PDA

View Full Version : маникюр



draki4ka
10-09-2008, 21:19
здрвейте напоследък нещо искам да си пусна нокти обаче как да го кажа тфа е просто не ства или ще се счупят или растат някак си закръглени еми аз искма френски маникюр но не тея ноктопластики просто не са ми удобни искам си мои е който е имал същия проблем да пише да ми обясни поне как да не се чупят толкова много и без подигравки :o :lol:

splendour
10-09-2008, 21:51
kak rastat zakr1gleni? kakto gi otreje6 t1i 6i sa.

DeCuTo0
10-09-2008, 21:55
emi az hodq na manikiorist i osven tq deto mi slaga razni ne6ta po noktite i az sym si kupila vitamini za nokti ... vtvyrditel ... i se vijda promqnata :grin:

DeCuTo0
10-09-2008, 22:17
emi az hodq na manikiorist i osven tq deto mi slaga razni ne6ta po noktite i az sym si kupila vitamini za nokti ... vtvyrditel ... i se vijda promqnata :grin:


и не мия чинии ... все пак за това е миялната машина 8-)

splendour
10-10-2008, 06:40
emi az hodq na manikiorist i osven tq deto mi slaga razni ne6ta po noktite i az sym si kupila vitamini za nokti ... vtvyrditel ... i se vijda promqnata :grin: i kak se kazva zazdravitelq i kolko pari e :)

danny_f4e
10-10-2008, 22:05
Вземи си масло на Икаров . има го в аптеките , то е за подхранване на ноктите . Аз ползвах за да м исе оправят ноктите на Перфект 5 в 1 и много помага , а след това за основа слагах пак на Перфект -Anti Striation , предотвратява цепенето и пожълтяването :)
От всички тези съм страшно доволна :)