PDA

View Full Version : Разговор в автобуса?



Dundy
10-09-2008, 15:19
добре де,днеска се возя в 73 и ми звъни най-добрата приятелка,а аз не съм я чувала от 100 години.И си говорим най-нормално,не е нещо да крещя нали.И след 5 мин разговор една баба се обръща и ми вика"Еееееее,няма ли да свършваш вече,че ми наду главата...какви са тия разговори по 20 минути,кой ти ги плаща(а всъщност с тази фр си говорим безплатно).И аз не и обръщам внимание,само и казах ,че не е нейна работа с кого и колко си говоря.Като го казах почнаха останалите бабки да ми разправят,че е забранено да се говори по телефон в автобуса(а това не го знаех)и почнаха и да разправят колко съм невъзпитана(нали се сещате,обичайните приказки).И аз много се издразних и им казах,че не е разрешено да се говори в автобуса,така че да млъкват и те се разцъкаха.Както и да е та искам да ви питам.Дразните ли се някой по-стар като нахално ви избута от мястото(на мен често се случва и то след тренировка) и накрая да ви каже и колко сте невъзпитани??

Funky_Jazzist
10-09-2008, 15:25
Долу досадните бабки!
Аз бях в почти същото положение.Идваше ми да я заколя :o :o :o
Продължавай да си говориш по телефона.Много добре си постъпила с тая бабушкера!

sexa_na_kompleksa
10-09-2008, 15:25
Не им обръщай внимание, но все пак гледай да не спориш с тях, нали трябва да уважаваме по-възрастните. : )

Funky_Jazzist
10-09-2008, 15:27
Не им обръщай внимание, но все пак гледай да не спориш с тях, нали трябва да уважаваме по-възрастните. : )

Никакво уважение.За да получаваш уважение трябва да си го заслужип, не да уважаваме някокй, само защото е стар!Аз, лично, отказвам да уважавам човек,който не уважава мен.А тия бабки изобщо не уважават никого- използват това че са стари, за да манипулират хората.

Спори с тях - докарай им някой инфаркт! :D :D :D

DjBaloon
10-09-2008, 15:28
Днеска в Пикадили си говоря с една касиерка и покрай нас минава една баба без да е зимала нищо и ми вика,тия бабките най-много крадът оня ден една се беше натоварила с 5 кила едвам излизаше 8-)

Dundy
10-09-2008, 15:28
Не им обръщай внимание, но все пак гледай да не спориш с тях, нали трябва да уважаваме по-възрастните. : )
права си,трябва,но и те трябва да ни уважават.Все пак сме бъдещето на БГ

sexa_na_kompleksa
10-09-2008, 15:30
Не им обръщай внимание, но все пак гледай да не спориш с тях, нали трябва да уважаваме по-възрастните. : )
права си,трябва,но и те трябва да ни уважават.Все пак сме бъдещето на БГ

Мхм. Уважавай възрастните и се грижи за младите. Ама то пък и ние сме едно бъдеще...
Иначе аз много се дразня, когато бабите от блока се събират на пейката и започнат да обсъждат тоя и оня. Понякога са ми толкова смешни. :-D

xXxScreamxXx
10-09-2008, 15:46
Не им обръщай внимание, но все пак гледай да не спориш с тях, нали трябва да уважаваме по-възрастните. : )

защо да ги уважаваме след като те нас не ни ?!
уважавам само хорато които ме уважават ...
и мн ясно че ако някоя бабка ми каже нещо на въпреки ще й отвърна .. :? :x :?

N0_feAR
10-09-2008, 15:49
щом си говорила най-нормално и тихичко къв им е проблема на бабките, а и нали половината са водят поуглушели. Те кат почнат да ми клюкарстват в автобуса на вискок глас никой не им се бърка, тей че и те не тряаа да са обаждат

Perkele77
10-09-2008, 15:51
Pisnalo mi e ot pensii po tiq avtobusi i tramvai :o

Magi4eska_Kiss
10-09-2008, 16:06
Не им обръщай внимание, но все пак гледай да не спориш с тях, нали трябва да уважаваме по-възрастните. : )

защо да ги уважаваме след като те нас не ни ?!
уважавам само хорато които ме уважават ...
и мн ясно че ако някоя бабка ми каже нещо на въпреки ще й отвърна .. :? :x :?
+1

mir4eto93
10-09-2008, 16:06
Ох, аз веднъж бях на лекар и имаше една бабка, дето трябваше да влезе след мен. Попринцип там се записват часове, но не е задължително. Аз бях без час и след мен дойде една жена с часи си влезе както му е реде, след това също дойде една жена с час и тая бабка идва и ми вика ся влизаш, че аз влизам след тебе, един вид да прередя жената с часа, аз и казах, че няма да вляза и оная почна да ми се кара и аз се ядосах и ми идеше да я цапардосам, но в крайна сметка се сдържах и нищо не и казах :-x

WaterLilly
10-09-2008, 16:14
И мен ме дразнят, но само ако не ме уважават. Една от нашия блок ме използва за муле и трябваше да й мъкна багажа от спирката до блока! Разбирам, че е стара и й е трудно да ходи, ама не съм длъжна да й нося плика, който незнайно защо сигурно е тъпкала с камъни! Мразя също като се съберат на пейката и мина покрай тях, поогледат ме и почват да обсъждат като мина. :x

NamelessRomantic
10-09-2008, 17:19
Относно говоренето в автобуса - съгласен съм че не им е работа.Ако попаднете на такава злобарка хубаво и кажете какво мислите за нейнити простотии :D :D А относно ставането от мястото - по добре си го дай...на старите хора наистина им е тейко а и ако направите такова нещо бабите може да започнат да говорят малко по добр за вас.Но само мъничко. 8-)

BrainlessROCKBABY
10-09-2008, 17:59
Мразя също като се съберат на пейката и мина покрай тях, поогледат ме и почват да обсъждат като мина. :x

Навсякъде е така! Особено като се прибирам от даскало и ония почват: "Ама колко си порастнала, ама баба ти отдвана не се е обаждала" "Пишеш ли си домашните, а вашите как са, а?" "Кой клас стана вече, пиленце?!" :lol:

Boyd
10-09-2008, 18:06
Не понасям нахални и нагли хора. Когато учтиво ме помолят, дори да съм уморен, бих станал независимо дали е старец или млад човек. Когато ми кажат "стани, не виждаш ли че съм стар/а" - никога няма да стана, дори ще се скарам с въпросните хора.

Етиката си е етика, но трябва да има и уважение!!

Не бих станал също на стари хора, които ходят с патерици, виждат че изпускат рейса/трамвая/тролея, слагат под мишница патериците, догонват превозното средство и почват да просят място да седнат, защото са инвалиди.

Мразя такива хора и много пъти ми се е случвало да ми говорят разни работи, но когато аз съм прав си държа на своето и не се съобразявам по принцип с никой.

Bubbly
10-09-2008, 18:16
Следващия път най-учтиво вметни, че ако не и е приятно да се вози с други хора, може да си седи на пейката или да ходи пеша, или да си вземe такси. Иначе от старци до старци разликата е огромна. Има хора, които до 80-90 години работят и копаят в градината на село, гледат внуци и други, които киснат по кафета и пейки цял ден, но не могат да издържат 10 минути прави в тролея. Уважението трабва да се заслужи, независимо дали си на 5, 15, 55 или 555.

sunshineee
10-09-2008, 18:22
Следващия път най-учтиво вметни, че ако не и е приятно да се вози с други хора, може да си седи на пейката или да ходи пеша, или да си вземe такси. Иначе от старци до старци разликата е огромна. Има хора, които до 80-90 години работят и копаят в градината на село, гледат внуци и други, които киснат по кафета и пейки цял ден, но не могат да издържат 10 минути прави в тролея. Уважението трабва да се заслужи, независимо дали си на 5, 15, 55 или 555.

+1 :)

FunkyFresh
10-09-2008, 18:27
Преди време в тролея бях седнала и носех куфар и раница, защото се прибирах от екскурзия и някаква бабича реши, че съм била млада и жизнена и за тфа трябва да ме дръпне за ръкава вместо да ме помоли учтиво да стана! Леле като ми кипна.. 8-)

st1ka
10-09-2008, 19:02
..

Forest_girl
10-09-2008, 19:05
Абе да си гледат работата! Мн ме дразнят като почнат "По-тихо, по-тихо"! Се едно сме им у тях и им крещиме...

.:БаЛъК:.
10-09-2008, 19:40
въй мн мразя кат те карат да ги поздравяваш само! Оня ден няква ми вика "Здравей", пък аз бързах и само и подметнах едно здрасти и тя няква ми са сопва, че кат съм поздравявал тряало да съм я гледал в очите и т.н. И ма накара да го повторя!!! Просто е.ати наглите бабки!

Seducti0n
10-09-2008, 19:55
Хъхъ описваш моята ситуация от началото на лятото.
Прибирам се от тренировка, сядам си в автобуса и реших да звънна на един приятел, защото пътувам дълго, а и ми беше скучно.
И до мен седеше някаква възрастна жена и по едно време започна да мрънка, че било забранено и някакви такива простотии дразнещи.
Замълчах си в автобуса за да не правим сеири, типично по български.
В последствие се отказа, че слезнахме на една и съща спирка и и обясних, че не е избрала правилния начин и, дори поведението ми да я е подразнило е могла да повдигне въпроса по много по дискретен начин, а не да се разправяме на всеослушание... :?

Escarina
10-09-2008, 20:56
Относно говоренето в автобуса - съгласен съм че не им е работа.Ако попаднете на такава злобарка хубаво и кажете какво мислите за нейнити простотии :D :D А относно ставането от мястото - по добре си го дай...на старите хора наистина им е тейко а и ако направите такова нещо бабите може да започнат да говорят малко по добр за вас.Но само мъничко. 8-)

Трудно? А виждал ли си как спринтират заедно с 20те бастуна за да се набутат в автобуса и как блъскат за да седнат вместо да помолят за място? Или как се оплакват колко им е тежко, но не им пречи да бият път до женския пазар и да се върнат с 10 торби, вместо да отидат до кварталния супер маркет. Няма да забравя как пътувах с бившия ми приятел и той припадна в автобуса. Точно тия възрастни дами и господа се обърнаха пренебрежително и казаха "гледай го тоя как се преструва за да седне". Място правя само на бременни жени и жени с малки деца. Като са толкова нагли възрастните, да си стоят прави.

hoobastank
10-09-2008, 20:58
abe sedq si az v troleq i gledam ka4va se nekvo babe ma kvo babe 4erviloto grima si4ko i idwa do men i po4va sa buta nekwa da i otstupq mqsto abe da tq kat moje da mi se pravi na sexapilna pensionerka si hvane bakshish bal sam q :grin: ili pak ka4a sa pak v troleq i otnqkude se ponasq aromata na chesan ama ot onq kiseliq deto v burkani kisne:) strashen e no za v kushti.. ili pak nekwi takiwa det ne se kupqt E NE IZDURJAM TOGAA :-x imalo e slu4ai slizam 4 5 spirki i vyrvq zaradi takiwa izrudi :X

5StaR
10-09-2008, 21:25
Aз гледам лошо и ги е страх да се приближат 8-) 8-)

nefchi_bs
10-10-2008, 09:23
Вчера се скарах с една бабка точно заради това аз се прбирам от даскало с голямата раница и торбата,защото имахме физическо,в рейса е неуписуема тъпканица и оная ме дърпа за раката и вика хайде ставай да седна,че съм стара :shock: Леле като ми кипна се развиках целия автобус ме чу ама оная продължава да спори с мен майка й ше е*а проста бабичка да я е*а в раждясала п**тка майна 8-) 8-) 8-) :D :D :lol:

Seducti0n
10-10-2008, 18:16
Относно говоренето в автобуса - съгласен съм че не им е работа.Ако попаднете на такава злобарка хубаво и кажете какво мислите за нейнити простотии :D :D А относно ставането от мястото - по добре си го дай...на старите хора наистина им е тейко а и ако направите такова нещо бабите може да започнат да говорят малко по добр за вас.Но само мъничко. 8-)

Трудно? А виждал ли си как спринтират заедно с 20те бастуна за да се набутат в автобуса и как блъскат за да седнат вместо да помолят за място? Или как се оплакват колко им е тежко, но не им пречи да бият път до женския пазар и да се върнат с 10 торби, вместо да отидат до кварталния супер маркет. Няма да забравя как пътувах с бившия ми приятел и той припадна в автобуса. Точно тия възрастни дами и господа се обърнаха пренебрежително и казаха "гледай го тоя как се преструва за да седне". Място правя само на бременни жени и жени с малки деца. Като са толкова нагли възрастните, да си стоят прави.

хаха с най-добрата ми приятелка днес, докато се возихме в 20-ката именно за това си говорихме..ясно ми е, че е необходимо да се проявява разбиране и толерантност, но и те се бутат като говеда... :?

gabi_94
10-10-2008, 18:23
оффф някой възрастни са наистина ужасно досадни :o :? вчера се возя в 111 и ми беше много лошо, всичко ме болеше и седях на една седалка сбутана от останалите хора. По едно време идват неколко бабки и почват да пъшкат над главата ми и да охкат, почнаха да ми говорят че днешната младеш е много лоша и невъзпитана, после довтаса един дядка и ми вика да стане да седне някоя възрастна жена, а пък аз съм била млада и здрава. После аз станах че ми стана неудобно и през целия ми път до даскало - 30 мин. тея ми дрънкаха простотии за възпитанието и ме гледаха лошо. До сега винаги съм правила място на старите хора, сама съм ставала и съм им предлагала да седнат, но много се нервя ако ми е скапано и ме карат да ставам права и то за дълго време

Dundy
10-10-2008, 18:41
оффф някой възрастни са наистина ужасно досадни :o :? вчера се возя в 111 и ми беше много лошо, всичко ме болеше и седях на една седалка сбутана от останалите хора. По едно време идват неколко бабки и почват да пъшкат над главата ми и да охкат, почнаха да ми говорят че днешната младеш е много лоша и невъзпитана, после довтаса един дядка и ми вика да стане да седне някоя възрастна жена, а пък аз съм била млада и здрава. После аз станах че ми стана неудобно и през целия ми път до даскало - 30 мин. тея ми дрънкаха простотии за възпитанието и ме гледаха лошо. До сега винаги съм правила място на старите хора, сама съм ставала и съм им предлагала да седнат, но много се нервя ако ми е скапано и ме карат да ставам права и то за дълго време
ми да,наистина.В крайна сметка,колкото млад и здрав да си все може да ти е лошо или т.н,но на пенсиите не им пука много.Аз съм виждала как една баба беше изюркала една бременна да стане(е накрая се оказа,че не е видяла,че е бременно момичето) и изпуфка накрая.А е много тъпо като се юрнат всичките в другия край на София да пазаруват,щото е с 5 стинки по-евтино и на всичкото отгоре тръгват точно тогава ,когато има най-много хора,Не стига,че си нямат работа и по цял ден се чудят какво да правят(да знам стари са,но и баба ми е стара,ама все си има занимание)та се качват точно когат ше пречат най-мн

chocoleptic
10-10-2008, 18:42
Аз даже доста злобно и грубо им отговарям и ми е малко гузно,но някои си го заслужават..

kuklichka_bg
10-10-2008, 19:30
az v avtobusa ne govorq 4e n6 ne 4uvam ;D

marilyn
10-10-2008, 20:54
Тия бабки са ужас! Аз ако се заям с някоя доста псувни си отнася. Какво уважение искат, те нас уважават ли?!

Една приятелка се возила в тролея и там двама на около 20 си говорят разни перверзни неща на испански /ние учим испански/ и тя разбрала ама си трае. А в троеля никой не им обърнал внимание, щото явно не разбират езика, а и те тихо си говорели. И накрая идва един старец и казал мн възмутен: "Yo hablo espanol tambien!" /"аз също говоря испански"/ и слязъл... :D

Или някоя бабичка като се е качила в тролея в час пик дето няма място за никой ама те си се возят .. мн ми е интересно къде ли отиват и за къде ли бързат като са на 100 години...

vikitu
10-10-2008, 21:35
Много са нагли тез баби и дядовци..има изключения и на тях правя място в автобуса дори и да съм изморена..ама на тези дето ме гледат все едно съм им седнала на мястото не им го отстъпвам :)

webmast3rche
10-10-2008, 21:50
Хаха слагаш слушалките и аре да те бутне... :lol: :lol:

BrokenInnocence
10-10-2008, 22:55
В началото се учудих на реакциите, но после се сетих, че все пак става въпрос за родната Бг... не мисля, че има друго място, където толкова да не се уважават възрастните... Да, те са стари, понякога досадни, малко злобни и бла бла... въпроса е, че неминуемо вие всички ще станете като тях някой ден... неизбежно е... можете само да се надявате, че някоя пикла няма да ви избута, за да седне вместо вас в трамвая или да ви се изрепчи.

j_adore2
10-11-2008, 07:17
Вчера в трамвая .. Беше претъпкан,но аз и една моя фр намерихме място и тя седна и аз седнах в нея и понеже бяхме много гладни си бяхме взели по една баничка .. та попринцип нали е забранено да се яде в трамвай,автобус и прочие .. но ние малко си похапвахме :-D Иии качва се една възрастна жена и аз казвам трябва да станем,а бабата отвръща неее в никакъв случай .. Яжте си,пийте си .. веселете си се.Човек докато яде и змията не го закача..Това от мене да го знаете и после така станаха нещата ,че жената зад нас слезе и бабата седна и почна да ми обяснява там някакви работи за Статуята на Св.София , та до Славейков сме си говорили с нея .. Беше много святна жена .. :)

HayDeN^^
10-11-2008, 11:00
Не им обръщай внимание, но все пак гледай да не спориш с тях, нали трябва да уважаваме по-възрастните. : )

защо да ги уважаваме след като те нас не ни ?!
уважавам само хорато които ме уважават ...
и мн ясно че ако някоя бабка ми каже нещо на въпреки ще й отвърна .. :? :x :?
И аз мисля така , за кво да ги уважаваш като те не го правят!? :-x

mon4eto
10-11-2008, 11:05
Takiva sam gotova da gi prebiq ama se vazdarjam ... ina4e samo gi psuvam i ne se zanimavam da im slu6am glupostite ....

Dundy
10-11-2008, 11:09
В началото се учудих на реакциите, но после се сетих, че все пак става въпрос за родната Бг... не мисля, че има друго място, където толкова да не се уважават възрастните... Да, те са стари, понякога досадни, малко злобни и бла бла... въпроса е, че неминуемо вие всички ще станете като тях някой ден... неизбежно е... можете само да се надявате, че някоя пикла няма да ви избута, за да седне вместо вас в трамвая или да ви се изрепчи.
е то е ясно,че и ние ще станем такива,но докато имам ум в главата(знам,че е малко но все пак..)няма да се качвам в пиковите часове и да ьркам младите,които също са уморени ,защото в крайна сметка и те са били на даскало или работа.Разбира се,че ще стана,когато някой наистина неможещ да ходи се качи,но при положение ,че просто си стар ,но ти няма нищо,няма никакъв смисъ да си отстъпваш мястото.А да не говорим,че някои само си търсят с кого да се заядат(един път се качи някакъв дядо дето нищо му нямаше,ама аз не го видях,щото ми беше в гръб и той чак като почна да вика се обърнах,а той на мене викал,че не съм станала.И аз му казах ,че нямам очи на гърба и си слязох,щото беше мойта спирка)

Deliverance
10-11-2008, 12:43
x

kotenceto_bonbon
10-14-2008, 14:21
тфа е кофти работа ама има и фесхан бабки (е да малко са ) мн добре си постапила ;)

webmast3rche
10-14-2008, 20:04
:lol: :lol: :lol:

pOiSoN_kIsS_94
10-15-2008, 10:43
Мразя изкукали пенсии :x :-x

million_dollar_baby
10-15-2008, 11:12
А оня ден много ми издразни една бабкаа ..егати злобарката :-x ..Бях в болницата и си чакам реда..и сяда тая до мене и ми вика :
- Какво прави баба ти ? (А баба ми почина преди 4 години :cry: :cry: :cry:) и тая е от моя квартал и много добре знаеее :-x :-x :-x и аз и казвам "Баба ми почина,ако незнаете" и тая ми вика "Знааам" и ми се хилииииии :-x :-x :-x Деба бабишкерката тъпааа...Едвам се сдържах да не я ударя с чантата по главата :-x

HardcoreSyndrome
10-15-2008, 11:20
Писнало ми е от зли бабички. Пълен игнор и да си пискат колкото искат.

Loshotia
10-15-2008, 12:16
А оня ден много ми издразни една бабкаа ..егати злобарката :-x ..Бях в болницата и си чакам реда..и сяда тая до мене и ми вика :
- Какво прави баба ти ? (А баба ми почина преди 4 години :cry: :cry: :cry:) и тая е от моя квартал и много добре знаеее :-x :-x :-x и аз и казвам "Баба ми почина,ако незнаете" и тая ми вика "Знааам" и ми се хилииииии :-x :-x :-x Деба бабишкерката тъпааа...Едвам се сдържах да не я ударя с чантата по главата :-x

Ти що не и каза "като те гледам тук май и при теб не отиват нещата на добре" 8-)

SpeeD_FreaK
10-15-2008, 14:36
Pisnalo mi e ot pensii po tiq avtobusi i tramvai :o
Ne samo po tramvai i avtobusi a navsqkude.I mi pisna da mi mrunkat na glavata za shtqlo i neshtqlo... Zashtoto kakvoto i da pravi chovek na tqh vse ne im haresva :-x :-x

FiRe_LaDy
10-15-2008, 15:08
Nahalnite dyrtaci se sreshtat ne samo v avtobusite,ami i po vlakovete.Takova nahalstvo ne bqh vijdala.Hodih na ekskurziq s klata i si bqhme zapazili mestata,za da ne pytuvame pravi,ako e prepylnen vlaka.I kachvame se nie .... na nashite mesta nqkakvi babichki i dqdovci.I gospodina im obesnqva,che mestata sa zapazeni i oneq kato se razvikaha ne mojelo da sa zapazeni,nqmali da stanat.I pytuvahme po 2 - 3 na sedalka,zashtoto taka i ne stanaha,che i nakraq mi praviha zabelejka kak sym govorela i che ne sym mlyknala ... vse edno sym im v kyshtata.Mnogo gi mrazq takiva!

SpeeD_FreaK
10-15-2008, 16:13
Da pravi sme no vse pak ne izcialo pravi. Zamislete se vse pak i te sa hora i na chelata im sedi pechatut na vremeto. Ne se bezpokoite i nie shte stanem taka i togava mladejite kato nas shte ni se prismivat i shte ni se draznqt. Vse pak i te zaslujavat malko sujalenie, respect i ...
... Prosto ne im obrushtaite vnimanie :)

srpsko_1988
10-15-2008, 21:54
А оня ден много ми издразни една бабкаа ..егати злобарката :-x ..Бях в болницата и си чакам реда..и сяда тая до мене и ми вика :
- Какво прави баба ти ? (А баба ми почина преди 4 години :cry: :cry: :cry:) и тая е от моя квартал и много добре знаеее :-x :-x :-x и аз и казвам "Баба ми почина,ако незнаете" и тая ми вика "Знааам" и ми се хилииииии :-x :-x :-x Деба бабишкерката тъпааа...Едвам се сдържах да не я ударя с чантата по главата :-x

az an tvoe mqsto 6tqh da q udarq :?

million_dollar_baby
10-16-2008, 10:59
А оня ден много ми издразни една бабкаа ..егати злобарката :-x ..Бях в болницата и си чакам реда..и сяда тая до мене и ми вика :
- Какво прави баба ти ? (А баба ми почина преди 4 години :cry: :cry: :cry:) и тая е от моя квартал и много добре знаеее :-x :-x :-x и аз и казвам "Баба ми почина,ако незнаете" и тая ми вика "Знааам" и ми се хилииииии :-x :-x :-x Деба бабишкерката тъпааа...Едвам се сдържах да не я ударя с чантата по главата :-x

az an tvoe mqsto 6tqh da q udarq :?
Сдържах се ,защото бях но обществено място и имаше много хора.Не исках да правя циркове , но само да я срещна някъде по квартала лелеее :smt062 :smt068 :smt071

sexy_sladuranka___
10-16-2008, 16:48
Аз работя в болница и най-честите ми клинти са възрастни хора .
Има много свестни , но повечето са някакъв ужас .
Вчера примерно идва една баба и с най-голямата си наглост идва при мен вътре в магазина където е забранено да влизат др. хора . Не мога да ви опиша как миришеше тая жена - хем на пот и урина /извинявам се / . Казах и
"Госпожо , извинете но тук имам право да влизам само аз " и тай като почна
"вие младите нямате срама , как така ще ме гониш , глупачка , идиотка не те е срам , ще се оплача на шефа ти ..."
Някой преди мен спомена че бабите много крадяли - вярно е имам поне 30 кражби .

BurningDesire
10-16-2008, 21:23
[
- Какво прави баба ти ? (А баба ми почина преди 4 години [/b] :cry: :cry: :cry:) и тая е от моя квартал и много добре знаеее :-x :-x :-x и аз и казвам "Баба ми почина,ако незнаете" и тая ми вика "Знааам" и ми се хилииииии :-x :-x :-x

Ти що не и каза "като те гледам тук май и при теб не отиват нещата на добре" 8-)
Или пък 'Много е добре, да знаеш само откога те чака да й идеш на гости'..
Е, тва щеше да е прекалено брутално. Ама наистина отвратителна постъпка.. Хем знае...

valkatawe
10-16-2008, 23:30
Не виждам защо трябва да ти правят проблем. Просто бъди учтива, и не ги обиждай, но си продължи с разговора, доколкото наистина не пречиш.