PDA

View Full Version : Искам да надебелея - HELP ME!



vikit0o0o0o
10-10-2008, 20:26
Здраейте аз съм на 17 години и съм висока 1.70. и тежа 44 килограма
това никак не е нормално за моята възраст моля ви помогнете ми кажете ми какво да направя какво да ям някакъв режим например който би подействал и не ми казвайте върви на лекар да се допиташ до лекарско мнение защото съм ходила и казват че е нормално но аз не мисля така.Така че моля ви кажете ми как да кача килогра ми МОЛЯ ВИ :(:(:(

s3xy
10-10-2008, 21:04
мила щом си решила да напълнееш няма да те спирам, но моля те поне не яж боклуци за да стане :) иначе мисля че мн царевица може да помогне, защото с нея се угояват прасенца преди коледа :D успех

CenCe
10-10-2008, 21:04
ако структурата на тялото ти е такава... дори да ядеш много ще ти напалнее или само корема или дупето.. така че нз... яж повече тестени храни, избягвай стреса. в гуугъл можеш да намериш диети за напълняване :-o

iveta_bebeto
10-11-2008, 04:54
nqma ni6ty ob6to stryktorata pri teb zavisi ot tipa tqlo ili ot gena.inu4e ako qde6 kato prase i ne pulnee6 nqma kak da napulnee6 edinstvenno kogato sled vremem zabremenee6 togava 6te napulnee6 no puk edinstvenno nai lesno se napulnqva ot sladko mazni hrani 4ipsove i snaksove demek boklucite abe nai vkusnite hrani sa mn kalori4ni ima 5 tipa tqlo ako iska6 da razbere6 pi6i da ti opi6a vs tipove tqlo

iveta_bebeto
10-11-2008, 04:56
vseki tip tqlo na razli4ni mesta pulnee ne samo korema ili dupetoo samo pi6i dali iska6 i 6a vi giobesnq vs tipove tqlo

vilincety
10-11-2008, 06:30
vseki tip tqlo na razli4ni mesta pulnee ne samo korema ili dupetoo samo pi6i dali iska6 i 6a vi giobesnq vs tipove tqlo
ака моиш ги обесни.... :) ...иначе аз съм балерина и моето тяло е добре но ще ти кажа един случаи....значи имаме в даскало едно таково момиче почти с твоите пропорции тя е валеринка и е от горния клас....госпожите все ни казват внимаваи с тялото на нея и викат яж момиче ти си слаба.... за това и казаха едни лекички витамини...след храна като добавки защото при нея е невъзможно да се напълнее на нормални места пълнее или в дупето или корема... за това и дадоха тези добавки от тях да знаеш не се пълнее от раз а постепенно и на правилните места...а да попитам имаш ли апетит? :) :?

s3xy
10-11-2008, 08:11
vseki tip tqlo na razli4ni mesta pulnee ne samo korema ili dupetoo samo pi6i dali iska6 i 6a vi giobesnq vs tipove tqlo
ака моиш ги обесни.... :) ...иначе аз съм балерина и моето тяло е добре но ще ти кажа един случаи....значи имаме в даскало едно таково момиче почти с твоите пропорции тя е валеринка и е от горния клас....госпожите все ни казват внимаваи с тялото на нея и викат яж момиче ти си слаба.... за това и казаха едни лекички витамини...след храна като добавки защото при нея е невъзможно да се напълнее на нормални места пълнее или в дупето или корема... за това и дадоха тези добавки от тях да знаеш не се пълнее от раз а постепенно и на правилните места...а да попитам имаш ли апетит? :) :? каквото и да праиш за да напълнееш НЕ вземай витамини! мн е упасно, на една приятелка, и тя искаше да напълнее, й спряха цикъла ии големи проблеми имаше после, иначе не напълня всъщност.

vilincety
10-11-2008, 08:29
аз не казвам хормонални или такиа а просто рибено масло за апетит...нищо и няма...

vikit0o0o0o
10-11-2008, 18:14
Ами да имам доста голям апетит не ям по 10 пъти на ден но поне по 3-4 някъде и си ям доста добре и нормално бих казала че ям всичко без супи и сирене

batkodoki
10-11-2008, 18:31
Здраейте аз съм на 17 години и съм висока 1.70. и тежа 44 килограма
това никак не е нормално за моята възраст моля ви помогнете ми кажете ми какво да направя какво да ям някакъв режим например който би подействал и не ми казвайте върви на лекар да се допиташ до лекарско мнение защото съм ходила и казват че е нормално но аз не мисля така.Така че моля ви кажете ми как да кача килогра ми МОЛЯ ВИ :(:(:(

не прави нищо. радвай се и си прави много снимки :)

след 7-8 години, когато родиш дете - нещата ще се обърнат и тогава пък ще пишеш по манашките форуми за отслабване :)

така, че няма смисъл отсега да се опитващ да разрушиш това, което природата е задала като оптимално за теб

s3xy
10-11-2008, 18:43
^ прав е :) радвай се

Force_bladeR
10-11-2008, 22:49
Хранителни добавки.. братовчед ми ги ползва и качи 6 кила за 2-3 седмици

iveta_bebeto
10-12-2008, 05:24
ami milsq 4e tvoito e geneti4no ni6ty nemoi6 da napravi6 samo kato rodi5 bi trqbvalo togava da ka4i6 mislq si dali ne si triugulnik ili cilindur kato tip tqlo 6a ti goobesnq bez nau4ni knigi

1 tip "krug"


pri tqh pulneqt navsqkude ravnomerno imat meka i otpusnata koja i detcitegodini sa imali dosta andnormelo teglo mn trudno svalqt kg vs koeto poemat se prevru6ta v maznini



2tip "triugulnik"


tova e tipi4niq tip tqlo za jenite...mislq 4e i ti si tozi tip tqlo 6te ti go opi6a i vij dali maika ti ima su6tiq tip tqlo i q pitai na maldi godini i tq lie bila kato teb ili o6te produjava da e mn slaba...geneti4no e


pri tozi tip tqlo pulneqt samo v bedrata i sedali6teto, taliqta e normalna, napulnqvat lesno...no pri teb e geneti4no lesno izgrajda msukulna tukan,
metabolizma im e leniv sega razberi dali maika ti pulnee v bedrata i sedali6teto i e slaba v korema pogledniq i q pitai dali e bila kato teb i 6te razbere6 koi tip tqlo si i kude si sklonna da pulnee6 ako ne e tozi tip tqlo ima o6te 3 tipa


3 tip "pravougulnik"

tova e silno muskulesto tqlo,metabolizma im ne e baven, mn lesno izgrajdat muskuli,imat 6iroki ramene pulneqt lesno, imat priblizitelno ednakvo 6iroki ramene han6 i taliq muskulite s pokriti s maznina, pulneqt ponqkoga i v bedrata


4 tip ''oval''



moje da sa s zna4itelno nadnormeno teglo,metabolizma im e leniv, pulneqt lesno,te sa sus normalni kraka plosuk korem no taliqta pulneqt ''lybovnite zadru6ki'' okolo taliqta pulneqt s ysiliq izgrajdat muskuli



5 tip "cilindur"



ima veroqtnost i da si tozi tip tqlo kato go opi6a razberi dali nqkoi ot semeistvoto go ima ne samo maika ti



klyo6tavi sa v krakata, puleqt v korema i taliqta imat malko muskulna tukan , metabolizma ne e baven, ima zatrudneniq pri zapazvane na msukulna tukan ,kogato ste bili mladi ste mojei da qdete kakvo si iskate bez da ka4vate nito kg, ako ima klo6tavi kraka pulen korem i da e 6iroka v taliqta i da ima golemi gurdi maikati ili tozi nqkoi ot sem ti zna4i so tozi tip tlo vse pak se kolebaq mejdu triugulnik i cilundur ako te vidq 6te razbera pi6i da razbera koi tip tqlo si



dano ste dovolni i vi e bilo dostatu4na informaciqta nakratko obesnih nai vajdite rabotii.... da sa pohvalqq dnes imam rd :grin: :-P :-) 8) :-D

vikit0o0o0o
10-12-2008, 11:35
Ами първо Честит Рожден Ден да си жива и здрава и много любов ти желая :---) :smt007
А пък относно тялото прегледах типовете ми мисля че се опреличавам най-много на последния цилиндър.
Имам много клющави крака,пълнея в коремчето и съвсем леко в ръцете даже и там не се задърва.
Мама също е била слабичка като мен когато е била на моята възраст сега е нормална има хубави крака слаби ръце и леко коремче.
Сурурно ще кажете че е генетично но и така да е искам да го променя защото колкото и да говорим изглеждам смешно слаба.Така, че моля ви без тея това е гени ами кажете нещо като диета или режим или упражнения или незнам и аз нещо с което мога да се сдобия с нормално тяло на 17-годишна :)

vikit0o0o0o
10-12-2008, 11:38
Force_bladeR били ми казал/а какви точно добавки е вземал братовчед ти защото има страшно много видове на пазара

Jo_Ni_To
10-14-2008, 23:00
Хах викай ма мене аз мога да ти кача колкот искаш :D :D .... БЗк Поначало ако в семейството ти са слаби тва значи е генно.. но ако се пак си си наумила яж сандвичите от Mc Donalds само за 3 месеца сам качила кам 3-4 кг с тях :D :D :D

chocoleptic
10-17-2008, 15:54
Ако си като мен се откажи.
Аз съм пробвала да напълнея преди време,но не стана колкото и да се тъпчех.
Сега вече метаболизма ми се пооправи.
Ако си в пубертет е нормално.

:)

darla
10-17-2008, 16:05
ami s genite si 4ovek ne moje da se prebori.
qj po-kalori4ni hrani,meso,purjeno,testeni izdeliq,mazni4ko i sladi4ko...no ako gena ti e takuv ako 6te i po edno slon4e na den da izqjda6,nqma da ka4i6 osobeno!