PDA

View Full Version : Искам да направя нещо....но как



shmupsi
10-09-2008, 11:33
Знааачи харесла съм си едно момче една година по-голямо и вече около 2-3 седмици не ми излиза от ума. Имам познати от неговия клас но не мога да разчитам на тях... Решила съм да направя първата крачка обаче прблема е че не знам как :( някакви съвети и универсални тактики :)

pinky_shine
10-09-2008, 11:43
Еми отиваш при него, заговаряш го и в последствие го питаш как се казва и т.н. 8-)

Ev1l
10-09-2008, 11:55
Аз съм нещо подобно с едно момиче в момента.Но знам какво да правя, и ще го направя.Така ,че останалото ще зависи и от нея.

Така ще е и в твоя случай.

BaiToq
10-09-2008, 15:57
Любимия съвет на Бай Тоя


СЪБЛЕЧИ СЕ ГОЛААААА :lol: :razz:

snejana67
10-09-2008, 16:00
:-) еми заговори го за нещо :)

Abbie_Broken
10-09-2008, 16:40
Предполагам, че се ще знаеш поне една тема на която можеш да го заговориш. И така ще си по приказвате малко.. др пак, ии.. ще му земеш скайпа.. Там вече щи е по лесно.. и ще тръгнат нещата малко по малко. Успех :)

shmupsi
10-09-2008, 18:42
мерси ;]]]

WithLove
10-09-2008, 20:10
Елементарно е.
Първо трябва да се эапоэнаеш с него да речем.
Отиваш,каэваш му 3драсти,эавърэваш някакъв раэговор и готово.Ще се усети,че проявяваш интерес към него.Ако и след раэговора ти харесва (все пак може да се окаже не особено симпатичен събеседник 8-) ),покани го някъде да иэлеэете.Оттам-нататък квото стане.

BaiToq
10-10-2008, 14:46
Елементарно е.
Първо трябва да се эапоэнаеш с него да речем.
Отиваш,каэваш му 3драсти,эавърэваш някакъв раэговор и готово.Ще се усети,че проявяваш интерес към него.Ако и след раэговора ти харесва (все пак може да се окаже не особено симпатичен събеседник 8-) ),покани го някъде да иэлеэете.Оттам-нататък квото стане.
Ти така ли правиш?
Идваш,почваш да ми
говориш и ме каниш на среща.
Ебати лесната бройка.
Ае давайте адекватни съвети... :o

sasha_90
10-10-2008, 14:59
Елементарно е.
Първо трябва да се эапоэнаеш с него да речем.
Отиваш,каэваш му 3драсти,эавърэваш някакъв раэговор и готово.Ще се усети,че проявяваш интерес към него.Ако и след раэговора ти харесва (все пак може да се окаже не особено симпатичен събеседник 8-) ),покани го някъде да иэлеэете.Оттам-нататък квото стане.
Ти така ли правиш?
Идваш,почваш да ми
говориш и ме каниш на среща.
Ебати лесната бройка.
Ае давайте адекватни съвети... :o
Първо трябва да се запознаете,после го поздравявай,изобщо общувай с него.Но в никакъв случай не ставай нахална.Освен това не се натрапвай с думите,колко го харесваш и други подобни.

aKsI
10-11-2008, 14:44
Аз бих предложила друго ;) Така или иначе познаваш няколко човека от неговия клас :) отиваш при него , казваш му "извинявай, еди-кой си тук ли е . между другото аз съм .... Ти как се казваш..? :) " нещо от тоя род :) успех :) и само да ти кажа... и аз бях така :) просто отидох при моя приятел и му казах, че някой път трябва да ни запознае с въпросното момче и още не бях изрекла думите и той го викна, каза "запознайте се" и отиде някъде :) това също е вариант :)

MegabytE
10-11-2008, 15:11
Знааачи харесла съм си едно момче една година по-голямо и вече около 2-3 седмици не ми излиза от ума. Имам познати от неговия клас но не мога да разчитам на тях... Решила съм да направя първата крачка обаче прблема е че не знам как :( някакви съвети и универсални тактики :)
Първо трябва да пропушиш, после се нареждат нещата...

venere
10-11-2008, 15:17
Аз пък на твое място ще го хвана на някое по-тясно място и направо му налитам ... след тва няма начин да не разбереш кво е неговото мнение ..ако пак те потърси значи те е харесал, ако не значи си търси друг :):):):)

dobity
10-11-2008, 16:26
тряя да му привлечеш вниманието с неговите любими неща или просто тряя да си настоятелна и смела да отидеш при него и да се запознаете ако не се познавате ;)