PDA

View Full Version : Момичета



neonskull
10-09-2008, 19:21
Здравейте на всички момичета и момчета.Доколкото гледам във форуми навсякъде пише че момичетата си падат по груби момчета.В нашия клас има един дето е двойкарник и доста груб но е като магнит за момичетата.Аз съм точно обратното никога не съм груб към някого,нито имам слаби оценки и нито се бия.Моля кажете ми как да подхождам към момичетата ако искам да привлеча някоя.НЕ съм съгласен да стана лош като този от нашия клас за да привличам момичетата.

soulripper
10-09-2008, 19:44
Един съвет-сега , когато си ученик, всички кухи лейки си падат по "лоши момчета"- т.е. двойкаджии, бройкаджии и боклуци.Аз съм доста над възрастта за ученичка и ти казвам-след 5-6 години тези никой няма да ги счита за хора, а жените с акъл в главите не търсят кварталния боклук, а човек с образование и професия. Знам ,че това което пиша сега може и да не го възприемеш, но след няколко години ще видиш че ти ще си предпочитания!
Никога не се мъчи да променяш себе си, за да се впишеш в талпата от грубияни и неграмотници.Бъди себе си, има много свястни момичета, които могат да те оценят.

Obsession
10-09-2008, 19:50
Прави си сметка какви точно момичета му се лепят...

WithLove
10-09-2008, 19:54
Теэи неща стават сами.Вэаймната любов се случва съвсем неочаквано и това и е хубавото и вълнуващото.Поне при мен така се случва.Не се е случвало много пъти,эащото не съм никак влюбчива,но пък си е струвало винаги,эащото е имало страшно силна тръпка.Недей да си втежняваш живота.Това не е състеэание.И не може да се кажеш "Момичетата харесват..." или "Момчетата харесват...",всякакви такива иэкаэвания са тъпи.Хората са раэлични и харесват раэлични неща. :]

ThereIsNoWayOut
10-09-2008, 19:55
и в нашия клас има един такъв , който след време най-много да работи на некой строеж ( да носи материал) :razz: :razz:

neonskull
10-09-2008, 19:57
Момичета благодаря ви за отговорите знам че сте свестни хора

Sofff
10-09-2008, 19:57
Зависи как се държиш смисъл да не е супер сдухано ами да си печен просто да има кфо да си кажат с тебе и все пак има значение и това как изглеждаш . . . :)

WithLove
10-09-2008, 20:03
Момичета благодаря ви за отговорите знам че сте свестни хора
Откъде?

lady_starlight
10-09-2008, 20:19
soulripper Определено съм съглсна с теб :)

hoobastank
10-09-2008, 21:17
kato za na4alo moje go zaebesh tfa PSP MANIAK siguren sam che dori v daskalo go nosish.. i nedei govori s momi4etata za igri! tova e nai golqmata greshka :)

Alabalaportokala
10-10-2008, 01:00
Един съвет-сега , когато си ученик, всички кухи лейки си падат по "лоши момчета"- т.е. двойкаджии, бройкаджии и боклуци.Аз съм доста над възрастта за ученичка и ти казвам-след 5-6 години тези никой няма да ги счита за хора, а жените с акъл в главите не търсят кварталния боклук, а човек с образование и професия. Знам ,че това което пиша сега може и да не го възприемеш, но след няколко години ще видиш че ти ще си предпочитания!
Никога не се мъчи да променяш себе си, за да се впишеш в талпата от грубияни и неграмотници.Бъди себе си, има много свястни момичета, които могат да те оценят.

Това което твърдиш не е толкова вярно колкото относително, но е факт че булшенството от жените харесват силни,груби(не селски грубияни, а чаровни груби)небрежни мъжкари,способни да ги защитят в беда . Вие винаги сте харесвали небрежността в нас мъжете така както и ние харесваме вашето изящество. Отличния успех и непобойничество не са гаранция че и след време жените ще го харесват, защото когато си търсят мъж не гледат бележника и дипломата. Той никога няма да бъде себе си защото след 5 години характера му ще бъде доста по различен от този сега.
Авторе продължавай да концентрираш силите върху учението след това с негова помощ постигни нещо в тоя живот, издигне се в обществото, изгради СТАТУТ, пък да видим кой кого...

sh3_1s_7h3_0n3
10-10-2008, 05:07
В пубертета е голяма гъзария да правиш впечатление по такъв начин, съответно и да се движиш с такива хора. Като им дойде акъла на момичетата, ще започнат да отбягват такива момчета, с изключение на малките ку.ви, които целенасочено ще им се лепят, за да "изпъкнат" и те. Изчакай малко и няма да съжаляваш, но наистина в НИКАКЪВ случай не ставай такъв. Грозно е, жалко е, а и после ще ти трябвт оценките. :)

NaNa_SladuRana
10-10-2008, 05:22
по грубияните не се лепят момичета,а кифли.И ако помислиш логично ще видиш,че съм првата,ти ако беше момиче какъв човек би искала до сене си
A) някои нендодялан сексманияк,които в бъдеще би могъл да ти посегне
B) някое-мило същество,за което ти си преди всичко и всички

Vichko0o
10-10-2008, 10:05
по грубияните не се лепят момичета,а кифли.И ако помислиш логично ще видиш,че съм првата,ти ако беше момиче какъв човек би искала до сене си
A) някои нендодялан сексманияк,които в бъдеще би могъл да ти посегне
B) някое-мило същество,за което ти си преди всичко и всички
Тука не даваш много правилен пример ... защото въпросния "женкар" не е недодялан секс маниак ! Изключително добре го каза Алабалапортокала ! Това е колкото повече мил отзивчив и т.н си толкова по малко ще ти се лепят ... Толкова по трудно ще си намериш приятелка .... Изминал съм го тоя път и честно да ти кажа не си заслужава в гимназията да се правиш на приятел на всички да си мил добър с всички и т.н ! Не ставай някой селянин ... Просто се дръж по уникален начин, по който да може да гледат и теб :)

slun4ice_90
10-10-2008, 10:19
Привлича ги това,че е лошо момче...Добрите, не са ценени хич....Това е истината, това е,което повечето момичета предпочитат.... :-o Възпитаното и добро момче, не се вписва в критериите за "якият пич"....[b]

sasha_90
10-10-2008, 10:24
Здравейте на всички момичета и момчета.Доколкото гледам във форуми навсякъде пише че момичетата си падат по груби момчета.В нашия клас има един дето е двойкарник и доста груб но е като магнит за момичетата.Аз съм точно обратното никога не съм груб към някого,нито имам слаби оценки и нито се бия.Моля кажете ми как да подхождам към момичетата ако искам да привлеча някоя.НЕ съм съгласен да стана лош като този от нашия клас за да привличам момичетата.
Нищо не прави.Живей си както досега.Която трябва да ти се "лепне" ще ти се "лепне".

neonskull
10-10-2008, 13:38
kato za na4alo moje go zaebesh tfa PSP MANIAK siguren sam che dori v daskalo go nosish.. i nedei govori s momi4etata za igri! tova e nai golqmata greshka :) Изобщо не говоря за игри ама напълно тва PSP Maniak не го носа в даскало и там не коментирам игри нито пък playstation-и.Просто гледам да ги разсменя (което става) но мисля че не е достатъчно.

BaiToq
10-10-2008, 14:43
Здравейте на всички момичета и момчета.Доколкото гледам във форуми навсякъде пише че момичетата си падат по груби момчета.В нашия клас има един дето е двойкарник и доста груб но е като магнит за момичетата.Аз съм точно обратното никога не съм груб към някого,нито имам слаби оценки и нито се бия.Моля кажете ми как да подхождам към момичетата ако искам да привлеча някоя.НЕ съм съгласен да стана лош като този от нашия клас за да привличам момичетата.
Стани двойкарник и бройкарник.
Балуш

shonii<3
10-10-2008, 14:47
Хех :grin: :oops: амии...на мен не ми харесват грубите момчета..ти на колко си, че си правиш вече такива изводи?

NaNa_SladuRana
10-10-2008, 16:46
по грубияните не се лепят момичета,а кифли.И ако помислиш логично ще видиш,че съм првата,ти ако беше момиче какъв човек би искала до сене си
A) някои нендодялан сексманияк,които в бъдеще би могъл да ти посегне
B) някое-мило същество,за което ти си преди всичко и всички
Тука не даваш много правилен пример ... защото въпросния "женкар" не е недодялан секс маниак ! Изключително добре го каза Алабалапортокала ! Това е колкото повече мил отзивчив и т.н си толкова по малко ще ти се лепят ... Толкова по трудно ще си намериш приятелка .... Изминал съм го тоя път и честно да ти кажа не си заслужава в гимназията да се правиш на приятел на всички да си мил добър с всички и т.н ! Не ставай някой селянин ... Просто се дръж по уникален начин, по който да може да гледат и теб :)
виж са аз не мога да говора от името на всички момичета,просто изказвам мнението си.Лично аз не се впечатлявам от въпросните сладури (женкари) ценя много повече милите момчета

kiss me baby
10-10-2008, 17:01
Прави си сметка какви точно момичета му се лепят...

10x

snejana67
10-10-2008, 17:11
:) бъди себе си,аз харесвам възпитаните и мили момчета надявам се че има и други момичета който харесват точно този тип момчета :-)

neonskull
10-10-2008, 17:17
:) бъди себе си,аз харесвам възпитаните и мили момчета надявам се че има и други момичета който харесват точно този тип момчета :-)Ей благодаря ти че вече се бях отчаял :)

LyingMyWayFromU
10-10-2008, 17:27
Честно да ти кажа щом мислиш,че всички момичета се лепят по такива тъпаци,значи самия ти си харесваш тъпи момичета,кухи лейки,които се правят на големи и не объщат внимание на свястните момчета!
Мислиш ли,че ако започнеш да получаваш двойки и да бягаш от часовете ще започнат да те харесват повече-въобще заслужава ли си?
Щом се учиш и си умен няма да ти трябва тъпо момиче,с което не можеш да си кажеш две приказки на кръст

DYNAMIC
10-10-2008, 19:28
ОФФф бе !Всичко с граници деба!Значи то хубаво да си мил и тн и умен,а не някой кухар,НО?!
Ние имаме едни момчета в класа,то хубаво мили и добри,нямат лоши оценки,но са смотани ,а момичетата не харесват комп манияци,заухави типове,които си купуват дънки с аниме герои избродирани по тях,момчета без вкус,стил и място или пък момчета,които се загащват до учите -щото и такива познавам,а те няма лошо,че са мили и добри.
Щото имаме и едни други двама,дето са добри и никак не са глупави,но имат подход и стил и стават работите при тях.
Да си прекалено захаросан пак е много зле.
А относно лошите момчета и момичета,те си имат почитатели АБСОЛЮТНО навсякъде и сред своите и сред по-добрите и по-културнит( не казвам,че всички харесват такива хора,отворени и тн или прекално дупета,но те са харесвани и от по-добрите и от по-лошите като тях)
А ти кой си и кой искаш да си..сам ще прецениш!

j3ssy
10-10-2008, 19:30
Прави си сметка какви точно момичета му се лепят...

+1

Alabalaportokala
10-12-2008, 20:03
виж са аз не мога да говора от името на всички момичета,просто изказвам мнението си.Лично аз не се впечатлявам от въпросните сладури (женкари) ценя много повече милите момчета

А ти какво ще кажеш ако попаднеш на въпросните сладури (женкари) които все пак са мили момчета ? 1 човек ако иска да те наебе ще те наебе, не можеш да се предпазиш от това. Остава само да се молиш намеренията му да са истински. В днешно време единственото от което трябва да се плашиш е нито лошото момче нито доброто, а интелигентния човек ! За 1 вечер може да бъдеш прелъстена и едновременно изоставена без да разбереш от къде ти е дошло. Опичай си акъла !

Поздрави !

SheMeTcHeTo
10-12-2008, 20:20
Бъди себе си... не се променяй :) За всеки влак си има пътници... Много от днешните лигли и ку*вички си падат по двойкарите и женкарите или иначе казано "лошите момчета" ... но като пораснат повечето ще се осъзнаят, че искат сериозно и мило момче, което да ги обича, а не да се държи грубо. :)

samoubiika
10-12-2008, 21:23
аз пък не харесвам лоши момчета...аз съм лошо момиче ;д;д
момичетата от класа ти явно за 'лош' имат онзи тъпия,който може само да се бие,не разсъждава като човек,а като животно...дай му повод и си набит...това ли е лошото?не...това е глупавото!
както каза sad_eyes за всеки влак си има пътници!не се променяй,за да бъдеш обект на внимание!не е нужно да си в центъра на всичко.
аз лично съм мразена личност в даскало...викат ми крейзи,луда,психо...защото съм импулсивна,агресивна,избух лива,не си затварям устата и НА НИКОГО НЕ МЪЛЧА!има хора,които ме харесват такава каквато съм!не е нужно да се променям заради някого...НЕ ИСКАМ да се променям!Не и заради 'гаджетата'!Да!През живота си съм имала 1 единствена сериозна връзка...и 2 флирта за около 2-3 дена...да!немога да намеря свестен човек...попадам все на "лоши момчета",които са със мен с надеждата да им пусна!...някъде там ще намеря подходящия...но не бих се променила,за да СТАНА подходящата!

Valkyrie
10-12-2008, 22:04
И да искаш, няма как да станеш "лошо момче", то си идва отвътре. Другото се нарича позьорщина. Обаче за мен "лошо момче" не означава тъпанар, а често точно обратното. За мен това означава силна, властна, агресивна личност, която отстоява своето с цената на всичко, не избягва директните конфронтации, а дори се стреми към тях. Мъжът ми е такъв и аз самата често съм точно такава, така че когато сме заедно вкъщи за повече от час, настава един малък армагедон. Понякога ми липсваше роматника, но просто не съм от захаросания тип с разходките ръка за ръка на лунна светлина, вечерите на свещи и подаръците плюшени играчки на розови сърчица. В този смисъл, аз съм с някой като мен, с когото се чувствам добре с бира в ръка пред телевизора, гледайки боксов мач, или пък пак с бира в ръка в компанията на псуващите пияни вездесъщи "лоши момчета". Това съм аз и това ме прави щастлива и доволна. Всеки има различни предпочитания, недейте да лепвате етикети на хората, само защото някой ги предпочита пред вас.

MaLkaTa_LaDy
10-14-2008, 11:31
Нищо не прави, не се променяй заради никого! Винаги има някой, който да те хареса. Много зависи от смисъла, който влагаш в "лошо момче", но това момче, което описваш от класа ти аз бих го нарекла идиот. Не харесвам такива. Всеки си има свой вкус.

verdjitO
10-21-2008, 07:31
Ами и в нашия клас има същия и е мн мн груб, ама мн момичета го харесват :x Може и да се намери някое нормално момиче, което да не е по такфиз груби :)