PDA

View Full Version : С какво косата става яко начупена



AnGel_fReE
10-09-2008, 17:13
zdr molq pomognete mi s kakvo da si na4upvam kosata s pqna ili vaksa za kosa stava li no kak do sega samo vednaj sam go pravila i nz kak :oops: :oops: :oops:

rashito0o
10-09-2008, 17:23
с пяна за коса със силна фиксация ако косицата ти е непокорна ...
слагаш в ръката пяна и мачкаш енергично косата докато не постигнеш ефекта който желаеш :) :) :)

AItOo0
10-09-2008, 17:33
като чета теми на кирилица ... :-x

FunkyFresh
10-09-2008, 17:48
Малеее като си правите косите с тея пяни изглеждат мазни и гадни! :smt078
П.С. Има си сешоар с дифузер за тая работа.. поне изглежда естествено!

LipSoFAnAnGel
10-09-2008, 17:55
Малеее като си правите косите с тея пяни изглеждат мазни и гадни! :smt078
П.С. Има си сешоар с дифузер за тая работа.. поне изглежда естествено!глупости въобще не стои нито мазна и си е много хубава и бляскава ...Пяна на ЛОреал за чуплива коса..слагаш на косата си и с ръце мачкаш и след това сушиш :)

summergir1
10-09-2008, 18:26
стоят мазни на тези които не се къпят :x
аз използвам пяна на тафт за къдрава коса и съм мн доволна
(синя с оранжева капачка)

FunkyFresh
10-09-2008, 18:34
Добре сега що ми се карате! 8-) То човек да не изкаже мнение.. вървете си с мазните косици и не ме занимавайте!

ValzZi
10-09-2008, 19:00
тфа че си видял някоя несполучлива коса не значи че всички стват такива :)

trittico
10-09-2008, 19:17
стоят мазни на тези които не се къпят :x
аз използвам пяна на тафт за къдрава коса и съм мн доволна
(синя с оранжева капачка)

И аз използвам същата и съм много доволна :)

girl91
10-09-2008, 19:56
Малеее като си правите косите с тея пяни изглеждат мазни и гадни! :smt078
П.С. Има си сешоар с дифузер за тая работа.. поне изглежда естествено!

И на мен не ми харесва особено косите намачкани с пяна. Не едно, не две.. ами всички момичета, които съм виждала да се правят така, са с ужасни коси... седят на клечки и някак си мазни... Не знам с какви пяни се правят обаче резултатът не е много хубав.
Аз понякога искам да пробавам да я намачкам(косата ми е начупена до къдрава, но понякога стои много права), обаче искам да е с някаква пяна, която когато се сложи на косата не я прави да изглежда мръсна и да стои на клечки. Препоръчайте ми. Гледам по-горе, че хвалят на Тафт...

Wrathchild
10-09-2008, 20:03
Точно пък на Тафт е отвратителна. Имам я и както повечето продукти, освен серията Глис, на Шварцкопф е отвратителна.
На Велафлекс съм използвала за обем, сигурно и тази за начупена коса ще е хубава...
И имам 2 познати, които си правят косите с пяна и мога да кажа, че им стоят страхотно.

varnen4e
10-09-2008, 20:04
И аз не мисля, че стоят мазни и гадни. Въпреки, че аз лично не харесвам начина, по който стоят пяните с мокър ефект. Като ги изключим тях мисля, че стои добре. Аз моята лично си я чупя с бира. Подхранва и постигам същия ефект, така че мисля, че е по- добре. :)

WithLove
10-09-2008, 20:13
Дифуэер
Вакса
:]

Nancy_
10-09-2008, 20:29
И аз не мисля, че стоят мазни и гадни. Въпреки, че аз лично не харесвам начина, по който стоят пяните с мокър ефект. Като ги изключим тях мисля, че стои добре. Аз моята лично си я чупя с бира. Подхранва и постигам същия ефект, така че мисля, че е по- добре. :)
Как с бира, бе? :shock:

girl91
10-09-2008, 20:47
Точно пък на Тафт е отвратителна. Имам я и както повечето продукти, освен серията Глис, на Шварцкопф е отвратителна.
На Велафлекс съм използвала за обем, сигурно и тази за начупена коса ще е хубава...
И имам 2 познати, които си правят косите с пяна и мога да кажа, че им стоят страхотно.

С каква пяна се правят?

draki4ka
10-09-2008, 21:29
оф баси бе моята не ства изобщо така мн ме е яд :o

mynichka
10-10-2008, 07:22
стоят мазни на тези които не се къпят :x
аз използвам пяна на тафт за къдрава коса и съм мн доволна
(синя с оранжева капачка)
и аз съм с тази пяна .. и съм си много доволна :grin:

darla
10-10-2008, 07:30
Малеее като си правите косите с тея пяни изглеждат мазни и гадни! :smt078
П.С. Има си сешоар с дифузер за тая работа.. поне изглежда естествено!
absolutno nai-dobriq efekt se postiga s malko pqna i s difuzera-stoi adski estestveno i krasivo!

kuklichka_bg
10-10-2008, 08:46
moqta piqna e happy hair no rqdko sa pravq

mimsssssss
10-10-2008, 10:54
s vela flex pqnata na vlajna kosa i ednovremenno sy6i6 sus se6oara posle e na4ypena mn dobre bez da e na kle4ki

sarityy
10-10-2008, 16:41
4ernata pqna na Taft ;)

Nepovtorima_93
10-10-2008, 18:26
пРобваите с лимон бира..пяна на интеза..тафт..може и с дифузер :) става мн хубаво :)

Omen
10-11-2008, 19:40
kak stava nomera s birata ?

GabisiTa
10-11-2008, 19:42
Моята става ужасно къдрава с пяна :grin: :D

cLaDyRcHe
10-12-2008, 08:06
kak stava nomera s birata ?
след като се изкъпеш наливаш в една чаша бира.след това си навеждаш главата над мивка,поливаш си косата с бирата и я мачкаш(може и на 2/3 пъти да изливаш по малко от бирата)и след това си сушиш косата с дифузер(на по слаба степен става по добре).мойта коса си е къдрева попринцип но с бирата става просто невероятна :-) побвай,заслужава си.айде успей :wink:

SpAcE_LaDy
10-12-2008, 08:43
Moqta recepта, н която всички отвръщат с този поглед :shock: е БИРА .. простата бира, която обаче подхранва косата, не се притесняваш, че я изтощаваш с пани и др глупости.. косата НЕ мирише след като я изсушиш и е мн мн по=полезно з косата :) Аз от февруари някъде тази година ходя почти всеки ден с бира и е мн яко :) Ако с енаправи добре косата става като с мокър ефект, даже хората са ме питали що излизам с мокра коса хаха, явно действа :D Мн е полезно и е готино :) пробвай :)

SpAcE_LaDy
10-12-2008, 08:48
kak stava nomera s birata ?
Аз лично след като съм излязла от банята с мокра коса.. избърсвам я с кърпата и айде пак към банята.. с бутилката сипвам по малко количество бира в шепата и го втривам първо в корените леко - ако не сложиш в корените изглежда грозно - все едно корените са ти изсъхнала коса, а надолу мокър ефект - грозно е.. та като сложа на корените си разделям косата на 2, хвашам едната половина и леко сипвам малко бира и изстисквам, така се разпределя по цялата дължина и не хабя мн бира, по същия начин и с др-та половина на косата.. накрая леко избърсвам да не тече и суша със сешоар с надолу главата - за да има обем :) накрая малко лак и кичурчетата стават като бетон и ефекта е готов :) Мн е яко :) Даже в момента съм си така пак :) седи ми от вчера :) И в зависимост от това колко бързо ти се сляга косата си я миеш и наново слагав бира - аз през ден го правя.. а когато мога и по-рядко, зависи от това как съм спала и колко ми се е сплескала косата ахах

rozova_lady
02-25-2009, 22:13
Ей момичета вие ми дадохте чудесна идея да опитам с бира,
само дето ако научи моя приятел какво съм намислила и
ще ме убие :grin: иначе аз си правя косата с пяна и малко гел
не изглежда зле обаче не е полезно за самия косъм и със сигорност
ще пробвам с бира да видя ефекта. :)

cherrypezz
02-26-2009, 08:49
Абе стоят "мазно" само когато си сложиш пяна на СУХА коса и е наистина гадно,но ако си сложиш пяна на мокра коса и изчакаш да изсъхне от самосебе си става хубаво.
И все пак дори когато ползваш дифузер ТРЯБВА да си сложиш пяна или фиксатор или нещо такова. :-o

tItEufFf
02-26-2009, 09:27
На велафлекс пяната за къдрава коса е най-хубава. Стават много интересни къдрици, като пипала...

Не съм съгласна, че пяната кара косата да изглежда мазна..

sweetsunshine
02-26-2009, 10:12
стоят мазни на тези които не се къпят :x
аз използвам пяна на тафт за къдрава коса и съм мн доволна
(синя с оранжева капачка)тая смотана пяна на моита коса ама абсолютно нищо не прави...след няма и 1 час косата ми е абсолютно права...просто голям боклук.ако имате тежка и трудна за третиране коса тази пяна не е за вас..аз и досега не съм намерила пяна която да начупи ПРАВАТА ми и тежка коса... :(

Balooon
02-26-2009, 10:35
стоят мазни на тези които не се къпят :x
аз използвам пяна на тафт за къдрава коса и съм мн доволна
(синя с оранжева капачка)

+ това мирише много хубаво... :D

sweetsunshine, пяната вингаи е да начупва/къдри косата. А тази е за коса, която по приницип е къдрава, но искаш да я дооформиш :) Купувай си с много силна фиксация...

sweetsunshine
02-26-2009, 13:33
Преди имах някаква на Тафт ама пак същата работа,явно трябва да потърся нещо със адски силна фиксация и може би на Л'Ореал,че май само тях не съм пробвала :D

Balooon
02-26-2009, 14:19
Преди имах някаква на Тафт ама пак същата работа,явно трябва да потърся нещо със адски силна фиксация и може би на Л'Ореал,че май само тях не съм пробвала :D

пробвай пяна и лак след това :D :D би трябвало да е като камък после :D

gia_sena_mono
02-26-2009, 15:55
Малеее като си правите косите с тея пяни изглеждат мазни и гадни!
Пяната не омазнява косата, а я изсушава! :-P

SunSmile
02-26-2009, 16:05
Аз предпочитам ваксата пред пяната за коса. За да няма ефект на мазна и мръсна коса се контролира количеството и разнасянето на какъвто и да било продукт върху косата :)

otkachalchica
02-26-2009, 16:55
zdr molq pomognete mi s kakvo da si na4upvam kosata s pqna ili vaksa za kosa stava li no kak do sega samo vednaj sam go pravila i nz kak :oops: :oops: :oops:

къдри я с плитки или с ролки (на мокра коса стои се цяла вечер след измиване,не е толкова сложно)
можеш със всякакви вакси и други глупости,но единственото което ще направиш е да навредиш на косата си,ще съжеляваш!

ira90
02-26-2009, 18:14
Аз косата си я правя с белтък (разбивам един белтък и след измита коса нанасям и удрям един дифузер и ефекта е убийствен) или взимам си един желатин (разтварям го в 200/300 мл. вода слагам го на котлона да се затопли и след това нанасям пак на мокра коса,минавам с дифузера и ефекта е отличен, много яко стои с желатин).
:grin: :grin: :grin:
Може и ти да опиташ, УСПЕХ !!! :-) :-)

Ou7taControL
02-27-2009, 02:06
аз всякакви начини съм пробвала.. експериментирам и понякога се получава, понякога не. :)

ама това за бирата за първи път го чувам..

lighs_turn_down
02-27-2009, 08:59
аз не съм пробвала да я начупя, защото моята е ужасно тежка и права ама има интересни методи ще опитам някой със сигурност! :D

mm...
02-27-2009, 19:21
Малеее като си правите косите с тея пяни изглеждат мазни и гадни! :smt078
П.С. Има си сешоар с дифузер за тая работа.. поне изглежда естествено!глупости въобще не стои нито мазна и си е много хубава и бляскава ...Пяна на ЛОреал за чуплива коса..слагаш на косата си и с ръце мачкаш и след това сушиш :)

Аз ползвам на Тафт и също не ми стой като мазна косата, дори е и мека, никаква следа от пяна... :P

mm...
02-27-2009, 19:22
стоят мазни на тези които не се къпят :x
аз използвам пяна на тафт за къдрава коса и съм мн доволна
(синя с оранжева капачка)

Коя степен е?

varnen4e
02-27-2009, 20:07
Аз косата си я правя с белтък (разбивам един белтък и след измита коса нанасям и удрям един дифузер и ефекта е убийствен) или взимам си един желатин (разтварям го в 200/300 мл. вода слагам го на котлона да се затопли и след това нанасям пак на мокра коса,минавам с дифузера и ефекта е отличен, много яко стои с желатин).
:grin: :grin: :grin:
Може и ти да опиташ, УСПЕХ !!! :-) :-)

Аз пък си чупя моята с бира и ефекта много ми допада. ;)

AnGel_fReE
03-07-2009, 19:35
mersi mnogo na vsichki sus sigyrnost shte opitam vsichko :-) :-) :-)

My6mYLka
03-07-2009, 19:38
с ластици
може и с бира и фъстъци за добавка :grin:

colymoly
03-08-2009, 08:13
Малеее като си правите косите с тея пяни изглеждат мазни и гадни! :smt078
П.С. Има си сешоар с дифузер за тая работа.. поне изглежда естествено!
аз пък като видя мазна коса и си мисля, че има пяна :lol: и да не винаги стои добре пяната, според мен си има други методи за това :?