PDA

View Full Version : Как го скривате от вашите?



akinom
10-09-2008, 13:36
... И изобщо правите ли го? (имам напредвид криете ли от вашите като сте на диета) Аз например... дори 1 ден да гладувам , веднага се вдита скандал. А увелича ли дните, през които не се храня се е стигало и до бой. Моля ви споделете вие какво правите, казвате ли на вашите и който може да ми даде идеи как да го скрия или .. нз, но споделете тук. Адски много ще съм ви благодарна.

MaLty
10-09-2008, 13:40
Гладуването не е диета!..иначе аз диети не съм спазвала :)

schrei
10-09-2008, 13:53
Хах аз съм си спец в мисиите скрий от родителите/баби,дядовци,лели и бля бля...че гладуваш....
Мога да не ям с седмици и все да измислям нещо...Примерно днес ядохме с еди кого си преди малко,ще изляза понеже имам уговорка да обядвам/вечерям с някоя приятелка,нямам апетит,днес ядох много неща и почвам да изреждам....и т.н и т.н. .Не е хубаво да се лъже,ама понякога ми се налага....Нося широки дрехи и никога не ми личи дали съм свалила или качила...Тениските ми са XL и изобщо никoй незабелязва....Когато огладнея си имам начини да затъпя глада и ...се получава и така :) Аз съм решила докато не стана 35-40 kg да не се отказвам! :D

Arr0gAnT
10-09-2008, 15:01
:) Аз съм решила докато не стана 35-40 kg да не се отказвам! :D
35 кг ти чиуваш ли се? ще се разболееш от анорексия и така както лъжеш ваще когато разберат дано не е мн късно...

TheLittleAngel
10-09-2008, 15:05
Аз съм решила докато не стана 35-40 kg да не се отказвам! :D

Да се разболееш ли искаш? Аз съм 45кг и въпреки, че съм ниска, не ми личи въобще! По-добре помисли за здравето си и не прави такива глупости.

Dundy
10-09-2008, 15:05
Хах аз съм си спец в мисиите скрий от родителите/баби,дядовци,лели и бля бля...че гладуваш....
Мога да не ям с седмици и все да измислям нещо...Примерно днес ядохме с еди кого си преди малко,ще изляза понеже имам уговорка да обядвам/вечерям с някоя приятелка,нямам апетит,днес ядох много неща и почвам да изреждам....и т.н и т.н. .Не е хубаво да се лъже,ама понякога ми се налага....Нося широки дрехи и никога не ми личи дали съм свалила или качила...Тениските ми са XL и изобщо никoй незабелязва....Когато огладнея си имам начини да затъпя глада и ...се получава и така :) Аз съм решила докато не стана 35-40 kg да не се отказвам! :D
боже мой наистина недеей!!Зависи колко си висока де,но на тези години(предполагам че си тийн) не трябва да гладуваш.Просто щом се карат значи има защо,замисли се.

Sensuality
10-09-2008, 15:31
Хах аз съм си спец в мисиите скрий от родителите/баби,дядовци,лели и бля бля...че гладуваш....
Мога да не ям с седмици и все да измислям нещо...Примерно днес ядохме с еди кого си преди малко,ще изляза понеже имам уговорка да обядвам/вечерям с някоя приятелка,нямам апетит,днес ядох много неща и почвам да изреждам....и т.н и т.н. .Не е хубаво да се лъже,ама понякога ми се налага....Нося широки дрехи и никога не ми личи дали съм свалила или качила...Тениските ми са XL и изобщо никoй незабелязва....Когато огладнея си имам начини да затъпя глада и ...се получава и така :) Аз съм решила докато не стана 35-40 kg да не се отказвам! :D

Момиче ти добре ли си ? В анорексичка май искаш да се превърнеш :-o

pinky_shine
10-09-2008, 15:33
Еми аз до ся 3 пъти съм била на диета, втория от които нищо не направих, т.е. йо йо ефекта :D Ама за тогава си спомням, че казах на мама, че съм на няква специална и й казвах кво да ми купува за ядене :-D и тя кво да прави, купуваше ми 8-)

WithLove
10-09-2008, 15:41
Аэ диети не паэя.
Не ми се лепи много много като ям и си ям всичко,даже в голями количества.
Но нещо напоследък ми се иска да сваля 2-3 кг и съм на малко по-раэтоварващ режим.Не че преэ ден не го прекратявам и си каэвам,че почвам от устре,но.. 8-)
И не ги крия теэи неща.
Няма эа какво да крия.
Ако аэ искам да отслабна,те са съгласни да съм на диета.
3наят си,че няма да тръгна да ставам анорексичка и да се подложа на пълен глад. :]

st1ka
10-09-2008, 15:54
..

WaterLilly
10-09-2008, 15:58
Не крия, въпреки че баща ми постоянно опява, задето не ям месо. Е, така искам, така правя, но не съм скрила. А ако пропусна някое ядене, когато не съм гладна, казвам, че още не съм яла или че ще си купя нещо.

schrei
10-09-2008, 16:37
Абе хораа спокс Аз-Анорексичка!?!?Хах нее....макар че понякога им завиждам...Но примерно figurata на Киира Наитли ми харесва /макар да не съм и фенка/ :] Красиво слаба е.....Аз сега съм си гадно дебела и съм висока 1.68 някъде...ама да те наще от малка ми мрънкат яj!яj!яj!Сякаш незнам къде е хладилника,ако съм гладна :D
Че да де внимавай като гладуваш да не стане грешка понеже...
Аз бях опитвала едни таблетки с които се сваля бързо и лесно,ама после трябва да продължи да се гладува за да се запазят килограмите тъй като са предназначени за коне и имат малко по различно влияние върхо хората... :-D И гадното е че се изхвърля вода и някакви такива,а не реални мазнини,но все пак изглешдаш слаб... 8-)
То аз все си казвам айде другия път ще спра храната докато не стана колкото искам ама....nyc нестава...все се предавам към края на седмицата някъде...Абе да както и да е...Но,като си на диета внимавай все пак!

tItEufFf
10-09-2008, 17:38
Дори и да има кажа, че съм на диета, никой не ми вярва :D И са си прави хората ...
Имаше обаче един период от 2-3 седмици, през които почти не хапвах. И просто казвах на майка ми, че преди 15 минути съм яла сандвич и не ми се яде вече. Или примерно, че съм гледала някакъв гаден филм и и ми се отяло .. И тя ми се връзваше

Lian
10-09-2008, 18:03
аз са съм на диета и съм решила докато не стана 40 кг да не спирам , а за криенето ,ту се правя че съм яла или заета...

magity
10-09-2008, 18:28
Гладуването не е диета!..иначе аз диети не съм спазвала :) +1

nekaf
10-09-2008, 18:51
вие нормални ли сте ве?!
35-40 кг лелелееле
аз с толкова си правя бицепс бе.

не ги гледайте тея дето бутат глупости по сайтовете.
то на едно момиче ако няма какво да се пипне...
и наистина, кой смята някфа щека за билярд за привлекателна?
аз, въпреки че съм момче съм 70 килограма и 178 висок, и
да не си мислите че съм дебел или нещо? не, дори съм си слаб
в кръста. не се занимавайте с килограми, важното е да не се
търкаляте... карайте си работата и не си трошете здравето... :)

ValzZi
10-09-2008, 18:53
Гладуването не е диета!..иначе аз диети не съм спазвала :)
+

BrokenInnocence
10-09-2008, 19:19
Диетите изобщо не ги уважавам... ям си колкото и каквото искам, на който не му харесва как изглеждам да се оправя, не е мой проблем. Но дори да спазвах някаква диета нямаше да има нужда да крия вкъщи, никой не ми държи сметка колко пъти съм яла и т.н. Да не говорим, че майка ми постоянно е уж на някакви диети (дето успява да ги спази макс. 2- 3 часа :-D ) и най- много да се зарадва, че ще има с кой да си яде там диетичните глупости.

varnen4e
10-09-2008, 19:36
За тези неща рядко говорим с нашите. Иначе никой никога не ми се е бъркал. Майка ми само отбелязва от време на веме като съм отслабнала или напълняла. Нищо повече.

Wrathchild
10-09-2008, 19:39
Никога не съм пазила диети, които впрочем не са равни на гладуване.
Ама станете 1,70 и 40 килограма, станете, та да си объркате и цикъл и всичко и да заприличате на тапицирани скелети...

girl91
10-09-2008, 19:39
Никога не съм спазвала диета. Когато нашите разберат, че някой ден не сам яла почти нищо ми се карат..

sssladuranka
10-10-2008, 16:07
аз до сега съм спазвала само 1 диета която е 7 дневна и на 3тия ден мама вече ми се развика...няма как просто :-k

Nancy_
10-10-2008, 21:12
аз до сега съм спазвала само 1 диета която е 7 дневна и на 3тия ден мама вече ми се развика...няма как просто :-k
Щом мама ти се е развикала, значи си малка за диети. Абе хора, недейте така, какви са тия килограми? 35-40 кг каза.. тц тц тц :?

magity
10-10-2008, 21:16
Трябва да се харесваме такива каквито сме !! :)

i'm so excited!
10-10-2008, 21:23
комплексарки...
я си четете уроците ,бе ! какво се занимават с глупости!

kuklichka_bg
10-10-2008, 21:24
комплексарки...
я си четете уроците ,бе ! какво се занимават с глупости!


FILMIRAT SA I TE GORKITE 8-) 8-) 8-) 8-)

MimEnCeTo0o
10-11-2008, 21:10
Хах аз съм си спец в мисиите скрий от родителите/баби,дядовци,лели и бля бля...че гладуваш....
Мога да не ям с седмици и все да измислям нещо...Примерно днес ядохме с еди кого си преди малко,ще изляза понеже имам уговорка да обядвам/вечерям с някоя приятелка,нямам апетит,днес ядох много неща и почвам да изреждам....и т.н и т.н. .Не е хубаво да се лъже,ама понякога ми се налага....Нося широки дрехи и никога не ми личи дали съм свалила или качила...Тениските ми са XL и изобщо никoй незабелязва....Когато огладнея си имам начини да затъпя глада и ...се получава и така :) Аз съм решила докато не стана 35-40 kg да не се отказвам! :D абе я кажи каква диета по-точно спазваш какъв е тоя начин да затъпиш глада и т.н. , че и аз имам нужда да сваля няколко килца :oops: