PDA

View Full Version : Проблем с цикъла



_ENA_
10-10-2008, 17:27
значи проблема ми е следния...цикъла ми дойде мн скоро от предишния път..по принцип ми идва от 12-18, но миналия път ми дойде на 21-....сега пак ми дойде а днеска сме 10ти :( нз има ли за какво да се притеснявам, и на кфо може да се дължи тфа?може ли да окаже влияние стрес или притеснение щот последно време се чувщам така?или пък щото бях пила ексапел да има странични ефекти?някои нещо да каже?????ще съм благодарна много на всu4ки



Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

vilincety
10-10-2008, 17:39
ми....значи относно ескапел....виж за странични действия..!второ на колко години си и виж за да се оточниш темата всичко за месечния цикъл.... :) :(

snejana67
10-10-2008, 17:43
:) смяната на сезоните също оказва влияние върху цикала-поне при мене е така :)

vilincety
10-10-2008, 17:47
:) смяната на сезоните също оказва влияние върху цикала-поне при мене е така :)
много си права много се влияе и от рязкото променливо време.... :)

Boyd
10-10-2008, 18:45
Има вариант от променливото време да ти се мени цикъла.

Щом си пила от хапчето значи е от него! Нормално е да ти променя цикъла, а още колко странични ефекти има - не знам..

DeAd_LooSeR
10-10-2008, 21:13
всичко ,което изброи е възможно..при мен примерно ее някво -идва си когато иска ...Но примерно наистина при стерс,малко по-голямо натоварване се влияе...за ескапел наистина прочети дали има някакви странични влияния,може и от това да е.Спокойно не се притеснявай,на всеки се случва :)

vilincety
10-11-2008, 06:49
всичко ,което изброи е възможно..при мен примерно ее някво -идва си когато иска ...Но примерно наистина при стерс,малко по-голямо натоварване се влияе...за ескапел наистина прочети дали има някакви странични влияния,може и от това да е.Спокойно не се притеснявай,на всеки се случва :)
мхм.... :)