна неяснота какво е породило обрата в отношенията ви...
Аз съм в подобна ситуация и е адски трудно да не задаваш въпроси, да загърбиш миналото и да го "забравиш" (въпросния човек, който е решил да ти обърне гръб...)
По-добре настоявай да говорите... А пък и вие сте ходили 1 година, това е адски много време... :shock: Поне да разбереш причината, успех.

ImmortalForever
10-09-2008, 17:55
Не знам.

soul1199
10-09-2008, 18:01
Може да има причина, която той не желае да ти каже. Но аз мисля, че трябва да уважиш решението му и да се опиташ да го забравиш.+1