PDA

View Full Version : Има ли Куромпирани Даскали ?



marto_pain
10-09-2008, 13:25
Моят Случай е миналата година Госпожата по химия поиска на полoвината от моят клас(които бяхме за 2 ) и тогава тя каза : Донесе те ми по 1 килограм череши и всички ще преминете.Това според мен е нелепо,но аз реших да занеса и преминах :grin: Но все пак не мисля че трябва да има такива учители !?!

mArMaLaDkA
10-09-2008, 13:35
Моят Случаи е миналата година Госпожата по химия поиска на полувината от моят клас(които бяхме за 2 ) и тогава тя каза : Донесе те ми по 1 килограм череши и всички ще преминете.Това според мен е нелепо,но аз реших да занеса и преминах :grin: Но все пак не мисля че трябва да има такива учители !?!

Абе,не знам дали даскалката ти по химия е корумпирана и дали си й носил череши,ама на госпожата ти по БЕЛ,не един,а 20 тона череши трябва да си й занесъл.

ThePowerOfLove
10-09-2008, 13:35
И такива се срещат.. :?

mir4eto93
10-09-2008, 13:47
Всякви животни има по тоя скапан свят :(

DjBaloon
10-09-2008, 14:56
За куромпирани не съм чувал
Но за корумпирани,има да :)

Dundy
10-09-2008, 14:56
Моят Случаи е миналата година Госпожата по химия поиска на полувината от моят клас(които бяхме за 2 ) и тогава тя каза : Донесе те ми по 1 килограм череши и всички ще преминете.Това според мен е нелепо,но аз реших да занеса и преминах :grin: Но все пак не мисля че трябва да има такива учители !?!

Абе,не знам дали даскалката ти по химия е корумпирана и дали си й носил череши,ама на госпожата ти по БЕЛ,не един,а 20 тона череши трябва да си й занесъл.
всъщност наистина се пише случаЙ и полОвина,така че нз кой трябва да носи череши :)
а аз на корумпирани не съм попадала,но пък на такива със определени симпатии към някого...

trittico
10-09-2008, 15:06
Моят Случаи е миналата година Госпожата по химия поиска на полувината от моят клас(които бяхме за 2 ) и тогава тя каза : Донесе те ми по 1 килограм череши и всички ще преминете.Това според мен е нелепо,но аз реших да занеса и преминах :grin: Но все пак не мисля че трябва да има такива учители !?!

Абе,не знам дали даскалката ти по химия е корумпирана и дали си й носил череши,ама на госпожата ти по БЕЛ,не един,а 20 тона череши трябва да си й занесъл.
всъщност наистина се пише случаЙ и полОвина,така че нз кой трябва да носи череши :)
а аз на корумпирани не съм попадала,но пък на такива със определени симпатии към някого...
не не той го е поправял после ;)

Dundy
10-09-2008, 15:11
Моят Случаи е миналата година Госпожата по химия поиска на полувината от моят клас(които бяхме за 2 ) и тогава тя каза : Донесе те ми по 1 килограм череши и всички ще преминете.Това според мен е нелепо,но аз реших да занеса и преминах :grin: Но все пак не мисля че трябва да има такива учители !?!

Абе,не знам дали даскалката ти по химия е корумпирана и дали си й носил череши,ама на госпожата ти по БЕЛ,не един,а 20 тона череши трябва да си й занесъл.
всъщност наистина се пише случаЙ и полОвина,така че нз кой трябва да носи череши :)
а аз на корумпирани не съм попадала,но пък на такива със определени симпатии към някого...
не не той го е поправял после ;)
уууух вярно бееее аз пък не видях,каквато съм глупава.Извинявам се на момичето.

sexa_na_kompleksa
10-09-2008, 15:28
Не, бе, ти луд ли си?!? :shock:

LoupGarrou
10-09-2008, 16:09
Естествено,че има :) .Най-малкото,което е всеки човек има чувства.И мисли за различните хора по различен начин.Същото е с учителите.На учител А му е много симпатичен ученик Б и В му е омразен.Ученик В е добър ученик,но да речем не знае отговора на нещо и не вдига ръка.Естествено учителя вдига него.Ученик А е много симпатичен и оценката му бива завишена и тн .

Тоест,накратко всеки учител си има омразни учeници и любимци.Нормално е отношението да е различно.Няма такъв човек,който да умее перфектно да разделя работата и личните взаимотношения,няма.Казвам го,защото знам какво е учителите да не те харесват,а да си примерен и за 3 години да не получиш нито една 6-ца по БЕЛ и Мат. Баща ми е учител по ФВС и разбира се,някои ученици повече му харесват от други и е склонен да им пише по високи оценки при едни и същи обстоятелства.


В училище отдавна нещата не опират до това кой колко е умен или кой колко учи.Ако те харесват може да си пълно перде и супер мързелив,но да имаш хубави оценки,а ако не те харесват,може да си добър ученик,но един учител ВИНАГИ може да закопае ученика.

Малко се поотплеснах

mArMaLaDkA
10-09-2008, 20:21
Малко спам сега :grin: Няма за какво да ми се извиняваш,стават такива грешки.Тук се засегна думата кУромпиран и как нямало такава дума...има,как да няма..ако корена е к*р... :D

Seducti0n
10-09-2008, 20:35
На това му се вика-курупция на дребно.
А даскалката ви, не е особено хитра или може би размера ва рушвета нараства заедно с оценката?! 8-)

5StaR
10-09-2008, 21:27
тя се е бъзикала....

Iv4eTy
10-09-2008, 21:49
За да могат да завършат хора, неграмотни като тебе определено трябва да има кОрУмпирани даскали иначе ще си седиш в първи клас...

Bubbly
10-10-2008, 17:23
За да могат да завършат хора, неграмотни като тебе определено трябва да има кОрУмпирани даскали иначе ще си седиш в първи клас...

stealthyGirl
10-10-2008, 20:36
Първо въобще не може да се използва тази дума за учители и в точно този случай, защото значението и не е баш такова... :-o Още повече да се пише с такъв готин правопис. 8-)
Иначе има... учители, които не гледат правилника и пишат оценки, както си искат. :)

BlueAvalanche
10-10-2008, 21:25
Има куропция навсякъде

pisentseto
10-12-2008, 06:09
На мен също ми се е случвало.
От първи до четвърти клас,госпожата ми не пишеше оченките по знания,а по кои ще донесе по-голям подарък.
Почти всичките деца от моя клас ходеха в госпожата да и носят подаръци или пари.
И естествено те имаха само 6.
А др деца,то бяхме само някде кам 5 или 6 човека общо кадето не носехме подаръци имахме не повече от 4.
Само ако си си казал всичко без грешка тогава имаш 5,а не 6.
Но като станах 5 клас,всичките отличници бяха четворкъжии и до сега са тъка.
Даже някои са на изпити. :P :P

verdjitO
10-27-2008, 06:37
:D :D :D

SchumacherTheBest
10-27-2008, 10:34
Моят Случай е миналата година Госпожата по химия поиска на полoвината от моят клас(които бяхме за 2 ) и тогава тя каза : Донесе те ми по 1 килограм череши и всички ще преминете.Това според мен е нелепо,но аз реших да занеса и преминах :grin: Но все пак не мисля че трябва да има такива учители !?!]


~RoNi~ roni roniiii maika ti da eba popravq6 za vsqko 2ro ne6to ama ne vidq tova :lol: :lol: