PDA

View Full Version : Как да тълкувам поведението й и какво да правя?



Aziraphel
10-11-2008, 08:28
Историята е малко оплетена.
Има едно момиче, което си харесвам от известно време. Голяма симпатяга е, но досега просто не можахме да сме заедно, по една или друга причина.
Наскоро си изкарахме много готин уикенд и накрая се озовахме заедно в леглото. Оказа се, че тя е още девствена, въпреки че е имала няколко връзки досега. Това малко ме хвърли в тъч, понеже въобще не го очаквах, а и не смятах, че в тези години се срещат девственици.
Както и да е - бях нежен, нещата горе-долу се получиха. Според нея всичко си е било окей и почти не я било боляло. Мисля, че не ме лъже.
И някакси оттогава нещата взеха да се развалят, понеже аз искам да съм с нея, а тя иска да си останем само приятели. Интересното е обаче, че така и не можа да ми каже какво точно я е накарало да размисли и не харесва у мен. Когато бяхме заедно се държеше наистина така, все едно има не само приятелски чувства към мен. Общо взето съм бил много мил, никой досега не я бил ухажвал толкова много като мен и се чувствала спокойно и приятно с мен. Все хубави неща, нали? Smiley Но пък малко съм и бил напомнял на първото гадже. А иначе се и гушка и цунка много готино, няма как да не спомена :)
Та хора кажете, как да го тълкувам това нейно поведение? Дали я е страх от сериозна връзка, понеже аз не си падам по връзките за една нощ и наистина искам сериозна връзка с нея. А и си я обичкам. И не смятам, че съм и толкова безразличен, въпреки че си твърди, че имала само приятелски чувства към мен. И в момента нещо съм се сдухал поради факта и не знам вече какво да правя. Дайте някакъв съвет (само да не е както Чувал Чувал пеехе "Ще взема да се гръмна със патрони за глиган, твърде съм красив, за да живея сам..." :D)

Bellatrix
10-11-2008, 08:35
А дали просто не е искала да не е девствена вече и да си те е използвала,колкото да пробва и да придобие опит? :? Не знам де, може и да няма нищо общо тая теория... :oops:
Иначе, ако тя не иска сериозна връзка едва ли има нещо, което можеш да направиш освен да чакаш и да и показваш междувременно, че за теб тя не е просто приятелка...

BaiToq
10-11-2008, 08:39
Купи си съновник.

Ch0c0la73
10-11-2008, 09:01
просто е използвала мило и готино момче за отпушвач ;) има го и този вариант при момичетата ... една фр също искаше да го направи по този начин ;)

zvQr_nO_s_ChAr
10-11-2008, 09:18
ЕЕ може и да не е заради едното отпушване.. може и да се страхува, че вече си разказал на половината си приятели, че си я отпушил.. Може би не е готова за сериозна връзка... Може би приятелките й я карат да размисли....Има много вариянти ... Що просто не почакаш малко да видиш какво ще стане и мисля, че тогава ще си проличи какво е променила мнението й ...
Ама все пак това си е лично мое мнение :grin: ти решаваш 8-)

midle
10-11-2008, 11:01
Не мога да разтълкувам поведението и , но не е неочаквано... Мога да ти дам съвета си да продължаваш да бъдеш същият пич и да не й омекваш...Тя ще усети че заобикалящите я мъже не струват.

Изглеждаш като зрял човек , на колко си?

Aziraphel
10-11-2008, 11:02
може и да се страхува, че вече си разказал на половината си приятели, че си я отпушил..
аз не съм такъв човек. има си неща, които са си лични между двама дадени човека и които на други хора въобще не им трябва да знаят. (тук съм разказал, но тук никой не ни познава, тъй че нещата стоят по друг начин.) а и за мен това не е причина за хвалба.
btw. и аз си мислех, че приятелките и може да са я накарали да размисл.

pisentseto
10-11-2008, 11:20
Em moje i tq sashto da te har,no da ne iska da si go priznae.
A fr sashto sa i kaza li neshto sas sig sa q savetva li kakvo da pravi.
No spored men shtom ti si e otdala,zna4i naistina mn darji na teb,zashtoto edno momi4e ne se otdava na vsqko sreshnato mom4e -e ima i izklu4eniq ama te sa po rqdko razbira se.
:D
Spored men provai da govorish s neq,na 4eteri o4i si pogovorete za onaq ve4er mn dobre.
Ama ne v skype ili nqkade dr zashtoto tam moje pak da te izlaji,a da ste dvamata nqkade samo o4i v o4i.
Da ne vi bezpoki nikoi i nishto

Aziraphel
10-11-2008, 12:38
Изглеждаш като зрял човек , на колко си?
зрял, зрял, ама май все още недозрял :P на 23-ти летника съм, въпросната мацка е с около един по-малка.

трудно е да намериш някого, когото да заобикнеш. а когато го намериш и явно се оказва, че той теб не те е намерил. а мацката си е супер готина и знам, че е човек за когото даже бих могъл да се оженя.


No spored men shtom ti si e otdala,zna4i naistina mn darji na teb,zashtoto edno momi4e ne se otdava na vsqko sreshnato mom4e -e ima i izklu4eniq ama te sa po rqdko razbira se.
и аз така си мислех, обаче явно реалността не винаги отговаря на представите му на един човек.


Spored men provai da govorish s neq,na 4eteri o4i si pogovorete za onaq ve4er mn dobre.
ние вече малко или много си поговорихме за нещата между нас на четири очи (за оная вечер не особено много и не с много детайли). само че разговорите бяха малко сконфузни и тя само гледаше възможно по-бързо да смени темата, нещо явно не и е много приятно да говори за онази вечер, чувства, как точно се чувства и т.н. а и другото което е, че понякога оставя конкретно зададени въпроси неотговорени или отговаря с "не знам", при положение, че на въпросът може да се отговори само с "да" или "не".