PDA

View Full Version : Имам Проблем с Един учител ! помогнете.. кво да направа !?!?



marto_pain
10-10-2008, 10:35
Значи има една учителка по български език която ми пише оценки по симпатия и ме мрази ацки мн. но не знам какво са и направил.По някога толкова ме нерви че ми идва да скоча и да я фрасна.Когато зубарите от моя клас говорат тя не им казва нищо.Аз кажа една думичка и тя ме изкарва на дъската и ме изпитва на новия урок. А на мен ваобще не ми върви българския кажете какво направя !?

jujulinkaa
10-10-2008, 11:00
учи повече :) :D

RottenFlesh
10-10-2008, 11:07
Научи се да пишеш правилно.

XxPunkyStreetXx
10-10-2008, 11:22
започни да учиш и докажи че можеш... :-D

NamelessRomantic
10-10-2008, 11:30
Ами следващия път си научи урока ПЕРФЕКТНО и като те изпита и натрий носа като си изкараш отличен.А ако не ти пише шестичка тогава вече можеш да говориш с директора - поне ще имаш цял калс свидетели.

mitternacht
10-10-2008, 11:47
Научи се да пишеш правилно.

Mхм.Тъкмо щях да кажа, да вземе, та да стане грамотен.

izka
10-10-2008, 12:28
ооо и аз имам проблем с госпожата по английски, защото ми смъква от оценките, правихме контролно имах 4 грешки писа ми 4 и 1/2 вчера ме изпита писа ми 4, бях за 5 най-малко, дори съучениците ми го казаха, не че си въобразявам пък и я зн, че ме мрази и аз я мразя де...омразата е взаимна 8-) и...неска си поговорихме заоценките ми и за отношението й към мене..и ми вика аа не ти си мн добричко :О моля??? и някаква състрадателна, виновна физиономия направи.. лицемерка, като и казах че не съм за 4 на изпита и за 4 и 1/2 на теста...вика в понеделник ще видим контролното нз си кво..ауу толкова я мразя, особенно пък като каза, че съм добричка, аз съм сиг, че не го мисли ама.. хм и, че...говори и ти с нея ако искаш, надявам се да има някакъв ефект

WaterLilly
10-10-2008, 13:54
Не може да те мрази без причина. Сигурно е дочула от някой, че си говорил за нея или прекалено много говориш...

Ivalinka
10-10-2008, 14:24
има учители,които ей така си 'харесват' някого и на този субект просто никак не му е лесно...ами няма измъкване,докато не завършиш :(

ValzZi
10-10-2008, 14:29
започни да учиш и докажи че можеш... :-D

puhi14
10-10-2008, 15:02
Може би не учиш достатъчно.Може би от самото начало не е останала с добра впечеатление от теб,знам ли... :(

sm_95
10-10-2008, 18:06
ьфе аз вече не вярван мн в тфа че един учител може да мрази някои ученик щото и аз си мислех че госпожата ми по математика ме мрази и не една рдителска маика отиде мн нахъсана да се кара с нея а тоя моля ти се като говорила за учениците и нали казвала кой се справя и кой не и да земе да каже че аз съм се справяла почти перфектно само е тряало да положа малко усилие :-P :-P :-P :-P :-P :-P

HayDeN^^
10-10-2008, 18:38
Еми седни и се научи и като те вдигне да види , че си умно дете и
като няколко пъти те вдигне и види , че си знаеш ще те остави според мен! ;)

deni15
10-10-2008, 20:30
ми нз кво да напраиш.. учи :D и мене даскалката по български ме мрази.Още миналата година като ме изпита първите седмици аз нищичко не знаех и ми прости щото не ме познааваше още.Ама не стига че нищо незнам за най-малкото нещо и почвам да се хиля в час ..редовно съм от най-приказливите за нея и на класните пиша най-малко от всички.И колкото и да съм се мъчила да уча през тая година съм нямала повече от 5.По принцип ми пише 4 :(

mel4ety
10-11-2008, 13:13
Ами ти сам си каза-не знаеш много по български,ами тогава земи си научи!защо мислиш те изкарва-за да види направил ли си нещо,демек научил ли си.Да не мислиш че даскалите не спят,а мислят как да ни съсипят ..за всичко ние сме си виновни а не те..може пък и ти нещо да си провокирал,че да се държи така.

Bubbly
10-11-2008, 14:43
Да бе знам, мрази те от дъното на душата си и вечер вместо да спи и докато яде, прави секс или си гледа децата, измисля пъклени планове как да те остави на поправка, нищо че си гений . :lol: Не разбираш ли, че даскалите си имат свой живот и свои грижи, а в училище гледат само как да си предадат урока? Опитай да научиш поне собствения си език и да потиснеш поривите да се набиеш на очи и да си гъзарче, и ще видиш дали ще се занимава с теб. А ако не виждаш смисъл да усвоиш основите на родния си език, продължавай да си го изкарваш на минисъра, папата, циганите и Господ (или ако си атеист на световната конспирация)... :?
ПП Поздрави и колкото и да ви е странно, помнете, че светът не винаги се върти около вас. :lol:

n3ri7ka
10-11-2008, 15:41
Научи се да пишеш правилно.

Mхм.Тъкмо щях да кажа, да вземе, та да стане грамотен.

\:D/ :-D :lol:

HePpitO
10-11-2008, 16:02
Що не вземеш да кажеш на класната ти и да поговорите с учителката? Или пък вземи си научи и така ще я затапиш.

plmn
10-11-2008, 17:22
Много са зле...Какво си мислят, че правят като пишат умишлено по-ниски оценки?Много добре знаят, че оценките ни трябват и пак се правят на луди...А може би не се правят?

mel4ety
10-12-2008, 08:17
Много са зле...Какво си мислят, че правят като пишат умишлено по-ниски оценки?Много добре знаят, че оценките ни трябват и пак се правят на луди...А може би не се правят?а може би просто знаем фактически за толкова?високите оценки не се пишат за незнание все пак..