PDA

View Full Version : Вие какво бихте направили??



Abbie_Broken
10-10-2008, 09:55
Такам... вие какво бихте направили ако приятелите ви не се понасят с човека когото обичате? Вие и приятелите ви така или иначе рядко се виждате, защото сте в различни училища, заети сте и.. се виждае рядко общо зето. С приятеля ви се срещате когато имате време и 2мата, но и то не е много често... А на всичкото отгоре най-добрите ви фр., с които се познавате от 7-8 год. и повече се мразят едва ли не с приятеля ви и ви карат та избирате. Може би мн от вас ще кажат, че щом ще ме карат да избирам значи не си ми добри фр., но те имат причини да се дразнят от него и той от тях. Вие какво бихте направили в такава ситуация?
Изв. ако има такава тема, но ми е любопитно.

housy
10-10-2008, 09:59
Ами незнам , но за мен това с избирането е супер тъпо!Трудно е да избираш между приятели или гадже...Но ако наистина нямаш друго решение и трябва да избираш , тогава трябва да помислиш много , колко са ти добри приятелите и дали има бъдеще за теб и гаджето ти.Това е доста труден въпрос и аз не мисля , че някой от форума би ти дал особено правилен отговор , защото пак казвам е трудно да избираш между приятели и гадже !

Abbie_Broken
10-10-2008, 10:02
Да, трудно е и аз мисля, че е мн. тъпо да избираш, но искам да видя какво мислите вие.

slun4ice_90
10-10-2008, 10:10
Не е честно от тяхна страна да те карат да избираш....От това по-глупаво нещо няма...Не мисля,че са ти приятели...Това си е мое мнение естествено.Обясни им,че обичаш френда ти и не искаш да избираш м/у тях и него....Не знам каква е причината, поради която те карат да избираш,но приятел,който те разбира и иска да си щастлива, не би те карал да избираш по такъв начин.....Лек ден! :) :-P

nejnaDROGA
10-10-2008, 10:17
И аз съм имала приятелки,които не харесваха едно мое бившо гадже,но НИКОГА не са ме карали да избирам...Все пак са ми приятелки и знаят,че щом съм избрала да съм с него значи ми е приятно в неговата компания и имам чувства към него!!!...Нооо да не те занимавам с моите стари истории ;)

Обясни на приятелите си и на гаджето,че НИКОЙ нормален човек не може да избира между ИСТИНСКИТЕ ПРИЯТЕЛИ и ЛЮБОВТА (ако наистина го обичаш де).Това са две напълно различни неща,които по никакъв начин не могат да бъдат сравнявани (все пак за да избереш нещо,преди това трябва да го сравниш с друго и да откриеш предимствата,качествата и недостатъците му).Опитай се да намираш време и за двете страни (днес например може да излезеш с гаджето,утре с приятелите и така :)),но в никакъв случай не избирай само едната страна!!!

П.П.А каква е причината твоите приятели да не харесват гаджето ти?! :-o (ако не е тайна разбира се :))

Abbie_Broken
10-10-2008, 10:19
Не ми се случва точно на мен, но реших да ви попитам и да видя какво е вашето мнение. Да не са истинси тези фр които те карат та избираш така.

sladur4etyYy
10-10-2008, 10:20
каваш им ,че отношенията ти с него, са си лично твоя работа и нямат връзка с отношенията ти с тях и че тва, че си с него по никакъв начин не значи, че ги предаваш или нещо подобно. ако не те разберат, значи са егоистични копеленца, интересуващи се само от техните си желанийца и терзания и че не държат достатъчно на теб

sasha_90
10-10-2008, 10:28
Вярно е,щом те карат да избираш не разбират колко си щастлива хем с тях,хем с приятелят ти=>не са истински приятели.Ако ми се наложи да избирам,ще избера този/тези,на които държа най-много и които ме уважават.

XxPunkyStreetXx
10-10-2008, 11:17
В момента и на мене ми се случва същото... :smt085

xXxScreamxXx
10-10-2008, 11:17
Ако наистина се налага да избирам ..
бих избрала приятелите ;)

lyfche
10-10-2008, 11:36
хуах :razz: се 1 като по-голяма да си намериш един примерен мъж,който да те обича и искате да се омъжите и приятели те ти и бъдещият ти съпруг да се мразят и те да ти кажат"избирай" ти кво ще направиш :evil:

10-10-2008, 12:23
s moq bff sme v takova polojenie..toi si nameri edna..PROOSHLQCHKA...mrazq qq :-x :-x :-x vchera s nego mnogo zdravo se skarahme zaradi neq...poznavame se 2 godini...obichame se adski mnogo...a toi nakraq zaradi nqkfa kurva me zarqza... ;( revala sym ne znam si kolko chasa....az bih ostanala dokari s priqtelite si!! cenq tqhnoto mnenie..i znam che te mi mislqt doboroto!! tochno tova mu kazah na nego...che ako ne mu mislih dobroto..nqamshe da mu kaja kakvo mislq za neq..i che ne trqbva da e s neq... a sq kfo stana...taq ofca se nabuta....

dano da se opravim s nego 4e...nzzzz :cry: :cry: :cry: :smt088 :smt089 :smt087



PS...sorry che pisha taka..ama prosto BG bukvite mi neshty sa se bygnali...ii pisha kato na kitaiski :D

sh3_1s_7h3_0n3
10-11-2008, 11:34
Ако са ми истински приятели, няма да ме карат да избирам нищо. В крайна сметка аз съм с Него, не те. Ето така си ли проличава кой на кого колко държи. Един истински приятел по-скоро ще те подкрепи или ако не, поне ще ти каже защо не го харесва и причините няма да са : "не ме кефят обувките му", а защото може на теб да ти влияе отрицателно по някакъв начин.

Отдръпвала съм се от приятелка, ако не ме е подкрепила само защото си мисли, че трябва да живея по начина, по който тя реши. И то от наистина много добра приятелка, понежеше смяташе, че приятелството ни и й дава право на собственост върху мен и моя избор. Тъпа история. :?

MegabytE
10-11-2008, 11:49
Ще ти кажа следното, са ще заебеш приятелите си заради нея/него(само 2 изречения съм ти прочел от поста), после половинката ти ще те зареже, а ти ще си с големия в ръка.
Познавам 3-ма такива типове.

sweet_baby_mimi
10-11-2008, 12:04
Ще поговоря с всички по отделно. После ще помисля малко и ще избера(сигурно приятелите).

pisentseto
10-11-2008, 12:22
Аз имам почти сащия проблем.
Но аз избрах моя приятел,защото се оказа,че моята приятелка не ми е била много добра фр.
И сега с нея се чуваме от време на време.
Аз я викам да излиза с нас ,но тя уж все имала някаква работа.
А и всики които я познават от отдавна,казват че не е била за мен.
Аз я познавам от скоро де.
Ама да не те занимавам с моите глупости,помисли добре на кого даржиш повече на фр.или гаджето. :-P

Abbie_Broken
10-11-2008, 18:34
Решението е да кажа на тях , че изберам тях, на него да му кажа че никога няма да го заеба и хоп излизам си и с вс... тфа най умно ми се струва.. :D НО НИКОГА НЯМА ДА ЗАЕБА ФР-ТАТА СИ ЗАРАДИ ГАДЖЕТО СИ..

soul1199
10-11-2008, 18:39
Не е честно от тяхна страна да те карат да избираш....От това по-глупаво нещо няма...Не мисля,че са ти приятели...Това си е мое мнение естествено.Обясни им,че обичаш френда ти и не искаш да избираш м/у тях и него....Не знам каква е причината, поради която те карат да избираш,но приятел,който те разбира и иска да си щастлива, не би те карал да избираш по такъв начин.....Лек ден! :) :-P +1

BaiToq
10-12-2008, 06:36
В такъв случай ги заебавам
всички и натискам на ядене
и пиене и си намирам
нови приятели и гаджета 8-)

snejana67
10-12-2008, 07:27
:) избирам гаджето :)