PDA

View Full Version : Ще се побъркам...



LiloTa
10-11-2008, 10:10
Ами значи другата седмица,може би ще ходя да си оправям кичурите и смятам да се подстрижа,но незнам как...Не искам да съм с бритон,защото имам проблемна кожа и не е желателно да си пускам...И не искам да е нещо многоооо късо...като някое момче :-D Та ако може малко помощ...ще съм благодарна :) :)



http://img95.imageshack.us/my.php?image=p0610081204lw1.jpg а ето я и кошницата ми :-D :-D

sh3_1s_7h3_0n3
10-11-2008, 10:16
На пластове мисля, че ще ти стои много хубаво.
Още повече и че косата ти е права и ако фризьорката успее да ти ги направи сливащи се, би било страхотно. :)
Може да не ти прави бретон, а просто да ти скъси косата около лицето, но не прекалено. ;)

N0_feAR
10-11-2008, 10:18
Моят съвет: пострижи се на етажи (пластове) а първият пласт да почва някъде от брадичката и й кажи да ти филира малко косата, или пък се пострижи на така нашумялата прическа тип Виктория Бекъм или Рияна. Мисля, че и 2те пострижки и отиват

sh3_1s_7h3_0n3
10-11-2008, 10:20
Моят съвет: пострижи се на етажи (пластове) а първият пласт да почва някъде от брадичката и й кажи да ти филира малко косата, или пък се пострижи на така нашумялата прическа тип Виктория Бекъм или Рияна. Мисля, че и 2те пострижки и отиват

..и аз си мислех за прическата на Rihanna, че ще й отива, но ще е прекалено драстична промяната. ;) Ако си пада експериментаторка... :)

LiloTa
10-11-2008, 10:23
хах...като се сетя как трудно си я пазех докато порастне... :-D :-D иначе и на мене много ми се искаше по едно време да съм с такъв тип коса,но... после ще има да рева за дълга коса :-D :-D мерси все пак а и между другото косата ми не е права...начупена е,но я бях изправила със сешоара :-D :-D

Obsession
10-11-2008, 10:44
И аз съм "за" пластовете, много чаровно стои. Както казаха от брадичката да започват :)

angelcheeee_93
10-11-2008, 11:19
имаш мн хубава коса,според мен мн ще ти отиват филирани пластове...изтънени :)

Celence
10-11-2008, 12:07
Според мен не трябва да си филираш косата, защото ти е хубава и изглежда гъста, и не мисля, че трябва да се занимаваш да ти я изтъняват.
Можеш да си я скъсиш съвсем малко и да е на етажи, подобни на сегашните, а пластна който е до лицето ти (който се предполага, че е бритона) да го скъсят малко и плавно от по-къс от към лицето да се удължава. :)

Бтв, ако на толкова дълга коса най-късият слой започва от брадичката, ще изглежда като перушина, все едно накъсана. По-добре "амплитудата" м/у най-късия и най-дългия слой е по-малка :)

vikit0o0o0o
10-12-2008, 11:59
Аз мисля пък че трябва да се изтъниш така ще ти изпъкне лицето а пък относно прическата може да се направиш на триъгълник ама на тпиъгърник нещо такова \/ да стои отзад мисля че ще изглеждаш яко или на пластове както другите казаха :)а що се отнася до бритона може малко да го скъсиш например до брадичката ще стои много ефектно :)

varnen4e
10-12-2008, 12:02
Имаш кръгло лице и мисля, че едно френско каре ще ти стои много добре.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-12-2008, 12:05
Тва за етажите и триъгълника е добра идея, подкрепям.. За бритона или най - късата част..не мисля, че ще е добре да е мн къса... По скоро от началото на врата май ша е добре.. :D Можеш да си купиш ролки и да я накъдриш.. Сиг съм , че ше ти отива. (: