PDA

View Full Version : Какво иска?



Sweet__Dream
10-11-2008, 11:38
Здр. :) Ще ви разкажа моята история накратко.И се надявам да помогнете със съвети.
Преди около година се запознах съвсем случайно с едно момче в скайп.Тогава той си имаше приятелка,аз също приятел.Пишехме си рядко преди да се опознаем.С течение на времето нещата се промениха.Разменихме си телефоните,започнахме да си пишем почти всеки ден.Докато накрая стана всеки ден.Чувахме се по телефона често(забравих да кажа,че сме от различни градове и той е 2 години по-голям от мен.)В начолото се оплакваше от предишната си приятелка и всеки път се налагаше да му бърша сълзите.Тогава вече беше скъсал с нея, а и аз с моя приятел.Започна да ми намеква,че ме харесва и ми задаваше много интересни въпроси.Дали го харесвам или не,дали искам да бъда с него или не.Обещаваше много пъти,че ще дойде до моя град да се видим,но все се появяваше някаква причина,за да не дойде.Това ме накара да си мисля,че ме лъже.Последният път обеща,че ще дойде през септември,но пак ме излъга и даже не се обади,че няма да дойде.Аз го разбрах,когато го потърсих,за да разбера кога ще пристигне.А той отговори,че може да дойде вечерта.Тогава още повече се ядосах,скарахме се.След два дни го блокирах от скайп,изтрих всички снимки и приключих тотално с него.Обаче най-голямото учудване ми беше,когато на рожденния ми ден ми беше пратил смс точно в 12 00,а бяхме прекратили всякаква връзка повече от 20 дни.Обадих му се да му благодаря и той ме попита дали се сърдя за нещо и аз казах,че той сам може да разбере.Ще кажа,че не съм била влюбена в него,но ми беше приятно да контактуваме.Какво да мисля за този човек?Според вас той какво цели?Хем казва,че ме харесва,а често говори за бившата си приятелка.Много съм объркана.Моля ви помогнете ми..

Благодаря предварително. :)

pisentseto
10-11-2008, 11:57
Kakto razbiram ot pismoto ti vie ne ste se vijdali nikoga do sega samo po snimki si go vijdala.
Ti dori i da iskash nikoga nqma da izmestish negovata priqtelka samo po skype ili telefena.
Vse pak ima ogromnna razlika,ako si do nego vseki den i ako izobshto nikoga ne ste se vijdali v jivota si.
4ovek moje da kaje mn raboti po skype ili telefona,no ne i v leceto.
Toi prosto e darjal na teb kato edin fr,nishto pove4eza da ima na kogo da si izliva makata.
A moje onaq ve4er naistina e mojel da doide,shtom ti e kazal 4e dove4era,shte doide.
Trqbvashe da mu se obadish ve4erta i pak da go pitash ,a ako togava ti kaje 4e nqma da doide.
Da napravish taka kakto si napravila do sega.
A za nego sam po4ti sig 4e znae zashto mu se sardish ,no prosto se prai na intersen i jertva,na tvoqta postapka.

MostHated
10-11-2008, 11:58
дай му шанс и го питай

Lysander
10-11-2008, 13:13
Иска да си играе с теб, понеже бившата го е зарязала и сега си го изкарва на теб. 8-)

snejana67
10-11-2008, 14:31
:? :? просто се забавлява едва ли е нещо сериозно :? :? :?

Sigrina
10-11-2008, 15:14
Не знае какво иска :)
Гарантирам ти 90%, че ако се видите и тръгнете, той ще се върне при бившата си.
Просто те пита и оплита за да разбере дали е достатъчно добър и желан (за да му се повдигне достатъчно самочувствието) и да се опита да спечели бившата :Ь
Има много мъже, намери си друг. (по възможност НЕ В СКАЙП 8-) )

Sladur_
10-11-2008, 16:17
питай

dobity
10-11-2008, 16:31
миличка това е един женкар не му се връзвай защото после много ще страдаш. Страдала съм много от един такъв педерас :(

HayDeN^^
10-11-2008, 17:20
Мен ми е чудно как ще подържате връзка като сте от различни градове само това !?

chokolate_girl
10-11-2008, 17:26
Пуснато на: Съб Окт 11, 2008 7:31 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

миличка това е един женкар не му се връзвай защото после много ще страдаш.
_________________

+

GameMaster
10-11-2008, 17:26
Emi pishete si otnovo no ne se zadalbochavai v otnosheniqta vi.A ako govori za bivshata si tova e qven priznak che te haresva...Moej bi iska da te nakara da revnuvash ili neshto takova nz.

soul1199
10-11-2008, 17:40
Не знае какво иска :)
Гарантирам ти 90%, че ако се видите и тръгнете, той ще се върне при бившата си.
Просто те пита и оплита за да разбере дали е достатъчно добър и желан (за да му се повдигне достатъчно самочувствието) и да се опита да спечели бившата :Ь
Има много мъже, намери си друг. (по възможност НЕ В СКАЙП 8-) )+1

BaiToq
10-11-2008, 17:51
Иска йебанииииие :grin: :razz:

Sweet__Dream
10-12-2008, 05:37
В последно време спря да говори за нея.Когато му се обадих да му благодаря за поздрава го попитах как е.Той каза,че не е много добре.Преди това бях на почивка известно време(тогава се бяхме скарали за нещо),а той пак ми се обади.Всеки ден ми се обаждаше и питаше къде съм,как съм.Много пъти като сме се карали и аз съм се държала зле,но той ми звъни пак.И никога не ми е натяквал нещо затова.

Как да тълкувам поведението му?Харесвам го и искам да знам дали и той чувства същото.

Към Bai Toq:Все пак не съм аз единственото момиче.А и ние сме на големи разстояния един от друг :) Поддържаме връзка повече от година.Ако поиска може да има всяко момиче от неговия град и няма да си прави този труд за мен.