PDA

View Full Version : Проблем с пениса.



varnen4e
10-09-2008, 21:24
Прителят ми е малко болен и като правим секс и постоянно му пада (е, и лесно му става след това), но пак а определено време. Не знам на какво се дължи и даи е сериозно. Някой може ли да предположи на какво може да се дължи. Може ли да е защото е отпаднал и му се гади или не знам. Иначе като не му е зле май няма проблеми. С такова впечатление съм останала.
Момчета, случвало ли ви се е по време на акра да ви падне и от какво?

w0sh
10-09-2008, 21:54
разкраси се.

DeCuTo0
10-09-2008, 21:58
разкраси се.


:razz: :razz: :razz:

Housemaniata
10-09-2008, 22:04
mi az ne nzam ot kakvo moje da e no nai dobre pogovori s nego :S

Jumbie483
10-09-2008, 22:39
разкраси се.


\:D/
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

varnen4e
10-10-2008, 05:57
Защо сте толкова несериозни. Няма ли поне 1, който сериозно може да ми каже на какво може да се дължи...?

6o6kotooo
10-10-2008, 06:30
омфг.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: нормално е човек като е болен и да ме му се прави нищо хахахахахаха ''като не е болен май няма проблеми'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

varnen4e
10-10-2008, 07:02
Вие изобщо не разбирате за какво ви говоря.

mynichka
10-10-2008, 07:07
ехаех ..обясни ни като не разбираме :razz:

varnen4e
10-10-2008, 07:08
Все едно. Ще отидем на уролог. Явно по- голямата част от хората тук са на доста ниско интелектуално ниво и са доста ограничени. Разочарована съм, но какво да се прави. Явно само аз помагам тук.

Sw3eTy
10-10-2008, 08:01
Айде да изкараме всички във форума тъпи!!! Ние кжо сме ти виновни, че не можеш да си обясниш проблема? Излиза, че го правите само като е болен... ем как няма да му пада бе? А ние сме били тъпи... :lol: :lol: :lol: И да питам... с твоите 1000 и кусур мнения във форума чак сега ли стопли, че "хората тук са ограничени"??? :shock: :lol:

jghgh
10-10-2008, 08:24
Айде да изкараме всички във форума тъпи!!! Ние кжо сме ти виновни, че не можеш да си обясниш проблема? Излиза, че го правите само като е болен... ем как няма да му пада бе? А ние сме били тъпи... :lol: :lol: :lol: И да питам... с твоите 1000 и кусур мнения във форума чак сега ли стопли, че "хората тук са ограничени"??? :shock: :lol:
А тие с твоите 9 какво се отваряш?
varnen4e е права, тва тука е пародия на форум и повечето сте пълни олигофрени. Нищо смислено не пишете, по-добре да й бяхте подминали темата, отколкото да се изпобивате да пишете " lol lol lol lol lol "
Гнусни спамери.

-Или трябва да разнообразите сексуалния си живот (т.е. леко си му омръзнала)
-Или наистина е от болеста
-Отивайте на лекар :)

Digger
10-10-2008, 08:43
mi az ne nzam ot kakvo moje da e no nai dobre pogovori s nego :S

И като поговори с него какво ? Проблема е решен. Не ми се вярва да му пада защото не си говорят :D

Тааа... най-вероятно е от болеста. Нормално е човек като е отпаднал и да няма достатъчно енергия и проток на кръв че да го задържи вдигнат.
Остави го да се излекува момчето и пробвайте пак.

Rebirthing
10-10-2008, 10:48
Все едно. Ще отидем на уролог. Явно по- голямата част от хората тук са на доста ниско интелектуално ниво и са доста ограничени. Разочарована съм, но какво да се прави. Явно само аз помагам тук.

О, да сега ние сме виновни, ние тук не сме гадателки/ли за да ти кажеш какъв е проблема?!?Може просто да пробваш да го попиташ!

varnen4e
10-10-2008, 21:11
Айде да изкараме всички във форума тъпи!!! Ние кжо сме ти виновни, че не можеш да си обясниш проблема? Излиза, че го правите само като е болен... ем как няма да му пада бе? А ние сме били тъпи... :lol: :lol: :lol: И да питам... с твоите 1000 и кусур мнения във форума чак сега ли стопли, че "хората тук са ограничени"??? :shock: :lol:
А тие с твоите 9 какво се отваряш?
varnen4e е права, тва тука е пародия на форум и повечето сте пълни олигофрени. Нищо смислено не пишете, по-добре да й бяхте подминали темата, отколкото да се изпобивате да пишете " lol lol lol lol lol "
Гнусни спамери.

-Или трябва да разнообразите сексуалния си живот (т.е. леко си му омръзнала)
-Или наистина е от болеста
-Отивайте на лекар :)

Мерси все пак. Възможно е и да съм му омръзнала.. не отричам.. просто ми е малко трудно да говоря с него за това, но все пак ще се наложи да опитам. Но мисля да е след като се излекува, ако продължи.

jghgh
10-10-2008, 21:25
Не те обвинявам, имах предвид че ако се е превърнал в рутина секса ви имате нужда от разнообразяване.
Аз не че разбирам, ама може да му е поизстинало желанието, да сте пробвали вече доста неща и да си мисли за други възбуждащи неща докато го правите или ддЗ.
Само хипотеза.
Иначе ми се чини да е от болестта най-вече.
Ако не му мине говорете как може да си разнообразиите сексуалния живот и пр.
Не знам, аз по-скоро нямам идея за проблема ти.
Просто исках да се включа за да затапя (доколкото мога) наглите идиотчета в тоя форум. На мен ми е гадно само като чета колко са тъпи и как се гаврят с всичко, иначе ако касае тях ще пищят че проблема им е сериозен и да пишат само сериозни.
Айде дано всичко се оправи :Р

Sw3eTy
10-10-2008, 21:40
не се отварям... всеки си има проблеми... може да ми се струва маловажно ама за момичето може да е важно... нищо не съм казала. стана ми интересно затова го написах. дразня се когато слагате всички под общ знаменател, нали съм се регистрирала, за да помагам все пак... а по темата и в предишното мнение го казах, според мен е от болестта. след като е болен не виждам нищо учудващо. а ако не мислиш, че е от това, рук признавам правото на jghgh, че трябва да поговорите от какво се възбужда той и да разнообразите. успех :)

varnen4e
10-11-2008, 05:29
Еми ще поговорим...