PDA

View Full Version : Продавам електрони цигари



AICHKA
10-10-2008, 13:11
Продавам електрони цигари цените са много по- евтини от тези който се предлагат в България!Внос от Америка!
Цената варира между 50 и 80 лева в замисимост от доставката,дали ще е за 1 седмица или две и от бонусите който получавате-филтри.Ето малко инфо за тази цигара-има никотин няма катран свети и изглежда като истинска!Има дим и е е много практична за места за непушачи.
http://bulgaria.actualno.com/news_111270.html-ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ
Телефон-0885302955
aia_dilemma@abv.bg
skype-aia_dilemma

Armeika
10-14-2008, 17:41
Тези цигари са пълни глупости и са вредни съдържат много вредни йони ако искате да откажете цигарите повярвайте няма да стане така ;) тези цигари може само да ви скапят дробовете нищо друго по добре си изпушете една изтинска цигара отколкото да се тровите и залъгвате с това и да си давате парите.... айде успех а за автора не ставай убиец/убийца за да припечелиш някои друг лев :)

Armeika
10-14-2008, 20:26
Габчето ти малоумна ли си ? Хората в Европа им забраниха да се пуши в кафетата/кръчми/барове (всички) затова ги измислиха.. и нищо не ти скапват..

Хайде да не ми говориш така ако обичаш!!!

След като го пиша това значи знам че е така!
Консултирала съм се и с лекари които казват това което написах по горе! Така че ти си решаваи дали да се замислиш над коментара ми! ;)
Ако щеш се трови твоя си работа! :)

Аз съм пушачка и ако мислиш че когато видях и ми казаха за тези цигари не полудях да си взема и аз така... :) но след като ми казаха доста неща предпочитам да не си взимам айде и умната :lol:

AICHKA
10-14-2008, 20:39
Sydyrja samo nikotin kakyv e problema?Shte vidim kak shte pushish kato zabranqt navsqkyde pred kafeto shte izlizash prez2 minuti...Az sym probvala takava i e syshtoto useshtane kakto pri obiknovena!Razgledai malko neta, ne slushai Bg doktorite ,ne sa go izmislili te nito mu znaqt systavkite!

P>S-izledvaniq pokazvat che tova namalqva vrednite systavki v organizma!

Armeika
10-14-2008, 21:08
Sydyrja samo nikotin kakyv e problema?Shte vidim kak shte pushish kato zabranqt navsqkyde pred kafeto shte izlizash prez2 minuti...Az sym probvala takava i e syshtoto useshtane kakto pri obiknovena!Razgledai malko neta, ne slushai Bg doktorite ,ne sa go izmislili te nito mu znaqt systavkite!

P>S-izledvaniq pokazvat che tova namalqva vrednite systavki v organizma!

Хех... и аз съм пробвала такава цигара гледала съм също из нета и гледах и линка които си поставила явно не си го чела :) погледни го и ще видиш че и в статията пише за йоните за които пиша! А колкото до лекаря човека не е обикновенно ДЖП ГАРАНТИРАМ ТИ! Не искам да ти разубеждавам клиентите или нещо такова недей да си мислиш глупости само просто за добро го казва. Може да е както казвате вие.... :D

LiLGrizzly
10-15-2008, 22:09
gabenceto.. napulno ne sam saglasen s teb.. spored men 6om kitaiski u4eni sa kazali 4e ne e vredno.. im vervam.. ! ko da vqrvam na nekfi bg lekari.. deto si zabravqt.. 4esovnicite, i operacionite instrumenti vatre vuv nas li ? :?

Armeika
10-16-2008, 10:12
gabenceto.. napulno ne sam saglasen s teb.. spored men 6om kitaiski u4eni sa kazali 4e ne e vredno.. im vervam.. ! ko da vqrvam na nekfi bg lekari.. deto si zabravqt.. 4esovnicite, i operacionite instrumenti vatre vuv nas li ? :?

Е..... АРЕ ВИКАМ ДА НЕ СЛАГАШ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ!
МОЯ ЛЕКАР НЕ Е ТАКЪВ ТАКА ЧЕ.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЗА ХОРА КОИТО НЕ ПОЗНАВАТЕ НЕ ЗНАМ КАК МОЖЕ ТАКА ДА ГОВОРИТЕ? ТЦ-ТЦ :? :? :? :? :? :? :? :( :( :( :shock: :?

XceSS
10-16-2008, 11:02
Абе аре бе те хората в цяла Европа, Америка и части от Азия, казват че не е вредно и ги използват, ама ти си Габчето знаеш всичко.

Armeika
10-16-2008, 16:38
Абе аре бе те хората в цяла Европа, Америка и части от Азия, казват че не е вредно и ги използват, ама ти си Габчето знаеш всичко.

Кога пък съм твърдяла че знам всичко? :lol: в тоя форум човек неможе да си изрази мнението ебаси.... се се нахвърляте
Неможе ли да кажа какво знам за тези цигари? Някои твърдят че са вредни други пък не! А аз просто казвам каквото знам! потарси малко попрочети консултирай се и после казвай че Габчето знаела всичко :-P

AICHKA
10-17-2008, 21:13
Kazvash kakvo znaesh s ogolemen shrift i v cherveno!Kaji imeto na doktoryt da znam da hodq pri nego,kato e tolkova dobyr...!