PDA

View Full Version : няма ЕЖЕДНЕВНИ превръзки които да ми харесват!



foreverr
10-09-2008, 20:10
Значи проблема е следният-използвам ежедневни превръзки в последните 2-3 дена от цикъла си, когато ми е мн слаба менструацията.Но кофтито е, че никои превръзки не ми харесват!Discreet са мн тънки и ми пропускат!Carefree уж са дебели, но и те пропускат/превръзката не е пълна а пропуска от долу!/.Always /те са нови/ те пък имат по средата копринен слой който ми дразни/аз по принцип не мога да търпя копринените/.Libresse не ми харесват-разлепат се.Е пробвала съм ВСИЧКИ известни марки/та дори и скъпи са повечето/ и не ми харесват :( Има ли някой който да ми препоръча някакви други, които да са памучни, ежедневни ии непропускащи?

6emet4e
10-09-2008, 20:14
хаха ми мама зима някакви "Карина",незнам дали си ги срещала,но аз до сега проблеми не съм имала с тях... може да пробваш,ако ги намериш де....

foreverr
10-09-2008, 20:17
хаха ми мама зима някакви "Карина",незнам дали си ги срещала,но аз до сега проблеми не съм имала с тях... може да пробваш,ако ги намериш де....ООО да сетих се аз съм ги виждала и даже струват между 1 лев и 1. 50.Мерси мн за отговора ще ги пробвам ама като ми дойде :)

6emet4e
10-09-2008, 20:19
хаха ми мама зима някакви "Карина",незнам дали си ги срещала,но аз до сега проблеми не съм имала с тях... може да пробваш,ако ги намериш де....ООО да сетих се аз съм ги виждала и даже струват между 1 лев и 1. 50.Мерси мн за отговора ще ги пробвам ама като ми дойде :)
аа тука са по 60 ст. м/у другото :lol: :lol:

foreverr
10-09-2008, 20:20
хаха ми мама зима някакви "Карина",незнам дали си ги срещала,но аз до сега проблеми не съм имала с тях... може да пробваш,ако ги намериш де....ООО да сетих се аз съм ги виждала и даже струват между 1 лев и 1. 50.Мерси мн за отговора ще ги пробвам ама като ми дойде :)
аа тука са по 60 ст. м/у другото :lol: :lol: :D ЕЕ каде е тва бе мн е евтино.Тука в Пловдив майче са по 1 лев.Поне така си спомням-то аз преди 1 седмица ги видях.

draki4ka
10-09-2008, 20:25
Always Ulrta са мн хубави мене лично ми харесват де :)

6emet4e
10-09-2008, 20:38
хаха ми мама зима някакви "Карина",незнам дали си ги срещала,но аз до сега проблеми не съм имала с тях... може да пробваш,ако ги намериш де....ООО да сетих се аз съм ги виждала и даже струват между 1 лев и 1. 50.Мерси мн за отговора ще ги пробвам ама като ми дойде :)
аа тука са по 60 ст. м/у другото :lol: :lol: :D ЕЕ каде е тва бе мн е евтино.Тука в Пловдив майче са по 1 лев.Поне така си спомням-то аз преди 1 седмица ги видях.
хах ми в София... е не че е кой знае каква разликата,прецени може да ти харесат и вярвам че за 40 стотинки нищо няма да ти стане :)

girl91
10-09-2008, 20:43
Always Ulrta са мн хубави мене лично ми харесват де :)

Става въпрос за ежеднвевни, не за обикновенни...
Според мен щом ти пропускат значи количеството течност не е толкова малко и една ежедневна превръзка не може да я поеме.
Мисля, че е по-добре за последните дни да използваш нормални превръзки, по-тънки.

Wrathchild
10-09-2008, 20:48
Ежедневната превръзка не е за цикъл бе, хора. Нааай-много последните 1-2 дни.
Иначе има едни, на вид са подобни на Always, но са по-малки и в синя единична опаковка, а самата опаковка, в която са всичките, е синя. Аз тях не ги харесвам хич, но на теб мисля, че биха ти свършили работа.

draki4ka
10-09-2008, 20:58
а има и едни но те са само за начало и за край 1 ден нали наричат се Flirt мн са гадни :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-09-2008, 22:22
Тъкмо и аз щях да те посъветвам да не ползваш ежедневните , дори и в края на цикъла. Вземи си най - късите..има едни "Palomita", те са някви такива.. Ежедневните няма да ти свършат работа..

foreverr
10-10-2008, 03:53
хаха ми мама зима някакви "Карина",незнам дали си ги срещала,но аз до сега проблеми не съм имала с тях... може да пробваш,ако ги намериш де....ООО да сетих се аз съм ги виждала и даже струват между 1 лев и 1. 50.Мерси мн за отговора ще ги пробвам ама като ми дойде :)
аа тука са по 60 ст. м/у другото :lol: :lol: :D ЕЕ каде е тва бе мн е евтино.Тука в Пловдив майче са по 1 лев.Поне така си спомням-то аз преди 1 седмица ги видях.
хах ми в София... е не че е кой знае каква разликата,прецени може да ти харесат и вярвам че за 40 стотинки нищо няма да ти стане :) :) Не е проблем за 40 стотинки мн ясно-щом бях дала за превръзките always ежедневни 3.80 за 20 броя! :D

foreverr
10-10-2008, 03:54
Always Ulrta са мн хубави мене лично ми харесват де :)

Става въпрос за ежеднвевни, не за обикновенни...
Според мен щом ти пропускат значи количеството течност не е толкова малко и една ежедневна превръзка не може да я поеме.
Мисля, че е по-добре за последните дни да използваш нормални превръзки, по-тънки. МММ казах, че само някои ми пропускат, а не всички!!!Така, че не е заради количеството течност, защото то е малко!

foreverr
10-10-2008, 03:57
Тъкмо и аз щях да те посъветвам да не ползваш ежедневните , дори и в края на цикъла. Вземи си най - късите..има едни "Palomita", те са някви такива.. Ежедневните няма да ти свършат работа..Няма смисъл да си зимам дневни щото то като мие слабо накрая/особено последните 2 дена/ и тя майна превръзката по средата с едно петънце и само я хъбя!А и само ми е неудобно с по-голяма превръзка.Ще си взема карина, както ме посъветва 6emet4e !

stealthyGirl
10-10-2008, 07:03
Ежедневната превръзка не е за цикъл бе, хора. Нааай-много последните 1-2 дни.Дам, така е.
Аз лично си взимам к'вито видя евтинки, 'щото няма смисъл да се охарчвам за скъпи като и евтини ми вършат чудесна работа (говоря за ежедните, 'щото за другите има значение марката). Ся видях в шкафа, че и моите са Карина. 8-) Обаче си ги слагам като тече мн малко - две-три капки, които иначе само ще ми оцапат гащите... И не се нормализира с годините да ползваш ежедневни през поне 4 дни от цикъла си, 'щото знам и големи жени, които ги ползват само на края.

nejnaDROGA
10-10-2008, 07:07
А защо просто не използваш тампони О.В. mini?! :-o Нито ще го усещащ,нито ще се цапаш :-o

darla
10-10-2008, 07:20
Тъкмо и аз щях да те посъветвам да не ползваш ежедневните , дори и в края на цикъла. Вземи си най - късите..има едни "Palomita", те са някви такива.. Ежедневните няма да ти свършат работа..Няма смисъл да си зимам дневни щото то като мие слабо накрая/особено последните 2 дена/ и тя майна превръзката по средата с едно петънце и само я хъбя!А и само ми е неудобно с по-голяма превръзка.Ще си взема карина, както ме посъветва 6emet4e !
offtopic: Be i az sum ot Plovdiv i sum ostanala s vpe4atleni,4e na "maina" prikazvat selskite guzar4eta,opitvaiki se da budat originalni! :-o

i'm so excited!
10-10-2008, 07:42
А защо просто не използваш тампони О.В. mini?! :-o Нито ще го усещащ,нито ще се цапаш :-o
аз тей правя

foreverr
10-11-2008, 08:44
Ежедневната превръзка не е за цикъл бе, хора. Нааай-много последните 1-2 дни.Дам, така е.
Аз лично си взимам к'вито видя евтинки, 'щото няма смисъл да се охарчвам за скъпи като и евтини ми вършат чудесна работа (говоря за ежедните, 'щото за другите има значение марката). Ся видях в шкафа, че и моите са Карина. 8-) Обаче си ги слагам като тече мн малко - две-три капки, които иначе само ще ми оцапат гащите... И не се нормализира с годините да ползваш ежедневни през поне 4 дни от цикъла си, 'щото знам и големи жени, които ги ползват само на края.Aбе и аз ги ползвам на края последните 2 или 3 дена!

foreverr
10-11-2008, 08:45
А защо просто не използваш тампони О.В. mini?! :-o Нито ще го усещащ,нито ще се цапаш :-o Защото аз по принцип избягвам тампони и ги използвам само лятото като излизам!

foreverr
10-11-2008, 08:51
:) И все пак вече в темата има две момичета които са доволни от превръзките карина и ония ден една фр ми каза че и тя е доволна и ще си зема кат ми свършва и ще пробвам/ :D ама то още не ми е дошло де /

marilyn
10-11-2008, 15:06
Еми тия Карина и аз съм имала, ама са ми се разпластявали самите превръзки. А аз си купува Дискрийт, ама наистина толкова тънки...винаги пропускат...

cHooOpiHka___
10-11-2008, 15:23
az polzvam..palomita... uspeH

foreverr
10-11-2008, 18:50
Еми тия Карина и аз съм имала, ама са ми се разпластявали самите превръзки. А аз си купува Дискрийт, ама наистина толкова тънки...винаги пропускат... :) Еми то аз за карина разпитах мойта фр и тя каза, че има три вида карина!Едните са в розово пликче което е цялото на мн малки цветенца и те са хубави!Другите са в розово пликчче но на места има една лентичка с по-големи цветенса-те са тези за които говориш/поне така си мисля/.И другите са в синьо пликче-те по средата имат копринен слой и са хубави, но са хубави за тези които търпят коприната!

ValzZi
10-11-2008, 18:52
Flirt има т най различни видове ежедневни и аз си ходя само с тях

foreverr
10-11-2008, 19:12
Flirt има т най различни видове ежедневни и аз си ходя само с тяхХмм.. а не са ли мн тънки, защото аз съм пробвала на флирт, обаче дневните/дневните ми харесаха, даже си взех 22 броя в опаковка и ся имам още за другия път/.Ежедневните съм ги виждала, но ми изглеждат тънки!

VilleBaby
10-11-2008, 21:15
тaмпони 4 ever :grin: :-) :lol: :-P

alehole
10-12-2008, 12:07
Izpolzvam samo EVERBEL .. v redki sluchai drugi .. everbel mi vur6at strahotna rabota nai-dobrite sa za mene :) tamponi su6ti polzvam :) Ako se capash mnogo si slagai tampon i prevruzka zaedno ..

LP_GirL
10-12-2008, 12:38
az polzvam..palomita... uspeH
+1 i Karina

foreverr
10-12-2008, 18:25
Izpolzvam samo EVERBEL .. v redki sluchai drugi .. everbel mi vur6at strahotna rabota nai-dobrite sa za mene :) tamponi su6ti polzvam :) Ako se capash mnogo si slagai tampon i prevruzka zaedno ..ОфФ аз питам за ежедневни превръзки, а ти ми казваш дневни!ЦЦЦ!

puppy
10-13-2008, 14:49
има някви супер обикновени в прозрачни опаковки с розови букви по тях пише "ежедневни дамски превръзки..." и марката не я знам, те са 20 за 70ст, преди си бях купувала и останах доволна (памучни са и на мен не са ми пропускали) а иначе напоследък си взимам Флирт, само че копринени(ама те имат и памучни де) не помня те колко струваха (май по-малко от 1 лев) но хубавото им е, че всяка е опакована отделно и можеш да разнасяш 8-)

foreverr
10-13-2008, 18:25
има някви супер обикновени в прозрачни опаковки с розови букви по тях пише "ежедневни дамски превръзки..." и марката не я знам, те са 20 за 70ст, преди си бях купувала и останах доволна (памучни са и на мен не са ми пропускали) а иначе напоследък си взимам Флирт, само че копринени(ама те имат и памучни де) не помня те колко струваха (май по-малко от 1 лев) но хубавото им е, че всяка е опакована отделно и можеш да разнасяш 8-)Аха мерси ще пробвам ама то кат не ми идва няма как да пробвам :-x

BigFakeSmile
10-14-2008, 07:05
аз попринцип използвам Always Ultra Light, но мога да ти препоръчам Be Free :)

foreverr
10-14-2008, 17:28
аз попринцип използвам Always Ultra Light, но мога да ти препоръчам Be Free :)Те тея би фри са мн тънички и не стават :( има ежедневни дет са по дебели и по може да станат!Но все пак миси за отговора! :-)