PDA

View Full Version : Към момчетата за чекийте



Ilqn94
10-10-2008, 09:40
Кажете ми колко често си биете чекий защото аз ако не се испразня поне на 4 дни веднъж и започва да ме наболва леко точно над пениса долу ниско под корема. Веднъж бях на лагер с едни момичета за две седмици и нямаше как да се изпразня първата седмица и на втората имах мокри сънища бях олял сичко. После пак около 6 дни още не се празних и като се прибрах и се къпах се испразних и за пръв път имах толкова много сперма. Кажете при вас така ли е случвало ли ви се е такова нещо и на колко време се празните?

Ev1l
10-10-2008, 10:42
Консултирай се с лекар

Rebirthing
10-10-2008, 10:43
Да, нормално е, даже може и по често да мастурбираш, няма лошо!Също така е нормално да имаш много сперма ако го правиш по рядко.

SpOrTs_GiRl
10-10-2008, 11:02
Да, нормално е, даже може и по често да мастурбираш, няма лошо!Също така е нормално да имаш много сперма ако го правиш по рядко.

mishaaaaa
10-10-2008, 11:11
И аз знам, че е напълно нормално да те наболяват, ако не се изпразваш редовно. Е, не съм най - компетентната в тази област, но поне това знам :)

assd22
10-10-2008, 11:11
аз не си бия, само пичките ми бият 8) 8) 8)

RoShaVoTo
10-10-2008, 11:33
аз не си бия, само пичките ми бият 8) 8) 8)

Бате убиваш ме с тези коментари :lol: :razz: Колкото до проблема... мисля че е нормално

TotallySexy
10-10-2008, 12:57
аз не си бия, само пичките ми бият 8) 8) 8)

Батка, ако това на аватара си ти, предполагам направо са пръскат пичките да ти ги бият....

а по темата.... не мисля, че е нормално да те боли...

LoLiPoP4o
10-10-2008, 13:32
seki den e chovek i si4ko ti e shtaslivo xahxhahxaha :) nesa umreli oshte hora ot chikii :P

Housemaniata
10-10-2008, 13:36
аз не си бия, само пичките ми бият 8) 8) 8)

Батка, ако това на аватара си ти, предполагам направо са пръскат пичките да ти ги бият....

а по темата.... не мисля, че е нормално да те боли...

+1 8)

Ilqn94
10-10-2008, 14:07
Ясно значи сичко си ми е наред. Искам да ви питам и друго- редовното празнене помага ли при вас за това да не ви става кадето не трябва в смисъл нали знаете в рейса или в даскало и ей така става от самосебе си. Особено лятото когато си по къси панталонки е супер тъпо! С един приятел говорихме за тва и ме беше посъветвал сяка сутрин след ставане да се изпразвам в банята за да не ми става без да искам през деня после.Пробвали ли сте така и имате ли такива проблеми?

RhytmiX
10-10-2008, 14:26
аз не си бия, само пичките ми бият 8) 8) 8)

ako ti si toq na snimkata mai ti biesh na nekoi ....

Funky_Jazzist
10-10-2008, 15:36
Ясно значи сичко си ми е наред. Искам да ви питам и друго- редовното празнене помага ли при вас за това да не ви става кадето не трябва в смисъл нали знаете в рейса или в даскало и ей така става от самосебе си. Особено лятото когато си по къси панталонки е супер тъпо! С един приятел говорихме за тва и ме беше посъветвал сяка сутрин след ставане да се изпразвам в банята за да не ми става без да искам през деня после.Пробвали ли сте така и имате ли такива проблеми?

Тоя твой приятел е побъркан!Намалявай чекиите, защото ще се престрастиш.Когато усетиш сексуално желание, излез навън,поразходи се, защото като си вътре няма как да се спреш.

ValzZi
10-10-2008, 15:39
Ясно значи сичко си ми е наред. Искам да ви питам и друго- редовното празнене помага ли при вас за това да не ви става кадето не трябва в смисъл нали знаете в рейса или в даскало и ей така става от самосебе си. Особено лятото когато си по къси панталонки е супер тъпо! С един приятел говорихме за тва и ме беше посъветвал сяка сутрин след ставане да се изпразвам в банята за да не ми става без да искам през деня после.Пробвали ли сте така и имате ли такива проблеми?

Тоя твой приятел е побъркан!Намалявай чекиите, защото ще се престрастиш.Когато усетиш сексуално желание, излез навън,поразходи се, защото като си вътре няма как да се спреш.


лудата котка е права :) :D

Rebirthing
10-10-2008, 15:43
Ясно значи сичко си ми е наред. Искам да ви питам и друго- редовното празнене помага ли при вас за това да не ви става кадето не трябва в смисъл нали знаете в рейса или в даскало и ей така става от самосебе си. Особено лятото когато си по къси панталонки е супер тъпо! С един приятел говорихме за тва и ме беше посъветвал сяка сутрин след ставане да се изпразвам в банята за да не ми става без да искам през деня после.Пробвали ли сте така и имате ли такива проблеми?

Не е нужно, ако найстина си набор 94 е нормално на тази възраст да ти става от самосебе си.

Funky_Jazzist
10-10-2008, 16:02
лудата котка е права :) :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

Ilqn94
10-10-2008, 17:00
Да знам че е нормално но съм си имал сериозни проблеми заради това. Например веднъж ми стана в рейса три спирки преди да сляза и на моята спирка не слязох защото не можеше да се изправя щото щях да стана за резил и не ме питайте каде чак слязох.. Тъпо е да ти става когато не трябва а и много пъти когато съм близо до момиче или се опирам просто в нея и пак ми става и понякога личи.

Funky_Jazzist
10-10-2008, 17:06
Да, но чекиите не са решение.А за автобуса - прикривай го с яке или с някаква друга дреха (все едно я носиш) :( :-o :(

Maskata
10-10-2008, 17:29
аз не си бия, само пичките ми бият 8) 8) 8)

Кротко тигрееее....темата не е за това кой ти бие бе :x Мн обичам флууда!

А по темата...Нормално си е всичко!!!Просто го "чисти" от време на време...по какъвто начин намериш(или с който намериш) и тва е... :-D