PDA

View Full Version : рол-он и стик проблем



lifelesscorpse
10-09-2008, 20:33
здравейте.проблема ми е такъв,че не мога да си намеря никакъв сух дезодорант-стик или рол-он,който да прикрива миризмата поне малко или да намалява потенето.смисъл такъв,че каквото и да използвам след няколко часа все едно не съм се къпала.мн е странно.аз се къпя всеки ден и спазвам хигиена,но не разбирам защо се потя толкова.знам че е нормално да се поти човек,ама мойто прекалено :lol: .и се дразня,защото тениските ми стават на нищо :? :x

таа въпроса ми е ...бихте ли ми препоръчали някакъв стик или рол-он,който да държи повече време,защото съм ползвала почти всички марки и видове и нищо досега е нямало ефект :x

Wrathchild
10-09-2008, 20:45
Твоето ми намирисва на проблем... Одорекс?
Иначе както предполагам знаеш, потенето е охладителната система в човешкото тяло и не е хубаво съвсем да я няма, но иначе аз имам един рол-он на Bourjois, който си намалява потенето (без съвсем да го премахва) и не мириша на пот изобщо. Говоря конкретно за синия, ако не знаеш къде го има пиши на ЛС и ще ти дам координатите на аптеката, от където си го купувам.

varnen4e
10-09-2008, 20:53
здравейте.проблема ми е такъв,че не мога да си намеря никакъв сух дезодорант-стик или рол-он,който да прикрива миризмата поне малко или да намалява потенето.смисъл такъв,че каквото и да използвам след няколко часа все едно не съм се къпала.мн е странно.аз се къпя всеки ден и спазвам хигиена,но не разбирам защо се потя толкова.знам че е нормално да се поти човек,ама мойто прекалено :lol: .и се дразня,защото тениските ми стават на нищо :? :x

таа въпроса ми е ...бихте ли ми препоръчали някакъв стик или рол-он,който да държи повече време,защото съм ползвала почти всички марки и видове и нищо досега е нямало ефект :x

И аз съм със същия проблем. Решението е Одорекс.

DeCuTo0
10-09-2008, 21:51
odorex !!! :)