PDA

View Full Version : Въпрос към осмокласниците...



angelkata_dqvolkata
10-10-2008, 17:41
:) Здр... амм ще ми се да попитам за изпитите след седми клас...трудни ли бяха? или просто разкажете...аз съм седми и сега ми предстоят... :) :) :) питам просто за инфо. :) :-) :) :)

Dundy
10-10-2008, 17:43
ми на мен не ми бяха трудни,естествено зависи къде учиш и не само.Много неща имат значение,но не тряа да се притесняваш повече и да знаеш,че ако учиш в езикова 7 клас е цвете в сравнение с 8

Di
10-10-2008, 17:53
Не е толкова трудно =) споко

dark_wings
10-10-2008, 18:13
Всяка година тестовете са различни.Тая година бяха по-трудни,от колкото са били миналата(по математика)...То сега примерно могат да решат да е изпит,а не тест или пък до последно да не се знае дали ще има преразказ,съчинение или есе...Въобще накрая сичко решават! :? А то,колкото и да ти е гадно тая година,ще ти бъде по-зле в 8ми клас повярвай ми!Не се притеснявай само от някви изпити...Там не е страшно :wink:

Стискам ти палци да влезнеш там,където искаш :)

gabi_94
10-10-2008, 18:17
ами незнам за другите но по математика беше ужасно трудно, ама ти не се притеснявай на вас ще ви е лесно, вие учите по друга програма и не ви натовават толкова, спокс трябва да е лесно

exclusif
10-10-2008, 18:21
ne e nikak trudno e vse pak zavisi i kakuchesh imash no az se trudih spec po bg imah samo 5 i 6 no po matematika bqh mnogo slaba i mn se pritesnqvah da ne se izloja na izpita i da me skasat no go vzeh i me prieha tam kbdeto iskam i imam badeshte daje imah poveche ot nqkoi uchenici koito sa hodili na chasni uroci nqma smisal da hodish na chasni uroci ;)

angelkata_dqvolkata
10-10-2008, 18:38
mss na vsi4ki :-) :-) :-) :-) :-) :-)

hgfh
10-11-2008, 09:16
лично за мен не беше лесно .. цяла година аз блеех в часовете и си драсках по тетрадките .. когато отидох на изпитите отидох с нагласата че ще имам двойка ! Дори не се и притеснявах , но незнам как успях да ги взема ! :shock: определено не бяха знания ,а може би късмет

препоръчвам ти да си учиш е вярно не съм тази която трябва да си дава мнението защото все пак аз не си учих .. дори и в час не съм се опитвала да слушам, но поне няма да имаш такива пропуски като мен :?

HayDeN^^
10-11-2008, 10:57
Всяка година тестовете са различни.Тая година бяха по-трудни,от колкото са били миналата(по математика)...То сега примерно могат да решат да е изпит,а не тест или пък до последно да не се знае дали ще има преразказ,съчинение или есе...Въобще накрая сичко решават! :? А то,колкото и да ти е гадно тая година,ще ти бъде по-зле в 8ми клас повярвай ми!Не се притеснявай само от някви изпити...Там не е страшно :wink:

Стискам ти палци да влезнеш там,където искаш :)
Бяха труднички наистина .

Bianca
10-11-2008, 12:01
лично за мен не беше лесно .. цяла година аз блеех в часовете и си драсках по тетрадките .. когато отидох на изпитите отидох с нагласата че ще имам двойка ! Дори не се и притеснявах , но незнам как успях да ги взема ! :shock: определено не бяха знания ,а може би късмет

препоръчвам ти да си учиш е вярно не съм тази която трябва да си дава мнението защото все пак аз не си учих .. дори и в час не съм се опитвала да слушам, но поне няма да имаш такива пропуски като мен :?
Определено не са знания. ;)
Иначе ми беше хипер лесно, лично на мен.

sweet_baby_mimi
10-11-2008, 12:24
Изпитите бяха средна работо, но това не значи нищо. Ако се подготвиш добре, на изпита няма да има никакви изненади.

masal
10-11-2008, 12:24
лично за мен не беше лесно .. цяла година аз блеех в часовете и си драсках по тетрадките .. когато отидох на изпитите отидох с нагласата че ще имам двойка ! Дори не се и притеснявах , но незнам как успях да ги взема ! :shock: определено не бяха знания ,а може би късмет

препоръчвам ти да си учиш е вярно не съм тази която трябва да си дава мнението защото все пак аз не си учих .. дори и в час не съм се опитвала да слушам, но поне няма да имаш такива пропуски като мен :?
Определено не са знания. ;)
Иначе ми беше хипер лесно, лично на мен.
Ти пак ли се заяждаш,бе малоумницо?Не виждаш ли,че момичето сама си казва,че не е учила.Пф... :smt019 Ама така е като не може да приличаш на човек,поне си учи уроците.
Изпита по български беше лесен,по математика почти нищо не чаткам и ми беше много трудно,затова и го взех с 4.И не е вярно,че тяхната програма е по-лесна.Много по-трудна е.

angelkata_dqvolkata
10-11-2008, 12:45
:-)

Dundy
10-11-2008, 16:43
лично за мен не беше лесно .. цяла година аз блеех в часовете и си драсках по тетрадките .. когато отидох на изпитите отидох с нагласата че ще имам двойка ! Дори не се и притеснявах , но незнам как успях да ги взема ! :shock: определено не бяха знания ,а може би късмет

препоръчвам ти да си учиш е вярно не съм тази която трябва да си дава мнението защото все пак аз не си учих .. дори и в час не съм се опитвала да слушам, но поне няма да имаш такива пропуски като мен :?
Определено не са знания. ;)
Иначе ми беше хипер лесно, лично на мен.
Ти пак ли се заяждаш,бе малоумницо?Не виждаш ли,че момичето сама си казва,че не е учила.Пф... :smt019 Ама така е като не може да приличаш на човек,поне си учи уроците.
Изпита по български беше лесен,по математика почти нищо не чаткам и ми беше много трудно,затова и го взех с 4.И не е вярно,че тяхната програма е по-лесна.Много по-трудна е.
ама това момиче бях останала с впечатлението.че е по-малко после видях,че е над 14 а сега се оказва,че е на 14.Абе не знам както и да е.По мат не бях решила 120 задачи даже ама си взех изпитите добре

mimsitu
10-11-2008, 16:47
еми не бяха лесни .. по БЕЛ аз можех и по-добре, но бях супер притеснена защото ми беше пръв изпит, а и в стаята никой не познавах .. по матем. беше труден - да ама аз можех и да го реша с по малко глешки, но беше много малко времето за такива задачи и не ми стигна .. а на теб ти пожеланам успех .. гадно е защото аз ходех и на уроци а и гледаш да завършиш и със 6 пълно и така

angelkata_dqvolkata
10-11-2008, 17:02
лично за мен не беше лесно .. цяла година аз блеех в часовете и си драсках по тетрадките .. когато отидох на изпитите отидох с нагласата че ще имам двойка ! Дори не се и притеснявах , но незнам как успях да ги взема ! :shock: определено не бяха знания ,а може би късмет

препоръчвам ти да си учиш е вярно не съм тази която трябва да си дава мнението защото все пак аз не си учих .. дори и в час не съм се опитвала да слушам, но поне няма да имаш такива пропуски като мен :?
Определено не са знания. ;)
Иначе ми беше хипер лесно, лично на мен.
Ти пак ли се заяждаш,бе малоумницо?Не виждаш ли,че момичето сама си казва,че не е учила.Пф... :smt019 Ама така е като не може да приличаш на човек,поне си учи уроците.
Изпита по български беше лесен,по математика почти нищо не чаткам и ми беше много трудно,затова и го взех с 4.И не е вярно,че тяхната програма е по-лесна.Много по-трудна е.
ама това момиче бях останала с впечатлението.че е по-малко после видях,че е над 14 а сега се оказва,че е на 14.Абе не знам както и да е.По мат не бях решила 120 задачи даже ама си взех изпитите добре

az li da sam po golqma ot 14?...nikade ne sam kazvala che sam po golqma :(

pOiSoN_kIsS_94
10-11-2008, 17:08
По бел ми беше по-лесно отколкото по математика :D :D Но,ако искаш да се представиш добре на изпитите учи редовно през годината и бъди спокоен/спокойна на изпитите :)

Veno0m
10-11-2008, 17:25
ъмм.. като цяло не бяха тоолкова трудни и с малко повечко подготовка щях да се справя и по-добре! А теб те съветвам да започнеш още от сега да се подготвяш за изпитите, защото винаги има какво да се научи и ще ти бъде от полза ако започнеш от по-раничко. Успех :)

Dundy
10-11-2008, 18:05
лично за мен не беше лесно .. цяла година аз блеех в часовете и си драсках по тетрадките .. когато отидох на изпитите отидох с нагласата че ще имам двойка ! Дори не се и притеснявах , но незнам как успях да ги взема ! :shock: определено не бяха знания ,а може би късмет

препоръчвам ти да си учиш е вярно не съм тази която трябва да си дава мнението защото все пак аз не си учих .. дори и в час не съм се опитвала да слушам, но поне няма да имаш такива пропуски като мен :?
Определено не са знания. ;)
Иначе ми беше хипер лесно, лично на мен.
Ти пак ли се заяждаш,бе малоумницо?Не виждаш ли,че момичето сама си казва,че не е учила.Пф... :smt019 Ама така е като не може да приличаш на човек,поне си учи уроците.
Изпита по български беше лесен,по математика почти нищо не чаткам и ми беше много трудно,затова и го взех с 4.И не е вярно,че тяхната програма е по-лесна.Много по-трудна е.
ама това момиче бях останала с впечатлението.че е по-малко после видях,че е над 14 а сега се оказва,че е на 14.Абе не знам както и да е.По мат не бях решила 120 задачи даже ама си взех изпитите добре

az li da sam po golqma ot 14?...nikade ne sam kazvala che sam po golqma :(
не не не ти хит ту фит исках да кажа

LaDy_DaQnA
10-11-2008, 18:15
хах споко наще изпити бяха 2-те крайности по бг елементарен по м-ка доста труден споко ти си се упражнявай учи си и не се притеснявай че притеснението може да ти изиграе много лоша шега споко :)

angelkata_dqvolkata
10-11-2008, 19:37
mss na vsi4kii :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
10-11-2008, 19:56
Ми честно казано изпитите не бяха това което аз очаквах...когато отидох на изпита по БЕЛ,не бях спала цяла нощ...обаче беше лесен и текста беше хубав.Въпреки всичко аз бях адски притеснена и когато излезнаха отговорите на въпросите плаках като луда 2 дни...по математика изпита беше много труден,но пък след като вече бях претръпнала от изпитната обстановка не ми пукаше...а и доста често ни хващаха да си помагаме с отговорите,но ни бяха яки квесторите...а даже с една фр се бяхме разбрали да напише отговорите на едно листче от малки шоколадчета и да го сложи в тоалетната за да си ги свериме...абе и на изпитите си беше купон...само отиди с нагласата че си знаеш нещата и че нищо няма да ти стане дори и да не ги изкараш с оценките с които искаш...защото аз имах висок бал,но съм в училище в което бала не е чак толкова висок

lenito_sf
10-12-2008, 08:57
ами зависи в коя област си по добра ,дали в българския или в математиката аз лично съм по-добра в математиката и българския ми беше по труден ,но наистина зависи кое предпочиташ иначе като цяло не бяха много лесни тестовете и по двата предмета :) :) :)

Sanguis
10-12-2008, 13:45
На мен по БЕЛ ми бяха лесни-имам 5.71 :-P ,но математиката...УЖАС!Задачит е бяха супер гадни-нямат нищо общо с това,което се учи в училище-аз изкарах четворка,ама не беше никак лесно!Е,и без това тези оценки не ми трябваха-приеха ме в училище,в което се влиза със съвсем други изпити ( :grin: ) Съветвам те отсега да се стягаш!Хубавото е,че ако има много свободни места,както тази година,ти трябват 3ки и по двата предмета. :wink:
П.С.Аз лично ходех на частни уроци,въпреки че в у-ще имах само 6-ци,но ако в твоето даскало подготовката е на ниво-може би ще се справиш и сама!Късмет! \:D/

angelkata_dqvolkata
10-15-2008, 18:17
10x :-)