PDA

View Full Version : Мразя се..



suitable
10-10-2008, 17:59
Мразя се.. незнам и какво точно искам да напиша.. незнам как да изразя чувствата си.. незнам как да ги тая в себе си.. поставил съм си за цел да ги омъртвя, но просто е толкова трудно.. имам чувството, че всичко е един сън, от който нямам търпение да се събудя.. чувствам се като във филм, който знам, че накрая ще има хубав и приличен край, но след това си спомням, че всичко е реалност.. чувствам се сам.. чувствам самота, която представям сам на себе си като дупка, която копаех без да забелязвам и накрая попаднах в нея.. попаднах в собствения си капан, който дори не съм искал да залагам.. дадох толкова много от себе си за нещо, което като, че ли зърнах за миг, но тогава някой ме удари и изпаднах в безсъзнание, и когато се събудих - всичко си беше отишло.. дадох всичко, което някога съм имал.. за нещо, което вече го няма.. всичко това ме навежда на мисълта, че в момента нямам нищо.. ах, всичките тези сълзи.. всичкото това безсилие.. как искам времето ми от сега нататък да мине точно толкова бързо, колкото, и когато бях щастлив.. когато бях не само половинката, която остана сега, а когато бях едно цяло с някого.. с някого, когото допуснах така близо до себе си, че накрая този някой влезе в мен.. и дори и без да го виждам.. усещам, че е забравил нещо.. нещо, което не искам да пусна.. или пък искам.. ако го пусна - това нещо ще остане в миналото, а аз не искам да се забравя.. не искам дори да го превръщам в хубав спомен, защото искам красотата му да продължи да ме радва.. а ако не го пусна - ще се измъчвам още дълго.. може би вечно.. знам, че все някога ще се оправя, но незнам какво да правя сега.. сам.. незнам как да постъпя.. всичко сякаш е изгубило блясъка си.. слънцето не ме огрява, както преди.. нито студа ме притеснява.. сякаш съм загубил нещо, което е било вечно мое..

xXxScreamxXx
10-10-2008, 18:22
като за начало НЕ ЗНАМ се пише ОТДЕЛНО !!!!!!!!!

albb
10-10-2008, 18:23
suitable,мисля,че мога да те кажа-разбирам те-,защото преди 5-6 години и аз се чувствах тчно по този гаден,безрадостен и подтискащ начин!Какво се случи,но в училище останах сама ,без приятелки до себе си(не се бяхме карали),сама във всяко междучасие....плачех всяка вечер като се приберях в къщи!Спомням си много пъти когато съм се чувствала толкова самотна,че сърцето ми се е раздирало и съм се чудела защо така :smt085 Скоро бях в шумна компания с приятели ,но ги гледам весели,забавляват се,говорят си,кефят се,а аз бях толкова далече от тях и самотна!страшно самотна бяхЧудех се защо така става?Аз ли съм в грешка,аз ли съм"дефектна"... Беше ужасно!
Но постепенно разбирам,че нещата са по-добри и има изход дори да не го виждаме!Моят съвет ъм тебе ,suitable, е да си повтаряш всеки ден ,че нещата се подобряват и от ден на ден стават все по добре и това наистина ще започне да става,но трябва време!
Запази чувствата ти,защото те те отличават от другите и те правят уникален!!!Просто ги насочи към това да откриеш по-красивата и значима страна на света!
Не се отчайвай,защото витаги има изход,който ще намериш скоро! :-)

LaDy_DaQnA
10-10-2008, 18:25
ау много красиво описание на 1 убииствена болка а какво по-точно я е причинило

ImmortalForever
10-10-2008, 19:07
Добре.

jghgh
10-10-2008, 19:48
Красиво написано.

gPa3HuTeJl
10-10-2008, 19:58
Красиво написано.

Каза фена/ката на manson

Andreev
10-10-2008, 20:11
не ви ли писна да пишете с някви супер тъпи цветове който тормозят очите.... ебати тъпия народ

jghgh
10-10-2008, 20:51
Красиво написано.

Каза фена/ката на manson

Фенка.

Не разбрах защо ме quote-на, ако обясниш ще е добре.
И да се застраховам - аз може да слушам всякаква музика, ама това няма нищо общо с това дали ще се трогвам от някакви теми или не. 8-) Така че Менсън няма много общо с коментара ми по излиянията на господин suitable 8-)

mArMaLaDkA
10-10-2008, 21:14
Това май е за раздел "Лично творчество".И айде моля ви се,спрете да си оцветявате така написаното...с такива ярки цветове..

gPa3HuTeJl
10-10-2008, 21:17
Мразя се..


Т'ва п1к си е лично твой проблем !

slunchiceto0
10-11-2008, 05:44
Докато четох написаното,нещо почувствах отвътре...очите ми се напълниха просто,сълзите ми се стичаха една след друга...толкова истинско,толкова въздействащо,красиво и в същото време болезнено с жестоки рани..просто не знам какво да кажа,останах без думи,наистина много си страдал личи си...но трябва да продължаваш напред,колкото и трудно да ти е...всичко ще се оправи,ще намериш нова любов по красива по истинска :) и не мисля че трябва да се мразиш,по описанието поне успях да добия някаква бледа представа за това че си един прекрасен човек,заслужаваш най доброто :)

Vichko0o
10-11-2008, 10:39
Само да не пишеше с тоя отвратителен шрифт щеше да е перфектно ... Иначе не е лошо но просто не мога да ти чета мненията на тебе, ти все подбираш някакви цветове, които просто ДРАЗНЯТ !!!!!!

HONDA
10-11-2008, 10:47
Красиво написано.
Според мен пък не е КРАЙНО лошо...
Отърви се от тези мисли. Не можеш вечно да живееш в тази дпресеия, в която си сега. Загубил си скъп човек, ок, всеки от нас е губил. И всеки продължава. Въпросът е колко от времето си ще ИЗГУБИ, за да се възстанови...

sextazy_baby
10-11-2008, 11:10
Прочетох само 2 изречения и вече ме болят очите от тоя скапан цвят...