PDA

View Full Version : Как мислите?



Sisito941
10-11-2008, 10:48
Значи втората ми история за днес е следната:
всички знаете онези документи за детски надбавки,а също така сигурно сте нахални като мен и сте виждали вашите да попълват документи за паспорт за чужбина или всякакви такива.Така де та въпросът ми е ако родителите ви напишат в документа разведени какво ще си помислите?
Питам,защото баща ми преди няколко дни попълваше документ за паспорт за чужбина и имаше въпрос за семейното му положение и той написа разведен
Моля ви кажете ми какво значи това,понеже питах майка ми но тя само ми се усмихна и нищо не каза.
А иначе баща ми живее с нас не са разделени.Може би не се е преместил понеже имам малко братче,което е едва на 6 годинки. :-) :-) :-)

Lady_B_
10-11-2008, 10:51
Сама си отговаряш на въпроса в края на поста ти ...

Madn3s5
10-11-2008, 10:52
Сама си отговаряш на въпроса в края на поста ти ...

1+ :)

vivteen
10-11-2008, 11:08
ами то си се вижда бе, написал е разведен начи са се развели, не са ти казали и заради теб и братчето ти са останали да живеят заедно :)

Sisito941
10-11-2008, 11:43
Е,благодаря ви на всички :-) :-) :-) :-)

s3xy
10-11-2008, 12:30
мм щом е документ за паспорт и то за чужбина според мен мн зависи къде отива, защото в някои държави не дават виза на неомъжени хора, може и такъв да е случеят че в тая страна да му трябва статут: разведен :) попитай го него а не майка си и го помоли честно да ти каже, ако не се карат двамата няма за какво да се притесняваш, пък и какво значение има щом живеете всички заедно? :) айде пиши после развитието

Slun4evko
10-11-2008, 15:19
Значи втората ми история за днес е следната:
всички знаете онези документи за детски надбавки,а също така сигурно сте нахални като мен и сте виждали вашите да попълват документи за паспорт за чужбина или всякакви такива.Така де та въпросът ми е ако родителите ви напишат в документа разведени какво ще си помислите?
Питам,защото баща ми преди няколко дни попълваше документ за паспорт за чужбина и имаше въпрос за семейното му положение и той написа разведен
Моля ви кажете ми какво значи това,понеже питах майка ми но тя само ми се усмихна и нищо не каза.
А иначе баща ми живее с нас не са разделени.Може би не се е преместил понеже имам малко братче,което е едва на 6 годинки. :-) :-) :-)

Ами вашите може въобще да не са женени. Питай ги.