PDA

View Full Version : Дали всички мъже са лесни ...



mishaaaaa
10-09-2008, 19:23
Не съм съгласна с повечето отговори на темата "Лесни ли са мъжете"!
Момичета, това че момчетата, на които вие сте попадали, са лесни, не значи, че всички мъже/момчета са такива.
Може би, тези, на които им се "блъскат" хормоните в главата - да, но не всички.
Преди да тръгна с приятеля си, щяхме да го направим, но не стигнахме до кулминационната част, защото аз се отказах.
А той после ми каза, че това е било един вид тест, за да види дали наистина си имам акъл в главата и дали бих правила секс с човек, с когото се срещам от скоро.
Мисля, че не всички мъже са лесни, може би, защото съм попаднала на такъв!
И така де, изкажете мнение, наистина ли смятате, че момчетата са лесни и като видят цици и бедра - онемяват и се отдават на секса?

PUSS
10-09-2008, 19:30
аз съм доказателство че не са лесни ! не ми са обяснява сега щото лягам да спя с женатаааа :) и няма да праим секс дори и да иска да ви докажа че не съм лесен ахахаха

mishaaaaa
10-09-2008, 19:34
Хахахах , това е гадно, как може да не пуснеш на собствената си приятелка, марш да я съблазняваш! Ааааа ама и ние момичетата имаме нужда от секс бе!!! :D

angelofsin
10-09-2008, 20:34
Имаги тези момчета , но може би по рядко се разбират :) .. говорила съм с много момчета и приятели на тази тема и мн пъти са ми споделяли как са отказвали секс. Дори сам била и свидетелка как 2 или 3 момчета отказаха на две много здрави мацки които бяха прсото върха. :grin:

spiderka
10-09-2008, 20:38
че аз на моя ако му налетя,ще му хареса даже...и ние се се прайм на недостъпни..тц тц тц :D :D :D :lol:

hottie
10-09-2008, 20:42
За какво направи нова тема? За да си изкажеш мнението ли? Можеше и в другата да го направиш!

sScream
10-09-2008, 21:31
Не съм я преглеждал другата тема, но не непременно всички сме лесни...тва е много много много относително. Зависи от момичето зависи и от пича :) Но като цяло....да, лесни сме! :)

suunlight
10-09-2008, 21:39
Някои са много лесни, други са си просто лесни и трети са най-малко лесни. Но мъжете са си мъже. Обичат да се дават, по отношение на секса.
А това, че те пробват означава, че искат да знаят що за момиче си.
А ако те само трупат бройки и се дават накрая гордо сами ще си кажат " Е аз съм си - Playboy, трябва повече да се постараеш" ( но и те са лесниии )

hottie
10-10-2008, 09:14
Аз съм лесен, признавам си. :oops:
И няма нищо лошо в това ! Напротив, само можеш да намажеш от тоя факт :D

mishaaaaa
10-10-2008, 10:08
the_hottie Като не ти изнася - не пиши - много е лесно! :-P

Rebirthing
10-10-2008, 10:38
Аз пък съм съгласна, че са лесни, поне на територията на България мъжете са лесни 8-)

hottie
10-10-2008, 10:39
Все едни и същи теми се повтарят постоянно?Защо трябва да е така? Мислих си, че поне ти няма да пускаш еднакви теми при положение, че идваш сравнително често и знаеш как седят нешата.Но както и да е...

mishaaaaa
10-10-2008, 10:52
the_hottie Разбирам, тъпо е постоянно да се четат едни същи неща, но просто исках да си изкажа мнението, а до 20-та страница на другата тема не ми се стигаше :)
Но все пак е по - добре да пускаме такива теми, отколкото "Здр. аз съм на 12 год. и се чудя дали да спя с гаджето си ... кажете какво да правя"
или "Оле, правихме го без презерватив, той свърши в мен, дали съм бременна"; "Духах му и гълтах, сега ме боли стомахът, сигурно съм бременна, помогнете".
Не се подигравам, но просто е дразнещо, като не могат да се къпят - да не се събличат.
Така де ... малко се увлякох в друга тема, но общо взето, това ми беше мисълта. :)

TotallySexy
10-10-2008, 11:51
Искам да ви кажа, че са лесни... аз претендирам да съм яка кифла... смисъл имам дадености и се поддържам... та едно момче беше казало на един мой приятел, че не може да спи с някоя ако не я обича... точно за 1 час беше готов да си легне с мен... едва ли мее заобичал ;)

HardcoreSyndrome
10-10-2008, 11:59
За какво направи нова тема? За да си изкажеш мнението ли? Можеше и в другата да го направиш!
+1
Все пак си има тема!!!

Housemaniata
10-10-2008, 14:05
vseki e razli4en... 8)

sasha_90
10-10-2008, 14:28
Не съм съгласна с повечето отговори на темата "Лесни ли са мъжете"!
Момичета, това че момчетата, на които вие сте попадали, са лесни, не значи, че всички мъже/момчета са такива.
Може би, тези, на които им се "блъскат" хормоните в главата - да, но не всички.
Преди да тръгна с приятеля си, щяхме да го направим, но не стигнахме до кулминационната част, защото аз се отказах.
А той после ми каза, че това е било един вид тест, за да види дали наистина си имам акъл в главата и дали бих правила секс с човек, с когото се срещам от скоро.
Мисля, че не всички мъже са лесни, може би, защото съм попаднала на такъв!
И така де, изкажете мнение, наистина ли смятате, че момчетата са лесни и като видят цици и бедра - онемяват и се отдават на секса?
Познавам такива,които не биха спали с жена,дори и гола да се съблече.Така,че не смятам,че всички мъже са лесни.Вярно,може и такива да има,но това не означава-всички са такива.

PUSS
10-10-2008, 18:17
:-o предадох мъжката раса не можах снощи да не и пусна само като се разсаблече и като почнах да я галям по зарната и ми стана хуйо и дотам , а стане ли един пат докато не получи своето нема спиранеахахах 8-)

sScream
10-10-2008, 19:38
Искам да ви кажа, че са лесни... аз претендирам да съм яка кифла... смисъл имам дадености и се поддържам... та едно момче беше казало на един мой приятел, че не може да спи с някоя ако не я обича... точно за 1 час беше готов да си легне с мен... едва ли мее заобичал ;)

Аплодисменти за кифлата :smt041

aida
10-10-2008, 19:42
мъжете лесно се възбуждат и в мислите си много неща правят с някоя мн преди да я обичат, обаче не го правят тъй че не не са лесни

е*али го обърках се

ANTIHUMAN
10-13-2008, 16:19
Искам да ви кажа, че са лесни... аз претендирам да съм яка кифла... смисъл имам дадености и се поддържам... та едно момче беше казало на един мой приятел, че не може да спи с някоя ако не я обича... точно за 1 час беше готов да си легне с мен... едва ли мее заобичал ;)

Като си попаднала на курвари аз кво да направя :lol: ? Дали те е заобичал ли?Не.То момчето е казало, че не може да спи с някоя която не обича.Така де не сте спали, еми тогава кво ревеш? :-x
Да ти писне от курветини и после пускат теми: ,,Всички мъже ли са еднакви?'' и разни идиотщини.Не мила,не всички са еднакви и аз съм различен изобщо не ми пука дали ми вярваш или не.Курвите и курварите са ръка за ръка.Радвам се, че отдавна излязах от тази графа на пропаднали ,,таланти'' в обществото!

mishaaaaa
10-13-2008, 17:31
TotallySexy тук ли е мястото, където трябва да изпъкнеш, че имаш дадености и се поддържаш?
Може малко да си пооправиш грамотността, да се научиш да обясняваш добре, смислено и подредено и чак тогава да казваш, че всички мъже са лесни.
Щом мислиш, че си "яка кифла", а не "красиво момиче" - добре.
А може би смяташ мъжете за лесни, или защото ти си такава, или просто си попадала на такива.
Не искам да те обиждам или излагам по някакъв начин, надявам се да не съм те засегнала.

Presley
10-13-2008, 17:57
Естествено,че не.
И слава Богу.
Иначе нямаше да е интересно :Д

TotallySexy
10-13-2008, 18:44
TotallySexy тук ли е мястото, където трябва да изпъкнеш, че имаш дадености и се поддържаш?
Може малко да си пооправиш грамотността, да се научиш да обясняваш добре, смислено и подредено и чак тогава да казваш, че всички мъже са лесни.
Щом мислиш, че си "яка кифла", а не "красиво момиче" - добре.
А може би смяташ мъжете за лесни, или защото ти си такава, или просто си попадала на такива.
Не искам да те обиждам или излагам по някакъв начин, надявам се да не съм те засегнала.


Това, че на форумно ниво не използвам думи дето да са специални не значи, че не съм грамотна.. и не ми е ясно кое ми е лошо на грамотността, защото проблеми с оценките по БЕЛ нямам, а там за грамотност говорим, но както и да е ... това как се изразявам за себе си е моя работа,никой не съм засегнала и не не съм лесна, не не се опитвам да изпъкна със определението, просто исках да ви доближа до ситуацията, в която попаднах . Има много други такива ситуации, които са ме карали да се убеждавам, че мъжете са лесни... Смисъл такъв, който съм поискала съм можела да го имам... и сега пак ще има "защо се хвалиш?Защо искаш да изпъкнеш?" еми не просо ми е такова мнението и го изказвам... а това дали съм курва или не, не се определя от това дали мисля, че мъжете са лесни или от 2 мнения във форум... така, че много ви се моля без да слагате етикети, то това е най-лесното...

mishaaaaa
10-14-2008, 20:27
TotallySexy вярно, кифла си, ама си от най - простите и безвкусни кифли ... все пак мнението ти не е като моето и ще продължавам да твърдя своето.
Само един въпрос: На 12 или 13 години си, че мислиш по този начин?

SoAfraid
10-14-2008, 21:47
TotallySexy тук ли е мястото, където трябва да изпъкнеш, че имаш дадености и се поддържаш?
Може малко да си пооправиш грамотността, да се научиш да обясняваш добре, смислено и подредено и чак тогава да казваш, че всички мъже са лесни.
Щом мислиш, че си "яка кифла", а не "красиво момиче" - добре.
А може би смяташ мъжете за лесни, или защото ти си такава, или просто си попадала на такива.
Не искам да те обиждам или излагам по някакъв начин, надявам се да не съм те засегнала.


Това, че на форумно ниво не използвам думи дето да са специални не значи, че не съм грамотна.. и не ми е ясно кое ми е лошо на грамотността, защото проблеми с оценките по БЕЛ нямам, а там за грамотност говорим, но както и да е ... това как се изразявам за себе си е моя работа,никой не съм засегнала и не не съм лесна, не не се опитвам да изпъкна със определението, просто исках да ви доближа до ситуацията, в която попаднах . Има много други такива ситуации, които са ме карали да се убеждавам, че мъжете са лесни... Смисъл такъв, който съм поискала съм можела да го имам... и сега пак ще има "защо се хвалиш?Защо искаш да изпъкнеш?" еми не просо ми е такова мнението и го изказвам... а това дали съм курва или не, не се определя от това дали мисля, че мъжете са лесни или от 2 мнения във форум... така, че много ви се моля без да слагате етикети, то това е най-лесното...

:razz:
I FFFFalish li mi se, ti kato si kifla az sum krenvirsh dai da napravim krenvirshka! Buzikam se s tebe kiflo.

Po temata, koqto me probva shte razbere kakuv sum nqma smisul da kazvam :) :D

TotallySexy
10-15-2008, 12:34
TotallySexy вярно, кифла си, ама си от най - простите и безвкусни кифли ... все пак мнението ти не е като моето и ще продължавам да твърдя своето.
Само един въпрос: На 12 или 13 години си, че мислиш по този начин?

Аз не ти казвам да мислиш друго, просто не ме обиждай... Каква си ти, че да ме обиждаш... безвкусна.. ОК! И такава ме харесват, а това, че някаква си госпожица от някакъв форум не ме харесва... няма да ти казвам от къде ми минава... И не беше за реклама, както споменах... Ти като си хаус-манячка какво? И не не съм на 12-13 на 17 съм и определено съм забелязала, че с тебе имаме различни житейски философии. И на мен това не ми пречи. Това е форум аз си казвам мнението, ти твоето какво ми се нахвърляш? Че и да ме обижда и от страх да не я затрият от форума, защото е против правилата пише отдолу "не се обиждай", толкова си прозрачна... За каква се помисли, че да ми се нахвърляш...?

bebito0
10-15-2008, 16:21
m00rnInGstaR]Някои са много лесни, други са си просто лесни и трети са най-малко лесни. Но мъжете са си мъже. Обичат да се дават, по отношение на секса.
А това, че те пробват означава, че искат да знаят що за момиче си.
А ако те само трупат бройки и се дават накрая гордо сами ще си кажат " Е аз съм си - Playboy, трябва повече да се постараеш" ( но и те са лесниии )

+1 :-D :P

YzyrpatoR
10-15-2008, 17:18
На кой му трябва нещо друго освен вагината в една жена ?
Колкото по-лесно я дава толкова по-добре за нас :grin:

jambo_bs
10-15-2008, 17:42
Мммм ...... дам,лесни сме.Особенно сега като на блъскат хормоните.Но има определени граници и при нас.Не бих легнал с някое момиче което не ми допада.Онзи ден на един купон едната беше готова да си легна с всеки.И при мен дойде но просто не ми допадаше,по точно беше много грозна :lol: а и бях пил и съвсем щяхме да объркаме работата.