PDA

View Full Version : Моля помогнете ми!



Mar70
10-10-2008, 16:05
Моят проблем е такъв ,че харесвам едно момиче от моя клас.Някой ще си помисли е кав му е пак толкова проблема на тоя.Проблема е ,че вече 3-та година се опитвам да се сближа някакси с нея ,но винаги нестава и нестава.И когато тъкмо я забравя тя отново ми привлече вниманието по някакъв начин .който сам сигурен го прави неволно.Гадното е ,че се пробвах да изляза с нея (на среща) ,тя ми не ми обърна внимание ,но въпреки това сме били примерно на ледена парзалка ,държали сме си рацете,но въпреки това тя ме приема като приятел и като съученик най вече.Моля помогнете ! :(.

WithLove
10-10-2008, 16:16
Я раэкажи малко эа многоброините начини,по който пробва да се сближиш с нея.

NaNa_SladuRana
10-10-2008, 16:19
ми явно не сте един за друг щом не може да се сближите за 3 години
с моя човек си станахме хипер близки приятели още на 2 седмица,просто защото адски много си приличаме
:) :oops:

Mar70
10-10-2008, 16:26
Първо не съм пробвал да я свалям от три години а просто я познавам от три години и все още немога да й определя характера въпреки че сме в един клас.А за многобройните начини както казах бяхме на ледена пързалка,държахме си ръцете ,и двамата несме от този град ,където ни е училището и много пати сме си говорили в рейса , но като се опитам да и направя някакъв намек тя или него усеща или нз.:(

WithLove
10-10-2008, 16:31
Първо не съм пробвал да я свалям от три години а просто я познавам от три години и все още немога да й определя характера въпреки че сме в един клас.А за многобройните начини както казах бяхме на ледена пързалка,държахме си ръцете ,и двамата несме от този град ,където ни е училището и много пати сме си говорили в рейса , но като се опитам да и направя някакъв намек тя или него усеща или нз.:(
Още един въпрос имам.
На колко си ?
А,и още нещо-когато и предложи да иэлеэете,тя как реагира?3ащото ти каэа,че ти е откаэала.
Ако те е отряэала категорично,явно просто не си пада по теб.
Ако е така,продължителните ти опити вече ще са просто нахалство.

slun4ice_90
10-10-2008, 16:33
Моят проблем е такъв ,че харесвам едно момиче от моя клас.Някой ще си помисли е кав му е пак толкова проблема на тоя.Проблема е ,че вече 3-та година се опитвам да се сближа някакси с нея ,но винаги нестава и нестава.И когато тъкмо я забравя тя отново ми привлече вниманието по някакъв начин .който сам сигурен го прави неволно.Гадното е ,че се пробвах да изляза с нея (на среща) ,тя ми не ми обърна внимание ,но въпреки това сме били примерно на ледена парзалка ,държали сме си рацете,но въпреки това тя ме приема като приятел и като съученик най вече.Моля помогнете ! :(. Не те харесва... :?

zelenooko_kote
10-10-2008, 16:39
sajalqvam da go kaja,no 6tom za 3 godini ne e stanalo ni6to...

Mar70
10-10-2008, 16:42
Може и да неме харесва ,но имам чувството ,че с мен се даржи по мило от другите.На 16 сам,а като я питах да излеземе тя все едно него взе насериозно :(.

LyingMyWayFromU
10-10-2008, 18:37
Може и да неме харесва ,но имам чувството ,че с мен се даржи по мило от другите.На 16 сам,а като я питах да излеземе тя все едно него взе насериозно :(.

Ами ако трябва,кажи и го пак-кажи и,че я харесваш!Сподели си чувствата или предпочиташ да стоиш отстрани да я гледаш и да се чудиш "Абе тя харесва ли ме или не ме харесва",просто действай!Какво губиш? Замисли се...най-много да те отреже...и какво ако те отреже...света не свършва с това.Аз съм момиче,но съм казвала като бях по малка на момче,че го харесвам,той каза "Добре" и тфа беше,ама не обърнах внимание.Света и живота ти не свършва с едно "Не"...сега си само на 16 *то и аз* така че,както казах нищо не губиш..момичета много.Ако се страхуваш от това да бъдеш зарязан-твой проблем!Според мен трябва да действаш-момче си все пак!....Стегни се!

hooliganka89
10-10-2008, 18:46
От това да й кажеш,че я харесваш по-просто няма.

Който се страхува от мечки,не ходи в гората :D

a3c1M
10-10-2008, 20:31
Или и казвай че я харесваш или повече не мисли за нея щото туй инак ша са превърне във фикс идея и ще се побъркаш :)

iiirish
10-10-2008, 20:37
След като са ти толкова ясни нещата няма защо да молиш за помощ. Ти сам разбираш, че тя неволно ти привлича вниманието, тъй като явно не го и търси.
Така или иначе тази твоя "увлеченост" няма да "премине" докато не я заместиш с друга. Единствено вярна е поговорката, че клин клин избива. А това ще си дойде с времето