PDA

View Full Version : Гаджето на приятелката ми...



mechtaq_za_teb
10-10-2008, 12:34
Напоследък често започнахме да си чатим. :) Отначало бяхме само на здр как си, но после разговорите ставаха все по-дълги и интересни. Споделих му някои неща, той на мен също. Иозбщо намирам го за забавно и добро момче. Напоследък обаче забелязвам, че започна да ми прави намеци... от рода на:ами ти си хубаво момиче, защо не си до мен,айде да ходим на кафенце двамата ?!!!!! :shock: И тея намеци... не знам на майтап ли са, но и да са... все пак... неудобно е. Приятелката ми по цял ден го хвали колко е добър с нея и т.н. Пък аз си мисля: добър ли? А зад гърба ти какви ги прави?!

Не че е станало нещо кой знае какво.Просто мисълта ми е , че усещам кога едно момче иска нещо и кога всичко е в кръга на шегата.

Искам съвет за това да се притеснявам ли? Или да го приемам просто така? Няма да кажа на приятелката си, не искам да им се меся... Макар, че ако аз бях на нейно място щях да искам да знам.

Whyniser
10-10-2008, 12:44
Ах,мръсното копеле :-D . Спокойно можеш да говориш с приятелката си по този въпрос.След това намекни момчето,че не искаш и готово.Успех,мацко :-) :)

nejnaDROGA
10-10-2008, 12:45
Като за начало поговори/попиши си с него сериозно!!!Ако пак ти каже нещо от тоя род му кажи "Ейй не забравяй,че имаш приятелка" или "Ами ... (името на приятелката ти) няма ли да дойде с нас на кафе?!" ... (нещо такова...схвана ми намека).Ако оня ти каже,че не я иска с вас или че те харесва му казваш,че не е редно да говори/пише такива неща и т.н.Ако всичко е било на майтап - ще си признае и ще се посмеете заедно,но ако наистина те харесва ще започне да ти обяснява как е започнал да те харесва и т.н. (лигава история :-D ).След това ти ще му кажеш,че държиш на приятелката си и че той трябва да говори с нея.Също така му кажи,че ако откаже ти сама ще й кажеш,какво е станало :) (или ще й копираш хронологията)


Малко странно го написах ама се надявам да си ме разбрала :D

П.П.Ако оня наистина те харесва най-добре кажи на приятелката си!!!

aka6a_vamp
10-10-2008, 12:51
хммммм така като гледам и ти си падаш по него.... :-o

lyyly
10-10-2008, 12:54
Ами,според мен,тя ти е приятелка и по-добре да и кажеш,за да знае как стоят нещата..

Pliok0019
10-10-2008, 12:55
Отдръпни се от него. Може би и ти му даваш погрешни сигнали.

AwwwSugar
10-10-2008, 13:21
Отдръпни се от него. Може би и ти му даваш погрешни сигнали.

+

dimitar_ak
10-10-2008, 13:22
Ако държиш на приятелката си го отрежи.

loveme123
10-10-2008, 13:54
Както казват и другите ... отдръпни се ... Според мен дори и да кажеш на приятелката ти пак няма да е най-добия вариант. Просто разбери че той тка или иначе е с нея трябва да го преодолееш дори и да си падаш по него. Нека той сам прецения ск оя от вас иска да е ... Но не прави крачки които да ти костват приятелството и с двамата.

gryyym
10-10-2008, 14:07
..

tarataika
10-10-2008, 14:15
Напоследък често започнахме да си чатим. :) Отначало бяхме само на здр как си, но после разговорите ставаха все по-дълги и интересни. Споделих му някои неща, той на мен също. Иозбщо намирам го за забавно и добро момче. Напоследък обаче забелязвам, че започна да ми прави намеци... от рода на:ами ти си хубаво момиче, защо не си до мен,айде да ходим на кафенце двамата ?!!!!! :shock: И тея намеци... не знам на майтап ли са, но и да са... все пак... неудобно е. Приятелката ми по цял ден го хвали колко е добър с нея и т.н. Пък аз си мисля: добър ли? А зад гърба ти какви ги прави?!

Не че е станало нещо кой знае какво.Просто мисълта ми е , че усещам кога едно момче иска нещо и кога всичко е в кръга на шегата.

Искам съвет за това да се притеснявам ли? Или да го приемам просто така? Няма да кажа на приятелката си, не искам да им се меся... Макар, че ако аз бях на нейно място щях да искам да знам.


Гадното в случая е, че ако кажеш на приятелката си, съществува рискът да те разбере погрешно - ако е сляпа от любов по него. В такъв случай би обвинила него, но аз си мисля, че приятелството е много по-ценно от някаква фалшива връзка. И според мен - трябва да поговориш с нея деликатно, да й обясниш как стоят според теб нещата. Успех!

sasha_90
10-10-2008, 14:55
Ако държиш на приятелката си го отрежи.
Съгласна съм с dimitar_ak!

Abbie_Broken
10-10-2008, 15:19
На него му тегли една майна... Може да говориш и с приятелката си, но можеш да им създадеш проблеми и да ти е гадно после, но е хубаво тя да знае той кфо праи зад гърба й! ... Но пък в крайна сметка както прецениш за добре. Успех.

mechtaq_za_teb
10-10-2008, 15:33
Не си падам по него ! :) Рших да изчакам ... ако продължи ще говоря и с него, и с нея. :)

amor_ruslana
10-10-2008, 19:55
ako si istinska priqtelka govori s neq taka i spestqva6 mnogo ne6ta 4estno 1 mom4e ne e po vajno ot priqtelkata ti nali taka?

gPa3HuTeJl
10-10-2008, 19:56
Еми направете си тройка....

amor_ruslana
10-10-2008, 20:01
A И ОЩЕ НЕЩО 1.НЕ КРАДИ НИКОГА АМА НИКОГА ГАДЖЕТАТА НА ПРИЯТЕЛКИТЕ СИ !!!!!!!ПРИЕМИ ГО КАТО СЪВЕТ

alkobalko
10-11-2008, 09:30
Отдръпни се от него. Може би и ти му даваш погрешни сигнали.

Съгласна съм. Най-добре е да се отдръпнеш от него или да поговорите открито. Защото ако той продължи, а ти не направиш нищо, би било подло спрямо твоята приятелка.

GreenFairy
10-11-2008, 09:36
Аз пък си мисля, че тя няма да ти повярва и ще реши, че ти го харесваш

Light
10-11-2008, 10:22
абе...Момичето ви казва че даже не знае дали се шегува или е сериозен...Половината викат отдръпни се другата половина говори с приятелката...Малко по-бавно карайте ...

sextazy_baby
10-11-2008, 11:19
Ами ако отговаряш на неговите стрелкания,как да спре да ти пише?!?Ако си й наистина приятелка,го отрежи(и си помисли ако един от двамата просто те пробва... :) )

pisentseto
10-11-2008, 11:44
Em spored men ,ti si mu dala nqkakv priznak ,4e i ti go haresvash.
I toi si misli,4e ti shte si mal4ish,zashtoto ako kajesh na tvoqta fr vsiko ve4e nqma da e kakto do sega e bilo.
I shte moje da vi manupulira i dvete,a koi znai moje da ima i treta nikoi osven nego neznae.
No nai-dobre se odrapni ot nego ne mu pishi v skype,ako go vidish nqkade kaji mu samo zdr i nishto pove4e.
Taka shte mu pokajesh 4e ne te interesuva izobshto i darji6 na priqtelkata si ,a ne na negovi igri4ki da se vrazvash.

sweet_baby_mimi
10-11-2008, 12:11
Може да излезнете 1-2 пъти на кафе. Ако иска нещо, ще се проличи. А може и да прекратиш всякакви връски с него.

Sigrina
10-11-2008, 16:13
Ако си падаш по него, излезте на кафе и да не ти пука за приятелката ти.
Няма "приятелки".
Ще видиш след време, че ще се скарате с нея, ако не заради него, то заради гещо друго.
Просто се забавлявай, без да ти пука за нищо :)

mechtaq_za_teb
10-11-2008, 18:34
Em spored men ,ti si mu dala nqkakv priznak ,4e i ti go haresvash.
I toi si misli,4e ti shte si mal4ish,zashtoto ako kajesh na tvoqta fr vsiko ve4e nqma da e kakto do sega e bilo.
I shte moje da vi manupulira i dvete,a koi znai moje da ima i treta nikoi osven nego neznae.
No nai-dobre se odrapni ot nego ne mu pishi v skype,ako go vidish nqkade kaji mu samo zdr i nishto pove4e.
Taka shte mu pokajesh 4e ne te interesuva izobshto i darji6 na priqtelkata si ,a ne na negovi igri4ki da se vrazvash.Егати филмите станаха :-o От мухата слон! :D
По-скоро забелязвам че момчето гледа да се държи мило, затова може би впечатленията ми са били погрешни. :) И все пак 10x за съветите. :)

ValzZi
10-11-2008, 21:38
Отдръпни се от него. Може би и ти му даваш погрешни сигнали.

+
+

roni4kaa
10-11-2008, 21:55
абе....направи му някъв номер ;) така да го видиме как ще е отворен :) haha

snejana67
10-12-2008, 07:34
:? разкажи на приятелката си :?

simon
10-12-2008, 07:37
Еми направете си тройка....

хахахахаха така се решават всички проблеми нали ? :razz:

DevilWish
10-12-2008, 07:38
Като за начало поговори/попиши си с него сериозно!!!Ако пак ти каже нещо от тоя род му кажи "Ейй не забравяй,че имаш приятелка" или "Ами ... (името на приятелката ти) няма ли да дойде с нас на кафе?!" ... (нещо такова...схвана ми намека).Ако оня ти каже,че не я иска с вас или че те харесва му казваш,че не е редно да говори/пише такива неща и т.н.Ако всичко е било на майтап - ще си признае и ще се посмеете заедно,но ако наистина те харесва ще започне да ти обяснява как е започнал да те харесва и т.н. (лигава история :-D ).След това ти ще му кажеш,че държиш на приятелката си и че той трябва да говори с нея.Също така му кажи,че ако откаже ти сама ще й кажеш,какво е станало :) (или ще й копираш хронологията)


Малко странно го написах ама се надявам да си ме разбрала :D

П.П.Ако оня наистина те харесва най-добре кажи на приятелката си!!!
Точно това исках да напиша ;) +1
Само внимавай и ти да не го харесаш ;)

Gold_Angel
10-12-2008, 11:27
отрежи го - ако наистина си и приятелка...