PDA

View Full Version : първото момче



olive_oil
10-10-2008, 19:25
здравейте. Интересно ми е с какво момичета ще запомните първото си момче, какво ви накара той да е първия? А ако вече не сте заедно какво най-много ще ви липсва от него. Надявам се темата да ви е интересна. Вие сте : )

pampers
10-10-2008, 20:10
с нищо,предпочитаМ да не беше той първия но уви не може да се промени нищо.. направих го от любопитство 8)

sladkata_bebz
10-10-2008, 20:13
Първото момче и изобщо първия път никога няма да се забрави.Едва ли всичко ще се случи по план и като по филмите,но си остава едно от най-хубавите изживявания.Навлизането ти в света на възрастните.Много е важно да си с човек,когото обичаш,цениш и на когото имаш голямо доверие.Мисля,че аз го открих и затова се реших на тази крачка и не съжелявам.Пожелавам го на всяко момиче ;)

Lady_B_
10-10-2008, 20:15
С какво ще запомня първото си момче ... ми с Нищо :lol: :lol: :lol: Аз се чувствах готова, а и имах малко мозък :-D Та не го отразих много, което ми спести доста главоболия ( Една приятелка легна с момче за 1 път на 13. сега е 19 и още е влюбена в него !!!!!!!! ( не са заедно и никога не са имали сериозни отношения ... ! ) )

SpOrTs_GiRl
10-10-2008, 20:20
Амиии .. ще го запомня с това, че направих и невъзможното за него, а той така и не ме обикна .. Не можеш да контролираш чувствата на хората. :) Въпреки това може да се каже, че бяхме доста щастливи, до даден момент .. Но не съжалявам и надали ще съжаля някога, че първия ми път е бил точно с него (: .. Не го направих от любопитство, а от наличност на чувства 8-) (:

jim_beam
10-10-2008, 20:23
С какво ще запомня първото си момче ... ми с Нищо :lol: :lol: :lol: Аз се чувствах готова, а и имах малко мозък :-D Та не го отразих много...

+1 :D

mrssmith
10-10-2008, 20:31
С какво ще запомня първото си момче ... ми с Нищо :lol: :lol: :lol: Аз се чувствах готова, а и имах малко мозък :-D Та не го отразих много...

+1 :D

и аз така

snike
10-10-2008, 20:31
с това че едва ли ще намеря втори като него

olive_oil
10-10-2008, 21:07
ето го и моя отг -открих момчето, което съм търсила под дърво и камък съвсем случайно. Влюбих се безумно, но неговите симпатии бяха с по-оскъдна продължителност. Всички, ми казват, че ме е използвал, а единствено аз не повярвах в тези думи. И едва ли някога ще повярвам.

iiirish
10-10-2008, 21:10
Нищо не ми липсва от него. Не знам защо реших да ми е първи. По-скоро стана спонтанно. Все пак не съжалявам за нищо, защото научих много от него

hottie
10-10-2008, 21:56
Нищо не ми липсва. С нищо конкретно не го помня. Останахме си приятелии до ден днешен.

TotallySexy
10-11-2008, 06:26
Той е най-прекрасния на света :) просто ... харесва ми това, че се гледаме по същи начин, по който се гледахме преди 4 години :)

LovelyGirl
10-11-2008, 07:03
Ние все още сме заедно и страшно щастлива ме прафи факта,че именно с него е бил първият ми път.
След толкова мн време все още се обичаме мн и каквото и да става(Не дай си Боже)не бих съжелявала,че е било с него.

SunShinePearl
10-11-2008, 11:50
хаха ми с упоритостта му и че мн добре убеждава хората,че предразполага и е мн добър събеседник и че е голям купонджия и не на последно място мн ми хареса к**а му 8-),ми ще ми липсва последното което изброих,но не вярвам след време да го помня защото всичко м/у нас стана съвсем неочаквано

Nadelina
10-11-2008, 12:49
ето го и моя отг -открих момчето, което съм търсила под дърво и камък съвсем случайно. Влюбих се безумно, но неговите симпатии бяха с по-оскъдна продължителност. Всички, ми казват, че ме е използвал, а единствено аз не повярвах в тези думи. И едва ли някога ще повярвам.
Imenno sashtoto mi se sluchi i na men.

pisentseto
10-11-2008, 13:29
Аз много мислих дали да му се отдам но го направих и не съжелявам,защото още сме заедно . :-) :-) :-) :-) :-)

sextazy_baby
10-11-2008, 15:38
Първи е,следователно не може да се забрави.Първият ми път беше страхотен,а момчето безкрайно нежно(между другото все още съм с него).Накара ме да се почувствам страхотно и никога не бих съжалявала че той ми беше първия.Пожелавам ва всяко момиче да изпита,това което аз изпитах и продължавам да изпитвам с него :)

LadyDy
10-11-2008, 17:15
Никога няма да забравя датата и деня, в който беше всичко.....Това е нещо много важно за мен и винаги ще си го спомням с много любов. :)

B3B0K
10-11-2008, 17:32
никога не съм гледала от сантиментална гледна точка на първия път .радвам се само че тои е мн опитен в тва и че още сме заедно.

Bixel
10-11-2008, 17:32
pick me pick me pick me but they never pick me :(

Escarina
10-11-2008, 18:27
Явно момичетата, които не смятаме първия път за чааааак толкова специален сме малко... С момчето се виждахме от доста време (няколко години, но не бих казала, че е имало нещо сериозно между нас изобщо), аз реших, че съм готова и го направихме. Харесваше ми, че е много добър и че въобще нямаше нужда да му казвам какво искам и какво ми харесва. Винаги ми е бил достатъчен. Но никога не съм искала нещо повече от секс от него.

literbebe
10-11-2008, 19:11
С какво ще го запомня...ами с това,4е мн ме оби4аше и до ден днешен не е изстинал още към мен,и аз тогава мн го оби4ах,малко съжалявам,4е така се слу4иха нещата и любовта ми бавно умря,но това е животът,не те пита.Беше мн добър,признавам му го,но му липсваше опит в правенето на любов,беше свикнал само да 4ука курви и нежността и игрите не му се отдаваха особено.Първият ми път не беше кой знае колко впе4атляващ,защото колкото и да се постара не успя да бъде достатъ4но нежен,въпреки 4е и така не ме болеше изобщо,просто имам предвид др вид нежност,не успя да ме накара да се 4увствам сигурна и оби4ана,но определено няма да забравя нито деня,нито датата,нито дори дрехите,с които бях..Към днешна дата бих могла ве4е с попорастнал акъл да кажа,4е ако имах възможността да върна времето щях да се дам на сегашния ми приятел,защото връзката ми с него е мн по-силна,но въпреки вси4ко не мога да кажа 4е съжалявам много,все пак с бившия ми бях доста време,той ме нау4и на мн неща,за което съм му благодарна.След него станах др 4овек,той ме накара да осъзная,4е поне за мен секса без любов просто сасипва връзката,както се слу4и и с нас,по едно време си4ко стана само секс и за мен просто ве4е беше прекалено трудно да се опитвам да целувам и да прегръщам със страст когато нея всъщност я нямаше.Съжалявам много само за това,4е му бях първата любов и дори след 2години продължавам да съм,за съжаление той стана пак същия курвар,но никога след мен не тръгна с никоя и сега си е сам и единственото му обежище от спомените са купоните и алкохола,с които си замъглява съзнанието и докато е*е някоя др знам какво си мисли... :(