PDA

View Full Version : Съчинение



bluencee
10-09-2008, 16:07
Здравейте трява ми съчинение по английски на тема "Which place do you prefer:a seaside village or a busy town" :-o .
1част.Увод - дали искаме да живеем в град или село.
2част.Причини - трябва да са положителни изречения.
3част.Защо не искаме да живеем там (в града или селото).
4част.Заключение - защо избираме града или селото.
5част.Не трябва да има повторения.
:shock: :shock:
Помогнете ми :(

WaterLilly
10-09-2008, 16:09
Защо всички чакате наготово? Толкова ясно ти е обяснено какво се прави, трябва само да надвиеш мързела и да напишеш каквото искат. Помощ не означава да ти дадем всичко и да не положиш никакъв труд. Така няма да се научиш!

MELON
10-09-2008, 16:56
Защо всички чакате наготово? Толкова ясно ти е обяснено какво се прави, трябва само да надвиеш мързела и да напишеш каквото искат. Помощ не означава да ти дадем всичко и да не положиш никакъв труд. Така няма да се научиш!
ще ти кажа че този форум е за да се иска помощ а не за да отговарят хора като тебе с някакви безмислни отговори

WaterLilly
10-09-2008, 16:59
Защо всички чакате наготово? Толкова ясно ти е обяснено какво се прави, трябва само да надвиеш мързела и да напишеш каквото искат. Помощ не означава да ти дадем всичко и да не положиш никакъв труд. Така няма да се научиш!
ще ти кажа че този форум е за да се иска помощ а не за да отговарят хора като тебе с някакви безмислни отговори
Помощ не означава да й го напишат, никой няма да се занимава с това! И какво повече можем да й помогнем, толкова ясно е написано какво се иска от тях! :?

bluencee
10-12-2008, 15:17
pussycat_doll_nicole :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x _|_ 8) 8) :shock: :shock: 8-) 8-) :booooomb: :booooomb: :-) :P :P

AFT
10-12-2008, 15:23
Т'ва пък е толкова елементарно, не мога да повярвам, че толкова може да го мързи някой, а ако не знаеш английски, седни си на задника и поучи малко и не чакай хората да ти пишат домашната.

RiseGirl
10-12-2008, 15:45
I would like to live in the city, than in the village, because in the city have more places where you have fun, to go out with friends and greater realization, than in the village. There you don't have so great contact with people, your choices are limited, make fewer friends and the leisure are significantly limited. This i concluded that the life in the city is pleasant and desirable than the life in the village. This is my vision over things. What is yours?

Това спретнах набързо, развий го по някакъв начин, доста неща ми куцат в английския и с 100% имам грешки :)