PDA

View Full Version : Тъпи сайтове за запознанства



sisley_baby_f
10-09-2008, 12:07
Приятелят ми има рег в един сайт за запознанства. Аз по принцип не харесвам много тия сайтове и когато той ми каза, че се е регнал не се зарадвах особено, ама викам ае кво толко... Той не ми каза рег-а си, а и аз не го попитах, но любопитството ми надделя и влезнах във въпросния сайт и бързо го намерих. Отначало имаше само една снимка, обаче после започна да слага все повече и повече. Това, което ме притеснява е, че си е сложил снимка с най-добрата му приятелка, която го целува (по бузата). Познавам момичето, двамата са много близки. Уж само като приятели, обаче знам ли ги... В много от случайте на приятелство между момче и момиче, единия има по-специални чувства към другия... Мислех да го попитам дали я харесва, обаче после се отказах. Защото дори и да е така, каква е вероятността да си признае - нулева... Най-много да се изпокараме... Но каква да правя? Страшно ревнувам! А и да не говориме за коментарите, които постоянно получава - о, сладур, о много си готин и некви целувки... Голяма лигавщина е това, но не ми е приятно някакви полуголи пикли да пишат така на приятеля ми! Изпадали ли сте в подобна ситуация и как сте реагирали?
Моля, само сериозни мнения!

BlindedAngel
10-09-2008, 12:11
Изпадал съм в такава ситуация преди и аз бях така - дразнех се на коментари и т.н. ,но всичко това е само от липсва на доверие...Просто му вярвай повече.Ако ще прави нещо ще го направи и без да има регистрация в сайт за запознанства :)

dimanushka
10-09-2008, 12:14
ne obru6tai nikakvo vnimanie na teq komentari deto se pi6at na profila mu... vsi4ko e povurhnostno i nqma nikakva stoinost :) v tozi sait pove4eto momi4eta sa naduti ligli. spored men nqma povod da se surdi6 ili revnuva6 tolkova. drug e vuprosa toi kakvi komentari ostavq. ama tova nqma kak da go razberem.. ne se qdosvai tolkova :)

sextazy_baby
10-09-2008, 12:46
Миличка,на него ако не му пука какво ще стане с вас ще ти изневерява пред теб и ще му е все тая дали теб те боли

BaiToq
10-09-2008, 15:56
Приятелят ми има рег в един сайт за запознанства. Аз по принцип не харесвам много тия сайтове и когато той ми каза, че се е регнал не се зарадвах особено, ама викам ае кво толко... Той не ми каза рег-а си, а и аз не го попитах, но любопитството ми надделя и влезнах във въпросния сайт и бързо го намерих. Отначало имаше само една снимка, обаче после започна да слага все повече и повече. Това, което ме притеснява е, че си е сложил снимка с най-добрата му приятелка, която го целува (по бузата). Познавам момичето, двамата са много близки. Уж само като приятели, обаче знам ли ги... В много от случайте на приятелство между момче и момиче, единия има по-специални чувства към другия... Мислех да го попитам дали я харесва, обаче после се отказах. Защото дори и да е така, каква е вероятността да си признае - нулева... Най-много да се изпокараме... Но каква да правя? Страшно ревнувам! А и да не говориме за коментарите, които постоянно получава - о, сладур, о много си готин и некви целувки... Голяма лигавщина е това, но не ми е приятно някакви полуголи пикли да пишат така на приятеля ми! Изпадали ли сте в подобна ситуация и как сте реагирали?
Моля, само сериозни мнения!
Изнасили го!

snejana67
10-09-2008, 16:05
:lol: :lol: аз не бих му вярвала и бих го разкарала :lol:

dobity
10-09-2008, 16:17
Регни се и ти в тоя сайт ама без снимка и почни да пишеш коментари от сорта на "Т'ва е мойто бебе мн си те обичам" или "Обичам те и там както си викате" и така 8)

Bellatrix
10-09-2008, 16:23
Заеби коментарите - не бих нарекла това проблем... Той едва ли би хлътнал по напълно непознато само, защото е писала: "О какъв си бонбон" :D
На твое място бих се притеснявала повече от снимката с приятелката му. :( Всяко нормално момче би сложило снимка с гаджето...

Abbie_Broken
10-09-2008, 16:35
Ми и аз бих ревнувала. Даже точно тфа, което ти казваш ми си и случвало. Са се сещам,че имах един фр, който си имаше наистина мн добри фр момичета и постоянно си имаше гаджета. И ми направи мн добро впечатление, че той разграничава приятеслтово от любовта. Има си фр, които мн си ги уважава гушка ги, снима се с тях, гаждетата му знаят за тях ама кфо да напраявт са. А иначе той си обича гаджето и не би й изневерил с някой др, а още по малко с фр. Не знам тфоя какъв е и според мен е нормално да ревнуваш, ама тфа само на теб ти пречи. Сиг ако имат чувства те 2мата ще си проличи. Успех !

soul1199
10-09-2008, 16:40
sig sum,4e i ako ti se be regnala,6qha da ti pi6at`4e si sladka i t.n.`,spokoino nqma n6 lo6o v tova,daje trqbva da se radva6,4e e haresvan :) a kolkoto do taq,poraspitai malko nqkoi dryg,ama mislq,4e nqma, ot kakvo da se pritesnqva6,prosto my kaji,4e revnyva6 i 4e ne ti e priqtno,puk i mislq,4e ne vi e slojil ob6a snimka/dvamata stava vupros/,za6oto e pomislil ,4e ne iska6 da si slaga snimki na vas i poneje tq se e regnala i toi e predpo4el da si sloji taq pic.,spokoino

varnen4e
10-09-2008, 21:21
Говори с него. Нали все пак имате връзка и смисълът е точно там- да си споделяте тревогите и радостта. Да си говорите за нещата, които ви говорят. Дръжте се малко като зрели хора, другото няма смисъл. Ако не поговорите- без да го обвиняваш няма да се получи нищо. Трябва да свикнете да си имате доверие и да можете да си говорите за всичко.Това е връзката. Не е само прегръдки и целувки. Винаги има и трудни моменти.

draki4ka
10-09-2008, 21:26
а ти имаш ли рег :)

hoobastank
10-09-2008, 21:26
vish sega shtom flirtuva samo v saita OK e rabotata tova e edin vid izpuskane na parata:) lichno az ne bih se pritesnqval:)

ELiTyYy
10-09-2008, 21:31
и аз имах преди време същия проблем...
направих си рег. без снимка ...
Правех се на друго момиче...тоест колкото да го пробвам....
Направи си ти рег. ,зарибявай го ала-бала... ако ти се върже....го зарязвай! : )

draki4ka
10-09-2008, 21:38
виш две ти казхме кфода напрайш да го провериш не чакай резни му щастието както ссе казва бързо ще се махне от сайта :lol:

huligankata
10-09-2008, 21:42
Ти познаваш приятеля си добре предполагам и имаш идея как се отнася към тия сайтове. Възможно е да се е регнал с цел за повдигане на самочувствие и т.н. повече контакти. И все пак поговори с него - така е редно, обясни му че ревнуваш, попитай защо не си слага твоя снимка а снимка с приятелка. Мисля че е редно да се разберете - не се карайте просто поговорете спокойно. И както казаха преди мене - не трябва да те притеснява какво му пишат на него, а какво пише той ..

SUGAR_F
10-10-2008, 07:10
slu6ai sq tfa e izpitano i dokazano :D na4i regvash se v toz sait za zapoznanstva sloji tam nqkfi fal6ivi snimki razpitai go ima li si priqtelka ay...sled tfa ako nali zadalbo4ite razgovora mu predloji da izlezete...ako ne se saglasi zna4i e tfoeto mom4e nooo ako se saglasi otiva6 ti na sre6tata i ei togaa staa meleto :D xax tfa naistina pomaga uspeh :-P :-)

mynichka
10-10-2008, 07:11
да с приятеля ми имахме всеки отделен рег ...но аз почнах да ревнувам от момиченцата , които му пишеха ..а той от момчетата , които пишеха на мен ...и така си поговорихме и заедно си изтрихме профилите и сега сме си много щастливи :grin: :-)

mickelangelo
10-10-2008, 09:53
1 приятел .. забрани на приятелката си .. ( естествено не директно .. но косвено и обясни че .. трябва .. да си разкара снимките от там и че не му е приятно да я гледат .. някви хора .. ) и тя си ги махна и всичко е .. перфектно .. :)
просто отиди .. и му кажи всичко на него .. кажи му че си го изревнувала .. и тва е..

sasha_90
10-10-2008, 10:47
"Тъпи сайтове за запознанства?"->всички са тъпи.

lyfche
10-10-2008, 11:11
Регни се и ти в тоя сайт ама без снимка и почни да пишеш коментари от сорта на "Т'ва е мойто бебе мн си те обичам" или "Обичам те и там както си викате" и така 8)


не не не :-D аз ти предлагам да се регнеш нали ама без снимка и да започнеш да пишеш коментари"ооо мн си сладък лелее най-големия сладур мале дай си скайп плс" и некви такива ... става :) аз съм го изпробвала моя ... 8)

Whyniser
10-10-2008, 12:41
Бахти ти имаш някакви чувства към него.Направо ги обожавам тези индивиди,дето се палят за единия коментар :razz: . И какво пречи толкоз да си сложи снимка с приятелка.Не мога повече да измисля щото ме заболя корема от смях (припомних си 1 случка) . :lol: :razz:

sisley_baby_f
10-10-2008, 13:01
Миличка,на него ако не му пука какво ще стане с вас ще ти изневерява пред теб и ще му е все тая дали теб те боли

Извинявай, но нещо не те разбрах какво имаш предвид.


На твое място бих се притеснявала повече от снимката с приятелката му. :( Всяко нормално момче би сложило снимка с гаджето...

Аз също повече се притеснявам от това, че е сложил тяхна снимка. Но пък ние още не сме се снимали, пък и не би ми било особено приятно да ми има снимката в сайт за запознанства...


Говори с него. Нали все пак имате връзка и смисълът е точно там- да си споделяте тревогите и радостта. Да си говорите за нещата, които ви говорят. Дръжте се малко като зрели хора, другото няма смисъл. Ако не поговорите- без да го обвиняваш няма да се получи нищо. Трябва да свикнете да си имате доверие и да можете да си говорите за всичко.Това е връзката. Не е само прегръдки и целувки. Винаги има и трудни моменти.

Съгласна съм с теб. Аз и за това исках да говоря с него. Но като се позамислих и де ра знам.. стана ме страх, че може да се скараме, а не искам, още повече за такава глупост.


а ти имаш ли рег :)

Не, нямам.


и аз имах преди време същия проблем...
направих си рег. без снимка ...
Правех се на друго момиче...тоест колкото да го пробвам....
Направи си ти рег. ,зарибявай го ала-бала... ако ти се върже....го зарязвай! : )

Не ме се искаше да се стига до такова нещо - да се представям за някаква друга и да му правя проверка... Преди да се хванем бях помолила една приятелка да му пише в скайпа, да го провери и после за малко да разбере...


Ти познаваш приятеля си добре предполагам и имаш идея как се отнася към тия сайтове. Възможно е да се е регнал с цел за повдигане на самочувствие и т.н. повече контакти. И все пак поговори с него - така е редно, обясни му че ревнуваш, попитай защо не си слага твоя снимка а снимка с приятелка. Мисля че е редно да се разберете - не се карайте просто поговорете спокойно. И както казаха преди мене - не трябва да те притеснява какво му пишат на него, а какво пише той ..

Когато ми каза, че се е регнал, звучеше така, всякаш го е направил на майтап... Но после видях, че си е сложил доста снимки... Вчера стана нещо дума за този сайт и го попитах как може да се занимават с такива глупости (той и неговата приятелка) и той започна да се смее и каза, че не знае...

aka6a_vamp
10-10-2008, 13:05
:lol: :lol: аз не бих му вярвала и бих го разкарала :lol:
А така аз некса както си вървях с гаджето и покрай нас мина една мацка и понеже той не я загледа го зарязах!!!Сигурно я ебе за тва

Yancheto
10-10-2008, 17:40
Ако някакво момче ме сваля по скайпа и в последствие разбера,че това е било гаджето ми,което ме проверява,ще бъда жестоко обидена.Една връзка се крепи на взаимно доверие.Помисли какво ще му бъде на момчето,ако разбере,че не му вярваш и си избий от главата всякакви мисли за подобна глупост.Най-добре ще е да поговориш с него и да му обясниш,че не ти е приятно това,което прави.Доколкото разбрах,на него не му е толкова важен този сайт за запознанства,така че предполагам,че лесно ще се съгласи да си изтрие регистрацията.

j3ssy
10-10-2008, 19:43
Не мисля че един сайт за запознанства е повод за такава ревност,а най-малкото за.. скандал!