PDA

View Full Version : Несподелена любов



vilin4eto_21
10-09-2008, 16:08
мииии 6те кажете мн такижа теми има амааа аз пак да споделя :D такааа харесвам си едно мом4е,мн си харесвам,абеее направо си го оби4ааамм :-) :-) :-) :oops: :oops: !!!!!!!! амаааа проблема е 4е тои не ме познава :-# :-# :smt089 :smt089 мн искам да се запозная с него за6тото же4е половин година си пи6а с него и все не с1бирам смелост да излезем за6тото се страхувам какво 6те си помисли за мен :oops: :oops: :oops: !!!! както забелязвате с1м леко страмейлива!!!! тои е страхотен перфектен характер невероятно слад1к абееее каквото и да кажат аз все намирам хубавата страна ,любов....почти съм сигурна че ще кажете не може да обичаш някой по чата!миииии явно може щото аз го обичаааам и прекалено мн ми пука за да разваля всичко с едно запознаване!!!не търся хора които да ми се подиграват а такива с моят проблем!!! споделяйй теее!!

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

sh3_1s_7h3_0n3

sexa_na_kompleksa
10-09-2008, 16:17
Определено съм на мнение, че не може да обичаш един човек без да си го виждала, но както и да е. Ако искаш да стане нещо, по-добре излезте. Глупаво е всичко да е само в рамките на скайпа, пренесете го в реалния живот.

Bellatrix
10-09-2008, 16:20
Еми виж го. Не е невъзможно да обичаш някого само от чатовете. Аз в скайп намерих най-близкия ми приятел някога :) Е, ние не се виждаме, защото той е чак от Израел, ама теб какво ти пречи? Ако не те хареса изобщо - поне няма да си губиш времето в напразни надежди...

Abbie_Broken
10-09-2008, 16:28
Ми не може да го обичаш. Да, може да го харесваш, може да има някфо привличане, мн неща може, но не и любов. Замисли се и ще разбереш, че е точно така. И да знаеш, че в чата може да се държи по един начин, а на живо по друг, така, че не избързвай със заключенията за него. Като човек, който има опит с тея запознаства [макар и да не се гордея мн с това], ще ти кажа да внимаваш и да не се привързваш мн към него преди да сте се видяли. След като само си чатите, той може да те лъже и накрая да останеш наранена. Ти сега може да си мислиш, че за нищо не те лъже и че е честен ама не се знае. Тфа не ти го казвам, за да се заяждам или нещо такова, а за да ти помогна до колкото е въможно. Успех, дано всичко се нареди както ти искаш! :)

soul1199
10-09-2008, 16:30
o6e po-lesno e da kaje6 na mom4e po skype,da izlezete,kazva6 my edi kude si i 6e razbere6 dali si podhojdate,spox,ne se pritesnqvai 6e mine dobre,kusmet

pet_14
10-09-2008, 16:50
Обичаш го ,щото е перфекен нали,в чата всичко е различно...Излезте 2 пъти и кат та изнерви 2 пъти ,като направи нещо което на теб няма да ти хареса ще видим дали е перфектен...

xqlusive
10-09-2008, 22:02
Оо :shock: ти го обичаш :lol: Ейй любов, любов. Няма граници тая любов у форума :razz: Като порастнеш малко ще осъзнаеш що за глупост си изрекла. А и ми е интересно за ква любов иде реч въобще, като такова нещо няма. Аре стига че се отплеснах, да не се изпусна и че няма Дядо Коледа

DeCuTo0
10-09-2008, 22:07
оХ на колко години си?! Като пораснеш ще разбереш защо всеки те критикува ... любов по чата не съществува ... като го видиш 1-2 пъти и ще си промениш мнението ... по чата е едно а на живо е друго бе миличка 8) 8)

Jumbie483
10-09-2008, 22:36
Не знам на колко години си, но по страха ти от запознаване с момчето,съдя че не си навършила достатъчно за да обичаш някой..без да си го виждала :-o :?
Но както и да е, понеже моята връзка също започна по скайп, та да ти кажа...ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ..и хич да не ти дреме какво ще мисли за теб. Ако не те харесва, няма вкус. Ако те хареса, значи има причина ;) Без да се притесняваш или срамуваш, направо му уреди една среща, че да ти е мирна главата.

П.П: Ако го обичаше, нямаше да казваш, че те е срам от него. Така де, с какво впечатление ще остане. Ако го обичаше наистина, щеше да търсиш начин колкото е възможно по-бързо да се видите.
Любовта не търпи отлагания :-D

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2008, 05:38
Защо любовта ти да не е споделена? Докато не излезете няма как да разбереш каквото и да било, така че по-добре се престраши, отколкото да се чудиш щяло ли е да се получи, или не. :)

mynichka
10-10-2008, 07:01
СКАЙП :-x :x Разваля всичко ..вътре живееш един измислен свят...обичала го :D да да да :D стига с глупостите ..как може да обичаш някой с който само си пишеш ..ти или си някакав заблуден келеш или си яко задръстена :P съжалявам ама ..от това което написа на точно такава ми приличаш ..АЗ ГО ОБИЧАМ , НО НЕ ГО ПОЗНАВАМ ...я се разрови в форума и виж колко хора страдат от това , че са си писали с някой , а после този някой е бил ИЗМИСЛЕН :x :lol: :lol:

Vichko0o
10-10-2008, 09:57
Чакай сега !!!! Защо по дяволите не излезеш с него ? Какво може да си помисли той ? Освен ако не си го лъгала за нещо и заради това не искаш да излезеш с него ? Я разкажи по подробно цялата история бе девойче .... че така е се 1 "ми много се харесваме ама аз не искам да изляза с него щото ......" разкажи по подробно защо какво къде как !

sasha_90
10-10-2008, 10:44
почти съм сигурна че ще кажете не може да обичаш някой по чата![/b]
Ще го кажа,защото е вярно.Вижте се на живо-връзка по скайп нестава.

vilin4eto_21
10-10-2008, 11:10
ohhhhhh amaaa (malko k1sno spomenavam ) amaa s1m go vijdalaaaa samo ne sme se zapoznavali iii s1m sigurna 4e e s16tiq kakto v 4ata govori taka e i naistina!!! neznam ot kakvo s eporajda toq strah :( :( :(

lyfche
10-10-2008, 11:33
Определено съм на мнение, че не може да обичаш един човек без да си го виждала, но както и да е. Ако искаш да стане нещо, по-добре излезте. Глупаво е всичко да е само в рамките на скайпа, пренесете го в реалния живот.


оффф аре на бас ,че може :x ,защото има някой (по-големи) хора,които сега имат връзка с някой ,с който са се запознали в интернет :P

Pliok0019
10-10-2008, 12:21
Не може да обичаш, някой когото не познаваш. Любовта не зависи само от визията, но и от характера на даден човек. Аз съм излизала със супер красиво момче, което ми говореше за позициите във футбола около 2 часа...

Недей да се притесняваш, срещнете се. Не бъди с големи очаквания, за да не се разочароваш. Не губиш нищо, така или иначе. Щом има шанс нещо нереално да порасне и да бъдете заедно... ;)