PDA

View Full Version : превъртях



snike
10-10-2008, 21:16
Сутринта по път за даскало видях отвратителна гледка и направо превъртях. :smt013 Един камион минаваше и чистеше контейнерите за разделно събиране и всичките хартиени,стъклени и пластмасови отпадъци събраха на едно.Какво ще е това рециклиране като събират всичко...щели сме да спасим незнам си колко дървета и как ако мога да попитам като събират всичко в един камион. :-x :-x :-x Случвало ли Ви се е на вас да видите подобно нещо,какво Ви е мнението?

BeBChEtu
10-10-2008, 21:19
Ако го бях видяла аз щях да полудея естествено защо напрайха тия кошове като пак си сабират боклука на едно мноо странни хора с много странно мислене, ноо какво да се прави тва е то България и все пак в БГ си е най-хубаво квото и да се случва :) :) :)

gazirana_voda
10-10-2008, 21:19
Чувала съм, че е ги слагат на едно място, след като хората са си направили труда да ги хвърлят разделно... Нали знаеш, то в България всичко ни е така... за съжаление.

cherinka
10-10-2008, 21:21
Девойки, казаните ги направиха, за да има повече място за боклука, който си изхвърляме ние, жителите на местото, където сме живущи, а също и за да си лепнат една реклама на рециклитори (нз как е тая дума).
Поне се радвайте, че са жълти и зеленки, а не кафяви, мрачни и прочие.

В тон с модата са, какво повече желаете?!

Jumbie483
10-10-2008, 21:22
Не съм виждала, но нямаше да се учудя :? Все пак ние сме България..така е при нас.... :booooomb:

cherinka
10-10-2008, 21:25
Чувала съм, че е ги слагат на едно място, след като хората са си направили труда да ги хвърлят разделно... Нали знаеш, то в България всичко ни е така... за съжаление.Айде, моля ти се..
Все едно като събираш боклука у вас в една торба слагаш пластмасовите неща, в друга хартиените, трета стъклените, в четвърта разваления боб, зеле, грах, манджа, лутеница, хляб и т.н....

Найлона и стъклото кво общо имат?!
Един чупен буркан нима ще го вземеш с ръце и ще го сложиш в казана, дето пише стъкло?, а найлоновата торбичка в съседния казан??

ок.ок.. евалата..

gPa3HuTeJl
10-10-2008, 21:28
Я му шибни една чикия и му легни... п1к да не те боли к*ра за боклуците...

Fionna
10-10-2008, 21:33
Само да уточня,че в самия камион си има "раздели"(стени),които се въртят и там се събират рециклираните отпадъци,няма я ся да минават 100 камиона за всеки отделен контейнер...това е технология (знам го щoт
и мен в началото ми направи впечетление и се позаинтересувах) ;]

gazirana_voda
10-10-2008, 21:33
Чувала съм, че е ги слагат на едно място, след като хората са си направили труда да ги хвърлят разделно... Нали знаеш, то в България всичко ни е така... за съжаление.Айде, моля ти се..
Все едно като събираш боклука у вас в една торба слагаш пластмасовите неща, в друга хартиените, трета стъклените, в четвърта разваления боб, зеле, грах, манджа, лутеница, хляб и т.н....

Найлона и стъклото кво общо имат?!
Един чупен буркан нима ще го вземеш с ръце и ще го сложиш в казана, дето пише стъкло?, а найлоновата торбичка в съседния казан??

ок.ок.. евалата..

Аз си признавам, че не ги събирам отделно. А и в моя квартал няма такива казани... Не че щях да ги ползвам по предназначение де... Признавам си. Просто има хора, които си правят труда да го правят това ;)

Fionna
10-10-2008, 21:36
Чувала съм, че е ги слагат на едно място, след като хората са си направили труда да ги хвърлят разделно... Нали знаеш, то в България всичко ни е така... за съжаление.Айде, моля ти се..
Все едно като събираш боклука у вас в една торба слагаш пластмасовите неща, в друга хартиените, трета стъклените, в четвърта разваления боб, зеле, грах, манджа, лутеница, хляб и т.н....

Найлона и стъклото кво общо имат?!
Един чупен буркан нима ще го вземеш с ръце и ще го сложиш в казана, дето пише стъкло?, а найлоновата торбичка в съседния казан??

ок.ок.. евалата..

Аз си признавам, че не ги събирам отделно. А и в моя квартал няма такива казани... Не че щях да ги ползвам по предназначение де... Признавам си. Просто има хора, които си правят труда да го правят това ;)
Аз лично събирам отделно.Може да ви се струва странно,обаче много държа за опазването на природата...

snike
10-10-2008, 21:37
]Само да уточня,че в самия камион си има "раздели"(стени),които се въртят и там се събират рециклираните отпадъци,няма я ся да минават 100 камиона за всеки отделен контейнер...това е технология (знам го щoт
и мен в началото ми направи впечетление и се позаинтересувах) ;]

този камион определено не беше от тези защото малко по-късно отиде на съседната улица и изтърси контейнер не за разделно събиране

cherinka
10-10-2008, 21:38
ДОбре, вярвам ти. :lol:
С едно изречение успя да ме убедиш. :D

snike
10-10-2008, 21:44
:D

snike
10-10-2008, 21:44
:D

i'm so excited!
10-10-2008, 21:47
хъ, това го видях още преди 2 години като бяха сложили такива кошчета в даскало. минава чистачката, бам! в един голям чувал сичко и айдеее..много тъпо ми стана, щото винаги си изхвърлям боклуците внимателно в кофата, където трябва. обаче поразпитах, и ми казаха, че са ги сложили сега, за да свикнем с тях. пълна измишльотина по мое мнение.

s3xy
10-10-2008, 22:09
Чувала съм, че е ги слагат на едно място, след като хората са си направили труда да ги хвърлят разделно... Нали знаеш, то в България всичко ни е така... за съжаление.Айде, моля ти се..
Все едно като събираш боклука у вас в една торба слагаш пластмасовите неща, в друга хартиените, трета стъклените, в четвърта разваления боб, зеле, грах, манджа, лутеница, хляб и т.н....

Найлона и стъклото кво общо имат?!
Един чупен буркан нима ще го вземеш с ръце и ще го сложиш в казана, дето пише стъкло?, а найлоновата торбичка в съседния казан??

ок.ок.. евалата..
:D междодругото и аз събирам абсолютно всичко разделно, даже накрая ии самите празни найлонови пликчета изхвърлям при пластмаса :lol: ама ние с мама сме луди 8-)

Aktisss
10-12-2008, 16:24
И при нас ги събират на едно място...Да ги еа у изродите

Pliok0019
10-12-2008, 16:38
ОМГ!

Аз абсолютно винаги рециклирам пласмосивите си опаковки от спрайт, и стъклените бирени шишета на мен и приятелите ми...

Супер тъпите хора!

shadow4e
10-12-2008, 16:41
От две години събирам хартията отделно от останалите неща и въпреки че толкова пъти са ми го казвали това, аз прлодължавам...

GetNasty
10-12-2008, 17:18
Чувала съм, че е ги слагат на едно място, след като хората са си направили труда да ги хвърлят разделно... Нали знаеш, то в България всичко ни е така... за съжаление.Айде, моля ти се..
Все едно като събираш боклука у вас в една торба слагаш пластмасовите неща, в друга хартиените, трета стъклените, в четвърта разваления боб, зеле, грах, манджа, лутеница, хляб и т.н....

Найлона и стъклото кво общо имат?!
Един чупен буркан нима ще го вземеш с ръце и ще го сложиш в казана, дето пише стъкло?, а найлоновата торбичка в съседния казан??

ок.ок.. евалата..

Да, по-големите предмети (кашони, стъкла, шишета от безалкохолни и т.н.) винаги ги разделям. Понякога, ако имам време се занимавам и с по-малките боклуци.

EarthShaker
10-12-2008, 17:35
България

TheCookie
10-12-2008, 20:02
Ммм..не съм го виждала ама съм го чувала. това за изхвърялнето на боклука в един камион.. :D :D :D другото което съм чувала е че са направили тея казани..с цел да не могат циганите да бъркат вътре.... 8-) ....надали е вярно.. :P