PDA

View Full Version : кажете ми какво да правя?



cveti_sexy
10-09-2008, 18:04
имам една приятелка която харесва едно момче от една година.Даже може да се каже че е влюбена.Но той не я харесва.Аз я познавам от 15-ти септември,но тя много свикна с мен(поне така ми каза).Тя започна да споделя с мен за него и аз започнах да го харесвам въпреки че никога не съм го виждала.Тя искаше да говоря с него по телефона(незнам защо) и гласа му беше страхотен.Още тогава разбрах че има нещо.После отидохме на кафе след даскало и аз го видях за първи път.Просо е нещо уникално!Той се държеше с мен много готино и приятелките ми ми казаха че е имало някви искри между нас.Аз искам да бъда с него,но се изявих като приятелка и реших да не правя нищо.След това аз говорих със въпросното момиче какво чувствам и тя ми каза да бъда с него.Но аз виждам че й е гадно.Затова незнам какво да правя моля ви кажете ми :smt022

xXxScreamxXx
10-09-2008, 18:13
Постъпи както смяташ за добре ....
все пак не ние ще ходим евентуално с него ;)

soul1199
10-09-2008, 18:13
tova e yjasno,neka drygite da ti pomognat,az sum 6okirana :shock:

Jumbie483
10-09-2008, 18:15
Ако и двамата се харесвате наистина, тръгвайте ;)

mir4eto93
10-09-2008, 18:26
Според мен не трябва да тръгваш с него, тя казва, че всичко и е наред и, че няма проблем, но повярвай ми има... Можеш да изчакаш да спре да го харесва и все пак тя ще ти е приятелка дълго време, а с него ако не се получи може и за една седмица и айде :-o

pinky_shine
10-09-2008, 18:31
Ти си егати злето, честно.

gree_girl
10-09-2008, 19:02
Ако той има чувства към теб, а не към нея тогава си помисли ... защото на нея ще и е гадно ако се хванете. Ако той харесва нея - остави ги да бъдат щастливи. Помисли, все пак тя ти е приятелка, а приятелите остават, докъто любовта си отива. Не позволявай той да стане повод за ваше скарване и разваляне на отношенията.

loveme123
10-09-2008, 19:11
да бе приятелки.... за няма месец и големи приятелки сте направо не знам как си вярваш... Струва ми се че ти казва че се е привързала към теб точно за това че да почувстваш угризения и да постъпиш както тя иска ... т.е. да НЕ си с момчето а да и оставиш пътя свободен...А и ако на теб наиситна ти беше приятелка нямаше да се поколебаеш... така че давай пробвай се с това момче. ;) накрая току виж си без приятелка и без гадже ама кво толкова :)
П.П. Замисли се на кого държиш повече на тази твоя "приятелка" или на готиното момче... и когато сама си отговориш на този въпрос действай ;)

vikitu
10-09-2008, 19:21
Това е едно от най-гадните неща,които може да направи една приятелка..незнам до колко точно сте приятелки щом се познавате от 15-ти ,но мисля че не трябва да тръгваш с това момче. Момчета много приятели малко..по- добре се опитай да си спечелиш приятелка отколкото гадже..а и ако тя наистина държи на теб ще е горда с теб ако не тръгнеш с него дори и да ти казва да го направиш.. и ще го помни винаги..това ще е доказано приятелство :) Успех в избора и мисли правилно ;)

WithLove
10-09-2008, 20:07
3аглавието на темата ти даже е тъпанарско.
"Кажете ми какво да правя"-раэни непоэнати хора искаш да ти кажат какво да правиш?Поне да беше эаменила "кажете ми" с "посъветвайте ме".
Добре ще е да се понаучиш понякога да можеш сама да вэемеш решение.
В случая моят съвет е да не се эахващаш с това момче,эащото на приятелката ти ще й е неприятно,дори и да не ти го покаэва.Вероятно и тя като теб се прави на солидарна.

PeopleAlwaysLeave
10-09-2008, 20:14
Гаджетата са до време, а приятелите - вечни.

NaNa_SladuRana
10-10-2008, 05:45
Гаджетата са до време, а приятелите - вечни. +1 но само ако говорим з аистински приятели,защото предатели колкото искаш

midle
10-10-2008, 05:56
3-ка :grin:

mynichka
10-10-2008, 06:56
ако си с него ..на нея ще и е гадно , въпреки, че ти казва да тръгнеш с него ..зависи от това какви приятелки сте с нея . Ако ти пука поне мъничко за нея ..не и причинявай това :)