PDA

View Full Version : Защо се получава така?



fel321
10-09-2008, 21:15
Здрасти! Пак съм аз . Реших да пиша отново този път не искам съвет за мен , а просто да видя как размишлявате. (всъщност отново е свързано с мен, но искам да си извадя някой заключения).

Та вчера нямах време затова реших днес да пиша вечерта. Влизам във форума , секция "Любов" (изпитвали сте това чувство) , репликата ме грабна най-много . За всеки Любов значи различни неща. Даваме любов всеки ден от живота си . Също така очакваме любов от половинката , от най-близките хора и т.н. Чувството да знаеш , че си желан , обичан е несравнимо . (въпреки че не съм го усещал имам бегла представа - от половинката говоря :) .

Но не затова пиша , терзае ме друго . Аз смятам , че една връзка се крепи на много и все важни неща - най-вече любов и компромиси . В днешно време се наблюдава поне за мен нещо неразгадаемо - тъй наречените "лоши момчета" , "играчи" , както искате ги определяйте. Ползват се с голяма популярност сред дамите . Нямам си и представа , как стават нещата , защо все тичат след тях , дори и след като са им разбили сърцата . Както казах по горе за връзките и на какво се крепят според мен - какво става , по дяволите къде отиде нуждата от комфорт , уважение , подкрепа , любов, която едно момче трябва да дава на момичето до себе си ? Незнам всеки ден се убеждавам , че аз ли съм сбъркан и незнам или просто момчетата със сърце , всебеодаване и т.н. вече не ги и поглеждат . Какво става , търсех причините защо съм сам , а ми бе достатъчно да видя , че друг тип момчета са на преден план . Може би .... съм твърде отчаян и търся промяна в себе си за да бъда желан , търся това което милиони хора изпитват всеки ден , търся себе си ... . Струва ли си да се променя за да бъда с нея? ( където и да е тя ) Достатъчно ли , че предлагам единствено сърцето си? И не на последно място - в отломките на раздробеното ми сърце изкача един въпрос , докога ще давам , а никой няма да ми отвръща. Някой ще кажат - "попадаш на неподходящи" - стига всички ли са грешни само аз праведен , толкова ли се е променило всичко , толкова ли са променение основите на тази Любов , която уж крепи света.
Темата я написах , търсейки мнения , които да ми отговарят на единия въпрос - обречен ли съм и докога ... ? Последните 2 месеца бяха ужасни - преминали в мисли , за всичките предишни опити, завършили с провал , повтарям всички .... ! Всичко гледах , всичко търсих , защо се провалям и защо не се получава с човека които искам ... Очаквам и коментари от ... "За всеки влак има пътници" - не го вярвам , немога да повярвам , че ще седя и ще чакам и някой ще дойде ей така ....

Не вярвам на нищо , не вярвам на себе си , обърнал съм гръб на света и на тази пуста "Любов" друго освен тъга не ми е донесла .....



Кое не схващам , къде греша , не ми се седи сам ...

Nai-deblia
10-09-2008, 22:58
Според мен трябва малко да се вземеш в ръце и да не мислиш толкова много, прекаленото мислене не е полезно !! Както и да е, твоито положение е доста тежко, сигурно се зарибяваш по някое момиче, но то ходи по тези "играчи" ! За теб сигуно те ти изглеждат аругантни, държат се грубо с момичетата и се чудиш в тия па кфо толкова им харесват жените. Ако си по скромен тип, който повече държи да е много мил с някое момиче и все и прави комплименти.. отстрани изглежда "сладко" и може би някоя твоя приятелка ти казва щом ти се държиш с нея така, а тя не те оценява или в случая "не ти връзва" значи не е за теб и ест ти си склонен да и повярваш и продължаваш да си все така мил. Но за жалост ако си такъф никъф шанс да спечелиш някоя. Защо според теб момичетата ходят след така наречените "играчи". Тука е доста сложно незнам как да го обясна. Явно момичетата си падат по по-всяващи "респект" момчета (не ти говоря да са някфи здравеняци) просто са по отворени и аругантни,но не прекаляват! Наистина за да спечелиш някоя трябва да я накараш да се смее, дори да бъдеш по аругантен е по добре отколкото да бъдеш повече мил, но трябва да внимаваш много до колко ти е позволено.Пусни 2-3 лафчета да се разсмее, забелязвал съм че като се "базикаш" с някое момиче в рамките на шегата е доста полезно. Трябва да уцелиш момента кога е уместно да се шегуваш и да бъдеш груб и кога да я изслушваш и да си сериозен с нея, което е от голямо значение. Просто бъди уверен в себе си и до доста! Скромноста няма да ти помогне, но разбирасе трябва да си някак си хем леко скромен хем пък и леко нахален. Офф нз дали си ме разбрал.Смени прическа или пък дрешки си земи по "гъзарски"(не фешън само) Дори и фитнес ако искаш, малките неща са от значение, всичко ти дава самочувствие и как си се облякъл и прическа и т.н. загряваш...
Абе даже нз дали ти бях полезен и това ли е което си искал да чуеш.
А бе бъди уверен със самочувствие - това е най-важното, никой неможе да ти помгне освен ти самия да намериш изход от "безводния" сезон!

Sweet__Dream
10-10-2008, 07:25
Малко по-ведро гледай на нещата.Както ти се питаш защо момичета не оценяват свестните момчета,така и има и момичета,които са много по-скромни и истински от някои други,но на мода са лесно достъпните. :? Мъжете се оплаквате,че жените били..а вие самите си падате по такива и ги толерирате.Свестните момичета се считат за зубърки и "задръстени",но това съвсем не е така.
Ти си добро момче.Не се отчайвай,ще дойде и твоето време.Не бързай.Защото постоянно го мислиш,затова не става.Не случайно хората казват,че ЛЮБОВТА идва тогава,когато най-малко я очакваме.Ще намериш твоето момиче.Вярвай и горе главата. :)

fel321
10-10-2008, 12:35
Малко по-ведро гледай на нещата.Както ти се питаш защо момичета не оценяват свестните момчета,така и има и момичета,които са много по-скромни и истински от някои други,но на мода са лесно достъпните. :? Мъжете се оплаквате,че жените били..а вие самите си падате по такива и ги толерирате.Свестните момичета се считат за зубърки и "задръстени",но това съвсем не е така.
Ти си добро момче.Не се отчайвай,ще дойде и твоето време.Не бързай.Защото постоянно го мислиш,затова не става.Не случайно хората казват,че ЛЮБОВТА идва тогава,когато най-малко я очакваме.Ще намериш твоето момиче.Вярвай и горе главата. :)

Как да гледам ведро на нещата как , когато нищо не се получава ....

xqlusive
10-10-2008, 12:50
Виж сега какво, като седиш и се тръшкаш нищо няма да постигнеш. Намери си хоби, почни няква работа (ако не си на 15-16-17 год де), излизай с приятели и така няма да ти остане време да мислиш и тъпчеш върху едно и също - "защо не мога да си намеря момиче". А пък като "намериш" ще се увериш, че не е толкова цветна картинката да не си single

BlindedAngel
10-10-2008, 13:32
Бъди като мен - достатъчно нахален за пред другите, но и достатъчно скромен за пред момичето, достатъчно груб, но с няква доза хумор ( вярно не на всеки ще се хареса но пак ще има бройки ).Бъди душата на компанията, този който ги разсмива и им прави шоуто и ще видиш как малко по малко някой твой авер ще каже някоя случка с тебе на някоя негова позната и така малко по малко ще се разчуе за тебе и ще видиш как сами ще почнат да те търсят повчето ти приятели ( познати ).Всичко това върши работа ( поне при мене ) и не мога да се оплача от липса на внимание.Нямам време да смогвам на всички приятели, а и много момичета ми ходят след гъза въпреки че си имам аверка на която държа и обичам...Това е от мене.Пожелавам ти успех 8)

sasha_90
10-10-2008, 15:13
Я,горе главата!Какво като нямаш момиче до теб?Да не би това да е края на света?Не е,повярвай ми.Гледай си живота,за любов не мисли.Сама ще дойде при теб,когато най малко очакваш.

fel321
10-10-2008, 16:16
Я,горе главата!Какво като нямаш момиче до теб?Да не би това да е края на света?Не е,повярвай ми.Гледай си живота,за любов не мисли.Сама ще дойде при теб,когато най малко очакваш.

Неможе да не мисля , нормално е за моята възраст , но наистина ме хвната страх , че нищо не съм постигнал досега . Явно прекалено много искам ...

WithLove
10-10-2008, 16:26
Иэкаэването ти эа "лошите момчета",поставя момичетата под общ энаменател.А това е много глупаво.Недей да поставяш хората под общ энаменател,эащото хората са раэлични.От тук идват и раэличията в предпочитанията им.Тоест,има момичета,които може би ще предпочетат един гамен,"лошо момче",пред някой по-смирен тип.И естествено има такива,които пък ще предпочетат точно обратното.Раэлични хора-раэлични интереси,както се каэва.
Искаш да ти кажем докога си ОБРЕЧЕН?Е,сори,ама няма как да ти кажем.Поне аэ не съм екстрасенс и не энам как да го раэбера това.Нито ти можеш да энаеш,нито нито аэ.И аэ съм сама.Но не приемам нещата толкова навътре.Не е на първо място това эа мен.И не мисля,че фокусирайки се върху това,ще промениш нещо.Само ще се тормоэиш.
Хубавите неща стават неочаквано.Ще кажеш,че и това е тъпо клише.Окей,може и да е,но аэ лично се оверих,че е истина.При мен хубавие неща идват ,когато иэобщо не ги очаквам.И това ги прави още по-яки и ми носят много емоции.Ще те стресе нещо хубаво в неочакван момент.Сигурна съм.
Недей да се самоаналиэираш,търсейти някакъв голям проблем,който ти пречи в успеха с момичетата.Според мен такъв проблем не съществува.Просто хората хареват раэлични неща.Живей си живота и ще срещнеш човек,който да ти раэтупти сърцето и ти неговото също.Ще е прекрасно,уверявам те.Точно эащото няма да е планирано и по сценарий... :]

WithLove
10-10-2008, 16:28
Явно прекалено много искам ...
Не е вярно.
Никога не е прекалено много.
:]

Sweet__Dream
10-10-2008, 17:05
Малко по-ведро гледай на нещата.Както ти се питаш защо момичета не оценяват свестните момчета,така и има и момичета,които са много по-скромни и истински от някои други,но на мода са лесно достъпните. :? Мъжете се оплаквате,че жените били..а вие самите си падате по такива и ги толерирате.Свестните момичета се считат за зубърки и "задръстени",но това съвсем не е така.
Ти си добро момче.Не се отчайвай,ще дойде и твоето време.Не бързай.Защото постоянно го мислиш,затова не става.Не случайно хората казват,че ЛЮБОВТА идва тогава,когато най-малко я очакваме.Ще намериш твоето момиче.Вярвай и горе главата. :)

Как да гледам ведро на нещата как , когато нищо не се получава ....



Явно отиваш там където не ти е мястото и където не те желаят.Огледай се около себе си.Може би има момиче,което мечтае и мисли само за теб,но ти не я забелязваш.

fel321
10-10-2008, 17:43
Малко по-ведро гледай на нещата.Както ти се питаш защо момичета не оценяват свестните момчета,така и има и момичета,които са много по-скромни и истински от някои други,но на мода са лесно достъпните. :? Мъжете се оплаквате,че жените били..а вие самите си падате по такива и ги толерирате.Свестните момичета се считат за зубърки и "задръстени",но това съвсем не е така.
Ти си добро момче.Не се отчайвай,ще дойде и твоето време.Не бързай.Защото постоянно го мислиш,затова не става.Не случайно хората казват,че ЛЮБОВТА идва тогава,когато най-малко я очакваме.Ще намериш твоето момиче.Вярвай и горе главата. :)

Как да гледам ведро на нещата как , когато нищо не се получава ....





Явно отиваш там където не ти е мястото и където не те желаят.Огледай се около себе си.Може би има момиче,което мечтае и мисли само за теб,но ти не я забелязваш.


Ех оглеждам се , не съм човек, които си позволява да игнорира другите , напротив , но уви няма или се крие прекалено много.

hooliganka89
10-10-2008, 18:59
Преди 2 години и аз бях също така като теб,не се вписвах в модерните нормативи и не исках да се вписвам,усещах че не е за мен.
И наистина съвсем случайно отидох на село на гости на баба и на дядо и едно момче си беше дощло от Германия на гости на баща си и туко виж за едно лято се залюбихме и той се премести да живее в България само и единствено заради мен.Никой никога не е правел такава жертва за мен,но ето че и моя влак мина и се качих.
Не ти говоря небивалици,а ти разказвам историята си.
Когато най-малко очакваш и когато си най-отчаян ще се случи това което желавщ най-силно.

Накратко ти разказах какво се е случило с мен,но не го приемай за чиста монета.