PDA

View Full Version : къдрици ..



sugar, we're going down
10-11-2008, 11:00
Може да има много такива теми, но просто нямам време да се ровя. От много време се чудя как да се накъдря косата ми е дълга, права и много тежка много трудно се къдря, но иначе държи много време.. Много приятелки си го правят питала съм ги как и ми казват с преса само дето на мене не ми става ще трябва да стоя два часа на един кичур коса.. не знам вече кво да правя : D става дума за ето такива кадрици http://prikachi.com/files/395255l.png http://prikachi.com/files/395260F.jpg

с рокли май става ама никъде не намирам.. ако знаете къде в софия продават хубави рокли ще съм много благодарна.. щото намерих едни дето за нищо не стават .. :)

angelcheeee_93
10-11-2008, 11:09
ами може да пробваш с маша,но така се гори косата,или може да си купиш ролки ,но от тези с гъбички дето са и така ще може и да спиш с ролките.След като ги махнеш напръскваш с лак за коса ,за да се втвърдят и така ще ти останат за по-дълго време. :)

The_HappY_GiRl
10-11-2008, 14:21
такива къдрици(каквито са на снимките) стават със специална маша,е може да има и друг начин,но аз лично съм била така.Прави ми ги една фризиорка,ако имаш познта фризорка я попитай от каде може да си вземеш такава маша. :)

cLaDyRcHe
10-11-2008, 14:26
ролки потърси в магазините за козметика.няма начин да ни намиреш :wink:

GabisiTa
10-11-2008, 19:47
Ролки, пяна, дифузер... :)

N0_feAR
10-12-2008, 13:11
как с преса го постигат твойте приятелки и аз се чудя :shock: това става най-лесно с маша за коса и пяна за коса

DimovB
10-16-2008, 22:12
мн готени къдрици. гледай само да не ги направиш много гъсти. успех

effs
10-17-2008, 07:53
Амии.... аз си имам къдриците само искам да питам как да си я изправа така че след това да не е прекалено обемна :-D Вече пробвах с четка и сешуар и после с преса ама пак става така :(

mishmula
10-17-2008, 10:03
Ролки, пяна, дифузер... :)


\:D/

Sigrina
10-17-2008, 11:27
Това става с маша.
Също има и едни неща, не знам как се наричат точно, но са като дълги цилиндърчета (около 15см), увиваш косата си около тях и ги сгъваш на две, те се огъват и така. С тях става много яко.
Иначе, моята коса също е много дълга, гъста, тежка и трудна за обработка и заради това се етажирах. Така много по-лесно си правя прически. И преди нямаше начин да си начупя косата с пяна, а сега докато е мокра изсипвам един флакон от най-силната фиксация на Лореал, мачкам с дифузера, после и лак и ми държи 2 дни :Ь

tan4etoo
10-17-2008, 20:59
как с преса го постигат твойте приятелки и аз се чудя :shock: това става най-лесно с маша за коса и пяна за коса
ами става много лесно и точно така както ти искаш. Взимеш кичур усукваш го след което го увиваш и притискаш с пресата.Когато кичура стане готов цикаш с лак за да се втвърди и така цялата коса и готово...

sladurcheto_11
10-17-2008, 21:09
nedei da q nakadrish stot posle sa sajalqvash :lol: 100%ti davam az sasto imam kadrava kosa i ki e mnoo trudno da znaesh :?

Evanescencefan
10-18-2008, 16:05
Фризьорката ми ми поръча един продукт за къдрене на Вела.Беше към 30 лв мирише приятно и наистина прави хубави къдрици.