PDA

View Full Version : Крачка 1:Споделих.



Плетеница
10-11-2008, 12:15
Искам да споделя с някой,когото не познавам и не виждам,просто защото не знам дали има и други хора като мен.Може да ви звучи глупава и детска историята,не знам.... ако изобщо я прочетете,да знаете че не съм нито лигла,нито зубърка,нито емо....даже си падам малко дива,ама нищо... :)
Нямам някаква драма или проблем.Просто се лутам и се чудя какво изобщо да правя.Не мога да разбера самата себе си.
Значи познавам 1 момче от 3 години.Не сме се поздравявали,не съм му обръщала никакво внимание,дори ми изглеждаше смешен.Е добре де,не знам как стана ама в 1 момент се усетих,че е адски готин.От 1 даскало сме.Започнах да го преследвам,буквално(ей тва е тъпото).Както и да е.Научих компанията му.Наблюдавах го във всеки удобен момент,а когато не го виждах мислех за него.В часовете учителите започнаха да ме усещат,че съм супер отвеяна.Бях като обсебена.Само дето не чертаех планове и схеми къде точно ще се засечем.Беше си пълна мания.Когато знаех че ще го видя започвах цялата да треперя.И така около 3-4 месеца.Абсолютно всеки ден.Не съм разказвала това на никого,защото сама осъзнавам колко е тъпо и налудничево.И след време започнахме да се поздравяваме и да си говорим.Имаме общи познати,окей....Всяка събота и неделя,включително и днес,кога не сме на даскало не спирам да мисля за понеделника когато ще се видим.Не мога да седна да уча,защото главата ми е в космоса едва ли не.Вярвах,че е супер готино момче.Колкото повече си говорехме и колкото повече разбирах за него,толкова повече му се кефех.И още е така.И в момента чакам да дойде понеделник.Всеки ден преди даскало се разтрепервам при мисълта че ще го видя.Е добре,по дяволите,той се държи супер готино.И тук идва проблема.Колкото повече осъзнавам,че той се държи така готино,толкова повече се отдалечавам.Не мога да разбера защо.Когато го виждам с компанията му,бих дала всичко за да го имам.Когато го виждам и си говорим се замислям,че дори и да ме харесва какво толкова.Не знам как да го обясня,но ми е много странно.Хем искам,хем не знам за какво ми е.Може ли от половин година да дебна момче и когато ставаме близки и разбирам,че е наистина толкова готин колкото ми изглежда,аз да почна да се чудя защо ми трябва всичко това.Може би от страх....и все пак цялото това търчане след него,и цялото време прекарано в мисли за него,мамка му бе,сама се ядосвам на себе си.В момента пак се разтрепервам....и какво!!!??В понеделник като го видя следобеда ще се опитам да се правя че не ми пука за него кой знае колко.А не е така.А не ми е в природата да се обяснявам на някого колко е готин и т.н.Има и един друг момент-страх ме е да се привързвам към хората прекалено много.Толкова дълго време съм чакала и съм се надявала на момента когато двамата ще си говорим.Може би това че всичките ми надежди могат да станат реалност ме плаши.Може би това че съм свикнала да виждам реалността съвсем друга ми пречи да повярвам.Нямам и смелост.Когато надеждите стават реалност,аз бягам назад.Не съм свикнала на близост.

От седмици си повтарям как ще предприема нещо.Нервя се защото съм свикнала да се предавам и отказвам лесно.Искам да докажа на себе си,че поне веднъж ще направя нещо,ще се боря.Може би това,че го казвам тук във форума,пред други хора ще ми помогне да пристъпя напред.Ще видим в понеделник каква ще я свърша.

Имам чувството,че мислите и действията ми са в пълно противоречие.Налудничева работа.Искам да го видя.Видя ли го,бягам назад.Е деба няма да стане така.Крайно време е да повярвам в себе си.В понеделник ще се разбера със себе си.

Може и да не сте разбрали много от тези хаотични излияния.Просто имах нужда да кажа всичко това.Или по-точно да обещая пред друг че ще направя нещо.Може би това ще ми даде повече сила.Все едно.Който ще ме псува колко глупаво,лигаво и романтично момиче съм,може да не си прави труда да пише защото в това отношение знам каква съм и каква не съм.Не очаквам и съвети,то при тоя ред на мисли трудно ще разберете нещо....няма значение..
Споделих!

unknown1
10-11-2008, 12:31
Ами не разбрах абсолютно всичко,но ще чакаме в понеделник да разкажеш дали си изпълнила обещанието:)

hooliganka89
10-11-2008, 12:37
Прочетох ти темата и не знам какво да ти кажа,като гледам нямаш нужда от съвет,много добре знаеш какво трябва да направиш,но не го правиш,защо не знам.
Единственото нещо което успях да установя е,че процеса на преследване на въпросното момче което харесваш ти е най-интересен,което е напълно приемливо.
Та мисля,че подсъзнателно не искаш този завъртулен процес да свърши,защото точно това е най-сладкото :D

MaMkaMy
10-11-2008, 12:51
ами аз мога само да ти кажа да седиш и да чакаш още, ние простосмъртните си имаме 1 живот и гледаме да не седим и чакаме много, ама ти не ни гледай нас :) ти чакай още...

gPa3HuTeJl
10-11-2008, 14:27
С затаен д1х чакам Крачка 2 : Развръзката

Sigrina
10-11-2008, 15:27
Няма да е зле да не си толкова импулсивна и експресивна, защото има опастност момчето да се изплаши.
Покани го да излезете, дръж се нормално и чак към края на срещата го целуни, или там каквото ти дойде на душа :Ь

Плетеница
10-11-2008, 16:31
Няма да е зле да не си толкова импулсивна и експресивна, защото има опастност момчето да се изплаши.
Покани го да излезете, дръж се нормално и чак към края на срещата го целуни, или там каквото ти дойде на душа :Ь

Омг :shock: :shock: не съм си и помисляла да го целувам ей така направо
Просто ще го питам да излезем

eclipseee
10-11-2008, 17:15
Щом си решила твърдо да действаш мога само да ти пожелая кураж и успех! И да пишеш какво е станало :wink:

GameMaster
10-11-2008, 17:22
Emi ti si otgovori nqma kakvo da syvetvame.Pokani go da izlezete :) Spored men e hubava idea.I dano da se poluchat neshtata....Pojelavam uspeh :)

soul1199
10-11-2008, 17:28
mai se lyta6 napred,nazad bez posoka,toi te privli4a tova si li4i,moje6 da go pita6 da izlezete nqkoi put,ili pone da ste fr.,ne burzai

Плетеница
10-11-2008, 17:40
Ахам мерси за куража :) :)
Може би и това,че не споделям често ми пречи.
Мерси на всички!:)

plmn
10-11-2008, 17:41
Мисля, че с теб си приличаме доста и имаме еднакъв проблем - мислим и се задълбочаваме прекалено много, гледаме детайлите.Уж знаем как да процедираме, а сякаш не предприемаме нищо конкретно.
Може и да греша за теб, извинявам се предварително.

Плетеница
10-12-2008, 08:45
Мисля, че с теб си приличаме доста и имаме еднакъв проблем - мислим и се задълбочаваме прекалено много, гледаме детайлите.Уж знаем как да процедираме, а сякаш не предприемаме нищо конкретно.
Може и да греша за теб, извинявам се предварително.

Всъщност не.Права си.Забивам се на абсолютно всяка подробност.Принципно знам какво да правя и как да се държа,имала съм гаджета,но не това е проблемът.В този случай,когато трябва да действам блокирам отвсякъде.Мога цял ден да си набивам в главата,че вече е крайно време да направя нещо,и като дойде момента губя всякакъв кураж.

dimanushka
10-12-2008, 10:44
ole i az sym taka syshtata.... mn rqdko se sluchva da si haresam nqkoi ama kato stane i napravo se poburkvam i obsebvam.... neprekusnato mislq za tova momche i si predstavqm kak go zasicham nqkyde (mn typo znam) i ako zapochnem da se sblijavame gubq interes..... kakto ti kaza che te e strah da se sblijish... em az sym syshtata.... primerno stoq si i se seshtam za nqkoe momche i si kazvam "eh mojeshe da stane neshto ama az za kakvo se durpah" i na drugiq den kato go vidq i nishto ne iskam ili me e strah i az nz..... oh dano da namerish reshenie v tvoq sluchai

samoubiika
10-12-2008, 11:17
аз ти предлагам примерно в петъка да го питаш кфо ше прай съботата.примерно 'имаш ли някакви планове за събота',при положение,че вече си проучила с кой и как ще излиза ;д иии...ако разбереш,че няма планове тогава го попитай.ако те харесва ще ти каже 'не',ако иска да се измъкне,ще каже 'зает съм' или ,че има да учи...по това ще разбереш дали ще има крачка 2 и крачка 3 и 4 и 5...просто се опитай да разбереш какво чувства той без да питаш мн мн...в смисъл,не го следи,а наблюдавай реакцията му,когато минаваш покрай него,дали ти се усмихва,дали се прави,че не те вижда иии ей такива неща...питай някоя приятелка,която го познава примерно: "ей,тоя не ходеше ли с 'едикоя си'".. без да я питаш "има ли си гадже",шото ше те разкрие ;д;д аз когато неискам да разберат чувствата ми се преструвам,че не ги забелязвам...примерно,харес вам някое момче...не му се хиля насреща или му смигам...прая се на недостъпна ;д;д да ми яде краката ако ще ;д;д ако той те харесва би трябвало той да направи 'крачката' ;)

тфа е мойто мнение ;)

Плетеница
10-13-2008, 17:56
Еее не съм ли карък!??
Веднъж да събера смелост и той не е на даскало :D :D :D :razz: :razz: :razz:

Boyd
10-13-2008, 18:13
Ами карък си. Изчетох ти темата и се надявах да видя хвалене от твоя страна, че е станало нещо, но..

Както и да е, все пак утре като го видиш го нападай и внимавай какво си пожелаваш, че може и да стане реалност.

Успех, ще стискам палци.

Escarina
10-13-2008, 18:52
Ох милата.. Знам какво ти е. Някога и аз бях в това положение и определено трябва да направиш нещо по въпроса да излезете :) При мен случая беше, че с момчето дори не се познавахме и аз тъпата му набутах кутия с бонбони "да почерпя за именния ден", но идеята е, че се запознахме :D Go 4 it и очакваме да разкажеш какво е станало :)

soul1199
10-13-2008, 19:02
Еее не съм ли карък!??
Веднъж да събера смелост и той не е на даскало :D :D :D :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

megafenka9396
10-13-2008, 19:19
ami znesh li na men mi se slu4i neshto podobno i subrah smeslost i kazah spored men taka e nai dobre da se znae si4ko

Canizares
02-18-2009, 07:30
Еее не съм ли карък!??
Веднъж да събера смелост и той не е на даскало :D :D :D :razz: :razz: :razz:
Хах , като го поканиш пиши да ни разкажеш какво е станало
P.S. Чакам с нетърпение :P :P :)