PDA

View Full Version : kak se kazvashe



masterbin
10-11-2008, 11:23
Hi! sujelqvam 4e ne pi6a na kirilica ma mi e mn spesho imahse edna programa koqto klonira HDD ot 1viq na 2riq ili ot2riq na 1viq nqma zn ako mojete da mi kajete kak se kazvashe mn blagodarq a ako dadete link perfectno !!

masterbin
10-11-2008, 11:29
За Win-dir ли става дума или за обикновен раздел в който са ти игрите филмите и т.н. ? zna4i neznam moje i taka da se kazva prosto mi se precaka ediniq hdd na stariq komp a te tam sa 2 i izkam da kopna vsi4ko na drugiq

masterbin
10-11-2008, 11:38
За Win-dir ли става дума или за обикновен раздел в който са ти игрите филмите и т.н. ? zna4i neznam moje i taka da se kazva prosto mi se precaka ediniq hdd na stariq komp a te tam sa 2 i izkam da kopna vsi4ko na drugiqИменно Копи/Пасте ... :) ? da dade6 ne6to link da q drupna i ako obesni6 kak to4no stava6e evala :)

VHack
10-15-2008, 09:05
За Win-dir ли става дума или за обикновен раздел в който са ти игрите филмите и т.н. ? zna4i neznam moje i taka da se kazva prosto mi se precaka ediniq hdd na stariq komp a te tam sa 2 i izkam da kopna vsi4ko na drugiqИменно Копи/Пасте ... :) ? da dade6 ne6to link da q drupna i ako obesni6 kak to4no stava6e evala :) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Абе човек използвай функцията COPY PASTE :lol:

4akai be, 4oveka moje da iska da se mu4i da razdeli hard directoriqta si na dve kato vuv vsqka edna ima edna i su6ta informaciq ili nasitina e do {f} Ctrl + C
ama wina nqma da moje celiq da se pastne