PDA

View Full Version : Хора плс трябва ми бърз отговор



iskammm
10-09-2008, 12:59
Сега ще се правя с обезцветител,и искам да постигна бяло руса коса Ефекта..ако стоя поне 1 час или 1 час и нещо..със обезцветителя възможно ли е да го постигна,или може би трябва да стоя по-дълго време..едно момиче има бяло руса коса и я постигнала само със обезцветител...много не ми се вярва но..за повече информация със тъмно руса коса съм.Мисля че е възможно да го го постигна защото съм вече 1 година руса,само че тъмно руса..дано да стане..но нека чуя и вашите мнения :)

akinom
10-09-2008, 13:03
или може би трябва да стоя по-дълго време.. :)

iskammm
10-09-2008, 13:06
Ами аз преди май стоях един час или 40 минути,не си спомням но,бях огнено жълта но като се изсуших ми беше хубав цвета :) e не беше бяло рус но като нанесох боя се развали цвета и сега пак е нещо кестеняво тъмно русо...много ли време трябва да стоя за бяло русо,или колкото на опаковката пише..някой знае ли моля ви.. :(
Ох и още нещо...15гр супра дали ще стигне или 30гр най-добре..извинете,че питам така,но не съм ноясно дали ще стигнат или ще е много, понеже имам много гъста коса
Даже на опаковката пише "Комплект за изрусяване,на кичури платинено руса" за това си помислих ,че може би ако стоя повече време ще ми се получи бяло русото.. как мислите вие,по опитните от мен,сигурна съм че във форума има блондинки,е кажете мацки :)

crazyhair
10-09-2008, 13:14
6tom e gasta po dobre 30 gr

iskammm
10-09-2008, 13:24
да и аз така си помислих,но има и друг проблем..косата ми е до раменете и се къса от пресата може би,абе от каквото и да е изгорена е малко ме е страх да не окапе..та аз искам бяло руса коса но да си личи малко жълтиникаво че съм руса а не като някоя бабичка :D нали се сетихте какво имам предвид..колко горе долу часа трябва да стоя със обезцветителя според вас защото аз хич не съм наясно..има ли руси момичета във форума :o

Pliok0019
10-09-2008, 13:34
Отиди на фризьор, ще стане по-лесно и косата се запазва максимално.

iskammm
10-09-2008, 13:43
охх някой ще ми отговори ли на въпросите..мила на фризьор няма как да ида сега,хайде плс спешно е :(

narkotikche
10-09-2008, 14:05
Ама ти сама ли се правиш :D след като свалиш кърпата от главата ще ти падне и косата :-D :razz:

iskammm
10-09-2008, 14:15
мерси за пожеланието,но всичко се връща нали знаеш,на мен може да ми падне косата,а на тебе да ти се изпъри и малкото акъл дето имаш :)не се правя сама майка ми ме прави (учила e за фризьорство)
Може ли някой пълен отговор без обиди и, индивиди,които ми спамят в темата :)

varnen4e
10-09-2008, 19:43
Отиди на фризьор, ще стане по-лесно и косата се запазва максимално.
+1