PDA

View Full Version : Ебало си е мамата..Търси се БАС КИТАРИСТ...



Skullbreaker
10-11-2008, 13:27
Здравейте...
Странно ми е ,че пиша в този форум , но все пак има шанс да попадна на някой тийн който не е чел музикалните форуми и свири на бас...

Та , аз съм китарист на група <Rising> ...Ние сме млада рок група от Национално Музикално училище.

Музиката на която се кефим и правим основно по-голямата част от нас е Pink Floyd .... Обаче не става за концертни изяви (повече от веднъж на година)....
Та основния ни сетлист съдържа песни на Guns n Roses/Korn /Пърпъл..Имаме планове да посвирим малко Металика/Найтуиш...Имаме около 20 завършени парчета...
Авторските са в процес на правене , защото предишния ни басист напусна групата поради конфликт с родителите и ни остави в много объркана ситуация ...

Всички сме свикнали със сцена имаме достатъчно участия зад гърбовете си...За съжаление трябваше да откажем няколко които предсояха поради проблема с басиста....

Та,много спешно ни трябва бас китарист за да възобновим работата на пълни обороти (вече сме в 1 месец отпуск..) , защото концертите чакат...Обадиха ни се и от мюзикспейс...


Eто записче от един стар концерт... >>> http://uk.youtube.com/watch?v=FHvMJDysgA4

Та ако има някой басист на който му се свири да пише ПМ или на скайп gold_13 ...

Meрси за вниманието :) .

blader
10-13-2008, 06:58
почвайте да свирите стил faith no more и не се мъчете да правите кавъри на металика или корн

Medi
10-13-2008, 15:41
iska mi se da kaja az sam 4oveka , no ne me biva v tozi zanaqd ... i kato se zamislq bih izbrala po skoro ne6to rock alternative

Nefarian
10-13-2008, 17:02
Много кофти ситуация, и за да не пускам нова тема

На скоро създадената група Neltharion търси барабанист, свирим корски историй (без емо). Ако има някой от Пловдив да се обажда. Не е задължително да е про, защото всички се учим още