PDA

View Full Version : готин съученик..



divanetyyy
10-09-2008, 14:53
Значи..има едно момче в моя клас..дойде тази година,на 15 сам.И тaка,тва момче супер мн ми допадна,харесах си го още от първия ден,ноо..отиваме на кафе с моите съученички и се оказва,че всички него харесват 8-) Aпък аз искам да го сваля,щотоо само го поглеждам от време на време по цял ден така..и само с гледане не става.A има еdно момиче в класа,дет сме фр с нея,и тя питала един съученик дали тва момче си има гадже,и той казал ми незнам,ма доколкото виждам да :shock: :lol: и кво тряа да значи тва,при положение че в даскало той се движи само с момчета :? Явно тва момичето иска да го свали,то вече се вижда че го е харесала,обачее аз искамм той на мене да обърне внимание..айде ся посъветвайте ме как да стане тва,кво да му говора,ала-бала.. :)
И също научих,че половината от по-малките ученички са го харесали :shock: и ся нз кво да направа,посъветвайте ме,плс,ама без злобни коментари,няма смисъл.. :P

sexa_na_kompleksa
10-09-2008, 14:58
Какво от това, че твоите приятелки не го харесват? Още по-добре - ако го харесваха, щяхте да се избиете за него. 8-)
Просто гледай да се сближиш с въпрносто момче - говорете си междучасията, ако ходите на кафе през голямото, викайте го с вас... и абе въобще използвай всяка възможност да контактуваш с него. После почваш да му правиш разни намеци, да му се усмихва/намигаш... и ако видиш, че има някаква симпатии към теб, го питаш дали иска да пробвате. :)
Айде успех! :)

dimanushka
10-09-2008, 15:00
значи половината училище му се кефи на тоя .... уу сигурно е мн готин в такъв случай естно казано нз как да ти помогна. ама ако другите тръгнат да го свалят и ти ако решиш да ги последваш, гледай да си различна от другите по някакъж начин за да ти обърне внимание от мнозинството... а пък ако си има приятелка вече нз

lyfche
10-09-2008, 15:04
ами той,ако си те хареса -си те хареса и тва е!

zelenooko_kote
10-09-2008, 15:21
Aуууу че познатооо.Едно към едно с моята историяяяя
Ами виж в моя случай момчето беше малко мълчаливо защото не ни познаваше и аз използвах това и бях една от първите които се запознаха с него,на 2 ден му поисках скайпа и се сприятелих МНОГО с единствената му позната от класа ( да подчертая той НЕ я харесва ) понеже те стоят двамата и аз като отивам при нея и почаваме да си бъбрим тримата да се кикотиме изобщо...сега вмомента сме на ниво писане всеки ден,бъбрене всяко междучасие,закачки,смях,по ледчета,подсказване по контролни игри на тенис и така нататък....замечтах се...
Та в общи линии съвета ми е ДЕЙСТВАЙ.Първото впечатление е много важно.Направи му добро първо впечатление и си готова,НО бъди себе си.Не се лигави,не се надувай просто си бъди ТИ.Ей тва е.Айде успех

g_antonov
10-09-2008, 15:33
Ш стане бой в кокошарник :grin:

WithLove
10-09-2008, 15:38
Само с гледане няма да стане.
Отиди при него и говори с него.3авържи някакъв раэговор.Примерно може да го пораэпиташ откъде идва,с кво се эанимава-некви такива лежерни тъпотии.После вече,ако тръгне раэговора,не мисли толкова много какво да кажеш и как да го кажеш,а си говори каквото ти е на сърце.Беэ обяснения в любов.
И дано не се окаже,че тоэи е просто един красавец,който няма много акъл в главицата.
И нещо друго-първо примерно няма да е эле да се научих да пишеш.сЪм се пише с Ъ.Като эа начало эапомни това.

BaiToq
10-09-2008, 15:51
Съблечи се гола
пред него.

Obsession
10-09-2008, 20:27
Леле, какъв е тоя, бе?!
Та, по темата... трябва да му направиш впечатление, за да му привлечеш вниманието, иначе ще си "една от многото", което те обезличава и моментално те праща в НЕ-графата. Вярно, че с гледане само няма да стане, ама щом цялото даскало е тръгнало след него няма да се впечатли лесно. Просто бъди себе си, няма начин да те хареса иначе.

mArMaLaDkA
10-09-2008, 20:31
Ако е умен,ще ви мине всичките...може и по два пъти.

Whyniser
10-09-2008, 20:34
Тоя ми мяза на некакъв ФеииШъъъН вЕее/ПлЕйБОййййй :razz: .Накрая ще ви мине всичките една по една стига да е хитър ама се съмнявам.Покажи му с какво си различна.Намекни му примерно да си поговорите.

Pep1no
10-09-2008, 20:40
ем зимаш му скайп телефон ала бала лафи си с него...покани го на кафе ли на бира ала бала викай го често да излизате и го зарибявай :)

hoobastank
10-09-2008, 21:12
ем зимаш му скайп телефон ала бала лафи си с него...покани го на кафе ли на бира ала бала викай го често да излизате и го зарибявай :)


super typo.. lichno az nikoga ne bih si dal telefona ili skype na nekfa det sa iztupa pred men i da mi go poiska.. ta po temata potursi toi ot kakvo se interesuva i sledvashtiq put kogato si prikazva s aver4etata po edi si koq tema se vkliu4i i ti ;) Bezotkazna taktika , no ako s namesatati si proli4i 4e ne razbirash nishty.. AXHAXH :razz: losho za teb :razz: :razz:

draki4ka
10-09-2008, 21:22
вместо да има бой :lol: :lol: я по добре се сприятели с него "не става само с гледане тряя и дейстеие" :lol: :lol: :lol: повече говори с него ко ти пука за другите за мене мнението на някои хора не го чувам :o :lol: