PDA

View Full Version : Огромен проблем с размера на пениса



danakis
10-10-2008, 05:59
Zdraveite kazvam se Dani i sam na 21g. Proglema mi e 4e na 21g penisa mi e ima nqma samo 13sm:( kak da go ugolemq> ima li nqkakav na4in , metod, hap4eta ili tem podobnio ne6ta koito mogat da mi pomognat. I plsssss neka da otgovarqt samo seriozni xora.

Zoizo
10-10-2008, 08:26
14-16 см е средния размез за Европа. 1 сантиметър не е болка за умиране.

hottie
10-10-2008, 08:29
Един съвет : попитай в друг форум ;) Например Puls.bg

Redneck_Hillbilly
10-10-2008, 09:59
Работата не е в колко ти е голяма пишката, а как я използваш. 13 см. ще са ти достатъчни ако можеш да си използваш малкото приятелче, сеш се?

Ае успехи! :|

nejnaDROGA
10-10-2008, 10:03
Работата не е в колко ти е голяма пишката, а как я използваш. 13 см. ще са ти достатъчни ако можеш да си използваш малкото приятелче, сеш се?

Ае успехи! :|
+1 ;)



П.П.Redneck_Hillbilly ава ти е ужасен :smt087

Rebirthing
10-10-2008, 10:40
Помпи, хапчета... ала бала, всякакви неща има, потърси в някой секс шоп :-o .

mishaaaaa
10-10-2008, 11:13
След като сам си намираш кусури, то и другите ще ти намират.
Няма перфектни хора, така че повиши малко самочувствието.
Ако кажеш на някое момиче, с което си спал, че ти е малък, дори да не е забелязала до сега това нещо, то следвашия път ще забележи, така сам ще я отблъснеш, дори да не е вярно, сам ще и го вкараш в главата.

GerYy
10-10-2008, 11:52
След като сам си намираш кусури, то и другите ще ти намират.
Няма перфектни хора, така че повиши малко самочувствието.
Ако кажеш на някое момиче, с което си спал, че ти е малък, дори да не е забелязала до сега това нещо, то следвашия път ще забележи, така сам ще я отблъснеш, дори да не е вярно, сам ще и го вкараш в главата.

=;

it_ends_tonight_
10-10-2008, 13:51
13 в ерекция или нормално състояние? 13см си е нормален размер, а и разберете, че е по-важно колко е дебел, а не колко е дълъг, тъй като дълбочината на влагалището не е особено голяма и няма нужда от 25 сантиметрова пишка!

Housemaniata
10-10-2008, 13:55
След като сам си намираш кусури, то и другите ще ти намират.
Няма перфектни хора, така че повиши малко самочувствието.
Ако кажеш на някое момиче, с което си спал, че ти е малък, дори да не е забелязала до сега това нещо, то следвашия път ще забележи, така сам ще я отблъснеш, дори да не е вярно, сам ще и го вкараш в главата.

na 10000% saglasna!

ValzZi
10-10-2008, 13:59
дано по принцип да не казваш проГлем чее не само п*****а щи е проблема.. иначе трябва да потърсиш в секс-шоп а и до се БИ ТРЯБВАЛО да си бил с момиче...ако тя не е казала нищо начи нямаш никакъв проблем

TotallySexy
10-10-2008, 14:03
дано по принцип да не казваш проГлем чее не само п*****а щи е проблема.. иначе трябва да потърсиш в секс-шоп а и до се БИ ТРЯБВАЛО да си бил с момиче...ако тя не е казала нищо начи нямаш никакъв проблем

Не съм съгласна, че ако не е казала нищо, значи всичко е наред... как да кажеш на някой, че му е малък... та с риск да ме земете за груба 13 вече е прекалено малко... ама мноооого малко... моя приятел е с 19 и ми е добре била съм с момче дето като го гледам на 13 ми прилича.... нищо не се усещаше... а определено размера има нголямо значение...

akinom
10-10-2008, 15:21
primiri sa s tfa koeto ti e dala prirodata ko da praim nqma upgrade 8-)

mishaaaaa написа:
След като сам си намираш кусури, то и другите ще ти намират.
Няма перфектни хора, така че повиши малко самочувствието.
Ако кажеш на някое момиче, с което си спал, че ти е малък, дори да не е забелязала до сега това нещо, то следвашия път ще забележи, така сам ще я отблъснеш, дори да не е вярно, сам ще и го вкараш в главата.


napulno suglasna 8-)

jghgh
10-10-2008, 16:31
Хапчетата и помпите не уголемяват пениси, тъжен факт, но е самата истина.
И стига комплекси! Наистина ако се харесваш сам, няма да му пука на никого колко ти е члена.
Сега ме накара да видя една линийка - и да ти кажа 13 см не са никак малко бе.. Тука коя се изцепи че са й малко, не знам. :shock: Според мен е нормално за момче. (или линията ми е сбъркана? тва ме съмнява :o) Поне на мен биха ми били достатъчни. А и ако си добър и в други неща (лизане, опипване) цена няма да имаш.
Първият ми приятел и изобщо сексуален партньор имаше голям пенис (18-9см), ама първия път не ми хареса с него, нито втория. Горкия беше толкова зле, нито предразполагаше, нито нищо. Само ръгаше. Еми не става само с размер... :?


А ако толкова искаш да си увеличиш размера на 'уя - направи си операция. Както ти казах хапчетата не действат, нито помпите и това го пише в немалко сайтове. Няма смисъл да си харчиш парите за неефективни неща.