PDA

View Full Version : СТАНИШЕВ АУТ ?!



HenykucT
10-10-2008, 08:34
Ами сега на къде ? Турчин премиер или Бате Борисов .. :lol: Ебати държавата ...

След поредица от скандали и няколко опита да връчи заповедта за уволнение на премиера Сергей Станишев, лидерът на партия ГЕРБ Цветан Цветанов все пак успя в начинанието си.
Освен документа за "уволнение" Цветанов връчи и списък с 1 053 000 човека, които са поискали отстраняването на тройната коалиция от управлението на страната.
За да получи документа от ГЕРБ, Станишев напусна за момент редовното заседание на правителството днес.
Цветан Цветанов заяви пред журналисти, че една от идеите е премиерът да вижда "мнението на обществото" всеки ден.
Преди да приеме гостите от опозицията, сред които депутатите Лъчезар Иванов и Иван Колчаков, премиерът изпрати като парламентьори началника на кабинета си Веладин Битолски и главния секретар на МС Севдалин Мавров.
Усилията им да укротят опозиционните делегати обаче удари на камък.
От страна на ГЕРБ председателят Цветанов настоя, че ако генералската партия е била на власт, премиерът на часа е щял да приеме подобна подписка, щом тя носи парафа на народа.
Цветанов поиска единствено да му се отделят пет минути, за да връчи подписката с уволнението на премиера, поставена в огромен червен класьор с еднолично подписани заповеди. В крайна сметка министър-председателят лично влезе и посрещна гостите си с думите: "Здравейте, циркаджии".
Председателят Цветанов благодари на премиера, че е уважил мнението на народа и му заяви че иска оттук нататък България да изразходва еврофондовете по прозрачно-демократичен начин.
Премиерът поиска от опозицията да внесе подписите, които има за да може да бъдат проверени. Действието на премиера спаси опозиционните представители от висенето на крак във фоайето на правителствената сграда, тъй като те се бяха зарекли, че ще останат цял ден.
Урната, която по-рано днес младежите от ГЕРБ поставиха пред МС, ще остане там, за да напомня на Станишев и министрите какво мисли народът за тях.

Diam0nD
10-10-2008, 12:36
Здравейте, циркаджии ...най-добрия отговор които може да каже премиера .. тя тая опозиция вече се насра ... предсрочни та предсрочни ... още 6-7 месеца не могат да издържат ,щот все пак тряя се разклати държавата ,че да грабят по-лесно :) Ае като почне адекватни действия да прави опозицията тогава може станишев айт хахаха но с некви простотиики и с измислени обвинения не става !! И ми е много чудно ей така като дават "правителството това ,правителството онова .." доводи за сваляне колкото искаш ,но да дадът алтернатива- неее не може ... ще сме я видели като ги изберем !!! Кур за опозицията ,толкова колкото заслужават и ДПС !!!

valkanovb
10-10-2008, 15:31
Значи мразиш всички партии

aresmurt
10-10-2008, 19:18
:booooomb: в парламента. Мразим ги всички.

valkanovb
10-11-2008, 10:58
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

LINKNOT
10-11-2008, 16:23
Кур за опозицията ,толкова колкото заслужават и ДПС !!! !

http://www.vbox7.com/play:7802e729

Diam0nD
10-11-2008, 17:14
Кур за опозицията ,толкова колкото заслужават и ДПС !!! !

http://www.vbox7.com/play:7802e729 "Вие знаете ,че.." АТАКА са позьори !!! Играят си с хората бе ... чист популизъм !! Казват това което иска всеки да чуе и знае ... а къде е алтернативата ... аз чувам от господин Сидеров само упреци ,но не и решения на проблемите ... за къф чеп тогава ни е той ?! Да е следващия които лъже ли ???

LINKNOT
10-11-2008, 20:56
Кур за опозицията ,толкова колкото заслужават и ДПС !!! !

http://www.vbox7.com/play:7802e729 "Вие знаете ,че.." АТАКА са позьори !!! Играят си с хората бе ... чист популизъм !! Казват това което иска всеки да чуе и знае ... а къде е алтернативата ... аз чувам от господин Сидеров само упреци ,но не и решения на проблемите ... за къф чеп тогава ни е той ?! Да е следващия които лъже ли ???
http://www.skat.bg/news.php?action=7&newsID=2074

kristo
10-11-2008, 21:40
Верно, че и опозицията в лицето на популистите от ГЕРБ и битите карти от СДС и ДСБ са пълен смях, обаче пък това лекенце Станишев бие всякакви рекорди по некадърност и бездарност, можеби единствено ония мишок Жан Виденов (Блян Рибенов) може да му се мери по тези показатели. Да си толова късоглед и държавата буквално да се срутва, а ти да стоиш охилен до уши отстрани и да разправяш колко "напред" вървим и се "развиваме" и едва ли не "процъфтяваме" си е висша форма или на простотия, или на антидържавност, или най-вероятно и на двете. Но какво ли се учудвам, комунистическото безочие и бездарие са нещо уникално, при повечето комунисти те са основен принцип на мислене и действие...

valkanovb
10-12-2008, 09:58
Верно, че и опозицията в лицето на популистите от ГЕРБ и битите карти от СДС и ДСБ са пълен смях, обаче пък това лекенце Станишев бие всякакви рекорди по некадърност и бездарност, можеби единствено ония мишок Жан Виденов (Блян Рибенов) може да му се мери по тези показатели. Да си толова късоглед и държавата буквално да се срутва, а ти да стоиш охилен до уши отстрани и да разправяш колко "напред" вървим и се "развиваме" и едва ли не "процъфтяваме" си е висша форма или на простотия, или на антидържавност, или най-вероятно и на двете. Но какво ли се учудвам, комунистическото безочие и бездарие са нещо уникално, при повечето комунисти те са основен принцип на мислене и действие...
А откъде знаеш че се срутва?

Diam0nD
10-12-2008, 10:15
Кур за опозицията ,толкова колкото заслужават и ДПС !!! !

http://www.vbox7.com/play:7802e729 "Вие знаете ,че.." АТАКА са позьори !!! Играят си с хората бе ... чист популизъм !! Казват това което иска всеки да чуе и знае ... а къде е алтернативата ... аз чувам от господин Сидеров само упреци ,но не и решения на проблемите ... за къф чеп тогава ни е той ?! Да е следващия които лъже ли ???
http://www.skat.bg/news.php?action=7&newsID=2074Хмм питам проблемите които те набелязват решенията им ... не световната финансова криза... нас тя няма да ни удари така ,както развитите страни ,просто защото българина не е свикнал да живее на кредити !!! Сидеров казва така : ниска са пенсиите ... ниски са заплатите ... вчера го гледах в горещо : има проблем в прокуратурата . Те това всички го знаят ... КАЖИ КАК ЩЕ ГО ОПРАВИШ ... вика реформа ... е ква е тая реформа хахаха тия изказвания и пешлеме като мен може да ги направи с абсолютно същатата сила ,защото и аз знам болките на народа и знам къде има пропуски ... но въпроса е че не мога да ги реша ,както и той !

kristo
10-12-2008, 21:45
Верно, че и опозицията в лицето на популистите от ГЕРБ и битите карти от СДС и ДСБ са пълен смях, обаче пък това лекенце Станишев бие всякакви рекорди по некадърност и бездарност, можеби единствено ония мишок Жан Виденов (Блян Рибенов) може да му се мери по тези показатели. Да си толова късоглед и държавата буквално да се срутва, а ти да стоиш охилен до уши отстрани и да разправяш колко "напред" вървим и се "развиваме" и едва ли не "процъфтяваме" си е висша форма или на простотия, или на антидържавност, или най-вероятно и на двете. Но какво ли се учудвам, комунистическото безочие и бездарие са нещо уникално, при повечето комунисти те са основен принцип на мислене и действие...
А откъде знаеш че се срутва?
Така като гледаш ситуацията в България как ти се струва, че се гради ли? И че "не сме" в криза ли? Айде кажи ми ако смяташ, че сме добре, защо имаме най-ниския стандарт на живот в Европейския съюз, защо корупцията стана нарицателно за това правителство, защо кражбите на държавни фондове и европари, гангстерските войни и всякакви такива все "градивни" неща станаха олицетворение на България пред Европа и света "благодарение" именно на същтата тази Тройна коалиция? И това ако смяташ, че не води до тотална разруха на държавността в България, здраве му кажи. Щом могат да уволняват полицай заради това, че е защитил българската национална чест, като е набил някакви цигански боклуци, които са си позволили да късат БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ какво има повече да говорим, абсолютно никаква, ама никаква държавност нямаме, всеки си прави каквото иска! Ето на това му се вика анархия!!! И ти ме пита от къде знам, че се срутва, ами на 10 българи 7 поне виждат, че нещата са трагични, а ти ме питаш. Ако искаш тръгни и направи една анкета и ще се убедиш, че повечето хора мислят така.

valkanovb
10-13-2008, 04:59
Всъщност да. Мисля че се подобряваме. Аз не съм песимист и човек който търси гафове в правителството само и само да подсиля умразата си.

kristo
10-15-2008, 09:45
...

Магическата пръчка е най-добрия начин за решаване на проблемите, НО... проблемите не са на тройната колаиция, а на цялото ни общество.
Който и да е управник в момента положението ще е същото, но просто парите ще отиват в различни джобове и други имена ще циркулират в ефира. ;)
Абе че проблемите не се дължат само на тройната коалиция, така е, обаче тя също е виновна за страшно много неразбории и като цяло кризата в България :wink:

kristo
10-15-2008, 09:59
Доказателства моля :)
Конкретни примери, защото вярвам, че тази криза нямаше да бъде избегната от което и да е политическо управление...
Доказателства?! Сакън, не ме карай да пиша огромни постове, които се равняват на 3-4 листа на Уърд, те толкова магарии направиха Станишко, Доган и Дедо за 3 години и нещо, че и бай Иван Костов може да изяде само една ряпа пред техните маймунджолъци. То не бяха спрените пари по САПАРД заради кражби, то не бяха скандалите в МВР заради министър Пикаещия във фонтани (Румен Петков), то не бяха братя Галеви, корупция на най-високо ниво, покровителстване на мафията от държавата, тотална липса на държавност, когато трябва да се озаптят върлуващите из страната цигански банди и още и още, толкова много неща са, че просто ме мързи да пиша подробно, ако ти е къса паметта или си си затворил очите за кризите в държавата, си е твой, а не мой проблем. А, и най-важното - доказано е, че България е с най-нисък стандарт на живот от всички страни от ЕС в момента, а също с най-високите цени на услугите пак в ЕС, също и с едни от най-високите цени въобще - на хранителни продукти, ток, вода, телефони, всичко... И в същото време по корупция пак сме шампиони... Това го отчетоха европейските експерти, ама нашите медии усложливо заглушават тука в България думите им, това стига ли ти за момента, или пак ще кажеш, че "лъжа" и не съм дал конкретни факти?

kristo
10-15-2008, 10:53
Румен Петканов- политическа фигура, доста издънки, но реално работата на ресорното му министерство си е на едно ниво от години.

Спрените по САПАРД пари са отново заради определени кръгове около властта, които са близки и на опозицията.. тук правителството реално няма как да се справи с измамите, защото цялата политическа въхрушка е наджапала дълбоко.

Корупция на най-високо ниво- има го и на най-ниско, това е проблем на обществото главно. Не може да се оплакваш от корупция, докато даваш 20 лева на катаджията. Въпрос на манталитет е...

Покровителство на мафията- стандартна практика от много правителства насам- при чие управление беше бума на мутрите, силовите групировки, разпределянето на пазарите и т.н.? :)

Циганските банди- това е проблем, който не може да има политическо решение, защото не може да се реши. Винаги ще има ощетени и недоволни...


Идеята е, че това кой е мандатоносител и управляващ няма значение- всичките са от една страна на барикадата, но с различни цветове.
Защо няма стабилна опозиция?

Защо политическия ни елит са все едни и същи лица?

Костов какъв е бил преди 89-а? Учил в Москва, знаеш ли кои ходеха в Москва да учат едно време?

Всичките са от една клика, но симулират дейност на опозиция и управляващи, за да замазват очите...
Знам какъв е бил Костов преди 89-та много добре, знам и какви хора влязоха в СДС след създаването на партията, все хора на Луканов, тоест комунисти, ченгета и т. н. Аз изобщо не съм имал за цел да оправдавам СДС и Костов, просто факта беше, че какъвто и да е Костов, по негово време имаше две хубави неща:
1. Стандарта на живот беше определено по-добър от сегашния.
2. ДПС не беше във властта и на практика не беше и в Парламента, понеже Костов мрази Доган и ДПС и ги завря в миша дупка по време на управлението си. Това ако не го смяташ за положителен факт, просто няма за какво да говорим повече...
Всичко останало по костово време си беше до голяма степен като сега - корупция, мафия далавери, но те мойто момче почнаха още от времето на Беров, а не от времето на Костов все пак, ама едва ли имаш спомени от началото на демокрацията 92-93, тези години някъде. После при Жан Виденов беше възможно най-големия крах, ама да не навлизам в подробности

За парите от САПАРД, не ме интересува кои кръгове от БСП са близки на опозицията, интересува ме, че по време на управлението на тройната коалиция заради корупция, далавери и кражби България и българския народ бяха лишени от няколкостотин милиона евро, това е!

За корупцията на високо и ниско ниво, ами бате, като я има на най-високо ниво, на ниво управляващи, какво очакваш за най-ниско ниво? Тези в упревлението на държавата осъществяват корупция за десетки милиони евро, а ти ми говориш за 20 лева. И едното, и другото си е корупция, но точно затова ти говоря, че корупцията стана начин на живот в Бългаия по време на това управление, дали на високо, средно или ниско ниво, има си и я и затова главна и най-голяма вина носят управляващите, понеже само те по принцип могат да я спрат.

"Идеята е, че това кой е мандатоносител и управляващ няма значение- всичките са от една страна на барикадата, но с различни цветове.
Защо няма стабилна опозиция"?

Затова, че всички (или поне почти всички, като изключим партиите извън парламента) са от едната страна на барикадата съм напълно съгласен, но има значение кой е мандатоносител, а мандатоносител е ДПС, е от това по-лошо здраве му кажи. Не ни стигат другите магарии, а сега и ДПС вече втори мандат в управлението на България, е това вече е най-голямата трагедия...

DjBaloon
10-16-2008, 13:13
Излагацията е голяма
издънките се изключително много



Аз искам само в новото правителство да ги няма ДПС
Дано го осъзнаят и онези клоуни

И е време вече да се разкрият далаверите с финансиранята на партиите и да се знае коя партия за чии интереси работи
за жалост надали ще стане това ако отвън някой не ги натисне,дано успеят

valkanovb
10-16-2008, 19:08
Румен Петканов- политическа фигура, доста издънки, но реално работата на ресорното му министерство си е на едно ниво от години.

Спрените по САПАРД пари са отново заради определени кръгове около властта, които са близки и на опозицията.. тук правителството реално няма как да се справи с измамите, защото цялата политическа въхрушка е наджапала дълбоко.

Корупция на най-високо ниво- има го и на най-ниско, това е проблем на обществото главно. Не може да се оплакваш от корупция, докато даваш 20 лева на катаджията. Въпрос на манталитет е...

Покровителство на мафията- стандартна практика от много правителства насам- при чие управление беше бума на мутрите, силовите групировки, разпределянето на пазарите и т.н.? :)

Циганските банди- това е проблем, който не може да има политическо решение, защото не може да се реши. Винаги ще има ощетени и недоволни...


Идеята е, че това кой е мандатоносител и управляващ няма значение- всичките са от една страна на барикадата, но с различни цветове.
Защо няма стабилна опозиция?

Защо политическия ни елит са все едни и същи лица?

Костов какъв е бил преди 89-а? Учил в Москва, знаеш ли кои ходеха в Москва да учат едно време?

Всичките са от една клика, но симулират дейност на опозиция и управляващи, за да замазват очите...
Знам какъв е бил Костов преди 89-та много добре, знам и какви хора влязоха в СДС след създаването на партията, все хора на Луканов, тоест комунисти, ченгета и т. н. Аз изобщо не съм имал за цел да оправдавам СДС и Костов, просто факта беше, че какъвто и да е Костов, по негово време имаше две хубави неща:
1. Стандарта на живот беше определено по-добър от сегашния.
2. ДПС не беше във властта и на практика не беше и в Парламента, понеже Костов мрази Доган и ДПС и ги завря в миша дупка по време на управлението си. Това ако не го смяташ за положителен факт, просто няма за какво да говорим повече...
Всичко останало по костово време си беше до голяма степен като сега - корупция, мафия далавери, но те мойто момче почнаха още от времето на Беров, а не от времето на Костов все пак, ама едва ли имаш спомени от началото на демокрацията 92-93, тези години някъде. После при Жан Виденов беше възможно най-големия крах, ама да не навлизам в подробности

За парите от САПАРД, не ме интересува кои кръгове от БСП са близки на опозицията, интересува ме, че по време на управлението на тройната коалиция заради корупция, далавери и кражби България и българския народ бяха лишени от няколкостотин милиона евро, това е!

За корупцията на високо и ниско ниво, ами бате, като я има на най-високо ниво, на ниво управляващи, какво очакваш за най-ниско ниво? Тези в упревлението на държавата осъществяват корупция за десетки милиони евро, а ти ми говориш за 20 лева. И едното, и другото си е корупция, но точно затова ти говоря, че корупцията стана начин на живот в Бългаия по време на това управление, дали на високо, средно или ниско ниво, има си и я и затова главна и най-голяма вина носят управляващите, понеже само те по принцип могат да я спрат.

"Идеята е, че това кой е мандатоносител и управляващ няма значение- всичките са от една страна на барикадата, но с различни цветове.
Защо няма стабилна опозиция"?

Затова, че всички (или поне почти всички, като изключим партиите извън парламента) са от едната страна на барикадата съм напълно съгласен, но има значение кой е мандатоносител, а мандатоносител е ДПС, е от това по-лошо здраве му кажи. Не ни стигат другите магарии, а сега и ДПС вече втори мандат в управлението на България, е това вече е най-голямата трагедия...
Пич преди 89-та всички са били комунисти.

kristo
10-17-2008, 17:53
Румен Петканов- политическа фигура, доста издънки, но реално работата на ресорното му министерство си е на едно ниво от години.

Спрените по САПАРД пари са отново заради определени кръгове около властта, които са близки и на опозицията.. тук правителството реално няма как да се справи с измамите, защото цялата политическа въхрушка е наджапала дълбоко.

Корупция на най-високо ниво- има го и на най-ниско, това е проблем на обществото главно. Не може да се оплакваш от корупция, докато даваш 20 лева на катаджията. Въпрос на манталитет е...

Покровителство на мафията- стандартна практика от много правителства насам- при чие управление беше бума на мутрите, силовите групировки, разпределянето на пазарите и т.н.? :)

Циганските банди- това е проблем, който не може да има политическо решение, защото не може да се реши. Винаги ще има ощетени и недоволни...


Идеята е, че това кой е мандатоносител и управляващ няма значение- всичките са от една страна на барикадата, но с различни цветове.
Защо няма стабилна опозиция?

Защо политическия ни елит са все едни и същи лица?

Костов какъв е бил преди 89-а? Учил в Москва, знаеш ли кои ходеха в Москва да учат едно време?

Всичките са от една клика, но симулират дейност на опозиция и управляващи, за да замазват очите...
Знам какъв е бил Костов преди 89-та много добре, знам и какви хора влязоха в СДС след създаването на партията, все хора на Луканов, тоест комунисти, ченгета и т. н. Аз изобщо не съм имал за цел да оправдавам СДС и Костов, просто факта беше, че какъвто и да е Костов, по негово време имаше две хубави неща:
1. Стандарта на живот беше определено по-добър от сегашния.
2. ДПС не беше във властта и на практика не беше и в Парламента, понеже Костов мрази Доган и ДПС и ги завря в миша дупка по време на управлението си. Това ако не го смяташ за положителен факт, просто няма за какво да говорим повече...
Всичко останало по костово време си беше до голяма степен като сега - корупция, мафия далавери, но те мойто момче почнаха още от времето на Беров, а не от времето на Костов все пак, ама едва ли имаш спомени от началото на демокрацията 92-93, тези години някъде. После при Жан Виденов беше възможно най-големия крах, ама да не навлизам в подробности

За парите от САПАРД, не ме интересува кои кръгове от БСП са близки на опозицията, интересува ме, че по време на управлението на тройната коалиция заради корупция, далавери и кражби България и българския народ бяха лишени от няколкостотин милиона евро, това е!

За корупцията на високо и ниско ниво, ами бате, като я има на най-високо ниво, на ниво управляващи, какво очакваш за най-ниско ниво? Тези в упревлението на държавата осъществяват корупция за десетки милиони евро, а ти ми говориш за 20 лева. И едното, и другото си е корупция, но точно затова ти говоря, че корупцията стана начин на живот в Бългаия по време на това управление, дали на високо, средно или ниско ниво, има си и я и затова главна и най-голяма вина носят управляващите, понеже само те по принцип могат да я спрат.

"Идеята е, че това кой е мандатоносител и управляващ няма значение- всичките са от една страна на барикадата, но с различни цветове.
Защо няма стабилна опозиция"?

Затова, че всички (или поне почти всички, като изключим партиите извън парламента) са от едната страна на барикадата съм напълно съгласен, но има значение кой е мандатоносител, а мандатоносител е ДПС, е от това по-лошо здраве му кажи. Не ни стигат другите магарии, а сега и ДПС вече втори мандат в управлението на България, е това вече е най-голямата трагедия...
Пич преди 89-та всички са били комунисти.
Не съм пич. Иначе проблема е, че и в момента едно 90% от политиците ни, а в сегашното правителство 99,9% са все комунисти. Трябва незабавна и реална декомунизация на България, иначе оправия няма да има още десетки години, това мисля че целокупния български народ трябва най-накрая да го разбере и да спре да се заблуждава толкова тъпо, че от комунистическата върхушка може да се очаква нещо добро за нас и България въобще. Уви, повечето хора не го осъзнават и си внушават, че Бате Бойко е с нещо много по различен от мишко-Станишко, а те и двамата са от едно котило... Просто трябват нови лица в управлението на България, крайно време е да го осъзнаем и да почнем да ги търсим, намираме и издигаме тези същите хора. Със стар асфалт нов път не се прави...

malone
10-20-2008, 21:40
Единствената причина по която подкрепям опозицията,че иска да се противопостави на турското управление(така го наричам защото Станишката е марионетка).Иначе самата опозиция и специално ДСБ и СДС,които евентуално ще влязат в следващия парламент благодарение на ГЕРБ нямат идея как да подобрят нещата и ако те ни управляват коалиционно с Бат Бойко и компания ситуацията няма да се различава чак толкова много от сегашното ни положение.