PDA

View Full Version : Проблем! Моля ви ХЕЛП!!



ironaxius
10-10-2008, 20:50
Значи! Здравейте Всички! Моят Пролем е , че Не може да ми се "отвори" пи****а! Като ми е в Ерекция и дърпам надоло кожичките дърпат всичко ,и просто не става! На 13 години съм!Моля ви помагайте!Разчитам на вас!

Pagan_man
10-10-2008, 21:37
абе момче , ти акто се къпеш не си лия миеш бе.
ако не ходи на доктор

ANTIHUMAN
10-10-2008, 21:58
Значи! Здравейте Всички! Моят Пролем е , че Не може да ми се "отвори" пи****а! Като ми е в Ерекция и дърпам надоло кожичките дърпат всичко ,и просто не става! На 13 години съм!Моля ви помагайте!Разчитам на вас!

Това е защото като малък майка ти не ти е дърпала пишката и главичката да ти се оголва.Смешно е, но това е самата истина.Отиди на лекар, кажи на майка си.Махат ти неква кожичка само и това е.Не боли, поне така са ми казвали! :) Успех дребен! :)

nemapa_m
10-10-2008, 22:17
лекар....и се оправя..

Ev1l
10-10-2008, 23:40
На 13 години и тръгнал да завладява света. Успокой топките малко.

+1

MostHated
10-11-2008, 05:23
Значи! Здравейте Всички! Моят Пролем е , че Не може да ми се "отвори" пи****а! Като ми е в Ерекция и дърпам надоло кожичките дърпат всичко ,и просто не става! На 13 години съм!Моля ви помагайте!Разчитам на вас!

Това е защото като малък майка ти не ти е дърпала пишката и главичката да ти се оголва.Смешно е, но това е самата истина.Отиди на лекар, кажи на майка си.Махат ти неква кожичка само и това е.Не боли, поне така са ми казвали! :) Успех дребен! :)
това е... само че не се залъгвай че не боли, чувал съм как пищят :shock:

tqnko яж мъди!

iliq_zgz
10-13-2008, 12:32
da sigurno maikati ne ti q darpala
ama i da pi6e6 tuka da ne misli6 4e nie 6te ti q otvorim :-D otidi na lekar po dobre

ubuntu
10-13-2008, 13:03
Ходи на лекар ... най - много да те обрежат ... чувал съм че не се мре от тва ще те ебават че си турчин ама ще свикнеш... за жените ще си нещо екзотично :D

Bellatrix
10-13-2008, 13:25
Изумителни мнения :D Аз мисля, че ако никога не си я дърпал кожичката и просто не става-страдаш от фимоза. Има такава тема в раздела за болестите, виж и ще разбереш :) Ще ти направят мъничка операция известна като обрязване. :P Нищо няма да ти стане. :)

iamalien
10-13-2008, 14:02
Значи! Здравейте Всички! Моят Пролем е , че Не може да ми се "отвори" пи****а! Като ми е в Ерекция и дърпам надоло кожичките дърпат всичко ,и просто не става! На 13 години съм!Моля ви помагайте!Разчитам на вас!

Това е защото като малък майка ти не ти е дърпала пишката и главичката да ти се оголва.Смешно е, но това е самата истина.Отиди на лекар, кажи на майка си.Махат ти неква кожичка само и това е.Не боли, поне така са ми казвали! :) Успех дребен! :)
а не хи4 не боли..боли си и доста. ма по одбре сега го направи 6тото иначе 6те е кофти ако прави6 секс.мене жтори клас някъде ми го прайха. наръскаха ми пи6ката с не6то и после с някъф инструмент анпражи не6то.. :-x

Mr_Crowley
10-13-2008, 14:04
Сигурно не си я мил и затва...ако не- на доктор!