PDA

View Full Version : Може ли малко помощ..



iskammm
10-11-2008, 11:34
Значи снощи се правех руса с обезцветител исках да стана бяло руса.Но едно нещо не рабирам...преди няколко дни преди да се боядисам си бях нанесла матиращ балсам за да си държа косата руса.И сега като нанесох обезцветителя на някои места стоеще течно а на повечето места от косата ми стоеше като засъхнал прах.И като се измих на тези места (където течно стоеше) ми стана бяло руса косата на другите места по косата жълтиникава.та въпроса ми е..дали от матиращият балсам,който го сложих преди седмица се е получило бяла руса коса на места,или бяло русото се е получило от това че на тези места ми беше Течен обезцметителя а на другите места по косата беше засъхнал?

gia_sena_mono
10-11-2008, 11:42
Малко не рабрах,ама все пак,ако не си си мила косата след този балсам вероятно затова така се е получило.По принцип знам,че като си боядисваш косата не трябва да имаш по нея каквито и да били стилизиращи продукти.Обаче на мен ми се случва като я боядисвам и да има пяна или лак и няма проблем.

iskammm
10-11-2008, 11:49
а нормално ли е обезцветителя и прахчетата да ми стоят засъхнали по косата,защото имах някои кичури от косата на които обезцветителя не беше засъхнал а си беше течен

iskammm
10-11-2008, 11:51
не не този балсам го сложих преди седмица и точно там ми стана бяло руса косата..незнам дали е от балсама или течният обецзветител защото точно на тези места ми беше течен а на другата половина от косата беше засъхнал и сега съм си жълтиникава.. :(

gia_sena_mono
10-11-2008, 12:04
Ами тогава не мога да ти помогна,защото не съм много запозната с тези обезцветители.Може да идеш и да попиташ фризорката си.

Celence
10-11-2008, 12:53
Да не говориш за тия син прах, лилав прах,...?
Ако стои повече време, и ако си сложила по-малко на места е нормално да изсъхне, а където си сложила повече, естествено по-бавно ще изсъхне, ако въобще изсъхне, защото предполагам си се измила след 2 часа (май толкова беше времето нужно за да хване) :)

iskammm
10-11-2008, 14:27
Ами говоря за този обезцветител DENISE да прахът е син лилав такъв...но едно не ми е ясно...
как така на места косата ми стана бяло руса както исках да ми е цялата коса
Дали е било от НЕ изсъхналият прах - ми е станала бяло руса,или от преди седмицата в която слагах един матиращ балсам (косата става сивкава от него) ..дали от балсама се е получил бяло русият ефект :o или се е получил на тези места в които не ми беше изсъхнал праха,а на другите места по косата където беше засъхнал праха,ми е жълтиникава сега..трябва да я оправя за понеделник :o