PDA

View Full Version : Какво става по дяволите?



GreenFairy
10-11-2008, 08:16
Тежък ден. Ставаш рано, бързаш като луд и накрая за какво? За да изпуснеш рейса и накря касиерките да си го изкарват на мене, че мъжът им не ги задоволява. Как така абсолютно всички транспорти могат да закъсняват с поне половин час и хората да се бавят все повече и повече, а междуградските рейсове не само че не си спазват разписанието, но дори тръгват по-рано! И защо контрольорите в градският транспорт гледат да си изкарат глобите само от студенти и ученици, а на мъжете над 25 още малко ще им се поклонят за това, че нямат билети.

Прави ми впечатление, че всички хора гледат да ти направят гадно и не си мръдват пръста да помогнат на някой който има нужда. Всички гледат само на тях да им е добре и въобще не го ебе за другите. Не знам защо това ме очудва толкова, дали съм възпитана по различен начин или може би имам различно виждане за нещата?

Какво по дяволите става в този град(или може би в цялата държава)? Къде отидоха стремежите и мечтите на младите хора, всеки който питам какво прави ми казва, че скучае и седи на компютъра по цял ден. Писнало ми е да чувам реплики от сорта на "тъп живот", "тъпея по цял ден" и подобни. Къде отиде стремежа към нещо ново и различно? Къде отидоха мечтите за бъдещото, мечтите за щастлива любов? Всичко живо гледа само да се напие, да се наебе с първият срещнат и да си живее колкото да не е без хич...

Взех да се отчайвам от това което виждам всеки ден, сивотата на ежедневието вече започна да не ми прави впечатление. Не искам да съм една от многото!

Bianca
10-11-2008, 08:29
Ти си същата, не се оплаквай.

Swinkenhoffer
10-11-2008, 08:32
Ти си същата, не се оплаквай.
Грубо. :D

GreenFairy
10-11-2008, 08:38
Ти си същата, не се оплаквай.

Да, но не искам. Не искам всичките ми дни да са еднакви и непрекъснато да говоря колко ми е тъпо. Не искам да седя на едно място без да правя нищо. Не искам най-важното за мен да е да се наям и да се напия.

Bianca
10-11-2008, 08:49
Ти си същата, не се оплаквай.

Да, но не искам. Не искам всичките ми дни да са еднакви и непрекъснато да говоря колко ми е тъпо. Не искам да седя на едно място без да правя нищо. Не искам най-важното за мен да е да се наям и да се напия.
А какво искаш? Да седиш и да ревеш отстрани накъде отивала държавата? Това не е ли сходно?!

hottie
10-11-2008, 08:58
Приеми го като като предизвикателсво и не бъди една от всички ;) Бори се, за да си различна. Въобще не трябва да ти пука от околните. Аз всеки ден казвам добър ден с усмивка в маршрутката и не получавам нищо в замяна освен едно - "аре по-бързо, че окъснех". Но продължавам да го правя. Просто съм си такава и няма да се промения заради лошото настроение на другите.

GreenFairy
10-11-2008, 09:00
Мисълта ми беше, че вече са малко хората които се радват на малките неща и искат да постигнат нещо значимо. А аз искам да съм точно такава, да се радвам на всичко и да се опитвам да направя нещо красиво, да не съм безразлична. Местенето в друг град не мисля, че ще ми помогне.

hottie
10-11-2008, 09:05
Ами не знам малко ли са, много ли са но и около мен хората само се оплакват и са много негативно настроени. И затова ти казвам - да не ти пука. Те са си те, ти си си ти. Единият печели, а другият губи.

FootballManager
10-11-2008, 09:11
И аз съм като теб,но се боря срещу хорското нещастие,като използвам доброто си чувство за хумор!Опитвам да ги развеселя! :D :) http://www.impulse.bg/user/Karikaturist

GreenFairy
10-11-2008, 09:13
=;

i'm so excited!
10-11-2008, 09:41
ми няма стимул - няма и желание.
за какво да се мъча да правя нещо, при положение, че никой няма да го оцени? все едно съм длъжна. да бе да.
на мен пък ми е писнало всички да се оплакват. това е положението - с мрънкане няма да го промениш. и аз много неща не искам да се случват , но тва е.

LINKNOT
10-11-2008, 09:44
Ти си същата, не се оплаквай.

Да, но не искам. Не искам всичките ми дни да са еднакви и непрекъснато да говоря колко ми е тъпо. Не искам да седя на едно място без да правя нищо. Не искам най-важното за мен да е да се наям и да се напия.
Ами кво стоиш? Вземи парите от касичката и иди някъде,в град,който не познаваш. Разгледай по магазините,вземи си нещо за спомен,заговори някоя интересна компанийка. Люлей се на виенско колело,яж захарен памук,снимай пейзажа. Хах, да знам,че е рисковано,но нали искаш бурен и приключенски живот? Кой не иска..
Аз лятото щях да ходя така сама до Русе,ама се оспах .. 8-)

GreenFairy
10-11-2008, 10:08
Да, аз щях да ходя до Стара Загора, ама изпуснах автобуса, малко закъснях и той е тръгнал малко по-рано... Но аз нямах предвид, че искам да правя неща които иначе не бих направила... абе нещо взех много да се обърквам, така че няма мужда да ви отегчавам. Май темата беше тъпичка...

Nadelina
10-11-2008, 10:12
Da ne govorim za tova, che horata sa stanali tolkova podli egoisti, che kogato minava lineika, ne samo, che ne i davat pyt, ami otvariat vratite na kolite si, pokazvat sredni prysti i psuvat, ne dai si Boje da se sluchi na nqkoi ot tqh da e vytre v tazi lineika.

Erica
10-11-2008, 10:13
the_hottie е напълно права,подкрепям :)

Blab
10-11-2008, 10:23
Кой както си постели.
Т'ва е.
На мен от време на време ми писва да съм толкова различна от заобикалящите ме, че да не ги разбирам. Нм.
Всеки за себе си, това е;

Seducti0n
10-11-2008, 10:29
Когато някой пусне подобна тема, в дискусията преобладават следните 2 реплики:

"И ти си една от тези, които критикуваш, а разсъжденията ти са клиширани и до болка предъвквани"Вариан номер 2-

"Да, наистина на къде отива този свят...дегразация, разврат, аморалност...многоточие"


П.С-Всички сме егоисти, кой повече, кой по-малко.
Това е едно от условията за да оцелееш.
Идеята е в това да не те прецакват.(:

Blab
10-11-2008, 10:38
Това, да те е грижа за себе си, да искаш всичко да ти е добре, не е егоизъм. Но да не ти пука за останалите...

ПП: Има добри хора.;
ППП:да не те - бръммм... (щеше да стане и със "се";.)

Seducti0n
10-11-2008, 10:42
Това, да те е грижа за себе си, да искаш всичко да ти е добре, не е егоизъм. Но да не ти пука за останалите...

ПП: Има добри хора.;
ППП:да не те - бръммм... (щеше да стане и със "се";.)

Много добре казано.
Хихи, а това последното...мръъ малко се затрудних в разгадаването :oops: 8-)

Та, важно е не ти да си губещия(:

GreenFairy
10-11-2008, 11:48
Та, важно е не ти да си губещия(:

Тук съм напълно съгласна

WILD__BOY
10-11-2008, 17:28
аз ги биех контрольорите като ми искаха пари

i'm so excited!
10-12-2008, 07:25
аз да почна да бия магазинерката, задето не ми дава хляб без пари, така, ако ме разбираш???

SWASTICA
10-12-2008, 07:33
Ти си същата, не се оплаквай.

Да, но не искам. Не искам всичките ми дни да са еднакви и непрекъснато да говоря колко ми е тъпо. Не искам да седя на едно място без да правя нищо. Не искам най-важното за мен да е да се наям и да се напия.
И как ние простосмъртните контрольори можем да ти помогнем? :(

GreenFairy
10-12-2008, 08:30
Аз не искам помощ! Направих тази тема за да изразя недоумението си, а не за да търся съжаление или съвети. Направих я заради себе си, а не за да чета коментари които да ми казват какво правя.